Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4489 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Mery / 2015-07-29 19:37
    Ocena: 1.50 / 5
    Do spółki miałam zastrzeżenia już wcześniej, ale siedziałam cicho i się nie odzywałam dopóki nie dostałam telefonicznej propozycji pozostania w obecnym pakiecie i płacenia miesięcznie prawie 20 zł więcej lub zmniejszenia pakietu i mniejszych rachunków. Wybrałam tańszą opcję, rachunki przyszły jednak o 20 zł wyższe a gdy w końcu udało się dodzwonić CUDEM, rozmawiająca ze mną pani robiła ze mnie idiotkę tłumacząc mi, że coś mi się pomyliło, że nie było takiej oferty, ( mimo że miałam przed sobą otrzymany od nich aktualny cennik ). Mimo, że starałam się mówić spokojnie itd, pani z minuty na minutę stawała się coraz bardziej nieprzyjemna. Nie próbowała nawet niczego wyjaśniać, twierdziła tylko uparcie że wyraziłam zgodę na takie opłaty (ciekawe kiedy...)i że zawsze mogę zrezygnować - nic więcej nie wiedziała. Więc skorzystam z dobrej rady - 20zł to może nie fortuna, ale nie będę się ślepo dawać naciągać i oszukiwać.
    ZaletyCzasem jest wszystko ok
    WadyZwykle nic nie jest ok a obsługa to jakaś kpina
    kilka lat, za dużo.
  • ~Owad / 2015-07-29 14:17
    Ocena: 1.75 / 5
    Ogólnie syf , awarie są niekiedy naprawiane dłużej niż 24 godziny , dodzwonić się do obsługi klienta to cud , konsultanci niekompetentni , zmieniają ceny usługi w trakcje trwania umowy ,
    ZaletyDekoder z nagrywarką
    WadySłaba firma
    Cena nieadekwatna do usług
  • ~samuel / 2015-07-27 18:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziś byłem w Biurze Obsługi Vectra w sprawie wypowiedzenia umowy zawartej przez moją mamę. Jest osobą starszą więc poszedłem żeby jej było raźniej. Tak niesympatycznej obsługi jak żyje nie widziałem. Myślałem, że to tylko ta Paniusia, która nas obsługiwała ma muchy w nosie, ale na pozostałych stanowiskach rozmowy były w podobnym tonie. Skandal i dno !!!
    Jak tak będziecie traktować klienta to ciemno was widzę !!!!
    NIEZADOWOLONY i ZNIESMACZONY !!!!!!!!
    ZaletyBRAK
    WadySAME
    3 LATA
  • ~Wkurzona konsumentka / 2015-07-26 00:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierwsi do ściągania opłat, ostatni do świadczenia uslugi z umowy.
    Nie polecam. Mam w umowie 100 mb/s, w rzeczywistości w granicach od 5 do 22.Zasięg samego wifi w mieszkaniu z czasem też się zmniejszył. Na początku można było korzystać z internetu w łazience, teraz nie ma szans... W bloku wisi ogloszenie, ze do 31 mozna zrezygnowac. Weszłam tutaj licząc w głębi duszy, że jeszcze da się z tym coś zrobić, ale cóż. Przyszedł czas na rezygnacje z umowy.Trzeba korzystać z szansy, żeby nie być dymanym przez tą firmę przez kolejny rok.
    Pozdrawiam i udanych rezygnacji.
    Zalety---
    Wadybardzo wolne łącze, kiepska obsługa
    7 miesięcy
  • ~jakistam / 2015-07-25 10:32
    o szpeniach od techniki z Vectry spisano tomy.Kiedy zgłosiłem zła jakość odbioru programów,szpenio stwierdził cytuję"TRZA zmienić telewizor".Zaprowadziłem go do drugiego pokoju i pokazałem,że nowy paro dniowy telewizor tak samo odbiera żle.Problem złosilem w Urzędzie Kontroli Elektronicznej ze skutkiem takim ,że szpenie biegali jak małpy po dachach usuwając usterki.Usterki oczywiście ustały,powodem były stare zamoczone kable.Z uwagi ze na rynku pojawiło się wiele firm ,nie ma co tolerować takich partaczy i rozwiązywac umowy ,bo czasu corazmniej
  • ~Marco / 2015-07-24 14:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Mam internet za który słono płacę a który codziennie po włączeniu modemu uruchamia sie bitą godzinę - klika sekund pojawiał sie i wyłączał a ok 20:00 znowu to samo !!!! Zgłosiłem to na infolinii i pojawił sie jakiś człowiek, który wymienił modem i nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie - nie znał sie na niczym oprócz wymiany modemu. Usłyszałem, ze jak sie internet tak uruchamia to wina mojego komputera albo kabla (wcześniej miałem Multimedię w innym miejscu zamieszkania to było złoto i nic się nie psuło a z Vectrą od razu). Dobrze, ze sie wynosze niedługo poza rejonu obsługiwany przez Vectrę i nikomu tej sieci nie polecam. Druga sprawa do TV. Każdorazowe włączenie dekodera powoduje, że uruchamia sie minutę i biedactwo nie pokazuje wykazu programów. Marny sprzęt, obsługa i pewnie okablowanie. Średniowiecze.
    Zaletyżadne
    Wadywymienione
  • ~Uzytkownik / 2015-07-23 20:08
    Proponuję uciekać od Vectry , jak najdalej.!!!!!!!!
    Wszystko jest ok. , jak płacisz i niczego nie wmagasz. Ale wystarczy jakikolwiek problem , nie masz co liczyć na dobrą obsługę.A spróbuj interweniować , stracisz tylko kasę na telefony.
    Wadyskandaliczna obsługa
  • ~RAF / 2015-07-23 11:27
    Ocena: 4.75 / 5
    Mam vectrę od 10 lat i nigdy nie miałem większych problemów ani z telewizją ani z internetem Większość negatywnych opinii piszą chyba pracownicy Netii którzy w związku z możliwością wypowiadania umów w vectrze zwietrzyli łatwy interes
    Zalety100% zgodności z umową
    WadyBrak
    10 lat ostatnio124zł
  • ~Ulak / 2015-07-23 06:48
    Ocena: 2.33 / 5
    Jest coraz gorzej.Codziennie problemy z internetem.Kilku moich znajomych już zmieniło operatora'
  • ~wawa / 2015-07-22 20:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam jak tylko mogę, kilka razy w tygodniu nie miałem ani internetu ani kablówki z powodów technicznych, przeprowadziłem się i w ówczesnym budynku nie świadczyli usług, próbując to jakoś załatwić ugodowo z vectra nie ma w ogóle takiej możliwości i musiałem płacić przez 6 miesięcy za nic. Więc ODRADZAM !!! to najgorsza z firm już dużo lepsza jest neostrada
    Zaletybrak
    Wadyumowa, świadczenie usług, bez przerwy jakieś usterki techniczne, brak jakiego kolwiek porozmienia z klientem
    2 lata, 80 zł
  • ~Tarnogórzanka / 2015-07-17 22:17
    "Państwo w państwie " , skandaliczna obsługa , stosunek do klienta tragiczny , po prostu płać , a gdy jest problem to całkowicie mają to w "d...".Brak pomocy !!!
    Moja opinia : nigdy już Vectra !!!!
    Zaletybrak
    Wadylekceważenie klienta, brak serwisu , jestes jako klient złem koniecznym do umowy
  • ~Beata / 2015-07-17 09:58
    Ocena: 1.00 / 5
    W Lęborku obsługa jest do niczego nic nie wiedzą.nie potrafią niczego powiedzieć bo Internet im nie działa.śmiechu warte
  • ~solris51 / 2015-07-16 21:41
    Ocena: 5.00 / 5
    Wszyscy tylko narzekają a ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Internet ok. TV ok. telefon ok.
    ZaletyWszystko tak jak w umowie.
    WadyBrak.
    6 miesięcy 119,90/m
  • ~zioolo / 2015-07-16 20:51
    Ocena: 2.00 / 5
    Niestety, byłem "zmuszony" przyjąć ich warunki bo przejęli moją dotychczasową sieć. Opinie wiadomo-raczej negatywne ale myślałem że może ja będę miał szczęście. Ogólnie nie jest źle ale ekipa montująca to jakiś dramat. Pomijam epizod z montażu tego u mnie. Ale historia z ostatniego czasu: Wracam do domu-brak internetu. Poczekałem, posprawdzałem w domu, zgłosiłem w końcu. Dowiedziałem się ,że problem jest tylko u mnie. Okazało się że na klatce schodowej mój kabel pocięty w drobny mak. Pomyślałem-mam wrogów-jak to? Na wycieraczce pełno śmieci z tego kabla. Okazało się że to nie wandale. Zapytany sąsiad zakomunikował, że właśnie dziś monter Vectry podłączył mu internet:) Tak się składa,że chyba do mojego kabla. Widać tak podłączają nowego abonenta. A ja zmuszony bylem to posprzątać. Podłączyli następnego dnia, z tym że ponownie bez mojej zgody zatrudnili mnie jako sprzątaczkę. Dramat. Nie polecam. Odradzam. Rezygnuję i nie wrócę. Pomimo, że zrekompensowali mi 4 zł za brak internetu przez 2 dni.
    Zaletymoże i były..ale nie zauważyłem
    za długo, kilka miesięcy.
  • ~łowca absurdów / 2015-07-16 16:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Po zapoznaniu sie w wiekszości przypadków z krytycznymi wpisami, uwagami pod adresem VectryS.A.uważam,jako jeden z wielu poszkodawnych przez vectre,należy połozyć kres nieuczciwym, aroganckim poczynaniom tej firmy i zgłaszać problemy do Urzędu Ochrony Konkurencji i Klientow,urzędu ,który w przeszłosci wielokrotnie karał tą nieuczciwą firme.Adres meilowy urzedu to:uokik@uokik.gov.pl
    Pozdrawiam.
  • ~Aneczka / 2015-07-15 20:09
    Nikomu nie polecę Vectry. Skandaliczna obsługa , brak pomocy przy usterkach . Obecnie od ponad miesiąca jestem bez dostępu do opłacanych usług. Lekceważące traktowanie klientów Dla mnie Vectra to horror.
    A ja dodatkowo informuję ,że w moim terenie , czyli w Tarnowskich Górach , nie są realizowane zgłaszane usterki! Jeden wielki skandal! Brak pomocy , brak obsługi i lekceważenie abonenta !!!!!!!!!
    Zaletybrak
    Wadyj.w.
  • ~soso / 2015-07-14 21:33
    Ocena: 1.00 / 5
    To najgorszy dostawca Internetu w Stargardzie Szczecińskim. Ich jedyna odpowiedzią na nie działający Internet jest zresetować modem. Modernizacja sieci by się przydała a nie reset modemów. Zainwestować trzeba, przejęli stare łącza po stargardzkiej tv i zadowoleni. Mam 16 meksów na umowie a ile mam kr...a góra dwa i zawsze ta sama śpiewka reset modemu. To do H..A nie pomaga.
    Zaletyniestety żadnych
    Wadyuciążliwy brak normalnej prędkości, po północy samoistne resetowanie modemów prawie codziennie, wmawianie klientowi iż wina leży po stronie jego czyli dozgonny reset modemów wtedy działa może 15 minut albo wcale nie ma poprawy
    2 lata, nie pamiętam za ile kupiłem
  • ~pipix / 2015-07-13 20:51
    Ocena: 2.00 / 5
    Od długiego już czasu często pojawiające się problemy z internetem. Pół roku temu internet wciąż resetował się oraz nie było połączenia. Nieustannie słyszałem, że technicy zmienią ustawienia, które i tak nie wprowadzały żadnych zmian w działaniu internetu. Po wymianie modemu problemy ustały ale jak zwykle na jakieś 2 miesiące. Od tygodnia mam problem z wolną prędkością internetu. Codziennie w godzinach wieczornych internet zwalnia z 60 do niecałego mb. Po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Nie ma awarii w mojej okolicy. Dodatkowo prosiłem o zmianę adresu ip na zewnętrzny. Tydzień temu modem zresetował się a mój adres wrócił na wewnętrzny a w raz z tym problemy.
    ZaletyJeśli działa dobra cena co do prędkości
    WadyNieustanne problemy z internetem, zablokowany modem.
  • ~Zabrze / 2015-07-13 10:58
    Ocena: 1.50 / 5
    Nikomu nie polecam Vectry. Dziwię się bardzo, że utrzymują się na rynku. Już drugi raz w tym roku przeżywam koszmar z ich udziałem. Ostatnio ich pracownik nie przeczytał dokładnie pisma związanego z prośbą o przeniesienie numeru telefonii stacjonarnej z TP do Vectry i uruchomił w ich systemie rezygnację z wszystkich usług. Konsekwencją tego działania był przysłany pod koniec czerwca br. e-mail z informacją o konieczności zwrotu wszystkich urządzeń. Na infolinii Pani poinformowała iż jest to oczywista pomyłka z ich strony i nie ma się czym martwić ponieważ umowa nadal obowiązuje i wszystkie zmiany zostaną anulowane. Niestety w dniu 1 lipca br. został odłączony modem a tym samym pozbawiony zostałem Internetu oraz telefonu stacjonarnego. Na infolinii Pan w dziale serwisowym nie był mi wstanie pomóc gdyż w ich systemie nie mam przydzielonych żadnych usług. Zostałem przełączony do innego działu i tam z kolei dowiedziałem się, że faktycznie jest jakiś problem ale zostanie on usunięty najszybciej jak tylko da. Dni mijały a Internetu jak nie było tak nie było. Pofatygowałem się w końcu do lokalnego biura Vectry i jakież było moje zdziwienie, że w systemie nic nie zostało wycofane. Ba! Ich monter dostał zlecenie o fizycznym ocięciu kablówki w moim bloku. Na szczęcie udało się to zlecenie anulować w porę. Dowiedziałem się przy okazji, że mają bajzel w systemie, ponieważ pod moim numerem Pesel widnieje inna osoba a okres przywrócenia wszystkich usługo to co najmniej 7 dni roboczych. Na wieczór zauważyłem, że modem Vectry się zalogował do ich systemu ale niestety Internet dalej nie działał. Ponownie telefon na infolinię a tam przepychanka z konsultantem – "przecież modem poprawnie działa więc o co mi chodzi!!!". Gdy w końcu udało mi się przekonać konsultanta/serwisanta iż Internet mi nie działa to otrzymałem zapewnienie iż zostało przyjęte mojej zlecenie i mam oczekiwać na ich telefon ponieważ przyjedzie do mnie serwisant z nowym modemem na podmiankę. Ponieważ był to już piątek więc nikt nie zadzwonił. Telefonu z ich strony nie było w sobotę i wiadomo w niedzielę. Niestety nie zadzwonił też nikt w poniedziałek przez cały dzień. Wykonałem telefon na ich infolinię. Nie musze chyba wspominać iż na konsultanta oczekuje się minimum 30 minut. Tam dowiedziałem się ponownie iż mój modem działa więc w czym problem? Ponowne przedstawienie problemu poskutkowało tym iż zostało odszukane moje zlecenie usterkowe. Ponownie usłyszałem iż jutro ktoś do mnie zadzwoni i umówi się na wymianę modemu. Jak mogłem się spodziewać we wtorek nikt z Vectry nie zadzwonił więc ponownie zadzwoniłem na infolinię. W końcu mijała 7 doba jak został mi wyłączony Internet. Usłyszałem ponowne zapewnienie iż następnego dnia ktoś zadzwoni. W środę Pan serwisant w końcu łaskawie zadzwonił, ale nie na numer telefonu podany do kontaktu ale na zupełnie inny numer telefonu, który kiedyś był podany przy podpisywaniu umowy. Wniosek z tego iż nikt nie czytał zlecenia serwisowego. Po ośmiu dniach i wymianie modemu Internet ruszył. Oczywiście było by już pięknie ale okazało się iż nie działają dodatkowe usługi takie jak "Vectra TV-online" z której często korzystam. Ponownie telefon na infolinię, długie oczekiwanie na konsultanta tylko po to aby dowiedzieć się iż usługa po wymianie modemu jest przywracana po 48 godzinach. Mija 96 godzin od wymiany modemu a usługi jak nie było tak nie ma. Ponownie telefon na infolinie a tam dowiaduję się czego to ja właściwie oczekuję. Usługa ta jest darmowa, nie jest gwarantowana i nie ma jest nawet w umowie abonamentowej. Dziwię się temu, ponieważ na stronie internetowej widnieje czarno na białym iż oferują takową usługę. Mają nawet na infolinii specjalną komórkę poświęconą tej usłudze ale jak widać chyba tyko dla celów marketingowych. Tak na koniec dodam iż mija kolejny dzień a więc kolejne 24 godziny a usługi jak nie było tak nadal nie ma. Dla tych którzy cenią sobie spokój i wygodę to niech nie pchają się do Vectry. Jakość programów HD jest porównywalna z obrazem programów SD a te z SD z obrazem nagranym na starej kasecie VHS. Parafrazując reklamę tego operatora. "Vectra – prosty wybór. Klienta mamy głęboko w d…".
    Zaletyprzystępna cena
    Wadykoszmarna obsługa na infolinii, kiepska jakość programów HD. Programy SD koszmar!
  • ~Mir / 2015-07-10 13:14
    Ocena: 2.00 / 5
    Firma ZŁODZIEJSKA upominająca się 2011 roku o zapłatę kwoty 149 pln nie potrafiąca wytłumaczyć czego ta kwota dotyczy i jak powstała. Finałem sprawy był mail traktujący o wyłączeniu sygnału w daniu 10-07-2015 w przypadku nie zapłacenia ww kwoty. O dziwo po udaniu się do placówki Vecty w Pile pracownik wydrukował zestawienia zobowiązań i wpłat nie potrafiąc jednak też wytłumaczyć powstałej różnicy. Moja analiza wykazała że Vectra obciążyła mnie korektą obciążającą na kwotę 149 pln do numeru faktury która nie figuruje w ich wydrukowanych zestawieniach. Na wykazaną telefonicznie przyczynę panienka - pracownik Vectry w Gdyni nie potrafił nic sensownego odpowiedzieć.
    Odnośnie rozwiązania umowy z Vectrą w jej przedstawicielstwie w Pile uzyskałem informację że umowa pętelkowa odnawia się automatycznie i wypowiedzieć ją mogę dopiero w grudniu! Panienka z Gdyni przyznała jednak, że jednak jest możliwość rozwiązania tej umowy jak i wszystkich do końca lipca i niby wszyscy abonamenci zostali powiadomieni o tej możliwości mailowo.
    Dziękuję Kolego że zamieściłeś tą informację tu na forum o możliwości wypowiedzenia umowy bez jakiejkolwiek kary!
    ZaletyWg opinii znajomych lepsza od jedynego na rynku pilskim konkurenta operatora kablówki
    Wadydużo mówić, jak każdy monopolista ma w d... swoich klientów,
    Pakiet VIP za 134,39 miesięcznie od kilku lat
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania