Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Generali Życie opinie

Ocena na podstawie 28 opinii

1.30 / 5

 • Cena/Jakość
  1.32
 • Obsługa klienta
  1.25
 • Oferta
  1.37

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~TT / 2019-07-03 21:10
  Ocena: 1.33 / 5
  Nowi agenci
  Bez doświadczenia.
  Oszuści zamykają i otwierają polisy nabijając klienta w butelkę.
  Czyste oszustwo.
  Agenci młodzi od 3, 4 miesięcy w tej firmie. Oszuści
  Zaletybrak
  WadyCała masa
  Nie Ci Agenci co kiedyś.
 • ~Wicek / 2018-11-01 19:13
  Ocena: 2.00 / 5
  Ubezpieczenie na życie? Zdecydowanie nie w tej firmie. Składki to przez lata chętnie przyjmowali i co chwilę nowe oferty i propozycje podsyłali ale jak doszło do zdarzenia, które było ubezpieczone to tak kombinowali żeby nic nie wypłacić. A to nie ma w katalogu ubezpieczonych ryzyk a to nie taka nazwa.
  Chirurg operujący twierdził, że to ta operacja, która jest ubezpieczona, inni lekarze po konsultacjach też ale ich konsultant orzekł inaczej i nic nie wypłacili.
  Naciągacze.
  Szczerze odradzam!!!
  Zaletybrak
  Wadystrata czasu i pieniędzy
 • ~janusz / 2018-10-02 11:25
  Ocena: 1.00 / 5
  Szanowni Panstwo!!!! trzymajcie sie od dej Firmy jak najdalej!!! az dziw bierze ze ktos pozwala dzialac takim oszustom na rynku ubezpiezcycieli ,po 10 latach wplacania skladek ubezpieczeniowych zlikwidowalem polise okazalo sie ze otrzymalem zwrot kwoty mniejszy niz wplacilem!!! To jakas porazka lub zart.A obiecywali ZŁOTE GÓRY!!!! Przestrzegam wszystkich!!!!
  ZaletyBRAK
  Wadywszystkie istniejace
 • ~Załamany obsługą / 2018-09-12 17:20
  Ocena: 1.33 / 5
  Uważajcie na to towarzystwo. Opłacałem składki i wszystko było ok, ale gdy musiałem zrezygnować i chciałem wypłacić zgromadzone środki to się zaczęło. To dramat - żeby odzyskać swoje pieniądze wymagają potwierdzenia tzw. opiekuna klienta, a ten gdy dowiedział się ,,zniknął". Dopiero wtedy dowiedziałem się, że towarzystwo nie ma stałych biur i potwierdzić może ,,opiekun". Nie wiem kiedy uda mi się to załatwić a trwa to już ponad miesiąc.
  Omijajcie dalekim łukiem...
  ZaletyCAŁKOWICIE BRAK
  WadyWYŁĄCZNIE
 • ~Marcin / 2018-09-06 12:52
  Ocena: 1.33 / 5
  Zmuszony do skorzystania z ich oferty w crosselingu wraz z kredytem mieszkaniowym po 5 wymaganych latach oceniam ich produkt jako beznadziejny. Tzw. ubezpieczenie na życie "db Inwestuj w przyszłość" które de facto jest inwestowaniem w papiery wartościowe. Suma ubezpieczenia to 105% w przypadku śmierci - śmiech na sali. Składka absurdalnie wysoka (1800 -2100 rocznie) Koszty prowadzenia rachunku - absurdalnie wysokie. Inwestując całość środków w bezpieczne lokaty straciłem przez opłaty na przestrzeni 5 lat blisko 1500 zł. Regulamin dotyczący wykupu środków z tego rachunku to jakaś totalna abstrakcja i złodziejstwo w czystej postaci. Całe szczęście przegrali sprawę w sądzie : https://www.saos.org.pl/judgments/content/333391.html Obecnie decyzją Prezesa UOKiK koszt wykupu nie może być wyższy niż 5% wartości środków. W sierpniu złożyłem podanie o wypłatę całości (po obligatoryjnych 5 latach prowadzenia) tylko po to aby po 7 dniach otrzymać pismo, że wniosek jest nie kompletny ponieważ brak w nim kraju urodzenia wnioskodawcy (sic!). W całym formularzu nie ma ani jednego miejsca gdzie można by taką informację podać (podane jest obywatelstwo Polskie oraz miasto urodzenia - oczywiście w Polsce). Grają na zwłokę! Złodzieje! Do dnia dzisiejszego (26 dzień) brak środków na koncie.
