Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4489 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Rafał z Warszawy / 2015-06-10 14:34
    Ocena: 1.50 / 5
    Słabe, Słabe i jeszcze raz słabe ! Przez zbyt późne wypowiedzenie umowy w UPC musiałem płacić podwójny rachunek ( w UPC i VECTRA )
    Czekam do końca umowy i uciekam z tego badziewia !
    ZaletyTanio
    WadyPraktycznie same wady !
  • ~ak / 2015-06-08 09:25
    Ocena: 1.00 / 5
    przestrzegam przed tymi oszustami. w ich umowie są niedozwolone zapisy- jak złapią klienta to trudno się od nich uwolnić; poza tym często są awarie i niedociągnięcia z ich strony za co oczywiście vectra nie ponosi żadnych konsekwencji ( bezczelnie kłamią, że nie było żadnej usterki - przerwy w świadczeniu usługi). poza tym mają bezczelną obsługę - infolinia.
  • ~Maciek12948193128 / 2015-06-01 14:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Vectra jest dobra tylko do momentu podpisania umowy. Po tym czasie codzienne 5 godzinne przerwy w dostawie internetu przestają ich interesować. Firma ma przemyślaną strategie jak wykiwać klientów. W przypadku problemów jedyną opcją jest kontakt mailowy z siedzibą w Gdańsku. Niestety kontakt ten jest utrudniony ze względu na odpisywanie po ok 30 dniach. Zazwyczaj odpowiedź wygląda jak dwu stronnicowy szablon (zupełnie nie na temat) z dołączonymi dwoma zdaniami na temat zgłoszonego problemu z odmową bez podania przyczyny odmowy. Zdecydowanie odradzam.
    Zaletyżadnych
    2 lata
  • ~kanik / 2015-06-01 13:56
    nigdy wiecej VECTRY. ODRADZAM. niekompetencja pracownikow i wolne lacze internetowe to jest cala vectra...
  • ~QAZ / 2015-05-30 16:49
    Ocena: 5.00 / 5
    Ja od prawie roku mam internet Vectry w opcji 50 MB/s i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Działa bez zarzutu w przeciwieństwie do "pomarańczowej" konkurencji, która chciała mnie namówić na 20 MB/s w tej samej cenie co 80 MB/s, dlatego że stare okablowanie pozwala wycisnąć max. ok. 12 MB/s.
    Zaletyszybkość, niski ping, brak przerw w działaniu, przyzwoity router z wi-fi
    Wadybrak
    rok, 50 zł
  • ~96385 / 2015-05-29 20:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Idealne, jeśli chcesz mieć brak internetu. Jestem osoba, która na co dzień potrzebuje dostępu do komputera i internetu. Niestety Vectra to uniemozliwia. Wypowiadam umowę i mam nadzieję, że inni również są tego zdania.
    Zaletybrak
    Wadyza dużo do wymieniania
  • ~IJOO / 2015-05-26 10:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam już trzeci tydzień na podłaczenie telewizji.. czekam i czekam , najpierw mieli złe dane nha umolwie, za drugim razem pomylili na umowie cyferki lokalu, trzeci raz: system skasował dane
    Nie mozna takiej firmie zaufac!!!!!!
  • ~Andrzej / 2015-05-26 00:38
    Ocena: 2.00 / 5
    1. Wypowiedzieli w moim umowę w UPC niezgodnie ze wskazanym terminie
    2. Spowodowało to konieczność poniesienia kosztów na kary umowne
    3. Nie rozpoczęli świadczenia umowy
    4. Urwałem się z pracy, aby podpisać nową umowę, okazało się na gorszych warunkach i choć w umowie był miesięczny okres wypowiedzenia i czas nieokreślony, to w regulaminie promocji małym druczkiem przemycili przedłużanie umowy automatycznie o 12 miesięcy.
    5. Dowiedziałem się o tym jak chciałem wypowiedzieć umowę i zabrać telefony
    6. Telefonów nie chcą oddać, żądają opłaty kary umownej w wysokości równowartości ponad 100 miesięcy usługi (tak stu miesięcy) jaką ma konkurencja.
    7. Wcześniej zwodzili obiecując przedstawienie oferty, aż minął okres wypowiedzenia, zresztą wydłużyli go sobie podobno zmianą regulaminu, którego NIE DOSTAŁEM, nawet po prośbach na FB, mailem etc.,a na stronie nie ma właściwego do mojej promocji.
    8. Pomimo pytania o warunku rozstania nie uprzedzili o automatycznym przedłużeniu umowy o 12 miesięcy (obowiązek wynikający z rozporządzenia jakie weszło w 2014)


    Z rzeczy nie do końca zależnych od nich były długie awarie "nie ma takiego numeru". Pierwszym razem zwodzili mnie kilkanaście dni, i jakoby nie było zgłoszenia! Piszcie, bo telefonicznie to mają to w ... Dopiero upomnienia na FB pomogły i ruszyli ...
    Awaria nie u nich, ale 11 dni zwłoki na podjęcie reakcji to szczyt ...
    Zaletyw miarę trzymały się parametry
    Wadyobsługa, umowy,
    2,5 roku prawie
  • ~xa / 2015-05-25 16:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Zlodzieje. Bezprawne umowe ktorych nie da sie rozwiazac nie ponoszac potwornych kosztow. Naciaganie klienta
    Zaletynie ma
    Wadymnostwo
    5,5 lat bo na sile przedluzili umowe
  • ~matr / 2015-05-25 14:20
    od kiedy zerwalem z nimi umowe spokojnie spie w nocy i korzystam normalnie z internetu ;] troche sie nagimnastykowale ale upc ma przynajmniej stale lacze. Vectra mnie zawiodła.
  • ~zbychu / 2015-05-24 18:17
    Ocena: 3.50 / 5
    Tak jak wcześniej narzekalem na vectre to teraz jest naprawdę spoczko. Posiadam pakiet zloty ale mam kilka programow z platynowego + sport na ostro. Net 50mb. I powiem ze jest spoko. Mieszkam w Bydgoszczy ( wzgorze wolnosci ). Za 80zl to nie jest wygórowana cena. Zastanawiam się nawet nad canal+(50zl) i to by było 130zl tez da się przeboleć za kablowke. Póki co "od tygodnia" wszystko śmiga i w sumie polecam
    Zaletybardzo dobra oferta programowa za swoja cene
    Wadyczasem net zacina ale rzadko
    1 rok. 80zl/mc
  • ~AZ4ZEL / 2015-05-23 21:23
    Ocena: 1.50 / 5
    Świetna sieć i szybki internet... ale tylko przez pierwsze 2 miesiące. Potem z 60mb/s są 10-15 i ping w grach po 80-90. Buforowanie 10s filmu trwa po 5 min.
    ZaletyPraktycznie żadne
    Wadywolny internet, szybkość naprawy usterek to ok. 2 miesiące, częste braki połączenie z internetem... można by tak jeszcze wiele wymieniać.
    3 lata.
  • ~Dziadek60+ / 2015-05-22 12:54
    Dzieki moja sprawa w koncu pomyslnie zalatwiona.Odnosnie VECTRY mamy ja na osiedlu od lutego,ja nie mam do czego sie doczepic wszystko jest ok moi sasiedzi tez nie maja zadnego problemu z odbiorem.Oby tak bylo do konca umowy z VECTRA.Dobrego dzionka16
  • ~Dziadek60+ / 2015-05-21 20:04
    Przez pomylke wplacalem swoj abonament na konto sasiada przez pare miesiecy w koncu dostalem wiadomosc od windykacji Vectry o dlugu plus odsetki do zaplacenia.Szybko telefonicznie wyjasnilem co i jak.Pojechalem na morene do biura ,tam pani kazala napisac pisemko o przeksiegowaniu moich wplat na moje konto byl to wtorek dzis mamy czwartek 21.05 2015 i narazie nic nie ma zrobionego w tej sprawie.Moich wplat z sasiada konta nie ma na moim koncie abonamentowym.Pytanie jak dlugo to potrwa..MOZE KTOS Z BIURA VECTRY MI ODPOWIE
    TV mamy po naszym osiedlowym Plastusiu
  • ~PiotrF / 2015-05-21 16:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie odradzam, złodziejska firma stosująca bandyckie, niezgodne z prawem praktyki. Zmieniają warunki umowy w trakcie jej trwania bez informowania o tym Klienta, przedłużają automatycznie umowy o 6 miesięcy. Więcej tutaj: https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11411

    PRZESTRZEGAM I ODRADZAM!
    ZaletyBrak
    WadyStosowanie praktyk niezgodnych z prawem, brak szacunku dla Klienta, częste awarie internetu
    5 lat
  • ~Arch Gentoo / 2015-05-19 18:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie wiem jakich słów mam na to użyć, chociaż najtrafniej opisują ją trzy: gówno, gówno i gówno. Od początku:

    Przede wszystkim stara, niezmodernizowana pod zużycie infrastruktura - z Wejherowa na wyjście poza kraj przechodzi się przez 5 routerów, wyłączając ten lokalny w domu. Przepustowości - jak miałem łącze 16mbps, przepustowość oscylowała w granicach 80% co było ok, wszelkie "upgrady" łacza (28, 56, 112) to są po prostu sprawności na poziomie 30% może 40% jak serwer stoi w odległości stu kilometrów.

    Ping, czyli granie w MMORPG graniczy z cudem i wymaga ogromnej cierpliwości. Praktycznie nie ma szans grać kompetytywnie w gry League of Legends, Star Craft czy chociażby World of Warcraft lub inne gry mające swoje serwery w europie, np.: w Niemczech. Na sieciowe echo mają jakieś obejście bo przy pingu 60ms, gra zachowuje się jak przy 150-200 w jakiejkolwiek normalnej sieci.

    "Uptime" z Vectry jest po prostu żenująco niski. Średnio dwa razy na tydzień nie ma internetu z powodu "modernizacji" (które nota bene nic nie poprawiają) i średnio trzy razy w tygodniu bez podawania przyczyny. Internet i telewizja cyfrowa jest jest ruletka - albo będzie albo nie, masz 50% szans.
    ZaletyNie ma
    WadyNie zmieszczą się tutaj
  • ~peralta / 2015-05-18 23:16
    Ocena: 1.75 / 5
    odkad vectra przejela telsten zaczely się same problemy. nie dość ze dekoder zacina się co chwile to jeszcze nie działa na hdmi bo jest blokada hdcp której być nie powinno a jeśli tak to powinni dac kabel iHDMI wart 200 złotych, gość mowil ze przyjdzie dziś cos z tym zrobic i specjalnie wzialem urlop i ani sladu po nim, Internet jak na razie ok ale to jeszcze z telstenu po skretce bo potem na koncentryk z vectry i już widze to ciagle rozlaczanie... nie zawierajcie z nimi umowy Powaznie, ogolnie oferta programowa jest bardzo dobra + 50 net za 80 jest spoko no ale tv nie idzie ogladac to co to ma być.......
    Zaletyhehe
    Wadyzacinanie dekodera, brak odpowiednich kabli do normalnego ogladanie i chyba smialo moge powiedziec na przyszlosc ze przerywajacy Internet
    1 rok, 80zl / mc
  • ~spinoo / 2015-05-15 12:01
    Ocena: 2.25 / 5
    Jak dla mnie internet z vectry to zwykłe naciąganie , często nieświadomego , nie znającego technicznych zawiłości klienta. Ich deklarowane prędkości należy brać z przymrożeniem oka , naturalnie jak ktoś lubi płacić za namiastki. Ja w ramach 100 MB jestem szczęśliwy jak mam 35 , często jednak bywa ze jest dużo, dużo mniej ale o tym dowiecie się od tej firmy już po podpisaniu umowy. Jednym słowem nigdy więcej vectry. Zeby była jasność, nie mam pretensji do serwisu robią kombinują co moga , ale Salomon i z pustego nie naleje .A radze poczytać na ich stronie pytanie i odpowiedzi , tam jest wszytko jasno napisane.... Vectra nie gwarantuje ustalonych i opłacanych parametrów... i to powinien być slogan reklamowy
    ZaletyBRAK
    Wadypłacisz za coś czego nie masz ..
  • ~Kielce / 2015-05-15 09:03
    Ocena: 1.50 / 5
    totalne dziadostwo, przeważnie od rana do wieczora nie ma internetu a jak jest to non stop przerywa, prędkość jak najbardziej do zaakceptowania,ogólnie nie polecam
  • ~ frajerka / 2015-05-13 00:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo odradzam jakiekolwiek umowy z ta firma.Niestety nie czytalam o nich przed podpisaniem umowy.Nieustanne zrywanie internetu, slaba jakosc.Dzwonienie na biuro obslugi klienta to tylko niepotrzebny wydatek.Czeka sie po kilkanascie minut a potem dowiaduje sie ,ze zgloszenia w dziale technicznym nie ma i rozmowa miala charakter informacyjny.Pisma pelne pokretnych tlumaczen oczywiscie wina po stronie konsumenta.
    Zaletybrak
    Wadyjakosc uslug beznadziejna, obsluga techniczna nie funkcjonuje
    8 miesiecy 60zl
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania