Vectra - Laureat nagrody "nierzetelna firma stulecia". Biuro Obsługi Klienta niekompetentne i aroganckie. Przez pomyłkę Biura wyłączono mi sygnał i nie ma nawet z kim się kontaktować w tej sprawie. Przy najbliższej okazji zerwę z nimi umowę, a przy każdej okazji odradzam znajomym i nieznajomym kontakty z Vectrą.
Zaletybrak
Wadynadal istnieje
~ewa / 2014-06-03 18:07
Złożyłam wymówienie, oddalałam dekoder i wszystko co trzeba było. Po tygodniu dostałam pismo, że umowa dalej jest ważna, chyba, że zapłacę karę? Jak to nazwać, na kanale 100 poinformowano wszystkich użytkowników o zmianie regulaminu! Mam zdjęcie, które zrobiłam.
Zalety------------------------
Wadynie można wypowiedzieć umowy w żaden sposób
~Bogumiła / 2014-05-28 16:58
vectra to koszmar klienta, słaba jakość, koszmarna obsługa, wersal się kończy jak tylko podpiszesz umowę.
Zaletybrak
Wadyszkoda nerwów i za mało miejsca
2 lata
~Adam / 2014-05-21 00:02
Ocena: 1.50 / 5
VECTRA to dziadostwo !!! dałem się skusić i teraz myślę jak zrezygnować bo każą płacić 3000 kary !!!! TV bardzo kiepski dekoder ma i brak dopracowania pilot nie komunikuje się dobrze z dekoderem
Zalety10zł niższy abonament niż w UPC
Wadybardzo niedopracowany interfejs w dekoderze
4 m-ce
~marco6 / 2014-05-18 17:55
Ocena: 1.00 / 5
SZCZERZE MÓWIĄC TO NIE ZNAM NA DZIEŃ DZISIEJSZY GORSZEJ FIRMY NIŻ VECTRA. METODY JAKIE ZASTOSOWALI PO ROZWIĄZANIU PRZEZE MNIE UMOWY TO PO PROSTU GANGSTERSTWO ( NAWET NIE CHCE MI SIĘ ICH OPISYWAĆ ). W OSTATNICH LATACH NIE ZETKNĄŁEM SIĘ Z TAKIMI OSZUSTAMI I DZIADOSTWEM
~kamil / 2014-05-15 15:03
nigdy więcej do czynienia z vectrą ,nie mogę się doczekać końca ,cyganią i oszukują ludzi czy chcesz czy nie masz płacić i oglądać,sami przedłużają umowy bez twojej zgody, nie polecam
~Konrad / 2014-05-10 14:59
Byłem szczęścilwym klientem UPC. W lutym (2014) handlowiec Vectry zadzwonił z propozycją zmiany dostawcy internetu. Obiecał korzystniejszy abonament i 3 miesiące za złotówkę. W 2 osobnych rozmowach tel. zapewniał mnie, że wszystkie czynności związane z zerwaniem umowy z UPC przejmuje na siebie Vectra i nie muszę się o nic martwić, bo UPC zmienia regulamin. Kłamał. Z handlowcem podpisałem papiery w moim domu. Po raz kolejny skłamał, tym razem w twarz. Zapewnił, że Vectra bierze odpowiedzialność za wszelkie formalności związane ze zmianą dostawcy. Potwierdził 3 miesiące za 1zł, zaproponował nawet dodatkowy (4ty) miesiąc jeżeli polecę taką usługę znajomemu. Dopiero w marcu zorientowałem się, że coś nie gra, gdy otrzymałem jednocześnie fakturę od Vectry i UPC fakturę. Aby wyjaśnić sytuację, z moją dziewczyną dzwoniliśmy do Vectry trzy razy. Za każdym razem nikt nic nie wiedział, kazano mi czekać na telefony/maile. Żadnych telefonów ani maili oczywiście nie było. W końcu, zbierając informacje ze wszystkich rozmów inicjowanych przeze mnie, okazało się, że: - Vectra nie ma dokumentów umożliwiających rozwiązanie umowy z UPC - na umowie z nowym dostawcą internetu nie ma wzmianki o miesiącach za złotówkę = nie ma miesięcy za złotówkę - Vectra nie dysponuje nagraniami moich z rozmów z handlowcem i mimo tego, że jego nazwisko jest na umowie, nie można wyciągnąć żadnych konsekwencji Poinformowałem ich, że nie będę płacił dopóki nie rozwiążą problemu. Dopiero 8 kwietnia polecono mi złożyć reklamację, na którą odpowiedzieli negatywnie. Vectra uważa, że z ich strony wszystko jest w porządku. Zapłaciłem zaległy rachunek UPC (z naliczoną karą). Vectrze nie zapłacę ani grosza. Sprawę zgłosiłem do UOKiK.
Zaletybrak
~rafał / 2014-05-06 15:13
Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej tak nieprofesjonalnej firmy. Czekam niecierpliwie na koniec umowy i odetchnę jak nigdy więcej nie będę miała nic wspólnego z pożałowania godnymi niby usługami
ZaletyBrak
WadyNie ma miejsca żeby wszystkie wyliczyć
Za długo i za drogo
~mnaret / 2014-05-05 13:32
Nie jestem zadowolny z usług. widzialem ze zmiana regulaminu jest bedzie mozna wypowiedzenie złozyc. uciekam od nich. do upc chyba najbardziej po drodze, tam przenajmniej podpisze umowe jak podlacza usługe i wiecej w vod jest. w Vectrze toi nic nie ma , a najg ze ostatnio tak co chwile internet zrywa...nic sie nie da zrobic.
~midori / 2014-04-30 10:25
Ocena: 4.00 / 5
Miło mi poinformować, że zarząd firmy Vectra załatwił moją reklamację szybko i profesjonalnie. Prezes firmy łapie sarkazm w lot, co świadczy o profesjonalizmie i poczuciu humoru. Życzę wszystkim takiego załatwiania reklamacji.Midori.
Zaletyszybki montaż, dbanie o klienta przez zarząd firmy
Wadyniedoszkolenie pracowników pierwszego kontaktu
2009
~MUUKA / 2014-04-27 00:48
Ocena: 2.00 / 5
Dołączam się do nagannej opinii o pracownikach Vectry w Elblągu! Mówisz jedno zapisują drugie, mówią jedno a okazuje się zupełnie co innego. Narażają klientów na ogromne niepotrzebne koszty i nerwy. Niekompetentni, nieuprzejmi, nieżyczliwi, opieszali ... obsługa poniżej krytyki. Dawno powinno się ich zmienić, tylu ludzi chętnych do pracy czeka.
Zaletydora jakość odbioru
Wadynieelastyczne oferty,częste awarie
od 8lat
~Tomek / 2014-04-26 21:25
Ocena: 1.25 / 5
Od roku walczę z tą pseudo profesjonalną firmą. Obraz w Tv mi pikseluje i zacina. Jest to tak denerwujące, że chciałbym użyć bardzo niecenzuralnych słów. Za każdym razem przyjmują zgłoszenie i mają to w d... Zastanówcie się - czy chcecie sobie zapewnić tabletki na uspokojenie.
Zaletyha, ha, ha
Wadytak dużo, że nie mam ochoty ich wymieniać
zdecydowanie za długo
~Kruszyna / 2014-04-25 14:06
Ocena: 1.50 / 5
Tragedia trzeba mieć nowy tv żeby podląnczyli ci tuner.Obsługa totalnie niekompetentna żenada strata czasu i nerwów.Monterzy niedouczeni.
ZaletyNiska cena
WadySame wady
Nie mam bo mam zły tv Bzdura......
~Bob / 2014-04-21 11:47
Ocena: 1.33 / 5
jestem mieszakncem libiąża mam internet vectry 16 mg na s a tak naprawde to jedna wielka sciema ja jak cos sciagam to moze puł mega na sekunde ja place za to pieniadze a oni pala jana wiec wescie kazdy inny byle nie ten
Zaletyja nie widze zadnej
Wadyczesty brak inntenetu i sciema z transferem
mam go juz kolo 2 lat 50 zl
~thea / 2014-04-16 17:37
Ocena: 1.25 / 5
bierzcie tylko jak już nie ma nic innego, ciągłe odgórne zmiany w ofercie kanałów - na gorsze oczywiście, niby zmieniają ofertę ale zawsze na niekorzyść, zapewne nowe kanały są tańsze, tylko abonament rośnie, przerwy w działaniu TV i internetu, problemy z HD
~Zabrzanka / 2014-04-15 09:20
Ocena: 1.25 / 5
Jeśli ktoś ma możliwość wyboru innej kablówki to niech to zrobi,w moim mieście mają monopol i nie muszą się liczyć z klientami.Internet rzadko kiedy osiąga prędkości za które się płaci,często są awarie,ludzi na infolinii jakby przyszli z ulicy nikt nic nie wie,w biurze w Zabrzu tragedia.Pracownicy opryskliwi podchodzą do ciebie jak do zła koniecznego.Rachunki przychodzą po 2 w miesiącu albo wcale,każdy na inną sumę i oczywiście brak kompetentnej osoby która wskaże którą fakturę trzeba zapłacić.Przegięli kiedy przy przedłużaniu umowy zaproponowali mi pakiet tv+internet za 250zł a dotychczas płaciłam 89zł bez hbo i canal+ niech idiotów szukają gdzie indziej bo ja za pakiet 2kanaów nie zapłacę 160zł,tak traktują stałych klientów.
ZaletyBrak
WadyZa dużo pisać.
4lata 129zł
~użytkownik / 2014-04-14 17:14
Pracownik w Vectrze w Elblągu (woj. warm - mazur ) był bardzo nieuprzejmy, opryskliwy i nie pomocny.
~tomek / 2014-04-12 07:58
Ocena: 1.00 / 5
internet 50-jeszcze nigdy takiej prędkości nie osiągnął biuro obsługi-minimum 20 minut czekania zanim ktoś odbierze telefon. od momentu zgłoszenia usterki mają 24 godziny na podjęcie tematu w lokalnym serwisie-po 2 dniach usterka nie została naprawiona!!!! NA PEWNO NIE PRZEDŁUŻĘ Z NIMI UMOWY!!!
Zaletybrak
Wadyczęsty brak sygnału minimum 2 razy w tygodniu
około roku
~Jacek / 2014-04-10 12:53
Ocena: 1.00 / 5
SKandalicznie niska prędkość internetu, ciągłe awarie, niekorzystne zapisy w umowach, niedostosowana do wymagań użytkowników oferta programowa
ZaletyBrak
WadySame
Około roku
~mirolo / 2014-04-08 20:58
Wypowiedziałem umowę z Vektą z dniem 01 09.2013 ze względu na zmianę regulaminu i braku parametrów Internetu (płaciłem za 10mb a miałem max 1mb) przez 3 miesiące. Wypowiedzenie umowy nie docierało przez trzy miesiące. Nie korzystałem z usług, a naliczali mi kolejne faktury. w biurze obsługi klienta nie mogłem oddać sprzętu bo mam umowę. Z biurem Obsługi przez teł nie można się skontaktować. Oddałem wreszcie sprzęt dokumentując wszystko fotografiami. Totalna porażka, nigdy więcej. To jest firma oszustów. Prawdopodobnie spotkam się w sądzie bo nadal żądają zapłaty za trzy faktury. Może by tak zabrać wszystkich zadowolonych klientów Vektry i złożyć zbiorowy pozew do sądu o nękanie