Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Generali Życie opinie

Ocena na podstawie 31 opinii

1.32 / 5

 • Cena/Jakość
  1.27
 • Obsługa klienta
  1.30
 • Oferta
  1.41

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~Darek / 2019-09-13 14:03
  Ocena: 1.33 / 5
  Porażka ,płacisz składki ,lądujesz w szpitalu na 12 dni ,a oni odmówili ze się nie należy za pobyt ,gdzie w umowie masz wpisane ze za każdy dzien ci zapłacą .Rezygnuję i szukam ubezpieczenia normalnego.
  ZaletyŻadne
  WadyTylko branie kasy
 • ~Grzegorz / 2019-09-10 19:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Z Generali miałem styczność dwa razy i te dwa razy to jakaś porażka.
  Raz 3 miesiące z oc sprawy nie mogłem odzyskać zwrotu poniesionych kosztów a drugi z ubezpieczenia na życie.
  FIRMA kontakt katastrofa.
  Aby nie płacić.
  Wymuszają dołączenie dokumentacji której nie ma.
  Powołują sie na paragrafy , które są niewłaściwe.
  ZaletyANI JEDNEGO
  WadySam począwszy od obsługi klienta, kontaktem z infolinią, poprzez likwidację, odpisywanie ciąglę zwrotne rządając nic nie wnoszących dokumentów.
  JEDNYM SŁOWEM TRAGEDIA
 • ~Były klient / 2019-09-04 10:04
  Ocena: 2.00 / 5
  Obiecują fajne ubezpieczenie NW na zycie od wypadków. Dla dzieci tak samo chociaż pisze od wszelkich wypadkow to i tak odmowa .długo czekac na odpowiedz NIE POLECAM ŻENADA żałuję że tam wpłaciłam chocby grosz to już lepsza AXA lub PZU.trzeba się przepisać gdzie indziej.
  ZaletyBrak
  WadyBrać pieniądze ale wypłacić z ubezpieczenia to nie Nigdy więcej
 • ~TT / 2019-07-03 21:10
  Ocena: 1.33 / 5
  Nowi agenci
  Bez doświadczenia.
  Oszuści zamykają i otwierają polisy nabijając klienta w butelkę.
  Czyste oszustwo.
  Agenci młodzi od 3, 4 miesięcy w tej firmie. Oszuści
  Zaletybrak
  WadyCała masa
  Nie Ci Agenci co kiedyś.
 • ~Wicek / 2018-11-01 19:13
  Ocena: 2.00 / 5
  Ubezpieczenie na życie? Zdecydowanie nie w tej firmie. Składki to przez lata chętnie przyjmowali i co chwilę nowe oferty i propozycje podsyłali ale jak doszło do zdarzenia, które było ubezpieczone to tak kombinowali żeby nic nie wypłacić. A to nie ma w katalogu ubezpieczonych ryzyk a to nie taka nazwa.
  Chirurg operujący twierdził, że to ta operacja, która jest ubezpieczona, inni lekarze po konsultacjach też ale ich konsultant orzekł inaczej i nic nie wypłacili.
  Naciągacze.
  Szczerze odradzam!!!
  Zaletybrak
  Wadystrata czasu i pieniędzy
 • ~janusz / 2018-10-02 11:25
  Ocena: 1.00 / 5
  Szanowni Panstwo!!!! trzymajcie sie od dej Firmy jak najdalej!!! az dziw bierze ze ktos pozwala dzialac takim oszustom na rynku ubezpiezcycieli ,po 10 latach wplacania skladek ubezpieczeniowych zlikwidowalem polise okazalo sie ze otrzymalem zwrot kwoty mniejszy niz wplacilem!!! To jakas porazka lub zart.A obiecywali ZŁOTE GÓRY!!!! Przestrzegam wszystkich!!!!
  ZaletyBRAK
  Wadywszystkie istniejace
 • ~Załamany obsługą / 2018-09-12 17:20
  Ocena: 1.33 / 5
  Uważajcie na to towarzystwo. Opłacałem składki i wszystko było ok, ale gdy musiałem zrezygnować i chciałem wypłacić zgromadzone środki to się zaczęło. To dramat - żeby odzyskać swoje pieniądze wymagają potwierdzenia tzw. opiekuna klienta, a ten gdy dowiedział się ,,zniknął". Dopiero wtedy dowiedziałem się, że towarzystwo nie ma stałych biur i potwierdzić może ,,opiekun". Nie wiem kiedy uda mi się to załatwić a trwa to już ponad miesiąc.
  Omijajcie dalekim łukiem...
  ZaletyCAŁKOWICIE BRAK
  WadyWYŁĄCZNIE
 • ~Marcin / 2018-09-06 12:52
  Ocena: 1.33 / 5
  Zmuszony do skorzystania z ich oferty w crosselingu wraz z kredytem mieszkaniowym po 5 wymaganych latach oceniam ich produkt jako beznadziejny. Tzw. ubezpieczenie na życie "db Inwestuj w przyszłość" które de facto jest inwestowaniem w papiery wartościowe. Suma ubezpieczenia to 105% w przypadku śmierci - śmiech na sali. Składka absurdalnie wysoka (1800 -2100 rocznie) Koszty prowadzenia rachunku - absurdalnie wysokie. Inwestując całość środków w bezpieczne lokaty straciłem przez opłaty na przestrzeni 5 lat blisko 1500 zł. Regulamin dotyczący wykupu środków z tego rachunku to jakaś totalna abstrakcja i złodziejstwo w czystej postaci. Całe szczęście przegrali sprawę w sądzie : https://www.saos.org.pl/judgments/content/333391.html Obecnie decyzją Prezesa UOKiK koszt wykupu nie może być wyższy niż 5% wartości środków. W sierpniu złożyłem podanie o wypłatę całości (po obligatoryjnych 5 latach prowadzenia) tylko po to aby po 7 dniach otrzymać pismo, że wniosek jest nie kompletny ponieważ brak w nim kraju urodzenia wnioskodawcy (sic!). W całym formularzu nie ma ani jednego miejsca gdzie można by taką informację podać (podane jest obywatelstwo Polskie oraz miasto urodzenia - oczywiście w Polsce). Grają na zwłokę! Złodzieje! Do dnia dzisiejszego (26 dzień) brak środków na koncie.
  ZaletyBRAK
  WadyWSZYSTKO
 • ~PP / 2018-08-22 11:07
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE POLECAM. Omijajcie szerokim łukiem tę firmę, chyba, że chcecie wywalic piniądze w BŁOTO - to tak polecam Generali.
  Najgorsza firma na ŚWIECIE! Oddajesz tam pieniądze i części z nich nie ujrzysz nigdy..Większej części dodam. Dziwię się, że takie coś ma prawo bytu...
  WadyWszytsko, dosłownie wszystko
 • ~brydzia / 2017-12-05 20:24
  NIKOMU NIE POLECAM !!!!! A wręcz odradzam , gruszki na wierzbie, uszkodzenie nerwu łokciowego, półroczna niezdolność do pracy zabieg operacyjny i być może trwały uszczerbek na zdrowiu a dla szanownej firmy jest to CHOROBA NIEPOWAŻNA JAK NAPISALI. LUDZIE DALEKO OD GENERALII !!!!!!
  ZaletyŻADNE
  WadySAME
 • ~danka / 2017-09-18 11:37
  Ubezpieczenia grupowe
  Do zgłoszenia każą używać druków "48 godzin",czysta kpina.Przez przedstawiciela Generali zgłosiłam szkodę do firmy.Pan zapomniał zescanować i wysłać e-mailem akt zgonu teścia.Dosłał,ale okazało się ,że sprawa odszkodowania dla męża i dla mnie została rozdzielona na dwóch agentów(dla mnie to głupota,że nie prowadzi tego jedna osoba).Znowu dosłał(oczywiście przeprosił za zamieszanie)i tu zaczęły się schody.Miało być wszystko załatwione do końca tygodnia.Moje rozliczenie dotarło,a męża prowadzi osoba,z którą nie ma kontaktu tzn.na swojej stronie podają osobę prowadzącą ,ale nr na infolinie.Na infolini informują,że nie mają możliwości połączenia,bo ta Pani nie ma jeszcze swojego nr telefonu,ale przekażą ,żeby zadzwoniła.Dalej cisza.Już wiem co zrobię z tą firmą jak zakończę sprawę.Podejrzewam,że będą mieli wtedy czas,żeby dzwonić.TRAGEDIA!
  Zaletynie ma
  Wadysame wady
 • ~niezadowolona / 2017-07-18 10:22
  generali to oszuści. podwazaja opinie innych lekarzy i nie wywjazuja się z umow podpisanych z klientami. dla nich ostry zespol wieńcowy (potocznie zawal) to nie jest to co opisują inni lekarze
 • ~Monika / 2017-05-27 14:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam ubezpieczanie się w tej firmie!
  Wykupiłam ubezpieczenie, nieszczęśliwie tak się stało, że dwa dni po opłacie polisy (a dzień po tym jak nabrała ona mocy prawnej, bo niestety po wykupieniu dopiero od kolejnego dnia jest ona ważna) skreciłam kolano. Teraz generali zarzuca mi próbę wyłudzenia odszkodowania. Nasłali na mnie firmę do spraw przestępstw ubezpieczeniowych i odbyłam bardzo niemiłą rozmowę z Panem, który na każdym kroku próbował mi udowodnić, że kłamię! Łacznie z tym, że wmawiał mi,że miałam już uraz kolana na nartach NA KTÓRYCH NIGDY NIE JEŹDZIŁAM I NAWET TEGO NIE POTRAFIĘ ROBIĆ!!! Tysiąc pytań dlaczego podpisałam umowę akurat na początku roku skoro w poprzednim się nie ubezpieczyłam! Żałuję, że jak dotychczas nie wybrałam PZU! Teraz jestem straszona sądami, a każde moje słowo jest obracane przeciwko mnie!
 • ~Maciej / 2017-05-19 14:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Firma naciągneła mnie na polisolokatę, po latach straciłem oszczędności, o zyskach zapomnij. Usługa nastawiona na dojenie z klienta i zapewnienie generali żródła dochodu. Gorąco odradzam. Omijać szerokim łukiem.
  Zaletybrak
  Wadyfatalna i niemiła obsługa klienta,
  5 lat
 • ~Tomek / 2016-11-08 20:42
  Witam
  Firma kompletny dziwoląg, od prawie 20 lat wpłacam składki, wypowiedzenie umowy przeszło 2 tygodnie temu, zero odzewu i kontaktu, tak jakby myśleli, że rak mnie zje, odradzam wszystkich takie firmy, to są źli ludzie, kasa dla nich jest najważniejsza, jak wypowiadasz umowę jesteś dla nich nikim, aby meteoryt spad na ich siedzibę
  Zaletyzero
  zero
 • ~zły / 2016-09-26 17:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Złodzieje nie firma jak płacisz jest ok jak masz szkode to mają cie w dupie. Urodzenie martwego dziecka to nie jest poronienie?!! ponadto dziecko musi byc ubezpieczone w jaki sposób sie pytam jak nawet niema imienia ani numeru pesel to ja sie pytam jak?!!?!?!? powinni takie firmy wyrzucać z rynku i niepozwolic działać
 • ~Poszkodowana / 2016-08-16 19:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam polisę na życie 8 lat płacenia, pozorne poczucie bezpieczeństwa i ups. Do puki płaciłam i nic nie chciałam było ok. Adres znali i miło było. 5 lat temu dowiedziałam się ,że cesarka to nie pobyt w szpitalu - odpuściłam. Obecnie jestem po nagłym,dość dramatycznym pobycie w szpitalu z zabiegiem operacyjnym włącznie i tu niespodzianka !!! Pobyt w szpitalu nie obejmuje ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH ! 2 raz zostałam zrobiona w balona :( Infolinia fatalna ,odsyłanie od jednego nic nie wiedzącego do drugiego. Korespondencja na stary adres ( osobiście musiałam wniosek dostarczyć ,bo mailowo nie docierało!} obecnie mam dostarczyć historię choroby od 2006 roku !!!! Tylko jaką ,skoro to była nagła choroba i przyjęciem na ostry dyżur. Oczywiście odmowa świadczenia po raz 2. Ale teraz nie odpuszczę ,bo to zakrawa na wyłudzanie. Refleksja jeszcze jedna : jak nastąpi zgon ubezpieczonego to pewnie też coś znają ! NIE POLECAM, WRĘCZ OSTRZEGAM. Nie można spać spokojnie z ich polisą na życie. Nie dajcie się porobić tak jak ja !!!!
  Zaletyżadne
  Wadyinfolinia fatalna . odmowa wypłaty świadczenia za każdym razem
 • ~Misiek / 2016-08-10 10:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Za młodu dałam się złapać na lep przedstawicielek Generali i namówiły mnie na polisę inwestycyjną. Powiem tylko: JEDNO WIELKIE OSZUSTWO. Jedyną osobą która na tym zarabia jest Generali. Ograbili mnie z kasy niemiłosiernie. Nikt nie pilnował mojej polisy, dopiero jak dostałam dostęp internetowy tak mogłam sama pilnować wzrostów i spadków cen jednostek. Oszuści na ogromną skalę. Miałam 4 opiekunów, bo się często zmieniali. Tej firmie zależy tylko na tym żeby złapać klienta i go okraść.
  ZaletyBRAK!!!
  WadyOSZUŚCI I ZŁODZIEJE
  6 LAT
 • ~xyz / 2016-03-02 15:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, trzymać się jak najdalej od tej firmy. Człowiek przez kilka lat płaci składki a w razie wypadku i tak znajdą powód, żeby nie wypłacić odszkodowania
  Zaletybrak
  Wadywszystko inne
 • ~Piotr / 2016-02-02 18:12
  Ocena: 1.00 / 5
  Zwykli oszuści ,panie które zajmuja sie obsługą klienta oszukują ludzi . Problem z wypłatami ubezpieczeń emerytalnych , dobrze że pieniądze były krótko wpłacane bo 1,5 roku. Teraz walcze o pieniądze.ODRADZAM
  Wadyoszusci
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Generali Życie
Ocena: 1.32, ilość opinii: 31
PZU Życie
Ocena: 1.11, ilość opinii: 27
Allianz Życie
Ocena: 2.25, ilość opinii: 15
Warta Życie
Ocena: 2.00, ilość opinii: 7
Uniqa Na Życie
Ocena: 1.00, ilość opinii: 6
Hestia Życie
Ocena: 2.08, ilość opinii: 5
Flixbus
Ocena: 2.26, ilość opinii: 691
mBank
Ocena: 1.97, ilość opinii: 568
Link4
Ocena: 1.58, ilość opinii: 309
ITAKA
Ocena: 2.77, ilość opinii: 293
Netflix
Ocena: 2.85, ilość opinii: 145
nju mobile
Ocena: 3.16, ilość opinii: 130