Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4489 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Luc456 / 2015-05-11 00:17
    Ocena: 4.75 / 5
    Internet i telewizja ok w stosunku do ceny, awarie zdarzaja sie co jakis czas - no ale jak gdyby nie patrzec u kazdego dostawcy sie zdarzaja, to jest normalne.
    Jezeli chodzi o polaczenie po wifi, to czytajac ludzi ktorzy tu placza ze nie ma 100mb/s na wifi albo nawet 50mb/s na urzadzeniu ktore jest modemem, i tylko ma funkcje wifi, nie ma zadnych anten zewn. tylko wbudowana, to troche mi szkoda - ludzie to jest siec radiowa, i jezeli chcece nie wiadomo jakiej predkosci po wifi to kupcie swoj router, z antenami zewnetrznymi i bedziecie mieli ta predkosc po wifi.
    Zaletycena i jakosc uslug
    Wadybrak
    4lata
  • ~juz mnie tam niema / 2015-05-05 18:31
    Ocena: 1.00 / 5
    złodzieje.przeoczyłem jedną fakturę w 2011 .nie dostałem zadnego monitu o zaległości.p0 4 latach jak już miałem ich dość i chciałem rozwiązać umowę dowiedziałem się o zaległości i naliczonych odsetkach . jak pisałem reklamacje to po ok miesiącu (bo taki mają burdel na serwerach) dali mi odpowiedź że mam zapłacić bo jak nie zapłace to sąd komornik i wpis do rejestru dłużników. więc polecam bardzo.
    Zaletynima
    Wadyduzo
    za długo ze względu na umowe
  • ~Marlena / 2015-05-04 18:13
    Ocena: 1.50 / 5
    Nie ma nic gorszego niż Vectra. Zakończyłam z nimi umowę w listopadzie 2014 a oni do kwietnia nękali mnie monitami o nieistniejących zaległościach.W pażdzierniku złozyłam wypowiedzenie umowy a byłam klientką przez trzy lata i nie miałam żadnych zaległości, czasami nawet miałam zapłaconą telewizję Pakiet złoty z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym. Wypowiedzenie złozyłam w terminie. Nie groziły mi te żadne kary z tytułu rozwiązania tej umowy. Dzwoniono do mnie z tak zwanego działu zatrzymywania klienta, gdzie próbowano mnie nakłonic do pozostania klientką vectry. Nie zgodziłam się ponieważ i tak przeprowadzałam się w miejsce gdzie nie ma zasięgu vectry. Niestety niekompetentni pracownicy odznaczyli w systemie że chcę nadal wsółpracować i przedłużyli mi umowe o dwa lata. Zaczęły mi rosnąć jakieś fikcyjne zaległości. Masakra do kwadratu, zaczęłam otzrymywać powiadomienia o długach, straszono mnie sądem i wpisem do KRSu. Dostawałam maile smsy.Dzwoniłam na te ich infolinie, żeby wyjaśnić tę sprawę conajmniej 8 razy i informowano mnie że sprawa zostanie załatwiona, bo istotnie w systemie wpłyneła informacja o rezygnacji. Mimo to dział windykacji gnębił mnie nadal. Napisano do mnie pismo, że po rozmowie z działem zatrzymania klienta, zgodziłam się i umowa została mi przedłuzona, co było wierutna bzurą, ponieważ doskonale pamietam tę rozmowę i że nie wyraziłam zgdoy na dalszą wpsołpracę. Nękanie ze strony trwało nadal a moje tłumaczenia nic nie dały. Fikcyjny dług rósł. W koNcu wybrałam się do biura praw konsumenta, w moim miescie. Tam urzędnik zadzwonił przy mnie do vectry i zarządał wyjasnień, ja również poprosiłam o dotarcie do nagranej rozmowy, która stanowi dowód tego, że mam racje. Napisałam pismo, żeby sprwadzili taśmy...i okazało się że cala wina leży po ich stronie, a pracownik nie odznaczył w systemie mojej odmowy. Okazało się nawet że nie mam długu na 220 zł, ale nawet nadpłatę 10 zł. Dostałam pismo z przeprosinami, ale to nie wróci mi nerwów zeżartych przez vectre i jej niekompetentnych pracowników, którzy na adres domowy wysyłali mi pisma, że podadzą mnie do sądu. Koszmar. Nie skorzystam nigdy z ich usług.
    Zaletybrak
    Wadyniekompetencja
    trzy lata
  • ~Grzegorz / 2015-05-04 17:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści i tyle
    Zaletybrak
    Wadybrak informacji o tym, że umowa przedłuża się automatycznie, obsługa wprowadza w błąd, net przerywa albo wcale go nie ma
    od 1,5 roku ponad
  • ~semik / 2015-05-03 22:39
    Ocena: 2.25 / 5
    odkąd mam gigakablówke z netii widzę różnicę nie tylko w cenie ale i w jakości...
  • ~klient / 2015-04-28 18:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Cała firma to naciągacze, umowy i załączniki są długie, ciężko znaleźć istotne informacje. Jak już chcesz zrezygnować to okazuje się że umowa jest przedłużana w jakiś 6 miesięcznych cyklach i trzeba tyle aż czekać do rozwiązania i oczywiście pilnować terminu złożenia wypowiedzenia 2 miesiące wcześniej. masakra! jak chcesz wcześniej to płacisz karę około 600 zł. Naciągacze!!!!!!!!!!!!
    Zaletybrak
    Wadyczęste przerwy w internecie, czas oczekiwania na infolinii na naprawę nawet do 30 minut a i tak ci nie pomogą
    2 lata
  • ~Nienazwany / 2015-04-27 20:50
    Ocena: 1.00 / 5
    kijowa ta Vectra telewizor się włącza 5 min a internetu bardzo często nie ma nawet od rana do wieczora i nie mogę przez to obejrzeć mojego ulubionego serialu filmu lub meczu
    Zaletynie ma zalet
    Wadynapisałem to w treści opinii
    9 mies
  • ~Artus / 2015-04-24 18:21
    Ocena: 1.50 / 5
    W kwietniu 2013r podpisałem umowę na dostawę internetu na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia. 3 m-ce później przysłali e-mail z informacją, że uporządkowali regulamin, aby był bardziej czytelny, wprowadzają zmiany w cenniku, ale nie wpływają one na mój pakiet usług.
    Z racji beznadziejnej jakości usługi w ostatnich 6 m-cach, ciągłe przerywania itd. itp. (reklamacje nic nie dawały) wypowiedziałem umowę z 1 miesięcznym okresem i odesłałem sprzęt na koniec kolejnego miesiąca. Po 10 dniach dostaje fakturę do zapłaty za kolejny miesiąc. Oczywiście napisałem reklamację. Po dwóch tygodniach dostałem odpowiedź, że wprowadzili zmiany we wrześniu 2013r. które ja zaakceptowałem. Wiele słyszałem, czytałem niepochlebnych recenzji n/t tej firmy. Jedno co mogę potwierdzić - są wyjątkowo rzetelne.
    ZaletyNie znam,
    WadyTrudno je zliczyć.
    23 m-ce
  • ~Kokosz / 2015-04-23 20:55
    Dwukrotnie umówiona ekipa instalacyjna stwierdziła brak drożności peszla do mojego mieszkania, przez co nie można było przeciągnąć kabla koncentrycznego do mojego mieszkania.
    W 5 minut z wykorzystaniem wd40 spowodowałem drożność.
    Jeśli obsługa w trakcie trwania umowy wygląda jak instalacja - to już dziękuję.
    Na szczęście w porę poczytałem komentarze. Nie podpisałem cyrografu.
    Wadyniekompetentni instalatorzy
    naszczęście nie podpisałem umowy
  • ~Wkurzona / 2015-04-23 15:00
    Niedorzeczne, by instalacja i podłączenie internetu w centrum Warszawy trwało prawie 3 m-ce!!!
    Administracja zwala winę na monterów Vectry, ci na brak podpisów na papierkach... przecież to nie Afryka!! Ile może trwać zebranie kilku podpisów?! Głupiego kuriera można podesłać z dokumentem od razy...
    Jeśli przez to stracę pracę (zdalną) chyba wytoczę Vectrze sprawę o odszkodowanie!
    Jakieś cyrki.....
  • ~byłyklient / 2015-04-22 20:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeżeli składacie w tej firmie (nie zasługują na F) jakąkolwiek reklamację to żadajcie potwierdzenia odbioru. Inaczej jakby do śmietnika trafiło. Najlepiej niech pieczątkę z datą i podpisem przystawiają na kopii złożonej w BOK. Albo wysyłajcie pocztą za potwierdzeniem odbioru,
    ZaletyJuż żadnej nie widzę
    WadySame - TV pseudocyfrowa, Internet wolny, telefon głuchy
    Zbyt długo, zbyt drogo
  • ~niki / 2015-04-21 17:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystkie pisma wysyłajcie do nich za pośrednictwem np Poczty Polskiej i koniecznie za POTWIERDZENIEM ODBIORU. Inaczej będziecie mieli z nimi problemy.
    Naciągacze! zastanówcie się 100 razy zanim podpiszecie umowę. Rozwiązanie umowy z nimi graniczy z cudem. Brak profesjonalizmu konsultantów, ciągłe zmiany ustaleń, gubienie dokumentów, ciągłe mijanie się z prawdą, naliczanie FV mimo zakończenia umowy. Niewywiązywanie się z ustaleń pisemnych, mailowych i tym bardziej telefonicznych. Obsługa klienta na poziomie przedszkola. Kpina, bałagan i żenada!!! Jeśli nie chcecie mieć masy stresu, nerwów i straty czasu NIE PODPISUJCIE Z NIMI UMOWY!! Człowiek tłumaczy tym pseudomądrym że okres wypowiedzenia się zakończył, a oni, że obowiązuje mnie 2 miesięczny okres wypowiedzenia!! To ja się do cholery pytam ile on w końcu trwa?? ROK??? Firma tragiczna!!!
    Zaletybrak
    Wadykanały TV kiepskie, nerwówka przy rozwiązywaniu umowy straszna, bezpodstawne wystawianie FV mimo zakończenia umowy, przeciąganie rozwiązania w czasie, gubienie dokumentów
    kilka miesięcy
  • ~aga i jasio / 2015-04-21 16:01
    Ocena: 1.00 / 5
    śmiechu warte

    Na klatce rozklejają ofertę na internet 100mb/s a instalacja w bloku pozwala na max.30mb/s o czym dowiadujesz się od obsługi klienta po tygodniu.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
    4 lata
  • ~Smutny człowiek / 2015-04-21 12:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Codzienne braki internetu. Zamiast 40 MB jest max do 2MB. Kompletnie nie polecam. Centrum obsługi klienta mówi zawsze, że błąd jest po stronie klienta po czym po tygodniu przyjeżdżaj w okolice zamieszkania i naprawiają kable...OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ!!
    ZaletyDobra dla masochistów
    WadyBraki internetu, niepomocna obsługa itp.
    6 lat 100 zł miesięcznie
  • ~Michalina / 2015-04-19 20:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 10.04.2015 mam przeniesiony numer z Orange do Vectry - totalna porażka. Nigdy nie wiem czy telefon działa czy nie. Po 5 razy dziennie muszę resetować router. Dzwonić mogę tylko do klientów Vectry lub na komórki które mam płatne, inne sieci stacjonarne są głuche. Reklamacje nic nie dają. Najpierw naprawiają zdalne, potem technicy mają 24h robocze tzn 3 dni po 8h na naprawę i dalej nic.A rozmowy jeśli już są to co chwilę przerywane jakby tracił się zasięg. Totalna porażka, na szczęście umowa kończy się w lipcu ufff.
    Zaletyżadnych
    Wadymnóstwo
  • ~Łukasz / 2015-04-19 19:50
    Ocena: 1.00 / 5
    DNO INTERNET MIAŁEM LEPSZY JAK NA MODEMIE JECHALEM 50 mb/s ?? bardziej 50 kbs/s
    WadyDNO INTERNET MIAŁEM LEPSZY JAK NA MODEMIE JECHALEM 50 mb/s ?? bardziej 50 kbs/s
  • ~Marek / 2015-04-17 17:03
    Ocena: 2.75 / 5
    przeciętna jakość za przeciętną cenę
    Zaletytylko cena
    Wadyżadnego wsparcia - zatrudniają tam chyba debili
    4 lata
  • ~PanPiesMaksioDworska / 2015-04-16 22:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Uszanowanko. Hał.
    Jestem strasznie zniesmaczony jakością usługi oferowanej przez Vektrę, psiakość!
    Miałem pieskie życie, gdy posiadałem internet od innego dostawcy.
    Uważam, że za tę cenę należy mi się dobre łączę jak psu buda!
    Jeśli się to nie zmieni zacznę żyć z przedstawicielami firmy jak pies z kotem.
    Psim swędem mogę stwierdzić, że ta firma zeszła już dawno na psy.
    Serdecznie nie polecam, psiakrew!
    Pozdrawiam. Wierny jak pies, Maksio. Hał.


    ZaletyBrak
    WadyWszystkie możliwe
  • ~*użytkownik / 2015-04-16 15:08
    Ocena: 1.25 / 5
    Zdecydowanie odradzam Vectrę. Awarie internetu mam bardzo często, co 6-7 dni na 2-3 dni. Ostatnio zdażyło się, że nie miałam neta przez 3 dni, zadzwoniłam, ale oczywiście ,,wszystko jest u nas w porządku". Od przedwczoraj nie miałam go znowu, wkurzona dzwonię do nich (oczywiście dodzwonić się to jest cud) i pani mi mówi, że wszystko u nich jest ok, po czym bezczelnie się rozłącza. Ale nic, dzwonię 2 raz (wydałam na połączenia ok.50zł) i ta sama pani mówi, że ,,jednak coś nie działa, wyślemy fachowca jutro". A mi się pokazuje komunikat, że kupiłam nowy router jest niezarejestrowany i takie tam, a nic nie kupowałam!! Pani z infolinii powiedziała, że to niemożliwe i że ja musiałam kupić i ich oszukuję. Pan przyjechał i powiedział od razu, że to wina kabli. Wywalił poprzednie, założył nowe, mam na około drzwi kable i ,,ma działać", oczywiście po sprawdzeniu - nie działa. No to może router? Podłączył do swojego sprzętu - no działa! Po czym mówi, że ten router jest mój prywatny (a nie jest, jest ich), jest dziadowy i kto takie gówno kupuje. Siedział godzinę, majstrował no i w końcu sprawdzam - działa!!! Pytam, co się zadziało, a on na to, że ,,ktoś" majstrował przy routerze, że pozmieniał zabezpieczenia, że ogólnie to moja wina, bo to ja go zepsułam". I wymiana kabli okazała się niepotrzebna, a na moje stwierdzenie, że często internet nie działa, odpowiadał ,,to nie mój problem". Chwała, że nie kuł ściany, bo też mówił, że ,,napewno kabel w ścianie jest przerwany". Ogólnie musiałam zapłacić za usługę, wszystko zwalili na mnie, od siebie jak najdalej. Chwała, że kończy mi się umowa. Nigdy więcej i wszystkim szczerze odradzam.
    Zalety...
    Wadybrak kompetencji, zwalanie winy na klienta, cud jak się dodzwonisz
    za długo, za drogo
  • ~patrykw17 / 2015-04-16 00:25
    Ocena: 2.00 / 5
    Oczywiście negatyw. Płaci się za internet żeby przynajmniej raz w tygodniu go odcięli po północy. Wyłączajcie dalej gdy jest coś ważnego do zrobienia skur**syny
    Zaletybrak zalet
    Wadyzawodny
    parę lat
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania