Mieszkam w Żarach ( lubuskie), nie ma tygodnia abym nie musiał dzwonić na tą ich pierd*** infolinię. Wiecznie się pierdzieli jak nie telewizja to internet. Ping 500 to robi się normą, prędkość 8 Mbsps zamiast 60 jest lekko mówiąc wkurw****. Do końca umowy i żegnam partaczy ozięble.
Zaletybrak
Wadywszystko
za długo i za drogo
~knick / 2015-12-20 17:34
Ocena: 1.00 / 5
totalne dno, beznadziejne usługi, totalne lekceważenie klienta, po podpisaniu umowy trzeba płacić za źle realizowane usługi, odradzam!!
Zaletybrak zalet
Wadybrak dostępu do internetu
6 miesięcy
~zza węgła / 2015-12-19 11:22
Na pewno firma arogancka,kierowana przez osoby które nie powinny tam pracować.Cóż jest to firma prywatna i może działać na zasadie róbta co chceta..Prowadzenie korespondencji z nimi zakrawa na kpiny.Odpowiadają na listy nie na temat,wyrwane z kontekstu.Opinie dwóchróznych pracowików zdarzały się skrajnie różne.Na skargę złożoną na ręce Prezesa ,nigdy nie otrzymaem odpowiedz.Posiłkując Federacją Konsumentów dopiero rozwiazałem problem. Vectra SA jest częstym klientem UOKIK i dotkliwie karanym.TYlko dzieki nam -klientom ,takie szemrane firmy nie powinny mieć szans istnienia na rynku
Zaletybrak
Wadybez zalet
~odbiorca / 2015-12-18 22:43
Ocena: 1.00 / 5
niestety firma nie liczy się z klientem, mimo tego iż zgłosiłem brak możliwości technicznych ze strony dostawcy poskutkowały tym że mam teraz do zapłacenia, a raczej do wywalenia w błoto ponad tysiąc złotych, które można było lepiej zagospodarować. W wielkim skrócie, jeśli nie chcecie mieć z nimi problemów wypowiedzcie im umowę puki możecie. Nie dość że to naciągacze, to pracuje tam banda debili, z którymi nie można się dogadać a sprawy załatwiają w takim tempie jak polskie sądy, z resztą, ostateczne rozwiązanie też jest podobne, czyli zależy od tego, którą noga sędzia wstał...... założeni chyba przez PiS bo z Prawem się nie liczą ani z obywatelem
Zaletytzw okres ochronny
Wadyza mało miejsca na pisanie i szkoda mojego cennego czasu
zbyt długo
~Laqe / 2015-12-18 19:12
Ocena: 1.00 / 5
Nie mogę ani jednego dobrego zdania powiedzieć o tej firmie
Wadywszystko
długo
~iwona / 2015-12-13 15:56
Ocena: 1.00 / 5
bardzo zła jakosc internetu ciagle przerywa, ciagle awarie które nie sa naprawiany , lekceważenie klienta po podpisaniu umowy. odradzam wszystkim
Zaletyżdnych zalet
Wadybardzo dużo , nie ma czsu na wymienianie ich , siec do niczego , telewizja okropna biuro obsługi aroganckie
od 1,5 roku i jeszcze pół roku i koniec horroru
~pieseł / 2015-12-13 14:32
Ocena: 1.00 / 5
Mam internet od miesiąca. Router cisco epc3928. Nie było dnia aby nie zrywalo kilka razy połączenia. Z tak niestabilnym internetem jeszcze się nigdy nie spotkałem. ma byc 100 mb a często schodzi do kilkudziesięciu kb/s. Zrywanie łącz podczas gier online to norma( średnio co 15 min. Aha uwaga na umowe cwaniaki wpisały date nie podpisu umowy a date kiedy poraz pierwszy do nich zadzwoniłem. Koniec końców jak podłączono mi interet to zostały mi może 4 dni na wypowiedzenie zamiast 14. Przez 10 lat mieszkałem w 6 róznych miejscach miałem różnych dostawców internetu od lokalnych po gigantów. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak beznadziejną firmą. Problem techniczny próbowałem rozwiązać telefonicznie ale po 16 minutach wiszenia na słuchawce odpuściłem.
Zaletybrak
Wadyczęste zrywanie internetu,ciągłe spadki prędkości poniżej 1 mb. ciągłe wachania. BOK nie istnieje.
ponad miesiąc
~Pixel / 2015-12-12 21:30
Ocena: 1.00 / 5
Internet to porazka, pingi na ich serwer wynosza regularnie 150-400ms, czasem dochodzi do 3000. Zglaszalem juz 5x reklamacje, za kazdym razem dostaje pismo, ze niby nie zglaszany byl problem wczesniej i reklamacji nie ma. Co chwile pingi uciekaja. Przy dobrych warunkach chwilami jest ok 15ms-16ms ale na co dzien to porazka. Po podpisaniu umowy jestem wrecz zbywany przez to firme, mam placic i koniec, niedlugo zglaszam sprawe do Prezesa UKE z prosba o interwencje, gdyz jestem igorowany, takze PRZESTRZEGAM kazdego przed ta firma. Na GSMie starym mam lepsze i stabilne pingi. Odradzam totalnie. Juz nie wiem jak z nimi walczyc. Ponadto nie mam dostepu do ustawien modemu, gdyz nadpisuja haslo i ustawienia. NIE POLECAM ABSOLUTNIE. Firma to KANT I OSZUST. Obsluga zenujaca, czuje sie okradany przez ta FIRME. Lubie pograc sobie w gierki online, jednak przy tym internecie to niemozliwe !!!!
ZaletyNIE MA, same problemy
Wadynie szanuja klienta, oszukuja ludzi, po podpisaniu umowy masz placic i tyle, zadnych reklamacji nie przyjmuja ZENADA TOTALNA
kilka miesiecy
~sebastian / 2015-12-12 08:45
Ocena: 1.00 / 5
2 tygodnie się proszę montaż, dwa razy się umawiali i nikt nie przyszedł nawet nie raczyli zadzwonić. Firma to jedne wielkie dno.
Zaletybrak
Wadyobsługa klienta
~Nowy klient / 2015-12-10 01:00
Ocena: 5.00 / 5
A ja tam nie narzekam. Płaciłem jak za zboże za upc mając beznadziejną nagrywarkę z netem 60. Przesiadłem się na lepsze urządzenie bo mniejsze a z większym dyskiem - 500gb - tak jak w horizonie tylko że horizona chcieli 2 x tyle! O_o Net jest wolniejszy ... ale szybszy ;) na 60mb z upca sciągałem średnio niecałe 3MB/s a teraz na 50mb ściągam prawie 6MB/s (mega bajtów). Przygód z infolinią jeszcze nie miałem ale zakładam że upc-a już nic nie przebije - ostatnia awaria skończyłą się 4 telefonami gdzie w ciągu pierwszych 3 rozmów odrzuciła mnie sieć przez długość połączenia. Ja tam mogę polecić :D
ZaletyCena.
WadyNa razie brak.
od maja, 65zł za tv z netem i nagrywarką
~Kisiel / 2015-12-09 23:11
Ocena: 1.25 / 5
Internet to porażka , mam do tych 50 mb/s do godziny 19:00.. po 20:00 spada mi do 5 i nie buferuje mi sie YT. Co to ma być.. Często miałem tak, że nie było internetu przez weekendy. Powód ? nieznany.. nie ma wytłumaczenia.
WadySłaby internet..
~Patrycja / 2015-12-09 20:16
Ocena: 1.25 / 5
Brak słów.. Średnio razna miesiąc znikają programy i zostaje mi sam pakiet podstawowy. I żeby jeszcze tego było mało to jeden telefon w tej sprawie to za mało nieraz zdażyło mi sie ze dopiero za czwartym czy piątym ktoś łaskawie naprawił usterkę. Kilka razy nawet nie wiedzieli o tym ze mam drugi dekoder. standardowo nie wystarczyło jednokrotne sprostowanie tego. Wybitnie nierzetelna firma.
Jakby tego było mało przy podpisywaniu umowy na dane kanały szanowny pan zza biurka NIE RACZYŁ POINFORMOWAĆ MNIE o tym ze po jakimś okresie ich nie będę miała. Dopiero jak zniknęły dowiedziałam sie ze była to promocja...
ODRADZAM!!!
Zaletybrak
WadyZawodność, oszukiwanie i ignorowanie klienta, niekompetencja.
Rok
~niezadowolony użytkownik / 2015-12-09 12:47
Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie nie polecam!!!! Internet minimum dwa razy dziennie znika na pare minut, tak samo jak i kanały. Pani mnie poinformowała że to nic wielkiego i te kanały były tylko na próbę, gdzie nikt mi o tym nic nie wspomniał podczas podpisania umowy, oraz nie mam tego zawartego w owej umowie (i oczywiście mogę sobię wykupić pakiety żeby mieć te głupie pare kanałów, czyli tradycyjne naciąganie klient
ZaletyŻADNYCH
WadyJest ich zbyt wiele żeby to opisać
Produkt mam od 14.09.2015 i do tej pory mam z tym problem
~bolek / 2015-12-07 16:11
Ocena: 1.50 / 5
Miałem problem z wi-fi bo mogłem korzystać tylko z jednego kanału poprosiłem o zamianę rutera na więcej kanałów.Po wymianie okazało się że nie mogę odbierać wi-fi na żadnym kanale , sygnał jest tak słaby że nawet przy ruterze nie może otworzyć się przeglądarka.Poprzedni jedno kanałowy odbierał nawet w drugim pokoju.Serwisant powiedział mi od razu że te rutery z Vectry to szajs i lepiej nie będzie.Taka jest oto Vectra.Po zakończeniu umowy przechodzę do innego operatora.
Zalety.............
Wadyniech vectra instaluje lepsze rutery
miesiąc
~es / 2015-12-07 16:05
najgorsza firma w tej branży !!! nigdy więcej umowy z nimi !!! wybrałem pakiet przez internet , a faktury przychodzą na inną kwotę , ciągle zmieniają pakiety żeby nie można było udowodnić, a wszystko co obiecują jest na krótki czas albo trzeba płacić słono ...tak czy inaczej zawsze cię wydymają - wystarczy przyjść do biura obsługi i posłuchać -uszy więdną i zawsze to samo : nie , podpisał pan (pani) inną opcje ... żenada , dołączają różne usługi i zanim człowiek się kapnie za co to trzeba bulić za kilka miesięcy .
Zaletyżadnych
Wadysame
od pół roku
~Maciej / 2015-12-05 11:23
Ocena: 2.00 / 5
Kiepsko - niby wszystkie parametry ok i przy testach wykazuje że prędkość ok ale jak trzeba korzystać to ciągle coś nie tak - fb się wiesza, strony nie wchodzą, klipy i filmy się zatrzymują po minucie czy dwóch - skype tak samo
Zaletyniezauważyłem czegoś specjalnego na plus
Wadyciągłe problemy z łączem
6 miesięcy
~darek / 2015-12-03 17:44
Ocena: 1.00 / 5
Od miesiąca chcę podpisać umowę telefonicznie i nikt nie przychodzi na montaż. NIE POLECAM
ZaletyBRAK
WadyNIE SŁOWNI
~Yodzia / 2015-12-02 12:28
Ocena: 1.00 / 5
Zgłaszajcie tych oszustów do UOKiK. Zamienili mi pakiet nie informując mnie, zablokowali mi część kanałów i dali podwyżkę. Miałam Prestige, zamienili na Canal+Select. Mimo,że chciałam nadal mieć Prestige.Teraz,,żeb mić ten pakiet muszę im sporo dopłacić, a ja już im płacę 250 zł na miesiąc, okazało się,że dla nich za mało. Jak widzę reklamę Vectry po 10 zł szlag mnie trafia. Wykorzystują pozycję monopolisty zgłaszam do UOKiK.
ZaletyBrak
WadyKłamią!
Za długo, ale jest monopolistą.
~Oszukana / 2015-12-01 12:05
Niestety, w Vectrze pracują ludzie których można podzielić na 2 grupy: przedstawiciele - którzy celowo wprowadzają ludzi w błąd czyli po prostu oszukają (po podpisaniu umowy nie ma już z nimi kontaktu, bo przestają odbierać telefony) i cała reszta, która pracuje w biurze obsługi i robi wszystko, żeby "złowionego" klienta wkurzyć: nie można się do nich dodzwonić w razie problemów, a jeśli się już dodzwonisz, to nie licz, że Ci pomogą. Oni wszyscy mają jedną wspólną cechę: pogardę dla ludzi, bo wydaje mi się, że są tak szkoleni.Unikajcie więc podpisywania umów w tym operatorem!
ZaletyNie ma żadnych
WadySame wady
Długo
~Tommy / 2015-11-30 17:25
Ocena: 2.75 / 5
Vectra spadła na psy nie POLECAM podpisywania umów,BOK to grupa ludzi która nic nie może załatwić przyjmie głoszenie i na tym koniec za dwa dni znów dzwonisz i to samo i taka dalej,z innymi działami np: z działem utrzymania nie ma jak się kontaktować w moim przypadku próbowałem przez( mozliwość tylko przez BOK):( 1,5 tygodnia i nic nie szanują klientów których mają
ZaletyCoraz mniej
WadyBOK, brak kontaktu z osobami kompetentymi które mogą cokolwiek załatwić