Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4489 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ryszard / 2015-09-15 23:23
    Ocena: 2.00 / 5
    Odradzam VECTRĘ jeżeli masz inny wybór. Zupełnie nie dbają o klientów i mają ich w nosie . Mam z nimi umowę czwarty rok i jest coraz gorzej . WI-FI szczególnie wieczorami zupełnie zanika i praktycznie nie można korzystać z internetu . Dzwoniłem kilka razy bez efektu. Wielce "elokwentny" pan poradził mi że mam się podłączyć kablem bo oni w umowie nie obiecują że WI-FI będzie działać poprawnie :). Porada godna mędrca. Do telewizji nie mam zastrzeżeń ale internet ŻENADA !!! Jeżeli więc komuś zależy na dobrym połączeniu z siecią w VECTRZE niech na to nie liczy !
    ZaletyDobrze działający TV
    WadyKiepska obsługa klienta . Długie oczekiwanie na połączenie . FATALNY INTERNET .
    od 4 lat , 90 pln m-c
  • ~Dario / 2015-09-15 17:40
    Ocena: 1.75 / 5
    Odradzam. Obsługa klienta coraz gorsza!. Zupełnie nie zależy im na klientach, olewka i ruski cyrk.
    Wielokrotnie zgłaszam awarie, twierdzą, że naprawili, ale nieskutecznie.
    Poza tym czas oczekiwania na konsultanta na infolinii trzeba liczyć w dniach, długie godziny zanim ktoś podniesie słuchawkę. Dziadostwo!
    Zaletyw promocji można dostać dobrą cenę
    Wadyinfolinia, serwis i obsługa klienta tragiczne
    4 lata
  • ~gosc ii / 2015-09-14 16:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Najdelikatniej mówiąc Vectra to arogancka firma z jej prezesemn a czele.Trzykrotnie pisalem zazalenie na jego ręce o niekompetencji pracowników,traktujących problemy jak tematy tabu i...nic.Odszedlem w lipcu po wielun latach
    Zaletytrudno wykazać
    Wadytylko
  • ~Marcin / 2015-09-14 10:45
    Ocena: 1.75 / 5
    Bardzo bardzo odradzam. Jest to niekompetentna firma, zupełnie nie panują nad obsługą klienta. Tyle w skrócie, poniżej szczegółowa historia moich doświadczeń.

    Umowę podpisałem 27.07.2015. Handlowiec ułożył ofertę (TV + internet), tłumaczył, że musi mi dać telefon voip na 2 miesiące za darmo (później się okazało że za 20 zł/m-c) i że z tego voipa od razu mogę zrezygnować. 28.07 wysłałem im rezygnację z usługi telefonicznej mailem, zadzwoniłem do nich nazajutrz żeby potwierdzić - potwierdzają że rezygnacja dotarła. Kilka dni później dzwonią, żeby potwierdzić, że na pewno rezygnuję tylko z telefonu - potwierdzam. Do 23.08, kiedy wyjechałem na urlop wszystko działało. 2.09 wracam - nic nie działa. Dzwonię, mówią mi że umowa jest rozwiązana z końcem lipca bo wysłałem rezygnację. Gość mówi że widzi, że wysyłałem rezygnację z telefonu, przyznaje się do błędu. Mam czekać na nową umowę. Nie czekałem, zadzwoniłem do UPC i 4.09 miałem już TV i Internet od nich. Vectra odezwała się po tygodniu (11.09), że chce naprawić błąd. Podziękowałem.

    Należy nadmienić, że w owym czasie (koniec lipca 2015) Vectra wprowadzała zmiany w Regulaminie, co uprawniało do rozwiązania umowy w trakcie trwania promocji ale to nie usprawiedliwa niczego.
    ZaletyCena
    Wadyjakość usług, kompetencja pracowników
  • ~seba / 2015-09-13 16:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo niemiła obsługa,wprowadzają człowieka w błąd a później się wszystkiego wypierają.
    Oszukują nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania.Nic nie można u nich załatwić każą zawsze dzwonić do biura obsługi gdzie na zgłoszenie kogokolwiek trzeba czekać 30 minut. Internet oraz telewizja raz jest raz nie ma (więcej nie ma). Nie polecam tego salonu ani nawet tego dostawce.
    Bardzo ciężko się jest dogadać!!!!
    ZaletyBrak
    WadyWszystko od obsługi po internet
    2 Lata 50 zł porażka
  • ~Uwaga Odradzam!! / 2015-09-12 19:31
    Ocena: 1.50 / 5
    Odradzam odradzam odradzam podpisujac umowe wszystko jest jak najlepdzym pozadku pierwszy maly problem z internetem niestety ale zostajecue z tym sami piszac formulaze czy proby polaczenia z dzialem technicznym porazka 30 minut na polaczenie z konsultantem poziom firmy ohap
    Zaletykilka programow w hd
    Wadybraknie rubryki na pisanie o wadach w pomocy technicznej
    rok
  • ~kruczek / 2015-09-12 12:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy umówione wizyta montażu poniedziałek godzina 17 Pan dzwoni o 12 mówi że może być o 13 bo o 17 ma inny montaż gdzie ja w pracy jestem po czym przełożenie wizyty na sobotę oczywiście nikt nie przyszedł nikt nie odbiera tel i pół dnia straconego pogratulować tylko podejścia i obsługi klienta
  • ~Wojtek / 2015-09-11 10:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma dla której liczy się tylko kasa,dla klienta są mili dopóki nie podpisze on umowy,brak rzetelnych informacji,brak programów które miały być w pakiecie,obiecują cuda a potem maja cie gdzies
    Zaletybrak
    Wadyfirma nastawiona na zysk
    2 lata
  • ~Viki / 2015-09-08 10:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Po dwóch i pół miesiąca bez internetu z winy Vectry dostałam bonifikatę. Bonifikata jednorazowa za przerwę w świadczeniu usług 5,90 zł. HURA!!! Za internet płacę miesięcznie 59 zł, więc teoretycznie powinno być bonifikata 148 zł za czas braku internetu, a oni dali mi niecałe 6 zł i jak tu ich nie kochać. ;)
    ZaletyPewnie jakieś są. :)
    WadyLekceważenie i usuneli moje ulubione kanały np. DOMO
    Długo bo są u mnie monopolistą
  • ~ktos / 2015-09-07 20:37
    napisalam e-mail I od tygodnia nie ma odpowiedzi. Firma nie dbajaca o klienta tylko nastawiona na zysk. Porazka I nie polecam
  • ~Grzegorz / 2015-09-05 13:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Tylko czekają na to, aż sie z czymś spóźnisz, żeby naliczyć ci karę za nieterminowość. Rozwiązałem umowę przed końcem lipca. Fakt - nie byłem świadomy, że w takiej sytuacji umowa kończy się z końcem lipca. Okazało się, że do 14 sierpnia miałem zwrócić modem internetowy. Spóźniłem się kilka dni - nie ma litości - wezwanie do uiszczenia kary umownej przyszło natychmiast. Tutaj tłumaczenie moje nie pomogło - odpowiedzieli mi, że oni nie mają żadnego obowiązku o informowaniu o terminie zwrotu sprzętu - jak nie wczytałem się dokładnie w zapisy regulaminu, to niestety to już mój problem.
    Na początku tej usługi sami się spóźnili [UWAGA] CAŁY MIESIĄC z uruchomieniem usługi. Nie pomagały moje reklamacje - na rozpatrzenie reklamacji mają przecież 1 miesiąc... Dopiero jak wystosowałem pismo prawnicze z zagrożeniem rozwiązania umowy, to dopiero poskutkowało. Tutaj nie mieli zamiaru ponosić odpowiedzialności - jedynie nie zostałem obciążony za ten okres, bo tak stanowił regulamin..
    WadyObsługa klienta
    mam od 4 lat
  • ~skołowany / 2015-09-04 10:50
    Kolejny koncert gry Vectry.Firma ta domaga się ode mnie zapłacenia należności -nie przysyłając jednocześnie faktury,a jedynie pogróżki o naliczaniu odsetek.Faktury jednoznacznie okreslającej obciązenie.Nie jest to także miesieczna oplata abonamentowa.Czy nie jest to próba wyłudzenia ?Czekam na liczne opinie szanownych forumowiczow
    Zaletybrak
    Wadybrak zalet
  • ~Nobody / 2015-08-31 16:07
    Ocena: 4.00 / 5
    VECTRĘ mam od 6 lipca, przejęła ona lokalną TV. W umowie mam 50 mb a tak naprawdę poziom klaruje się od 0,27 mb do 5 czasami wskoczy na 15 mg. Ciągłe dzwonienie i zgłaszanie nie przynosi rezultatów, zero powiadomień o dokonanej naprawie.
    Zaletybrak
    Wadyjak w opisie
    ponad miesiąc
  • ~delfin / 2015-08-31 11:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Mam umowę na internet do 100 MB to porażka działa jak ślimak, cały czas mam problem z graniem na BBO bo albo spowalnia albo zanika. Wcześniej miałam 1 MB, później 2 MB internet działał doskonale. Interwencje w punkcie vectry nie odnoszą skutku. Załatwiają sprawę przez telefon udowadniając że białe jest czarne a czarne jest białe.
    od roku
  • ~Kuba / 2015-08-25 23:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Od ok miesiąca internet od godz 23 znacznie zwalnia, lub nie działa wcale. Banda dziadów nie polecam !
    Zaletya mają jakieś ?
    Wadyprędkość internetu od 23 spada, a czasem wcale neta nie ma
  • ~Lewypl / 2015-08-24 15:03
    Ocena: 2.00 / 5
    Tragedia i kłamstwo w żywe oczy. Telefonicznie zawierają abonament na kwotę x a umowa przychodzi na x+5 zł. Niby żaden pieniądz, ale nie to jest najważniejsze. Wszelkie próby wyjaśnienia reklamacji czy nawet wypowiedzenia umowy spotykają się z odpowiedzią "szczegółowo przeanalizowaliśmy zgłoszenie, wszytko jest w porządku"....
    ZaletyBrak
    WadyKatastrofa w obsłudze klienta
    to już był trzeci aneks umowy
  • ~kinoman / 2015-08-21 09:20
    OSTRZEGAM przed wypożyczaniem filmów w VectraVod.Paru sekundowe ogladaniefilmu,kiedy idą napisy początkowe traktowane jest jak ogladnięcie całego filmu i naliczana jest pełna opłata jak za cały film.Po paru sekundach wycofać się nie można
    Zaletybrak
    Wadynieuczciwe traktowanie klienta
  • ~rupperti / 2015-08-19 10:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziadostwo . Zmieniają regulamin w trakcie umowy , podwyż szają cenę abonamentu canal + , niedotrzymują wcześniej ustalonych warunków , nierzetelna obsługa itp. itd. ... Jednym słowem kaszana . Ja po skończeniu się umowy z tymi cwaniakami i krętaczami rozwiązuje ją .
    Zaletyzero
    Wadyprawie same
  • ~Feniks / 2015-08-18 19:59
    Ocena: 2.75 / 5
    W piątek 14.08.2015 wymienili mi dekoder na nowszy. Mam pakiet VIP (wszystkie kanały), rachunek płacę niemały. Dzisiaj jest 18.08.2015, a ja dalej nie mogę oglądać telewizji, bo jeszcze mi nie odkodowali kanały TV. Miało to trwać 2 dni, dzisiaj jest 4 dzień, a ja telewizji dalej nie mam. Dzwoniłem do Centrali 3 razy, to tylko powiedzieli, że to Olsztyn ma mi je aktywować, że zgłoszenie przyjęli i na tym koniec, a mnie szlag trafia, bo kanały dalej są zakodowane...masakra jakaś. Zero profesjonalizmu zi ch strony.
    ZaletyDobra jakość
    WadyPodejście do klienta wręcz tragiczne. Po prostu brak słów.
  • ~eliwis1 / 2015-08-18 11:53
    Ocena: 1.50 / 5
    Bardzo słabo, skusili mnie ps plus i internetem 150 mb,
    niestety tydzień po montażu internet się nie unormował i jest znacznie mniej niż u poprzednigo dostawcy który gwarantował mi transfer na poziomie 30 mb. W zwiazku z tym zrezygnowałem.
    Zaletyps plus
    Wadydługie oczekiwanie na montaż, słabe połączenie internetowe, często brak internetu, co chwilę rozłącza urządzenia
    13 dni od podpisania umowy, na szczęście zdążyłem zrezygnować
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania