Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Generali Życie opinie

Ocena na podstawie 27 opinii

1.30 / 5

 • Cena/Jakość
  1.28
 • Obsługa klienta
  1.26
 • Oferta
  1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 3
 • ~Wicek / 2018-11-01 19:13
  Ocena: 2.00 / 5
  Ubezpieczenie na życie? Zdecydowanie nie w tej firmie. Składki to przez lata chętnie przyjmowali i co chwilę nowe oferty i propozycje podsyłali ale jak doszło do zdarzenia, które było ubezpieczone to tak kombinowali żeby nic nie wypłacić. A to nie ma w katalogu ubezpieczonych ryzyk a to nie taka nazwa.
  Chirurg operujący twierdził, że to ta operacja, która jest ubezpieczona, inni lekarze po konsultacjach też ale ich konsultant orzekł inaczej i nic nie wypłacili.
  Naciągacze.
  Szczerze odradzam!!!
  Zaletybrak
  Wadystrata czasu i pieniędzy
 • ~janusz / 2018-10-02 11:25
  Ocena: 1.00 / 5
  Szanowni Panstwo!!!! trzymajcie sie od dej Firmy jak najdalej!!! az dziw bierze ze ktos pozwala dzialac takim oszustom na rynku ubezpiezcycieli ,po 10 latach wplacania skladek ubezpieczeniowych zlikwidowalem polise okazalo sie ze otrzymalem zwrot kwoty mniejszy niz wplacilem!!! To jakas porazka lub zart.A obiecywali ZŁOTE GÓRY!!!! Przestrzegam wszystkich!!!!
  ZaletyBRAK
  Wadywszystkie istniejace
 • ~Załamany obsługą / 2018-09-12 17:20
  Ocena: 1.33 / 5
  Uważajcie na to towarzystwo. Opłacałem składki i wszystko było ok, ale gdy musiałem zrezygnować i chciałem wypłacić zgromadzone środki to się zaczęło. To dramat - żeby odzyskać swoje pieniądze wymagają potwierdzenia tzw. opiekuna klienta, a ten gdy dowiedział się ,,zniknął". Dopiero wtedy dowiedziałem się, że towarzystwo nie ma stałych biur i potwierdzić może ,,opiekun". Nie wiem kiedy uda mi się to załatwić a trwa to już ponad miesiąc.
  Omijajcie dalekim łukiem...
  ZaletyCAŁKOWICIE BRAK
  WadyWYŁĄCZNIE
 • ~Marcin / 2018-09-06 12:52
  Ocena: 1.33 / 5
  Zmuszony do skorzystania z ich oferty w crosselingu wraz z kredytem mieszkaniowym po 5 wymaganych latach oceniam ich produkt jako beznadziejny. Tzw. ubezpieczenie na życie "db Inwestuj w przyszłość" które de facto jest inwestowaniem w papiery wartościowe. Suma ubezpieczenia to 105% w przypadku śmierci - śmiech na sali. Składka absurdalnie wysoka (1800 -2100 rocznie) Koszty prowadzenia rachunku - absurdalnie wysokie. Inwestując całość środków w bezpieczne lokaty straciłem przez opłaty na przestrzeni 5 lat blisko 1500 zł. Regulamin dotyczący wykupu środków z tego rachunku to jakaś totalna abstrakcja i złodziejstwo w czystej postaci. Całe szczęście przegrali sprawę w sądzie : https://www.saos.org.pl/judgments/content/333391.html Obecnie decyzją Prezesa UOKiK koszt wykupu nie może być wyższy niż 5% wartości środków. W sierpniu złożyłem podanie o wypłatę całości (po obligatoryjnych 5 latach prowadzenia) tylko po to aby po 7 dniach otrzymać pismo, że wniosek jest nie kompletny ponieważ brak w nim kraju urodzenia wnioskodawcy (sic!). W całym formularzu nie ma ani jednego miejsca gdzie można by taką informację podać (podane jest obywatelstwo Polskie oraz miasto urodzenia - oczywiście w Polsce). Grają na zwłokę! Złodzieje! Do dnia dzisiejszego (26 dzień) brak środków na koncie.
  ZaletyBRAK
  WadyWSZYSTKO
 • ~PP / 2018-08-22 11:07
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE POLECAM. Omijajcie szerokim łukiem tę firmę, chyba, że chcecie wywalic piniądze w BŁOTO - to tak polecam Generali.
  Najgorsza firma na ŚWIECIE! Oddajesz tam pieniądze i części z nich nie ujrzysz nigdy..Większej części dodam. Dziwię się, że takie coś ma prawo bytu...
  WadyWszytsko, dosłownie wszystko
 • ~brydzia / 2017-12-05 20:24
  NIKOMU NIE POLECAM !!!!! A wręcz odradzam , gruszki na wierzbie, uszkodzenie nerwu łokciowego, półroczna niezdolność do pracy zabieg operacyjny i być może trwały uszczerbek na zdrowiu a dla szanownej firmy jest to CHOROBA NIEPOWAŻNA JAK NAPISALI. LUDZIE DALEKO OD GENERALII !!!!!!
  ZaletyŻADNE
  WadySAME
 • ~danka / 2017-09-18 11:37
  Ubezpieczenia grupowe
  Do zgłoszenia każą używać druków "48 godzin",czysta kpina.Przez przedstawiciela Generali zgłosiłam szkodę do firmy.Pan zapomniał zescanować i wysłać e-mailem akt zgonu teścia.Dosłał,ale okazało się ,że sprawa odszkodowania dla męża i dla mnie została rozdzielona na dwóch agentów(dla mnie to głupota,że nie prowadzi tego jedna osoba).Znowu dosłał(oczywiście przeprosił za zamieszanie)i tu zaczęły się schody.Miało być wszystko załatwione do końca tygodnia.Moje rozliczenie dotarło,a męża prowadzi osoba,z którą nie ma kontaktu tzn.na swojej stronie podają osobę prowadzącą ,ale nr na infolinie.Na infolini informują,że nie mają możliwości połączenia,bo ta Pani nie ma jeszcze swojego nr telefonu,ale przekażą ,żeby zadzwoniła.Dalej cisza.Już wiem co zrobię z tą firmą jak zakończę sprawę.Podejrzewam,że będą mieli wtedy czas,żeby dzwonić.TRAGEDIA!
  Zaletynie ma
  Wadysame wady
 • ~niezadowolona / 2017-07-18 10:22
  generali to oszuści. podwazaja opinie innych lekarzy i nie wywjazuja się z umow podpisanych z klientami. dla nich ostry zespol wieńcowy (potocznie zawal) to nie jest to co opisują inni lekarze
 • ~Monika / 2017-05-27 14:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam ubezpieczanie się w tej firmie!
  Wykupiłam ubezpieczenie, nieszczęśliwie tak się stało, że dwa dni po opłacie polisy (a dzień po tym jak nabrała ona mocy prawnej, bo niestety po wykupieniu dopiero od kolejnego dnia jest ona ważna) skreciłam kolano. Teraz generali zarzuca mi próbę wyłudzenia odszkodowania. Nasłali na mnie firmę do spraw przestępstw ubezpieczeniowych i odbyłam bardzo niemiłą rozmowę z Panem, który na każdym kroku próbował mi udowodnić, że kłamię! Łacznie z tym, że wmawiał mi,że miałam już uraz kolana na nartach NA KTÓRYCH NIGDY NIE JEŹDZIŁAM I NAWET TEGO NIE POTRAFIĘ ROBIĆ!!! Tysiąc pytań dlaczego podpisałam umowę akurat na początku roku skoro w poprzednim się nie ubezpieczyłam! Żałuję, że jak dotychczas nie wybrałam PZU! Teraz jestem straszona sądami, a każde moje słowo jest obracane przeciwko mnie!
 • ~Maciej / 2017-05-19 14:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma naciągneła mnie na polisolokatę, po latach straciłem oszczędności, o zyskach zapomnij. Usługa nastawiona na dojenie z klienta i zapewnienie generali żródła dochodu. Gorąco odradzam. Omijać szerokim łukiem.
  Zaletybrak
  Wadyfatalna i niemiła obsługa klienta,
  5 lat
strona 1 z 3
Dodaj własną opinię »

Pytania i odpowiedzi

Dodaj pytanie »

Zobacz również

PZU Życie
Ocena: 1.14, ilość opinii: 18
Allianz Życie
Ocena: 1.96, ilość opinii: 9
AVIVA Życie
Ocena: 1.00, ilość opinii: 2
mBank
Ocena: 2.14, ilość opinii: 415
Flixbus
Ocena: 2.09, ilość opinii: 288
Link4
Ocena: 1.63, ilość opinii: 220
ITAKA
Ocena: 2.93, ilość opinii: 158
nju mobile
Ocena: 3.37, ilość opinii: 100
Netflix
Ocena: 2.99, ilość opinii: 97