  ZaletyBRAK
  WadyWSZYSTKO
 • ~PP / 2018-08-22 11:07
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE POLECAM. Omijajcie szerokim łukiem tę firmę, chyba, że chcecie wywalic piniądze w BŁOTO - to tak polecam Generali.
  Najgorsza firma na ŚWIECIE! Oddajesz tam pieniądze i części z nich nie ujrzysz nigdy..Większej części dodam. Dziwię się, że takie coś ma prawo bytu...
  WadyWszytsko, dosłownie wszystko
 • ~brydzia / 2017-12-05 20:24
  NIKOMU NIE POLECAM !!!!! A wręcz odradzam , gruszki na wierzbie, uszkodzenie nerwu łokciowego, półroczna niezdolność do pracy zabieg operacyjny i być może trwały uszczerbek na zdrowiu a dla szanownej firmy jest to CHOROBA NIEPOWAŻNA JAK NAPISALI. LUDZIE DALEKO OD GENERALII !!!!!!
  ZaletyŻADNE
  WadySAME
 • ~danka / 2017-09-18 11:37
  Ubezpieczenia grupowe
  Do zgłoszenia każą używać druków "48 godzin",czysta kpina.Przez przedstawiciela Generali zgłosiłam szkodę do firmy.Pan zapomniał zescanować i wysłać e-mailem akt zgonu teścia.Dosłał,ale okazało się ,że sprawa odszkodowania dla męża i dla mnie została rozdzielona na dwóch agentów(dla mnie to głupota,że nie prowadzi tego jedna osoba).Znowu dosłał(oczywiście przeprosił za zamieszanie)i tu zaczęły się schody.Miało być wszystko załatwione do końca tygodnia.Moje rozliczenie dotarło,a męża prowadzi osoba,z którą nie ma kontaktu tzn.na swojej stronie podają osobę prowadzącą ,ale nr na infolinie.Na infolini informują,że nie mają możliwości połączenia,bo ta Pani nie ma jeszcze swojego nr telefonu,ale przekażą ,żeby zadzwoniła.Dalej cisza.Już wiem co zrobię z tą firmą jak zakończę sprawę.Podejrzewam,że będą mieli wtedy czas,żeby dzwonić.TRAGEDIA!
  Zaletynie ma
  Wadysame wady
 • ~niezadowolona / 2017-07-18 10:22
  generali to oszuści. podwazaja opinie innych lekarzy i nie wywjazuja się z umow podpisanych z klientami. dla nich ostry zespol wieńcowy (potocznie zawal) to nie jest to co opisują inni lekarze
 • ~Monika / 2017-05-27 14:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam ubezpieczanie się w tej firmie!
  Wykupiłam ubezpieczenie, nieszczęśliwie tak się stało, że dwa dni po opłacie polisy (a dzień po tym jak nabrała ona mocy prawnej, bo niestety po wykupieniu dopiero od kolejnego dnia jest ona ważna) skreciłam kolano. Teraz generali zarzuca mi próbę wyłudzenia odszkodowania. Nasłali na mnie firmę do spraw przestępstw ubezpieczeniowych i odbyłam bardzo niemiłą rozmowę z Panem, który na każdym kroku próbował mi udowodnić, że kłamię! Łacznie z tym, że wmawiał mi,że miałam już uraz kolana na nartach NA KTÓRYCH NIGDY NIE JEŹDZIŁAM I NAWET TEGO NIE POTRAFIĘ ROBIĆ!!! Tysiąc pytań dlaczego podpisałam umowę akurat na początku roku skoro w poprzednim się nie ubezpieczyłam! Żałuję, że jak dotychczas nie wybrałam PZU! Teraz jestem straszona sądami, a każde moje słowo jest obracane przeciwko mnie!
 • ~Maciej / 2017-05-19 14:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma naciągneła mnie na polisolokatę, po latach straciłem oszczędności, o zyskach zapomnij. Usługa nastawiona na dojenie z klienta i zapewnienie generali żródła dochodu. Gorąco odradzam. Omijać szerokim łukiem.
  Zaletybrak
  Wadyfatalna i niemiła obsługa klienta,
  5 lat
 • ~Tomek / 2016-11-08 20:42
  Witam
  Firma kompletny dziwoląg, od prawie 20 lat wpłacam składki, wypowiedzenie umowy przeszło 2 tygodnie temu, zero odzewu i kontaktu, tak jakby myśleli, że rak mnie zje, odradzam wszystkich takie firmy, to są źli ludzie, kasa dla nich jest najważniejsza, jak wypowiadasz umowę jesteś dla nich nikim, aby meteoryt spad na ich siedzibę
  Zaletyzero
  zero
 • ~zły / 2016-09-26 17:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Złodzieje nie firma jak płacisz jest ok jak masz szkode to mają cie w dupie. Urodzenie martwego dziecka to nie jest poronienie?!! ponadto dziecko musi byc ubezpieczone w jaki sposób sie pytam jak nawet niema imienia ani numeru pesel to ja sie pytam jak?!!?!?!? powinni takie firmy wyrzucać z rynku i niepozwolic działać
 • ~Poszkodowana / 2016-08-16 19:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam polisę na życie 8 lat płacenia, pozorne poczucie bezpieczeństwa i ups. Do puki płaciłam i nic nie chciałam było ok. Adres znali i miło było. 5 lat temu dowiedziałam się ,że cesarka to nie pobyt w szpitalu - odpuściłam. Obecnie jestem po nagłym,dość dramatycznym pobycie w szpitalu z zabiegiem operacyjnym włącznie i tu niespodzianka !!! Pobyt w szpitalu nie obejmuje ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH ! 2 raz zostałam zrobiona w balona :( Infolinia fatalna ,odsyłanie od jednego nic nie wiedzącego do drugiego. Korespondencja na stary adres ( osobiście musiałam wniosek dostarczyć ,bo mailowo nie docierało!} obecnie mam dostarczyć historię choroby od 2006 roku !!!! Tylko jaką ,skoro to była nagła choroba i przyjęciem na ostry dyżur. Oczywiście odmowa świadczenia po raz 2. Ale teraz nie odpuszczę ,bo to zakrawa na wyłudzanie. Refleksja jeszcze jedna : jak nastąpi zgon ubezpieczonego to pewnie też coś znają ! NIE POLECAM, WRĘCZ OSTRZEGAM. Nie można spać spokojnie z ich polisą na życie. Nie dajcie się porobić tak jak ja !!!!
  Zaletyżadne
  Wadyinfolinia fatalna . odmowa wypłaty świadczenia za każdym razem
 • ~Misiek / 2016-08-10 10:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Za młodu dałam się złapać na lep przedstawicielek Generali i namówiły mnie na polisę inwestycyjną. Powiem tylko: JEDNO WIELKIE OSZUSTWO. Jedyną osobą która na tym zarabia jest Generali. Ograbili mnie z kasy niemiłosiernie. Nikt nie pilnował mojej polisy, dopiero jak dostałam dostęp internetowy tak mogłam sama pilnować wzrostów i spadków cen jednostek. Oszuści na ogromną skalę. Miałam 4 opiekunów, bo się często zmieniali. Tej firmie zależy tylko na tym żeby złapać klienta i go okraść.
  ZaletyBRAK!!!
  WadyOSZUŚCI I ZŁODZIEJE
  6 LAT
 • ~xyz / 2016-03-02 15:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, trzymać się jak najdalej od tej firmy. Człowiek przez kilka lat płaci składki a w razie wypadku i tak znajdą powód, żeby nie wypłacić odszkodowania
  Zaletybrak
  Wadywszystko inne
 • ~Piotr / 2016-02-02 18:12
  Ocena: 1.00 / 5
  Zwykli oszuści ,panie które zajmuja sie obsługą klienta oszukują ludzi . Problem z wypłatami ubezpieczeń emerytalnych , dobrze że pieniądze były krótko wpłacane bo 1,5 roku. Teraz walcze o pieniądze.ODRADZAM
  Wadyoszusci
 • ~Bakus / 2016-01-31 04:21
  Najgorsza ubezpieczalnia jaka może być od 11 stycznia staram się o wyplacenie odszkodowania z polisy za teścia gdzie
  centrala dostała trzy razy wszystkie dokumenty,przez firmę z biura generali
  faxem i ponownie z oddziału tylko że kurierem i nic echo zero odzewu.jak tylko dostanę pieniądze rezygnuję z ich ofert mam też OFE w tej firmie z którego też rezygnuję nie będę się na starość prosić o pieniądze pier.... to nie będę mieć czasu.pozdrawiam i odradzam
 • ~Sławek / 2015-11-24 21:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Moją sprawą zgodził się zająć nawet Rzecznik Ubezpieczonych. Oszczędzałem w GENERALI przez 15 lat w Otwartym Funduszu Emerytalnym, gdy po 15 latach zdecydowałem się przenieść do ING, i zażądałem wypłaty wartości wykupu polisy. NIE ODPOWIEDZIELI NA ŻADNE PISMO NIE ODDALI PIENIĘDZY, zaś przez pośrednika dowiedziałem się że muszę się udać do centrali, lub pismo napisać przez Notariusza. W piśmie do rzecznika odpowiedzieli że moja rezygnacja nie była kompletna, bez wyjaśnienie o co chodzi, mnie olewają dalej i nie odpowiadają. Tak więc radzę przejść do innej firmy, bo oni tylko przyjmują pieniądze, zaś przy wypłacie to tylko sąd lub Rzecznik Praw Ubezpieczonych, niestety Rzecznik to droga długa, za każdym pismem jest 30dni czekania - trwa to już kilka miesięcy i końca nie widać...
  Zaletychętnie przyjmują składki
  Wadyniechętnie wypłacają odszkodowanie
  15 lat comiesięcznych składek
 • ~Tomasz / 2015-11-03 19:57
  Witam odradzam hestie i sam nie chce miec nic wspolnego z ta firma ubezpiczeniowa posiadalem ubezpueczenie zdrowotmne chocisz sam do konca nie wiem czy mozna nazwac to takim ubezpieczeniem zachorowalem na nowotwor mialem operacje pol buzi pozszywane i co sie okazalo ze moje ubezpieczenie nie obowiazuje tej choroby uzasadniajac ze nie bul to nowotwor zlosliwy ,po drugie lezalem w szpitalu 6 dni gdzie za pobyt mialo mi przyslugiwac 70 zl za dzien nagle okazalo sie ze przysluguje mi tylko 35zl za dzien poniewaz moj pobyt w szpitalu nie byl spowodiwany nieszczesliwym wypadkiem (lezalem dla przyjemnosci)wiec sam nue wiec co obejowalo moje ubezpieczenie gdzie ja za opreracje na nowotwor nie dostalem nic a chlopaki co lamali sobie paluszki dostawali odszkodowanie hehe smiech na sali do brania pieniedzy to pierwsi ale zeby cos dsc to oststni ODRADZAM zdzieracze kasy
  ZaletyZadnych
  8lat ,35zl
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Generali Życie
Ocena: 1.30, ilość opinii: 28
PZU Życie
Ocena: 1.12, ilość opinii: 25
Allianz Życie
Ocena: 2.35, ilość opinii: 14
Warta Życie
Ocena: 2.00, ilość opinii: 7
Uniqa Na Życie
Ocena: 1.00, ilość opinii: 6
AXA Życie
Ocena: 1.27, ilość opinii: 5
Flixbus
Ocena: 2.22, ilość opinii: 560
mBank
Ocena: 2.05, ilość opinii: 512
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 294
ITAKA
Ocena: 2.79, ilość opinii: 245
Netflix
Ocena: 2.86, ilość opinii: 134
nju mobile
Ocena: 3.15, ilość opinii: 124