Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4488 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~trebyz / 2017-12-12 10:58
    Ocena: 1.75 / 5
    Jeśli chcecie wypowiedzieć umowę Vectrze, nie róbcie tego faksem, bo okazuje się, że faks do nich nie dochodzi, a potwierdzenie nadania na osobnej kartce (jak robi to wiekszość faksów) jest według nich nie do przyjęcia. Dla 63 zł abonamentu za kolejny miesiąc firma jak widać zrobi wszystko :) A że straciła klienta na zawsze? No cóż, liczy się to co tu i teraz widocznie.
  • ~Roman / 2017-12-11 22:40
    Ocena: 4.25 / 5
    Pakiet tv platynowy + internet 150 Mb mam od trzech lat. Na kablu śmiga pod 150 na wi-fi dochodzi do 90 ale mam dwa komputery i dwa telefony ,które jednocześnie czerpią z sieci wi-fi. Miałem kontakt z biurem obsługi to muszę stwierdzić ,że są tylko nieliczni którzy znają się na swojej robocie reszta to rozumy pozjadała i traktuje wszystkich z góry i są bardzo opryskliwi.
    MiejscowośćBydgoszcz-Fordon
  • ~FatMike / 2017-12-11 20:38
    Ocena: 2.50 / 5
    Ogólnie wielka awaria w ciągu ostatnich miesięcy (zwłaszcza dwóch) 150mb chodzi jako 15. Kiedyś internet po interwencji magicznie wracał do poprzednich parametrów. Teraz to niemożliwe bo nie da rady się dodzwonić. Po ostatniej duzej awari dalej są ślady w obciętym transferze.
    Zaletykiedyś było 150mb
    telewizja ok
    Wadyobsługa tech.
    kontakt
    blokowanie ruchu sieciowego
    zmuszanie do "ichniego" routera - brak mozliwości poważnej konfiguracji
    MiejscowośćWrocław
  • ~albertoxxx / 2017-12-11 18:20
    Ocena: 1.75 / 5
    Dzisiaj pojawiła się awaria zarówno internetu jak i telewizji i ku mojemu zdziwieniu Pani na infolinii mnie powiadomiła, że technik pofatyguje się do mnie za 4 dni. Jutro wysyłamy wypowiedzenie (na szczęście umowa się skończyła i jestem na nieokreślonym).
    Wadyżenująca obsługa klienta
    MiejscowośćBielsko-Biała
  • ~Kuba / 2017-12-11 00:12
    Ocena: 1.00 / 5
    ty no ja nie wiem jak z tym internetem słaba jakoś. gdy moja mama wzięła umowę to mb/s dochodziły nawet do 150 a teraz niecałe 80 gdy gram w gry typu fps potrafię mieć przez ten internet nawet 9 fps no skandal poprostu
    Zaletybrak
    Wadydziałalność
    MiejscowośćLębork
  • ~Maciej / 2017-12-10 23:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie nie warto. Internet prawie nie działa, po 22 nie da się przeglądnąć kompletnie nic, ponieważ cały czas wyrzuca internet, bądź szybkość wola o pomstę do nieba.
    ZaletyNie jestem w stanie podać ani jednej zalety
    WadyDosłownie wszystko co z internetem związane
    MiejscowośćGłogów
  • ~Tomek / 2017-12-10 23:15
    Ocena: 1.50 / 5
    Nie wiem czy w ogóle można to nazwać Internetem. W centrum miasta gdzie laptop stoi 30 cm od routera i jest nawet podłączony kabel do komputera bo wifi tragedia bym zapomnieć o połączeniu dzwonienie do obsługi 3 razy w tygodniu gdzie oczywiście ciągle mają awarię.. oby tylko do końca umowy... Nie polecam kompletnie.
    ZaletyNie ma żadnych zalet
    WadyZacinanie lub brak Internetu
    MiejscowośćRadom
  • ~Adrian / 2017-12-10 21:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Za przeproszeniem to jest GÓWNO nie internet. Jestem od routera jeden pokój dalej mam wszystkie kreski wi-fi a film potrafi się zaciac i ładować się 10 min. W grach komputerowych nie jest lepiej. W grach typu moba, fps potrafię mieć 260 stałe pingu ( ms ). Ludzie w tej firmie kłamią prosto w oczy. Cytuje " super szybki internet ". Jestem oburzony ta firmą i nie polecam jej nikomu.
    ZaletyNie ma
    WadyVectra jest sama w sobie wadą :))
    MiejscowośćGdańsk
  • ~Remek / 2017-12-09 21:48
    Ocena: 1.25 / 5

    Mam internet 100 Mb za który płace regularnie. Po pomiarach otrzymywałem prędkość do 70Mb. W listopadzie b/r po wielokrotnych reklamacjach ( BIURO OBSŁUGI KLIENTA ŻENUJĄCE - pracownicy nie uprzejmi, na każdym piśmie napis jakość obsługi 2017r chyba sobie sami przyznali) stwierdzili ,że mam rację . W piśmie stwierdzili ,że naprawili usterkę. Teraz w grudniu problem powrócił i na dzień 09.12.2017 prędkość sygnału wyniósła 68 Mb. Dalej z nimi chyba zacznę korespondować. To przykre że płace za 100% za jakość usługi 70%. NIE POLECAM TEJ FIRMY
  • ~Thiago / 2017-12-08 23:03
    Ocena: 2.00 / 5
    Jedno wielkie badziewie. Nie na dnia w tygodniu żeby nie miało problemów z łączeniem i ładowaniem kilkusekundowych filmików na yt.
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Damian / 2017-12-08 18:49
    Ocena: 2.00 / 5
    Słaba jakość usług, płace za 100 mb/s mam 10/15 czasem nawet 6! Po rozmowach z pomoca techniczną Pani ponownie stwierdza że wszystko jest okna routerze a dostawca internetu gwarantuje deklarowaną prędkość tylko na kablu. Podpisać umowę, wziąć pieniądze i tyle, umowa tak napisana że dostawca za nic nie odpowiada, porażka!!!
    Wadyprędkość, obsługa klienta
    MiejscowośćDzierżoniów
  • ~MP / 2017-12-08 16:59
    Ocena: 5.00 / 5
    Szybki internet i tv (dużo kanałów) w niskiej cenie. Brak kolejek i miła obsługa.
    Zaletycena, jakość, niezawodność
    MiejscowośćOpole
  • ~jaro / 2017-12-08 16:25
    Ocena: 2.00 / 5
    nigdy nie miałem takiej prędkości za jaką płacę, płacę za 100 mb/s a nieraz szczególnie wieczorem to nawet 0,90 .Przychodzi gość ściemnia wychodzi i dalej jest tak samo.
    ZaletyPrzychodzi gość.
    Wadyciągle ta sama śpiewka.
    Miejscowośćpolkowice
  • ~Kacperro / 2017-12-07 21:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko do kitu. Gdybym miał pisać dlaczego dałem taką ocenę to pisałbym ze 3 godziny... Krótko mówiąc to internet słabiutki strasznie przerywa do gier się nie nadaje ani trochę. Przerywa zawiesza i wywala. Obsługa klienta to jakiś żart. Przychodzi technik to mówi że wszystko dobrze mimo że tak nie jest. vectra to BŁĄD.
    ZaletyZero. Mógłbym dać 0 gwiazdek gdyby się dało.
    WadySłaby internet, obsługa do bani, banda złodziei i aroganckich szumowin.
    MiejscowośćRadom
  • ~Andrzej / 2017-12-07 20:46
    Ocena: 1.75 / 5
    Naciąganie na MOOD, net się wiesza i jest dużo wolniejszy niż według umowy. Generalnie szkoda fatygi na dziadów.
    Zaletycena?
    Wadymikrowyłudzenia, jakość połączenia
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Magda / 2017-12-07 14:09
    Masakra.Horror.Trzeba zmienić ich podejście do klienta.Arogancja, nie udzielenie pomocy,brak kontaktu z usługodawcą.
    ZaletyBardzo dobry przekaz usług.
    WadyArogancja.
  • ~Leon / 2017-12-07 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzwonię do vectry, nikt nie odpowiada. Internet nie działa. Idioty
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Dorota / 2017-12-06 20:34
    Ocena: 2.00 / 5
    Mam internet 100 Mb za który płace regularnie , nawet z wyprzedzeniem terminu , w ciagu dnia daje radę parametry utrzymują się miedzy 70 a 80 z groszami , za to wieczorem dramat , korzystac się nie da , parametry pobierania między niecałe 2 a powiedzmy 7 , w porywach szału chyba łapie się na 8. Mam dosyć więc zadzwoniłam do obsługi , raczej nie klienta , bo tego zlewają na maksa , powiedziałabym raczej do zaciekłych obrońców interesów pracodawcy. po 40 minutach oczekiwania udało się , jest zgłoszenie , Pan wysłuchał , pocisnął kilka stereotypowych banialuk i przełączył do techników i tu dopiero jest jazda , oddany sługa swego pana robił wszystko żebym się odwaliła , zresetował mój modem , ale rezultat żaden , na moją sugestię , że to nie modem tylko ich wydolność , oświadczył , że zrobi zgłoszenie do technika , ale muszę podac parametry wizyty , bo technik już nie dzwoni żeby się umówic , ot czasy , ot firma dziadowska , biorą kasę nie czując się chyba zobowiazanymi do zapewnienia jakości , byle od siebie . Zdecydowanie odradzam . Tzw. obsługa klienta robi wszystko , żeby uświadomić klientowi , że jest idiotą i sam nie wie o co się czepia.
    WadyWada na wadzie i wadą pogania.
    MiejscowośćPolkowice
  • ~Ewa / 2017-12-05 10:46
    Ocena: 2.00 / 5
    Obsługa klienta w firmie Vectra jest poniżej krytyki.Lekceważą klienta-bo jak inaczej nazwać to,że zlecenie przyjęte 2 tygodnie wcześniej jezt dalej niezrealizowane.W kontakcie telefonicznym(jeśli już uda się dodzwonić)konsultant za każdym razem mówi,że przekazuje sprawę dalej(tzn.do dz.technicznego) i mam czekać na telefon od panów techników.I na tym się sprawa kończy.No ile można?????LUdzie zastanówcie się i NIGDY ale to Przenigdy nie wybierajcie tej badziewnej firmy
    Zaletycałkowity brak
    WadyVectra to jest jedna wielka wada
    MiejscowośćCzeladź
  • ~Niezadowolony Klient Sopot / 2017-12-03 21:48
    Ocena: 2.25 / 5
    Witam, na wstępie zaczne od samej usługi.. przez rok czasu korzystałem z pakietu internetowego 30mb/s za nieduzą opłatą bodajze 50zł cena zupełnie normalna bez rewelacji. Internet był jedyną usługą jaką brałem od tej firmy, z sama siecią nie miałem problemów predkość też się zgadzała- problemy zaczęły się kiedy chciałem wypowiedzieć umowe. Strasznie cięzki kontakt, obsługa w pkt. w Gdańsku poprostu fatalna nie dziwie się ze na 6 stanowisk tylko dwa czynne !! Samo pomieszczenie świeciło pustkami a na wejściu już czułem się niemile widziany. Przeciagali wypowiedzenie w takim stopniu ze musialem kolejny miesiąc opłacać abonament. Po wyprowadzeniu się z mieszkania złożyłem prośbe o odbiór sprzętu- którego nie było i po 2 msc otrzymałem informacje ze naliczono mi 200 zł kary na brak zwróconego sprzętu. Osobiście musiałem pojechac do mieszkania wynajmowanego ponad 70km dalej w szczycie sezonu musialem zostawic prace zeby wyjaśnic sytuacje. Kiedy zwrocilem sprzet otrzymałem informacje ze z łaska mi ściagna oplate z 200 zł na 60 a korekte dostanę na maila. po kolejnych 2 msc nie otrzymałem żadnej informacji, ani faktury, ani korekty nie miałem też możliwości zalogowania na własne konto . W dniu w ktorym chciałem się skontaktowac z firma otrzymałem telefon od komornika, że jeżeli w przeciągu dwóch dni nie opłace faktury zostanie sprawa skierowana do sądu a koszty wzrosną do 700 zł. Po krótkiej rozmowie i wyjasnieniu iż nie miałem ani numeru sprawy faktury, konta ani niczego- uprzejma pani z instytucji ściagającej wieżytelności podała mi numer konta na który zleciłem przelew i sprawa sie zakończyła. Od momentu rozwiązania umowy do totalnego zerwania wszelkich stosunków minęło 5 msc. Serdecznie nie pozdrawiam i nie polecam
    Miejscowośćsopot
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania