Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4488 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Jasza / 2018-04-15 11:39
    Ocena: 1.25 / 5
    Vectra to jedna wielka porażka. Potrafią tylko się reklamować i naciągać na kasę. Jak jest awaria to albo nie ma komu zgłosić albo przyjadą za dwa, trzy dni. Na infolinii poczekacie sobie tak za 70 zł. Wczoraj była sobota wieczorem i nagle kiedy człowiek już może spokojnie siąść do internetu to strony się ledwo otwierają albo wcale i w końcu brak odpowiedzi z DNS. Niedziela godzina 11.30 - właśnie zaczęły się problemy z otwieraniem stron więc kończę bo pewnie zaraz padnie. Szczerze odradzam. Najbardziej niekompetentna sieć w jakiej byłem. Czekam na koniec umowy a płacę z pakietem tv prawie 230 zł miesięcznie i dostaję za to wadliwy produkt.
    ZaletyKiedy chodzi to szybkość jest ok.
    WadyBardzo częste problemy z prędkością i przerwy.
    MiejscowośćZabrze
  • ~gość / 2018-04-14 14:57
    Ocena: 1.25 / 5
    Strata czasu i nerwów, jak zgłaszacie że internet nie działa to proponują droższe umowy, na droższych też nie działa, pracują na przestarzałym sprzęcie, osoba instalująca internet robi to tak ,żeby internet działał na chwilę, później macie zgłaszać problemy to będzie więcej kasy za wizyty. Ogólnie porażka.
    Zaletybrak
    Wadyinternet nie działa
  • ~Lukas / 2018-04-12 23:13
    Ocena: 1.75 / 5
    Mialem umowe skonczyla sie i oddalem dekoder jakis pan przyjechal a pozniej dostalem wezwanie do zaplaty 200 PLN bo dekodera nie oddalem. Takze odradzam, to oszusci
    Zaletybrak
    Wadyczeste przerwy w dostawie internetu, slaba predkosc, oszukuja ludzi
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Janusz / 2018-04-10 18:56
    Ocena: 3.00 / 5
    Moja opinia na temat vectry jest średnia .Mam awarie Internetu i właśnie się dowiedziałem że dopiero za dwa dni ktoś się u mnie zjawi z serwisem a ja muszę zrobić opłaty i nikt mnie nie będzie pytał dla czego Pan się z nimi spóźnił . A pani na infolini powiedziała z rozbrajajaca szczerością że nic więcej nie może dla mnie zrobić . To są kpiny z abonentów i myślę że zrezygnuje z ich usług.
    ZaletyBrak zalet
    WadyDługie terminy napraw usterek. Brak pogotowia serwisowego w nagłych przypadkach
    MiejscowośćRotmanka
  • ~Vectra wyzyskiwacze / 2018-04-10 16:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Unikajcie tej firmy! Lepiej wziąć umowę u jakiegokolwiek innego operatora. Dwa lata musiałem się męczyć z umową na internet z którego i tak nie korzystałem. Koszty przedwczesnego rozwiązywania umowy które nie są zapisane w umowie bezpośrednio były wyższe niż płacenie za umowę przez dwa lata. Straszna beznadzieja, firma z tych w której klient zawsze jest stratny. Bardzo odradzam!
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Paweł / 2018-04-05 19:56
    Ocena: 2.25 / 5
    Nie polecam, ciągłe przerwy w dostawie internetu, serwisanci niemili,prędkosc docelowa nigdy nie zostala osiągnięta
    Zaletybrak
    Wadyprzerwy w dostawach internetu, slaba jakość łącza
    MiejscowośćŚwiebodzin
  • ~Cosmin / 2018-04-04 13:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Shit company who does not care about customers, if you are a foreigner and you speak English, when you are calling support and you say "Hello" or "HI" they will hang up the phone on you!!!! Whenever you call and internet has problems the only thing they do is to reset the router, this is so retarded!!! I can do that myself and I can see is not working, already explaining this is not the cause and it is from them!!!!
    Internet service is shit, low speeds, I DO NOT ADVISE ANYONE TO GO WITH THIS COMPANY!!! I just subscribed now to UPC, and they have DEDICATED LINE for English language, nice customer support, better prices and better speeds up to 500 mb/s, haven't seen an issue and no problems at all. Internet was installed next day after I called to sign for contract!

    I will inform all my friends to stay away from this shit company!
    WadyBAD CUSTOMER SUPPORT, UNPOLITE, RUDE!!!!!!
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Łukasz / 2018-04-03 22:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Ogólnie rzecz biorąc firma niekompetenta, nierzetelni, proponują rabaty, które pozniej nie dają. OSZUŚCI! Wszystkim znajomym odradzam i Wam tez proponuje.
    Zaletyżadne
    Wadyjest ich za dużo
    MiejscowośćBełchatów
  • ~Łukasz / 2018-04-03 12:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak wiarygodności nikt nic nie wie. Fffgfdjjdhxjhxxhxd djdjjdjdj cjdjdjdjccjcjjcdjdjfjfj. Djdjjdjdj cjdjdjdjccjcjjcdjdjfjfj xjxjcjcj jddjcj cjcjcj ur ę eee ueue nie ile ma egzamin erupcja u innych ludzi ee
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
    MiejscowośćGdańsk
  • ~Najgorzej / 2018-04-02 22:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Ciągłe awarie, brak jakiegokolwiek kontaktu.. Nie polecam, najgorszy dostawca internetu i telewizji. w dodatku z beznadziejną ofertą, która w porównaniu do innych sieci, nie jest najtańsza.
    MiejscowośćElbląg
  • ~JV / 2018-04-02 15:49
    Ocena: 1.25 / 5
    Ogolnie tego nie mozna nazwac dostawca internetu, poniewaz go poprostu nie ma. Nigdy nie ma ich obiecanek, obsluga klienta to jakas porazka. Nie radze nawiazywac z nimi umowy, bo to oszusci i ludzie nie warci uwagi
    WadyOpisane wyzej
  • ~qwer / 2018-03-29 21:56
    Ocena: 3.50 / 5
    Klientem Vectry byłem 2 lata temu i narzekałem, obecnie kończy mi się umowa w Neti i po doświdczeniach z tą firmą z przyjemnością wrócę do vectry.
    Zaletybardzo dobra obsługa klienta (po szybkiej diagnozie wymieniono sprzęt na nowy i odblokowano wszystkie płatne kanały na 1-mc)
    WadyW ciągu 2 lat kilkukrotnie brak internetu
    MiejscowośćWałbrzych
  • ~Z. / 2018-03-29 20:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Jakoś obsługi na żenująco niskim poziomie - umawiają się na wizyty i telefony a potem nie szanują czyjegoś czasu i ani nie oddzwaniają ani się nie pojawiają. Parametry internetu tragiczne - można znaleźć taniej dużo lepsza jakość. Radze unikać jako ognia! Ja zrezygnowałem i jestem zadowolony.
    Zaletynie znalazłem
    Wadywszystko już opiasłąem w opinii
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Materialistka / 2018-03-29 18:00
    Ocena: 2.00 / 5
    Ciągły brak w dostawie internetu , drugi raz w tym tygodniu wylaczyli internet na wiecej niz 10h tłumaczac sie ze maja awarie o której nawet nie zostałam poinformowana . Wykonałam telefon do nich z 5 razy i nie otrzymalam konkretnej odpowiedz kiedy to naprawia kiedy odezwie sie serwis . Jedynie poinformowal mnie ze mozliwe ze przyjdzie po swietach ! A jak zapytalam co mam zrobic przez ten caly długi weekend to odpowiedzial ze nic nie moze z tym zrobic . A o pytanie na temat reklamacji usługi odpowiedzial z wielkim oburzeniem ze w głównej centrali , SZKODA GADAC ! Nie polecam ! teraz internet łączy na kilka sekund a potem znowu NIC !
    ZaletyŻadnych
    WadyObsługa klienta
    Ciegły problem z internetem
    Serwis
    MiejscowośćGdańsk
  • ~Bobiik76 / 2018-03-28 11:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia żenada naliczają za co tylko mogą a usługi mają kiepskie po wygaśnięciu umowy jeszcze mam do spłacenia 400 zł a to za to a to za tamto ludzie błagam wszędzie tylko nie u nich
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystkie związane z obsługą klienta
    MiejscowośćGdańsk
  • ~Michał / 2018-03-26 22:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Wypowiedziałem umowę w 2015 roku zdałem sprzęt w salonie w skierniewicach z winy Vectry nie potrafili naprawić usterki przez 3 miesiące mając na papierze podana przyczynę ! Po 3 latach otrzymuje pismo od komornika zajęcie wynagrodzenia w kwocie 1863 zł plus 280 koszty komornicze sprawa odbyła się zaocznie w oddalonym odemnie Lublinie 300 km bez mojego informowania
    WadyBrak zalet
    MiejscowośćSkierniewice
  • ~Marcin / 2018-03-26 22:17
    Ocena: 2.25 / 5
    O ile internet i telewizja działają w miarę przyzwoicie, to obsługa w oddziale w Nowym Sączu jest dramatyczna! Począwszy od instalatora, który wydaje się być w pracy "za karę" - nieprzyjemny, apatyczny gbur. Kolejny raz bym go do siebie nie wpuścił! Panie w oddziale mówią co innego niż obsługa na infolinii.
    Ogólnie nie polecam, bo nawet cena za internet i telewizję jak w moim przypadku nie jest atrakcyjna.
    Spotykając się z innym dostawcą zobaczyłem zupełnie inną jakość obsługi klienta.
    MiejscowośćNowy Sącz
  • ~Andrzej / 2018-03-26 20:10
    Ocena: 2.25 / 5
    Zamówiłem pakiet platynowy a ci debile wyłączają mi programy tv i dzwonią proponując włączenie ich za 15pln.
    Hahaha wyśmiałem tego durnia który do mnie dzwonił.
    Nie polecam frajerskiej vectry bo to oszuści i złodzieje
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Paweł / 2018-03-26 08:41
    Ocena: 1.50 / 5
    Stanowczo odradzam tę firmę i radzę się trzymać z dala od niej.
    W ostatnim czasie Vectra naliczyla mi dosc znaczna kare z powodu przedwczesnego wypowiedzenia umowy.
    Bylo to dla mnie zaskoczeniem, gdyz umowa która podpisywalem zawarta zostala na czas nieokreslony i powinienem móc rozwiazac ja w kazdej chwili bez oplat.
    Za te mozliwosc musialem doplacic 100zl podczas aktywacji uslugi.
    Okazalo sie, ze w to z powodu aneksu do umowy który Vectra wyslala do mnie w listopadzie zeszlego roku.
    Najpierw zadzwonil do mnie przedstawiciel Vectry proponujac mi aneks.
    Kiedy zapytalem na czym aneks polega, to ten odpowiedzial ze z racji tego ze korzystam z ich uslug dosc dlugo to bede mógl placic 10zl mniej miesiecznie. Zgodzilem sie na wyslanie mi aneksu.
    Pracownik ten nie powiedzial mi, o tej czesci umowy, która zobowiazuje mnie do kontynuowania umowy (pod grozba kar) przez kolejny rok. Wiedzac o zblizajacej sie przeprowadzce (i planowanym wypowiedzeniu umowy o internet) nigdy bym nie zgodzil sie na wyslanie aneksu.
    Kilka dni pózniej pod drzwiami mojego mieszkania pojawilo sie 2 kurierów z umowa do podpisania. Mnie wtedy nie bylo w mieszkaniu, wiec zona zlozyla podpis, bedac przekonana ze jedyna zmiana to nizsza cena.
    Sytuacja w której kurier stoi pod drzwiami i czeka na podpis nie sprzyja zapoznaniu sie z kilkustronicowa i dosc zawila umowa.
    Kiedy juz wypowiedzialem umowe w lutym tego roku, przyszlo do mnie wezwanie do zaplaty naliczonych kar.
    Oczywiscie zglosilem reklamacje. Zostala rozpatrzona negatywnie.
    W uzasadnieniu napisano, ze Vectra nie ma mozliwosci analizy rozmowy z przedstawicielem handlowym (to po co te rozmowy sa nagrywane?)
    Napisano równiez, ze ciezar udowodnienia, ze podpis pod aneksem nie byl mój spoczywa na mnie.
    Sprawę będę musiał przekazać do rzecznika konsumentów.

    Zaletyniedrogo
    Wszystko dobrze do momentu wypowiedzenia umowy
    WadyWprowadzanie w błąd
    Naliczanie kar
    Fatalna obsługa klienta
    MiejscowośćWarszawa
  • ~kiwi / 2018-03-24 12:23
    Ocena: 1.50 / 5
    Nie polecam. Internet ciągle szwankuje, ciężko się dodzwonić do BOK - długo się czeka na połączenie. Dziś znowu dzwoniłam z awarią internetu (4 raz w tym tygodniu!) - rozmowa trwała 43 minuty!!!!! Jesli macie innego dostawcę to lepiej spróbować z inną firmą.
    Zaletymożna zamówić pakiet TV + interenet
    Wadysłaby interenet, ciągłe awarie, ciężko się dodzwonić do BOK
    MiejscowośćOlsztyn
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania