Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4489 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~piotr michalski / 2013-09-26 14:20
    Ocena: 1.50 / 5
    beznadziejny operator ustalają sobie zmianę regulaminów bez dostarczenia ich w trakcie trwania umowy,no i jak wypowiadasz umowę to pod górkę ,nie ma się z kim dogadać ,brak kompetencji w całej złożoności prostego tematu
    nie polecam tej firmy,beznadzieja
    Zaletybrak
    Wadywszystkie możliwe
    4
  • ~Lorex / 2013-09-25 16:02
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest koszmarna firma, zamówiłem pakiet TV i internet serwisant wpadł i w trybie ekspresowym podłączył TV i ruter. Jak chciałem zapytać o pilot dekodera i ustawienie programów w TV to odpowiedział, że na tym się nie zna i zostawił mnie z tym bardakiem. Minęło już 24 h a ja dalej nie mam TV. Jutro zbieram to całe badziewie i odnoszę im z powrotem.
    ZaletyBrak zalet.
    WadySame wady.
  • ~divet5 / 2013-09-24 16:24
    najgroszy operator z jakiego korzystalem przy okazji zmiany regulaminu szybko zmienilem operatora. obsluga klienta- dno. brak podst. jak vod czy zbyt duza ilosc niegwarantowanych kanalow...
  • ~marekdan / 2013-09-18 09:42
    Ocena: 2.50 / 5
    ostrzegam przed Vectrą, należy nagrywać rozmowy z ich biurem obsługi klienta, gdyż ich ustalenia są puste i bez pokrycia, a w ich bazie nie pozostaje po nich ślad, tak mnie wykiwali w sierpniu przy zmianie regulaminu
    Zaletybrak
    Wadyinternet zawsze poniżej normy, tv cyfrowa z licznymi usterkami (kwadracikami)
    1,5 roku za 80 zł miesięcznie
  • ~rozdrazniony / 2013-09-17 13:23
    Ocena: 2.50 / 5
    Jak sprzedajesz mieszkanie i nie mozesz przeniesc uslugi do nowego, pamietaj MUSISZ zaplacic kare poniewac umowa automatycznie sie przedluza i zrywasz umowe. Jedyny sposob na zerwanie umowy to zmiany w regulaminie. Nowy okres wypowiedzenia 2 miesiace, co za bezczelnosc. Wystrzegajcie sie vektry. Czas odpowiedzi na pisama to minimu 1 tydzien. Kontakt telefoniczny z biurem reklamaji NIEMOZLIWY, odwolania tylko na pismie.
    NIE POLECAM
    Zaletystabilny internet
    Wadyrozwiazanie umowy gorzej niz umowy kredytu
    6 lat
  • ~Wika / 2013-09-13 09:27
    Ocena: 1.50 / 5
    Mam Vectrę od 2 miesięcy. Średnio przez 4-5 dni w tygodniu nie ma internetu co najmniej przez kilka godzin. Na infolinii (jeśli już ktoś odbierze) mówią, że to jakaś większa awaria. Awaria przez 5 dni w tygodniu???
    Zaletyfaktura na maila
    Wadyciągłe przerwy w dostarczaniu usług
    2 miesiące, 69 zł
  • ~DL / 2013-09-12 20:15
    Ocena: 2.25 / 5
    SYF!!! ciagłe przerwy konwerwacyjne i awarie, na pomoc techniczną się nie dodzwonisz. Unikajcie.
    WadyAwarie, awarie awarie
    2
  • ~Mariusz Stopiński / 2013-09-10 21:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Umowy napisane w sposób podchwytliwy, obsługa klienta mało pomocna
    Zaletybrak
    Wady
    12-lat
  • ~Master / 2013-09-10 12:38
    Ocena: 2.75 / 5
    Miałem Vectrę kilka lat, teraz mam UPC miesiąc i powiem TAK, że Vectra to nawet UPC do pięt nie dorasta.

    Zaletybrak
    Wadyburdel w biurokracji, ciągłe awarie, regulamin - ten kto nie spróbuje ten się nie dowie.
    5 lat
  • ~gieenek / 2013-09-09 09:08
    Ocena: 1.33 / 5
    mam pakiet internet+telewizja +telefon od dwoch miesiecy i calkowita klapa
    1 -place za 40 mam niecale 20 i to sie zacina co tydzien awarja i reklamacje
    2- dodzwonoc sie nie mozna raz jest raz niema telefonu
    3-dekoder z telewizji tragiczny brak mozliwosci przegladania programow
    4 dodzwonic sie na telefon z internetu niemozna
    5 nacigaja na minuty pdczas rozmowy
    6-brak przeprosin za zla obsluge ,naciaganie ,oszustwo
    7-nie odliczaja za brak internetu place za 40 a mam 20
    8-sam musisz reperowac wedlug instrukcji telefonicznych oni nie dzwonia w sprawie naprawy a ty musisz placic za telefon nawet za pol godziny rozmowy zwykle zlodziejstwo
    8-nie spotkalem takiego opretora ktory tak zle traktuje klijeta nawet telekom netia sa lepsze bo mialem z nimi umowy
    9-nie przysylaja rachunkow na poczte lecz kaza wchodzic do ich ksiegowosci internetowej i scigac racunki
    10-prosze czytac umowe uwaznie bo pisza chytsze ze trudno ja zerwac
    maja same uprawnienia nie dajac nic klijetowi
    11-chytrze rozbudowana strona internetowa jest zrobiona do zarabiania dodatkowo pieniedzy
    12 trzeba trzymac sie z daleka od takiego poeratora
    Zaletybrak
    Wadysame wady
    2miesice
  • ~Setpo0233 / 2013-09-05 14:59
    nie polecam. słaba jakość kanałów HD. brak modułu ci+. spora ilość kanałów niegwarantowanych. i zrywanie co chwile dostawy łącza. no tak sie nie da funkcjownowac!
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Żelazny / 2013-09-02 16:16
    Nie polecam generalnie bagno kompetencja pracowników poziom zero od miesiaca sie uwiazałem z nimi na 2 lata i juz nie moge doczekac konca umowy jeszcze raz NIE NIE NIE POLECAM :(
    ZaletyBRAK
    WadyCAŁE MNÓSTWO
    1miesiac
  • ~Jan Kowalski aro / 2013-09-02 06:52
    Mam internet z Vectry w Warszawie od prawie roku trzy awarie po 15 minut. 20 mega bitów i tyle jest i Q..wa nie wiem dlaczego i kto bije taką piane.
    Zaletyoki
    Wadybrak
  • ~Nalka / 2013-08-31 21:21
    To by było na tyle jeśli chodzi o vectrę- rozstaliśmy sie ez kar, w związku ze zmianami w umowie. Zmiana na upc na pakiet za 75 zł 3 usług tel, net, tv.
    było ponad rok
  • ~ex-klient / 2013-08-30 20:02
    Ocena: 2.25 / 5
    Po prawie 6 miesiącach z Vectrą (internet 62 zł/m-c + 50 zł "opłaty instalacyjnej"), mogę tę firmę scharakteryzować następująco:

    - sztuczki, kruczki i haczyki, byle wyłudzić większe opłaty, niż pierwotnie założone

    - utrudnianie na wszelkie sposoby rezygnacji z niechcianych, dodatkowo płatnych usług (np. tzw. bezpieczny internet)

    - wielogodzinne kolejki w punkcie obsługi klienta

    - odmowa przyjęcia (potwierdzenia wpływu) pisma bez odstania tych kilku godzin

    - żądanie wypełniania kolejnych druków mimo że przyniosłem pismo rozwiązujące umowę

    - wypowiedzenie zostało w końcu przyjęte, ale pani oświadczyła, że wyśle pismo do centrali i dopiero oni tam będą je rozpatrywa (więc z punktu widzenia tej pani to ja wcale nie wypowidziałem umowy).

    Na zakończenie pracownica odmówiła przyjęcia modemu, który chciałem zwrócić pod pretekstem... braku dowodu osobistego! (prawko nie wystarczyło). Modem musiałem zabrać z powrotem, dostałem poradę, że mogę odesłać go pocztą. Szczyt absurdu? Tu wyczytałem, że w tym szaleństwie jest jednak metoda: jesli się spóźnię, to naliczą mi dodatkową karę kilkaset zł.

    Podsumowując, firmie Vectra SA brakuje podstawowej rzeczy wymaganej przy prowadzeniu biznesu, a mianowicie elementarnej uczciwości pozwalającej na pewne zaufanie, dzięki któremu nie musiałbym stale, zwłaszcza przy zmianach w regulaminie, doszukiwać się kolejnych potencjalnych min i pułapek.

    Zdecydowanie nie polecam.
    6 m-cy
  • ~Justyna Świerczewska / 2013-08-21 19:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Panowie z vectry umówili się ze mną że w dniu 21.08 w godzinach 9.00 - 11.00 przyjdą zamontować nowy modem do internetu. Po godzinie 14 dalej ich nie było a ja zadzwoniłam do Vectry. Pan poinformował mnie że zgłosił to i kazał czekać na telefon. Jest godzina 19.51, Panów nie ma a i telefon również milczy. Dziękuję za bezproblemową obsługę, konsultanci Vectry .
  • ~dorek / 2013-08-16 15:03
    Ocena: 2.25 / 5
    Ostrzegam prxed korzystaniem z usług VECTRA zwłaszcza w Warszawie. Niesłowni. Obsluga klienta w zakresie merytorycznym dno!. Jak ktos bedzie mial szczescie i wszystko zaskoczy tonawet moze byc zadowolony ale niech tylko ktos sprobuje coś zareklamowac. Prosze nigdy niepodpisywac z nimi umowy w przód w okresie dluzszym niz 1 miesiac. Stanowoczo NIEPOLECAM.
    Zaletyinstalacja OK
    Wadynie przestrzegaja umow, zwalaja zawze wine na klienta
    3 lata
  • ~Daromir / 2013-08-15 15:25
    Ocena: 2.67 / 5
    Od niecałego miesiąca jestem abonentem Vectra. Mój pierwszy kontakt z nimi i jak się skończy okres promocji, uciekam od nich. Telewizja działa, internet też, ale obsługa klienta dno.

    Proszę uważać już na etapie zawierania umowy. Najpierw zasypują skrzynkę pocztową ulotkami, potem dzwoni handlowiec 1x tydzień. Jak się człowiek złamie, przychodzi i uzgadnia niby jednoznaczne warunki... które potwierdza w mailu jednym zdaniem, po kilku prośbach. Do tego miejscu jako tako.

    Potem przychodzi instalator, dosyć sprawny. Po zainstalowaniu usług wyciąga jakieś 50 stron papierów ( umowa + załączniki) do podpisania i już zabiera się do wyjścia.

    Tutaj przestrzegam !!!! Bądźcie czujni, bo na nastej stronie umowy drukowanej małymi literami może być zaznaczona dodatkowa opcja, płatna ekstra ... o której handlowiec "zapomniał wspomnieć", a jej nie odznaczenie jest nie do odkręcenia w bok-u vectry. Tam klient dla nich nie jest osobą, człowiekiem, tylko frajerem z nr ID. Bez nr ID nie zaczynają rozmowy. Rozmowa nie prowadzi do niczego.

    W przypadku jakiejkolwiek awarii, która nie jest ewidentnie widoczna doliczają koszty dojazdu serwisanta, rzekomo nieuzasadnione...

    Co do usług, to sposób zabezpieczenia sieci WIFI jest wygodny dla Vectra, ale nie dla użytkownika. Brak dostępu do ustawień modemu wifi, nawet do części monitorującej (tylko wgląd) + hasło takie samo jak adres fizyczny MAC urządzenia, którego jeszcze 50% jest widoczne jako SSID sieci WIFI, to proszenie się o włamania. Gdybym o tym wiedział wcześniej pewnie nie zamawiałbym ich usług, bo wkoło mam kilku sąsiadów którzy "oferują" sieci WIFI Vectra ;), przy okazji oferując dostęp do karty sieciowej swojego komputera domowego z Wifi.
    Bez dalszego komentarza.


    Już zaczynam tęsknić za UPC. Tam było też kiepsko, ale przynajmniej człowiek nie był traktowany na zasadzie "dawaj pieniądze i sp..."
    ZaletyLepszy dekoder wobec tego jaki daje UPC w sieci Aster.
    WadyBiuro obsługi klienta. Słabe zabezpieczenie Wifi, dodatkowo płatne 5zł/m-c
    1 miesiąc. Według zapewnień za 75zł brutto/m-c. W rzeczywistości za 85złbrutto/m-c.
  • ~laura / 2013-08-12 12:17
    Z usług jako tako jestem zadowolona, natomiast obsługa Klienta to totalne dno.
    Dostała fakturę, termin płatności 09.08.2013r- od rana już nie miałam internetu gdyż został mi karnie zblokowany,nie raz już dostawałam sms z napomnieniem, iż mnie odłączą w dzień w którym przypadała płatność faktury, poprostu brak słów
  • ~gapa671 / 2013-08-09 20:16
    Totalne dno,wiekszego badziewia nie ma w tym kraju.
    ZaletyBRAK
    WadyAWARIE,OBSŁUGA,
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania