Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Warta Życie opinie

Ocena na podstawie 27 opinii

1.43 / 5

 • Cena/Jakość
  1.40
 • Obsługa klienta
  1.46
 • Oferta
  1.42

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~Michał / 2023-08-29 12:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Odpuście sobie tą firmę. Pracodawca wcisoł nas do niej na "siłę". Miałem operację kostki z wstawionym tytanową płytką. Naliczyli mi odszkodowania śmieszne 300 zł.WATRA Ch...j warta.
  ZaletyŻadne
  WadyWszystkie
 • ~Wojtek / 2023-07-14 11:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam nigdy się nie ubezpieczające w Warcie na życie nie wypłacają to co się należy szukają pretekstu żeby nie wypłacić
  WadyNigdy nie warta
 • ~Nie jakie / 2023-06-25 13:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam ..Jest problem mój tata płacił ubezpieczenie na życie ma 68lat .płacił co miesiąc .Jakiś dział zamknęli Warcie ..i moje zdanie powinni oddać pieniądze te co się płaciło .A nie korzystał ani razu z Ubezpieczenia .Dla mnie to są złodzieje i naciagacze .Jak odzyskać te stracone pieniądz..co zrobić ...Bo ubezpieczalnie To są bez kontroli robią co chcą i wymuszają a człowieku każdy grosz ...kłamią ...Ludzie w jakim Kraju żyjemy ,żeby tak było i oszukiwać obywatela aż tak ..starszych ludzi .Jesteś wściekły ,że tak się stało nagle Tacie wypowiedzieli umowę bo dział zamknęli ..Jak tak można i nic nie można zrobić Proszę o Pomoc ,żeby coś z tym zrobić .
 • ~Teresa / 2023-04-18 05:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Widzę, że jest wiele osób oszukanych przez to towarzystwo. Ja wlasnie zlozylam pozew do sądu.
  WadyLekceważące podejście do sprawy. Górują tylko ich argumenty. Na pisma odp tak jak im się podoba. Odp takie same.
 • ~Beti / 2023-02-16 13:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam. Warta śmiechu warta. Tam to chyba tylko za śmierć można cokolwiek otrzymać.
 • ~PAULINA / 2023-01-28 06:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza ubezpieczalnia jaka znam nie wypłacalna szuka igly w stogu siana na opinie czekam do dzisiaj już 4 msc nie rozwiązują sprawy na czas. ZOSTALISMY OSZUKANI PLACILISMY PIENIADZE CO MIESIAC A ONI NAPOSALI PRZY SMIETCI ZE SA NIEZOBOWIAZANI DO WYPLATY OSLDSZKODOWANIA.NID CHCA ZWRACAC TEZ PONIESIOMYC KOSZTOW TLUMACZAC SIE ZE UBEZPIECXONY BYL CHRONIONY GDZIE W TYM CZASIE SKLADALISMY 3 SWIADCZENIA DO ŻADNEGO NIEXZOSTSLY WYPLACONE SRODKI OD ZLAMANIA NOGI DI SMIERCI NATURALNEJ OSOBY UNEZPIECZONEJ.FIRMA ZLODZ8EJSAK PROSZE NA NIA UWAZAC NIE POLECAM PO STOKROC
  WadySame wady
 • ~Poszkodowany / 2023-01-12 22:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, Warta robi wszystko żeby nie wypłacić odszkodowania, przeciąga w czasie (moja sprawa trwa ponad półroku), wydaje decyzję w ostatnich możliwych terminach, mocno zaniża wyceny. Nigdy więcej z tą ubezpieczalnią. Człowiek płaci niemałe kwoty ubezpieczenia, a jak dochodzi do szkody to zostaje z niczym. Doszukują się nawet zapisów franczyzy, czyli udziału własnego w szkodzie, po czym kreują pod to kosztorys i sprawa załatwiona - ODMOWA.
  ZaletyBrak
  WadyOdmawiają wypłaty odszkodowania
 • ~Piotr / 2022-12-20 07:44
  Ocena: 1.00 / 5
  ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!!!!!!!!! TYLE MAM NO POWIEDZENIA!!!!!! MOJA SPRAWA IDZIE DO SĄDU!!!!! NIE KUPUJCIE OD NICH NIC!!!! BO WAS WYDY...AJĄ!!!! TRAGEDIA!!!! A AC TO JUŻ WCALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ZaletyZALETY???? TO CHYBA JAKIŚ ŻART!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  WadyCAŁA FIRMA TO WADA! DZIWIĘ SIĘ JAK MOGLI POZWOLIĆ NA COŚ TAKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻEBY FUNKCJONOWAŁO COŚ W NASZYM KRAJU!!!!
 • ~Poszkodowany / 2022-11-20 19:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Za złamany obojczyk z przemieszczeniem dostałem 0zl, kpina i żenada
  Banda złodzieji i oszustow
  ZaletyBrak
  WadyOszuści, krętacze, złodzieje
 • ~Łukasz / 2022-05-11 14:55
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam ubezpieczenia jeśli pracujecie za granicą. Dwukrotnie warta naciagla mnie na koszty tłumaczenia dokumentów po czym nie wypłacono odszkodowanoa. Pierwszy raz straciłem ząb w pracy ale miałem brak dowodów i dokumentacji szpitalnej. Drugi raz złamanie obojczyka w drodze z pracy, brak odszkodowania za operację ponieważ była wykonana poza granicami kraju. Wiec gdyby coś Wam się stało, to czy macie umrzeć czy cierpieć trzeba jechać do Polski doszpitala
  WadyZawsze znajdą powód do niewypłacenia odszkodowania
 • ~Dawid / 2022-05-06 16:29
  Ocena: 1.00 / 5
  "Uwielbiam" Wartę do tego stopnia, że mam mdłości na samą myśl o kolejnej sprawie jaką im wytoczę.
  Na początku zalało mi dom z klimatyzatorów, uznali, że ok coś tam się stało, ale do wymiany jest tylko, aż 1m2 paneli i futryna bez drzwi i teraz uwagę w wycenie stwierdzili, że wykucie futryny będzie kosztowało 14 groszy. TAK dokładnie 14 groszy. Całość remontu wyniosła mnie ponad 8 tys zł wypłacili w sumie 1,9 po odwołanoach więc sprawa trafiła do Sądu i już w 1 Instancji Sąd wydał wyrok nakazowy zapłaty całej rządanej kwoty.
  Druga sprawa dotyczy kolizji drogowej. Kobieta wjechała w tył mojego auta, uderzyłem głową o zagłówek, zwolnienie, rehabilitacja a szumy w uszach mam do dnia dzisiejszego. Oczywiście odmowa wypłaty odszkodowania i po reklamacji ich lekarz również orzekł, że nic mi się nie należy, bo moje auto miało za małe uszkodzenia można przeczytać w uzasadnieniu. A lekarzem orzecznikiem był ortopeda dziecięcy haha. I teraz wisienka na torcie w aucie miałem fotelik samochodowy dla dziecka. Oczywiście od razu kupiłem nowy. Najtaniej co znalazłem to 1900 zł więc Warta znalazła używany za 1500 zł do kupienia... tyle mi wypłacili. Dopiero po reklamacji uznali i dopłacili z wielkiej łaski 400 zł. Oczywiście sprawy tak nie zostawię i kieruję kolejny pozew do Sądu.
  A na zakończenie jeszcze kilka słów o składkach, które wymagają za swoje ubezpieczenia. Moja żona zrezygnowała z ich usług to jeszcze przez 3 miesiące przysyłali monity, że składki za UWAGA DOBROWOLNE ubezpieczenie im się należą. Żenujące.
  Nie polecam, sznurówek tam nie ubezpieczę.
  ZaletyBrak
  WadyWszystkie
 • ~NIka / 2021-09-15 10:24
  Ocena: 2.00 / 5
  arkusz zgłoszenia szkody to porażka,ciągle wyskakują błędy pomimo prawidłowych danych ,muli się pomimo 2 godz prób trzeba zgłosic tel.
 • ~..... / 2021-02-23 20:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Agent który namawia do podpisania umowy obiecuje cuda wypadek i schody prawnicy znajdą że biedak płaci ale o odszkodowaniu może zapomnieć.....a jak znajdzie furtkę czyli drugi prawnik to miękną ale na starcie traktują klienta jak zło konieczne ma płacić za polisę a po zdarzeniu .....albo sie odwoła a najczęściej nie bo ubezpieczyciel straszy go art. przegapi termin( to nie prawda można się odwołać skutecznie przez 2 lata !!!!!!).Procent odszkodowania jest przyznany za pierwszym razem na najniższym możliwym poziomie bez podania tabel i wszystkich danych które powinny być załącznikami do sprawy po odwołaniu znajdują się wszystkie opcje ale tylko prawnik jest w sanie to ogarnąć ( dziś wiem po pismach jakie otrzymałem) .Piszę dla takich którzy mają chęć walczyć warto przykład : max 15% odszkodowanie na dzień dobry 5% i........


  Zaletyszybka odpowiedż
  Wadyzaniżenie kwoty odszkodowania na powitanie
 • ~Rita / 2021-01-04 22:31
  Ocena: 2.00 / 5
  Czy macie jakieś doświadczenia z wypłatą odszkodowania za stratę bliskiej osoby, bo nie wiem czy dalej płacić składki, skoro tak oszukują?
 • ~Sebastian / 2019-11-05 11:55
  Ocena: 4.33 / 5
  Polecam polisę na życie w Warcie, ja i moja partnerka dostaliśmy wypłatę za śmierć mojej mamy, po 1700zł, czyli 3400zł w sumie mimo iż nie jesteśmy po ślubie. Dwa razy byłem na SOR i tez otrzymałem wypłatę za szpital i świadczenie lekowe, a w tym również uszczerbek za skręconą nogę, tak więc nie mogę powiedzeić złego słowa, a myślę, że wszystko zależy od tego jaki agent Nam sprzedaje daną polisę - wciska wszystko, jak leci lub radzi i podpowiada co najlepiej wziąć, żeby było ok.
 • ~Krzysztof / 2019-07-25 23:13
  Ocena: 5.00 / 5
  Warta sprawnie i szybko wypłacił odszkodowanie z polisy na życie. Polecam na prawdę warto .
  ZaletySzybkość wypłacania oraz jasne zasady
  WadyBrak
 • ~Kolczasta / 2019-06-17 19:58
  Ocena: 1.67 / 5
  Warta ubezpieczenie śmiechu warte... człowiek co miesiąc płaci składki i to nie małe A i tak w razie wypadku czy innych zdarzeń zdrowotnych nic z tego nie ma... zawsze czymś się wykpia... szkoda słów i czasu... nie polecam
  WadyWykipa się że wszystkiego...
 • ~mych / 2019-05-03 22:20
  Ocena: 1.00 / 5
  Warta nic nie warta. Główny problem urzędników, to jak wykiwać klienta. Dwa lata się z nimi szarpałam o odszkodowanie.
  Najpierw odmowa - nie, bo nie. Bez uzasadnienia, potem wymagania coraz to nowych dokumentów i to po kilka razy tych samych. Mają nadzieję, że się zmęczysz i odpuścisz. Mnie bardzo pomógł Rzecznik Finansowy, do którego się zwróciłam po pomoc. Po dwóch latach od zgłoszenia wypadku, po operacji, rehabilitacji, po wysłaniu tony papierów, po wsparciu Recznika, doczekałam się wreszcie skierowania na komisję i sukces !! 6 procent uszczerbku. Trzeba mieć stalowe nerwy i świętą cierpliwość. Teraz walczę z PZU. Tacy sami cwaniacy.
  Zaletyżadnych nie widzę
  Wadysame wady
 • ~GISS / 2017-05-22 10:20
  Ocena: 1.33 / 5
  Fatalna firma, szczerze odradzam. Nawet na rynku firm ubezpieczeniowych, które wiadomo jak działają, są jedną z najgorszych opcji. Ubezpieczenia są drogie, obsługa fatalna. Naciągają człowieka na dodatkowe koszty, ale odpowiedzi na pytanie/uzasadnienie nie dostarczają. Piszesz z jedną osobą, a odpowiada Ci inna, kontaktu chronologicznego nie ma, bo każdy pisze jak modlitwę, bez wyjaśnienia, nie odpowiadają na pytania. Nigdy, absolutnie nigdy nie skorzystam więcej z ich usług! Wypłaty odszkodowań też tragedia, droga przez mękę! Nie chcą wypłacić, jako osoba poszkodowana (pogryziona przez psa na twarzy) musiałam się z tymi oszustami bawić bardzo długo. W porównaniu z nimi PZU to firma charytatywna. Przestrzegam i odradzam!
 • ~Ona / 2017-04-18 11:29
  Po opłacaniu składki ubezpieczeniowej polisy na życie, po wypadku wystąpiliśmy o odszkodowanie.Oczywiście odmówiono nam wypłaty świadczenia. 15 lat płacenia składek,kompletne dno.Do tego przywłaszczyli sobie dokumentację medyczną,w jakim celu pytam się?Czas zmienić ubezpieczyciela.Banda oszustów.Nie polecam !
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU Życie
Ocena: 1.65, ilość opinii: 308
Generali Życie
Ocena: 1.64, ilość opinii: 50
Allianz Życie
Ocena: 1.85, ilość opinii: 38
Uniqa Na Życie
Ocena: 3.70, ilość opinii: 20
VECTRA
Ocena: 1.63, ilość opinii: 3968
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3693
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3542
UPC Internet
Ocena: 1.82, ilość opinii: 3336
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3157
Plus
Ocena: 1.42, ilość opinii: 2546