Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4488 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Maniek_CK / 2016-06-23 16:01
    Ocena: 2.00 / 5
    Moje oceny to stosunek ceny do jakości działania usług i świadczenia wsparcia (wsparcie w skali od 1 do 100 = 0, pełna ignorancja, bezczelność, brak poszanowania klienta). Internet mam od ponad 1,5 roku a problemów nie miałem z nim przez połowę tego okresu. statystycznie 50/50. Pewnie gdybym nie pracował to by się okazało że cały ten okres był jedną wielką awarią.
    Zgłaszanie awarii - żenada, wisisz na telefonie po 15 min i słuchasz jakieś muzyki za czym odbiorą połączenie. Pewnie taka strategia jak wyczeka to odbierzemy.
    Nie rzadko jest problem z wdzwonieniem się na numery kontaktowe, połączenie jest od razu zrzucane.
    Przy ponownym kontakcie i zapytaniu o status zgłoszenia z dnia poprzedniego nie potrafią wskazać czy cokolwiek było zrobione aby usługa została przywrócona. Na moją sugestię i prośbę zdecydowali się przysłać do mnie serwisanta, czeka drugi dzień w tej chwili - brak kontaktu. Czekam już nie wiem na co, chyba wyłączę modem co by prądu bez sensu nie pożerał.
    Niebawem kończy się umowa z "nimi" i już nie popełnię tego błędu ponownie.
    Z całą świadomością moją nigdy więcej firmy zwanej Vectra.
    Zaletydobre dla uzależnionych (można traktować jako terapię) a przy okazji poćwiczyć cierpliwość
    Wadyczasami działa i ciężko zerwać umowę
    4 lata z małą przerwą (także z atrakcjami)
  • ~Marek / 2016-06-22 22:22
    Ocena: 1.25 / 5
    Internet od samego początku umowy działał tragicznie. Ciągle skoki pingu i przerywanie połączenia. Nie polecam.
    Zaletybrak
    Wadyciągle skoki pingu, lagi, zrywanie połączenia.
  • ~gjacek / 2016-06-20 13:49
    Ocena: 1.75 / 5
    Internet wciąż o niższej prędkości niż obiecywana w umowie, częste przerwy w dostawie usługi.
  • ~xxmmxx / 2016-06-20 12:25
    Ocena: 2.25 / 5
    Niestety lokalny bardzo solidny dostawca internetu został przejęty przez Vectrę.
    Tu zaczęły się problemy.
    Już przy podpisaniu umowy, która miała być na firmę, została wypisana na klienta indywidualnego.
    Aby dokonać zmiany umowy, na infolinii polecono mi udać się do lokalnego BOK. Panie w BOK patrzyły na mnie jak na kosmitę, który chce od nich nie wiadomo co, a chciałem tylko aby fakturę za usługę wystawić mi na firmę. Po moim stanowczym stanowisku, żeby jednak coś z tym zrobiły, Pani "chyba kierowniczka" podzwoniła gdzieś i kazała czekać na kontakt telefoniczny z działu biznesowego. 3 godziny w plecy na wycieczkę do BOK.
    Po kilku dniach zadzwoniła Pani z działu biznesowego, mailem wysłała umowę, odesłałem podpisaną, otrzymuje Faktury... Super:)... jednak nie...
    Dzwoni Pani, że przyjedzie technik wymienić router.
    Przyjechał technik, wymienił co trzeba, zostawił jakieś kwity, wszystko działa. Za jakiś czas dostaję fakturkę na firmę oraz... rachunek na odbiorcę indywidualnego. Dwa rachunki na tą samą usługę:). Po dokładnym przeglądnięciu dokumentów, które przywiózł technik okazało się, że był tam jakiś aneks otwierający kolejną umowę na odbiorcę indywidualnego. Masakra.
    Dzwonię na infolinie... oczywiście przełączają mnie między działe indywidualnym a biznesowym po pare razy... karzą jechać do lokalnego biura. Raz już byłem i dziękuję.
    Pisze reklamacje i pewnie będe musiał się tam wybrać. Gdyby nie to, że w zasadzie to jedyny dostawca internetu w moim małym mieście dawno bym z nich zrezygnował.
    Dawno nie spotkałe się z takim (nawet nie wiem jak to nazwać) totalnie bezsensownym/kretyńskim zachowaniem firmy (patrz Orange:)).
    Jesli macie inne opcje radze unikać Vectry jak ognia.
  • ~Adam / 2016-06-20 10:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy internet jaki w życiu miałem, radzę każdemu unikać jak tylko może. Kuszą atrakcyjną ceną i nic się z tym nie wiąże, prędkość jaką obiecują jest o połowę mniejsza nie mówiąc już o stabilności łącza. Tak jak średnią prędkość jestem stanie znieść tak to że internet potrafi się wyłączać kilka razy w ciągu dnia nie mogę. Dodzwonić się do obsługi też czasami graniczy z cudem a jak już ten cud się zdarzy to pomoc jest znikoma albo bardzo krótkotrwała w swoich efektach. Cieszę się, że umowa dobiega końca i uwolnię się od nich. Jeszcze raz odradzam no chyba że ktoś jest masochistą.
    WadyBrak stabilności połączenia
    Obiecywana prędkość zawsze jest mniejsza
    Korzystam rok
  • ~Marek / 2016-06-20 10:15
    Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą. Unikać, unikać, unikać. Tylko kasę brać i nic dla klienta.
    Wyobraźcie sobie iż jestem abonentem od ponad 10 lat (zostawiłem u nich w tym czasie ponad 10 tys zł) i teraz sprzedałem mieszkanie (nie ma możliwości tym samym chcę zakończyć umowę - a oni mi naliczają karę za zerwanie umowy przed czasem (około 1400 zł) . Mówię - to przenieście mi usługę na wieś i będę kontynuował - niestety nie ma możliwości. To rozwiążmy tę umowę za porozumieniem stron - nie ma takiej opcji. Pracownik infolinii tłumaczy, że komputer nalicza opłatę i nic z tym nie można zrobić. Komputery nimi rządzą. Wszystko tylko nie Vectra!!!!!
    Myślałem, że nie ma już takich firm. Żenada, brak poszanowania klienta. Unikać i omijać z daleka.
    WadyPODEJŚCIE DO KLIENTA - ŻENADA
  • ~ilka / 2016-06-19 21:45
    Ocena: 1.00 / 5
    zacinający się dekoder i notoryczne problemy z internetem - albo nie ma dostępu, albo jest tak wolny, że zwykłej poczty nie da się otworzyć. wskazania z testu są słabe, ale pracownicy vectry twierdzą, że u nich wychodzą dobrze.
  • ~Vimork / 2016-06-19 20:50
    Ocena: 1.25 / 5
    nie wiarygodność słaba obsługa przerwy w dostawie
    Wadyciągle odłączają ( przerwwy w dostawie)
  • ~Vectre omijać szerokim łukiem! / 2016-06-17 12:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Naprawdę nie brać nie popełniać tego błędu co ja. Wykupiony mam internet 150mbps natomast na testach maksymalnie wychodzi 30mbps więc widać jak robią w konia ale to nie koniec. Ping na testach itp wychodzi między 20-30ms czyli wynik dobry jednak gdy obciąże ten internet chociaż trochę masakrycznie wzrasta np. grając w World Of Tanks ping wacha się między 300-600ms !!! Przecież z takiego internetu nie da się korzystać do tego internet prawie codziennie znika na ok. godzinę a router kilka razy dziennie się resetuje kontaktowałem się z nimi wiele razy przez jakiś czas fatygowałem się z nimi ale już nie mam ochoty ich słuchać cały czas słyszę że nie ma żadnych problemów i nie wiedzą dlaczego jest taki wolny a co do wyłączania routera i znikania internetu to wymieniali mi router za co jeszcze zapłaciłem natomiast nie dało to żadnego efektu. Zerwanie umowy nie wchodzi w grę i muszę płacić tym oszustom jeszcze przez dwa lata!!! nie brać tego internetu nigdy mam kilku znajomych którzy także mają neta w vectrze i u każdego jest to samo. Nie polecam !
    ZaletyPo ok.1 w nocy do 3 nawet nawet da się w coś pograć.
  • ~WS / 2016-06-15 17:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Vectra oszukuje klientów, dostarcza bardzo wolny i zacinający się internet mimo iż płacę za najszybszy.
  • ~Radek / 2016-06-15 15:47
    Ocena: 2.75 / 5
    Internet masakra ciągle cos nie dziala ciągle naprawiaja i jest coraz gorzej nigdy wiecej nie przedluze umowy.Codziennie po godz 21 prędkość Internetu z 50mb/s spada do 4ms/ a ping okolo 1000 zalosne nie polecam
    ZaletyMalo ich
    WadyCiagle problemy z Internetem
  • ~sprawa beznadziei / 2016-06-13 20:50
    Ocena: 1.00 / 5
    OD 4 MIESIĘCY UPOMINAM SIĘ O PRZEJŚCIE Z E- FAKTURY NA FAKTURĘ PAPIEROWĄ ODBIERAJĄ TEL. INA TYM KONIEC NIC NIE ROBIĄ NIE POTRAFIĄ CZY NIE CHCĄ TOTALNA PARANOJA!
    ZaletyBRAK!
    WadyKOMPLETNY BRAK EMPATII DLA ABONENTA.
    4 M-CE TELEFONICZNIE.
  • ~marii / 2016-06-12 20:41
    Ocena: 3.50 / 5
    Operator pod wzgledem jakosci przesylu jest ok!Gorzej z obsluga,mam na mysli salon w Tarnowskich Gorach!Szczegolnie jedna z pan!Jest bezczelna,traktuje klienta z gory,na sile i po trupach wciska
    ludziom niekorzystne oferty.Zas co do Jej kompetencji to lepiej nie mowic,potrafi nawet udzielic blednych informacji!O niebo lepiej mozna zalatwic wszystko z konsultantem elektronicznie!Sa mili
    i maja wiedze!Duzy minus za brak promocyjnych ofert dla stalych,wieloletnich klientow,wzorem ofert
    dla nowych nabywcow!To zniecheca na tyle,ze po latach szukam lepszego operatora!
    Zaletyjakosc,niezawodnosc
    Wadyfatalna obsluga w salonie TG
  • ~Obiektywny / 2016-06-12 16:01
    Banda Pracowników o niskich kwalifikacjach dzwoniących do klientów a nawet nie wiedzą kto podpisał umowę i kto jest upoważniony do kontaktu z Inteligentnymi Inaczej z firmy Vectra. Totalny tumiwisizm. Czy zarząd tej FIRMY ma nad czymkolwiek kontrolę. Szanowni zarządzający tą firmą zainteresujcie się kto dzwoni do waszych klientów. Banda niedorozwojów umysłowych.
  • ~pascvale / 2016-06-10 21:43
    Szmaciana firma, trzymać jak najdalej od siebie. Nie wywiązują się z umowy.
    Wady100%
  • ~Ada / 2016-06-09 12:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści jakich mało. Przez tydzień nie miałam internetu po tych pożal się Boże pracach renowacyjnych w maju i złożyłam reklamację płatności o odliczenie tego okresu z rozliczenia na co usłyszałam że wg informacji vectry usterka została usunięta w czasie nie przekraczającym 24 godzin w związku z czym reklamacja rozpatrzona negatywnie. Nagrywają rozmowy a słuchać ich nie umieją albo kasują od razu. Technik informował mnie że problem jest w modemie który do nich należy po przejęciu firmy z którą podpisywałam umowę, został wylogowany tym "ulepszaniu" z ich systemu i niezwłocznie rozwiążą problem co trwało tydzień. Na co pani "specjalistka" odpisała ze 24 godziny. i owszem ale te 24 godzin od momentu poinformowania że mają na to dobę inaczej rozwiązuję z nimi umowę. Przejęli firmę w której podpisałam umowę bo kradli klientów a teraz wymigują się tekstami ze nie odpowiadają ze sprzęt. złodzieje oszuści i kłamcy.Odpowiedź w formie miliona paragrafów jakby to miało na mnie wrażenie zrobić i zmusić mnie do płatności. Są firmy które nawet jak się wyjeżdża i nie używa internetu odliczają to od rachunku a Ci jeszcze najchętniej by doliczyli. Oby jak najszybciej splajtowali i przestali psuć rynek.
    Zaletyhahaha
  • ~krzysiek / 2016-06-09 12:10
    Ocena: 2.00 / 5
    Podzielam opinię Marty itp.Brak dbania o stałych klientów nonszalancja obsługi za tak duże opłaty.
    Brak zaangażowania ze strony właścicielskiej o odbiorcę (zachłysnął się ilością odbiorców i może to odbije się czkawką). Za przesył mobilny opla biorą za nic żenada.Trzeba poszukać czegoś innego.
  • ~Marta / 2016-06-08 12:27
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM!!! Jestem skazana na tą nieszczęsną usługę i widzę, że nie jestem osamotniona. Powinniśmy chyba jakiś pozew zbiorowy zrobić! Mam pakiet internetu niby 100mb, ale co z tego jak router notorycznie gubi sygnał i się zawiesza. Jedyne wyjście to wyjąć z prądu i włączyć ponownie tylko jak to robisz 3 razy dziennie to się zastanawiasz po co ci bezprzewodowy internet skoro trzeba co chwile nurkować do kabli. Pisałam reklamacje, wydzwaniam i słyszę od pana tylko, że u nich jest wszystko super i wg nich nie ma potrzeby wysyłania technika bo sygnał ma wzorcowe parametry. Po czym kolejnego dnia historia zaczyna się od początku. Mam serdecznie dość! Umowy nie można wypowiedzieć bo będzie kara. Jedyne co zostaje to rozprawa w Sądzie. MASAKRA!!! ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM!!!!
    Zaletybrak
    Wadysame wady! nie dbają o klienta i dostarczają wadliwą usługę a na domiar wszsytkiego naciągają na 2-letnie umowy bez możliwości bezpłatnej rezygnacji!!!
    korzystam już rok i niestety jeszcze kolejny rok przede mną ;(
  • ~Heli / 2016-06-04 10:28
    Ocena: 1.25 / 5
    Zamówiłem w Vectra pakiet internet +telewizja instalacja miała się odbyć 1czerwca niestety nikt się nie zjawił...pani z obsługi klienta nawet się na przepraszam nie wysiliła...następna instalacja miała się odbyć 3czerwca nikt nie przyjechał po raz drugi, zrezygnowałem z ich "usług"i nikomu nie polecam
  • ~maciej / 2016-06-03 10:46
    Ocena: 1.25 / 5
    WITAM,PRAGNĘ PODZIELIĆ SIĘ SWOJĄ OPINIĄ GDYŻ JESTEM MEGA NIEZADOWOLONY.PRZED PODPISANIEM UMOWY MNÓSTWO OBIETNIC,TERAZ TYLKO PROBLEMY.TELEWIZJA GUBI SYGNAŁ GŁOSU NIE POTRAFIĄ USUNĄĆ TEJ USTERKI (NIE JESTEM ODOSOBNIONYM PRZYPADKIEM ALE FIRMA UMYWA RĘCE I NIEM ZGADZAJĄ SIĘ NA PRZERWANIE UMOWY.KAŻĄ SKIEROWAĆ SPRAWĘ DO SĄDU NA CO NIE MAM CZASU ANI OCHOTY,WIĘC JESTEM ZMUSZONY KOŻYSTAĆ Z USŁUG TEJ BEZNADZIEJNEJ FIRMY.POZDRAWIAM
    ZaletyMAM PAKIET Z INTERNETEM NA KTÓRY NIE MOGĘ NARZEKAĆ
    WadyTELEWIZJA TOTALNA PORAŻKA
    MAM USŁUGĘ OD PÓŁ ROKU,PŁACĘ 65PLN,KUPIONE OD PRZEDSTAWICIELA
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania