Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4489 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~MWK / 2013-04-18 00:20
    Ocena: 1.67 / 5
    Fatalna obsługa, problemy techniczne, dramat.
    21.04.2013 Vectra wycofuje jeden program TV można wypowiedzieć umowę bez kar, gorąco polecał. Sam własnie to zrobiłem.
    Zaletybark
    Wadysame
    Ponad 2 lata i starczy
  • ~lukr / 2013-04-01 17:30
    Ocena: 2.25 / 5
    Jakość usług na średnim poziomie za to obsługa klienta tragiczna. Za każdym razem mówią co innego w dodatku gadają farmazony zeby spławić a później nóz w plecy, zawsze stracisz a oni zyskają, dezinformacja i chaos. Polityka umów które automatycznie się przedłużają na pół roku to koszmar dla klienta. Po okresie umowy należy być czujnym żeby obciązyli karą umowną za zerwanie umowy.
    Wadyobsluga kienta
  • ~andriu1206 / 2013-03-19 15:32
    Ocena: 1.00 / 5
    kłamcy i oszuści nie polecam nikomu
    Zaletyżadne
    Wadyoszustwa
  • ~blob / 2013-03-09 21:02
    Ocena: 2.00 / 5
    strony ledwo chodzą, często rozłącza, do tego limit na 2 urządzenia.... ogólnie nie polecam
  • ~aleksandra / 2013-03-04 20:31
    maskra,to w jaki sposob traktuja klienta.Do dzisiaj nie zrealizowali warunkow umowy,a kontak z nimi to jest totalna porazka. KONKRETNIE VECTRA WALBRZYCH! W dalszym ciagu czekam na montera ......ciekawe jak dlugo jeszcze?
    porazka!!!
  • ~Michal / 2013-02-15 18:50
    Ocena: 1.50 / 5
    Rodzice rozwiązali umowę z nimi, vectra przysłała ponaglenie o zwrot dekodera, którego nie mielismy! A potem wezwanie do zapłaty kary 200 zł. Jeden wielki burdel!
    Wadykompletny brak informacji o kliencie
    kilka lat
  • ~frustracja / 2013-01-06 23:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Umowe z vectra mam troche ponad 2 lata od samego poczatku byly tylko same problemy (w pakiecie mam internet+telefon+telewizija)zazwyczaj cos niedziała od jakiegoś miesiąca mam problem z sygnałem znika internet i telefon kilka razy na godzine wiecej go niema niz jest.BOK- 10-15 min oczekiwania na połączenie żeby ktoś wmiły sposób spławił cię w 2-3 min z zapewnieniem ze robia wszystko co w ich mocy żeby wszystko działało ale jak napisałm wyżej przez ponad miesiąc nie zrobiono nic.
    ZaletyBrak
    Wadypłacisz za coś czego nie dostajesz jak nie zapłacisz to automatycznie dostajesz powiadomienie o ostatecznym terminie płatnosci inaczej zapraszamy na czarna liste dłużniów
    25 mięsiecy
  • ~rozgoryczony klient / 2013-01-04 20:25
    Ocena: 1.00 / 5
    odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam jako wieloletni klient zostałem potraktowany przez firmę Vectra jak totalne dno...porównując do innych firm Vectra jest najgorszym dostawcą internetu w kraju...
    Zaletybrak
    Wadybrak kompetentnej obsługi klienta,ukryte koszty rezygnacji z internetu(roszczenie odszkodowawcze),zastraszanie sądami.
    5lat
  • ~d-k13 / 2012-12-29 00:35
    Ocena: 2.25 / 5
    Największą wadą tej firmy jest obsługa klienta. Każdy mówi coś innego, umówiono się ze mną na montaż kablówki, telefonu i nowego Internetu. Danego dnia nikt się do mnie nie zgłosił, dopiero po moim telefonie dowiedziałam się,że monter nie może przybyć. Kilka dni później ekspert przez pół dnia przygotowywał montaż, zostawił telefon w pudełku wyszedł i nie wrócił. Oferta wydawała mi się korzystna, więc umówiłam się po raz kolejny, tym razem wszystko zostało podłączone, monter powiedział, że dokończy następnego dnia, jednak się nie zjawił. Zostawił niepodłączony telefon, kablówkę działającą na 1 tv (mam w domu trzy) dziurę w ścianie o średnicy jakichś 30cm i wszystkie kable na zewnątrz na podłodze. Okazało się, że umowa była na 1 odbiornik (mimo że wcześniej upewniałam się, czy będzie na wszystkie), telefon który ostatecznie okazał się zepsuty, był zepsuty oficjalnie z mojej winy, a dziurę w ścianie i kable zostawiono, bo 'widocznie lokal nie był dobrze przystosowany', nikt się nie podjął naprawy. Najgorsze,że mieli w moim imieniu rozwiązać umowę poprzednim operatorem, podczas gdy rachunki z TP przychodziły mi jeszcze przez 4 miesiące, a konsultanci szli w zaparte, że umowa została rozwiązana ( TP/Orange wysłało mi ksero rezygnacji, która nastąpiła dopiero ode mnie po tylu rachunkach do zapłacenia). Na kilkustronne pisma razem z załączonym zdjęciem dziury w ścianie odpowiadali zdawkowo, niegrzecznie, odwracając kota ogonem. Sprawa idzie do rzecznika praw konsumenta, jedyne na co nie mogę narzekać to na szybkość internetu.
    Internet polecam, ale w całej reszcie patrzcie im na ręce, bierzcie pisemne potwierdzenia wszystkiego, co się da: Imiona, nazwiska, wszystko.
    Zaletyszybkość internetu
    Wadymontaż, haczyki w umowie, kłamstwa, przekręty,chamstwo,amatorszczyzna
  • ~wieloletni abonent vectry s.a. / 2012-11-29 08:27
    jestem w vectrze od momentu jej powstania w moim mieście. Z umowy na umowe, z roku na rok jest coraz gorzej. Tak jak ktoś wcześniej pisał pracownicy są tak przeszkoleni aby jak najmniej powiedzieć. Reklama i ulotki nie pokrywa się z faktycznymi rachunkami. Nie ma info iż np dekoder to koszt 10zł do rachunku co miesiąc, opłaty za jakieś dziwne aktywacje, Pani w BOK bełkocze coś pod nosem. Brak faktur, sald, często zawyżone rachunki których odkręcenie to przeprawa przez mękę. VECTRA SA. skończy jak telekomunikacja. Zostaną w niej tylko emeryci którzy chcą ogladać TV TRWAM i ojca mateusza. Widać to po średniej wieku w biurze. A kiedyś było naprawde nieźle.
    Zaletybrak
    Wadysame
    od początku powstania - to jest moja ostatnia umowa.
  • ~Aneta Kowalczyk / 2012-11-23 11:47
    Vectra S.A. to zwyczajni złodzieje. Już drugi raz żądają opłat za lokal z którego wyprowadziliśmy się 3 lata temu. Najpierw (po 1,5 roku) zażyczyli sobie opłaty za rzekomo nieopłacone miesiące; byliśmy pewni, że wszystko zostało opłacone, ale nie mieliśmy na to dowodów wpłaty, bo zaginęły przy przeprowadzce. Wydzwaniała firma windykacyjna, więc dla świętego spokoju zapłaciliśmy (ponad 200 zł!). Teraz historia się powtarza i żądają jeszcze 70 zł, wynajęli kancelarię prawną, która wypisuje smsy i wydzwania, ale nie jest w stanie powiedzieć za co musimy zapłacić!!!
  • ~Kamilo / 2012-11-09 17:48
    Ocena: 1.75 / 5
    Ta firma to kompletna żenada. Na cały center nic nie można załatwić a mi np zamiast przedłużyć umowę to doliczyli oplate za podlaczenie uslug ktore juz mi dzialaly od 2 lat i odcieni sygnał a teraz nie umieją go podłączyć ponownie (nawet nie wiedza kiedy bedą mogli to zrobić). O rekompensatach za ich nieprofesjonalizm nawet nie ma co liczyć.
  • ~Paweł Noga / 2012-11-07 09:59
    Ocena: 1.25 / 5
    Zerowa wiedza na infolinii. Zbywają klientów zamiast im pomóc.
    Tu dokładny opis mojego przypadku:
    http://truciedupy.blox.pl/2012/11/Vectra-Gdansk-obsluga-klienta-Tiwis -czyli-splawic.html
    Zaletybrak
    Wadyfatalna obsługa klienta
    2 miesiące
  • ~Police / 2012-09-12 10:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy operator jakiego mialem! Odradzam wszystkim.
  • ~Krystian / 2012-09-10 17:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Zaluje ze zmienilem operatora na vectra, wszystkim odradzam i napewno nie przedluze u nich umowy. Najgorszy operator jakiego mialem.
    ZaletyZERO
    WadyCiagle przerwy
  • paczek / 2012-06-25 08:17
    Ocena: 3.75 / 5
    Morąg BOK super obsługa,pełen profesjonalizm.
    Zaletyszybko zalatwiona sprawa wymiany modemu
    10 miesiecy
  • Jacek / 2012-05-11 21:46
    Ocena: 2.00 / 5
    Uwaga na Handlowców tej firmy. Są dobrze przeszkoleni w oszukiwaniu klientów. Reklamówki również nie mają potem pokrycia w umowie i rachunkach. Nie należy wierzyć w nic, co nie jest zapisane w umowie, którą się podpisuje. Jakiekolwiek późniejsze zapewnienia są również tylko oszustwem. Mój kod klienta 01122780 i zostałem oszukany przez Bartosza Gawlińskiego jego tel. 722 227 281.
    Reklamacje w Vectra to również fikcja. Pracownicy nie przestrzegają procedur, nie konsultują się ze sprzedawcą, nie odnoszą się do ofert oferowanych na ulotkach. Szczerze odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą i jej pracownikami. Uprzejmość jest tylko przykrywką dla wyciągania pieniędzy i związania klienta umową.
    ZaletyBrak
    WadyBrak pokrycia oferty sprzedawcy z rzeczywistością i umową.
    4 miesiące
  • ~klaudytomin / 2012-04-26 11:35
    Witam,
    Infolinia w Vectra S.A. to wielka porażka, prędzej dodzwonił bym się do murzyna w Afryce który nie posiada telefonu niż do Vectry !!!
    Zaletytelewizja, internet o.k.
    Wadyinfolinia
    3 lata
  • ~dav / 2012-04-13 03:18
    Ocena: 1.50 / 5
    Vectra to najwieksze oszustwo, naciągactwo i złodziejstwo zarazem. Na infolini wprowadzaja w błąd (przez 3 miesiące mniej więcej)co do korekty wystawionej faktury po prawidłowo złożonej rezygnacji z dodatkowych opcji w ramach na siłe wciśnietych "promocji" po czym przychodzi fatura dowalająca mi jescze więcej "za karę", nawet pisemne reklamacje maja w d... i nie odpowiadają... Poniewaz nie odpowiedzieli nawet na pismo z kancelarii adwokackiej, (a przysłali kolejną karę już nie wiem sam za co) jutro zgłosimy sprawe do UOKiK narazie. Przestrzegam mocno przed wchodzeniem w umowę z ta firmą. To rozrywce nie służy ani trochę
    Zaletyja już nie widzę żadnych
    Wadyrozmowy z konsultantem na infolinii po jego (kilku nawet osób) instrukcjach, które wykonywałem skutkowały tym, że przez 6 miesięcy obciażono mnie dodatkowo na ponad 9000 zł
    6 miesięcy
  • ~Bella / 2012-04-04 22:18
    właśnie się dowiedziałam, że Vectra naliczyła mnie, jak również wielu innym mieszkańcom naszego osiedla nienależne opłaty za montaż. zgodnie z umową koszt instalacji w mieszkaniu ponosi firma. jednak oni wszystkim jak leci kazali za to zapłacić. poszkodowanych jest tylu, że sprawą zajęła się nasza spółdzielnia, która w imieniu mieszkańców domaga się zwrotu tych opłat. vectra pobodno tłumaczy sytuację"brakiem właściwej wymiany informacji między działami odpowiadającymi za poszczególne etapy realizacji zamówienia". jednak ja już wiele razy dostawałam faktury, które zawierały różne pomyłki - oczywiście zawsze na niekorzyść klienta. skandal i totalna żenada
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania