Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

VECTRA opinie

Ocena na podstawie 4488 opinii

1.63 / 5

  • Niezawodność
    1.46
  • Obsługa klienta
    1.48
  • Cena
    1.88
  • Parametry
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Wkurzony Klient / 2019-09-07 12:02
    Ocena: 1.00 / 5
    NIe polecam Vectry za żadne skarby. Internet co chwile nawala to samo telewizja. Jak dzwonisz do działu obsługi klienta lub do działu technicznego mówią ci ze przyslą kogoś co nigdy sie nie zdarza. Minimum raz w tygodniu jest problem z dostawa inernetu. Chcesz cos zrobic przez internet lub obejrzeć film a tutaj ci jakiś dinozaur skacze przez kaktusy a internetu ani widu ani słychu. Ceny kompletnie niekompatybilne z jakością i niezawodnościa świadczonych usług. POrzestępcy podobnego pokroju co "Amber Gold". Takie firmy jak vektra powinno sie podawać do sądu bo nie wspomne nawet o tym ze za olbrzymie pieniądze Vectra wykupuje sobie nielegalnie monopol na internet między innymi zrobiła to na moim osiedlu. A jak podłącze innego dotawcę dla usług internetowych to niedość ze Vectra odetnie mi tv to jeszcze naliczy kuriozalne kary. W skrócie mówiąc VECTRA to jedna wielka grupa przestępcza.
    ZaletyNie ma żadnych
    WadyCzęste awarie, nieposzanowanie klienta, oszustwa jeśli chodzi o zapłatę i koszty
    MiejscowośćGdańsk
  • ~Yolanda / 2019-09-06 14:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Okropna firma. Nie polecam. Utrudniają zerwanie umowy, straszą sądem za naliczone dodatkowe opłaty, patetyczna serwis, wyrwa z gardła każdą złotówkę o którą się upominaja.
    ZaletyŻadne
    WadyWszystkie
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Ryszard / 2019-09-05 16:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Zgłosiłem mieszkanie do podłączenia internetu od Vectry.
    W ,,nagrodę'' przysłali mi fakturę na 49 zł nie wiadomo za co. Konsultant podczas rozmowy telefonicznej wmawiał mi, że zawarłem umowę i mam płacić, chociaż kabel nie jest podłączony. Po wizycie w biurze Rzecznika Praw Konsumenta napisałem reklamację. W odpowiedzi tłumaczyli się ,,błędem systemowym''.Niestety nie znają słowa ,,przepraszam''.
    Nie wiem czy tak można wykorzystywać dane osobowe klienta dla wystawiania fikcyjnych faktur.
    Buta i arogancja w stosunku do klienta.
    MiejscowośćBiała Podlaska
  • ~Renata / 2019-09-05 11:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Wiecznie jest jakiś problem z Internetem, w tv w pakiecie podstawowym kanałów jak na lekarstwo, gdzie u innych operatorów w tej samej cenie jest dostępnych mnóstwo kanałów. Nie polecam i nigdy więcej nie skorzystam z waszych usług
    ZaletyŻadnych zalet
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Niestety klient / 2019-09-04 17:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma to prawdopodobnie oszusci,nie mam telewizji od soboty zgłaszam co dziennie że jest usterka nic nie jest zrobione a przesyłają SMS, że już naprawione. Pytam się czy za czas gdy brak jest tv będzie niższa faktura _ odp jak napiszę list to może ale nic pewnego. Pan serwisant od 3 dni nie może dojechać kiedy dopytuje czy dzis laskawie będzie to odp. Za kilka minut po godzinie znowu pytam to okazuje się awaria i może jutro przyjedzie albo i nie, nie wiadomo, może na plaży leży i się opala tego nie wiem ale u mnie to nie było a ja w domu jak pies waruje. Kasę to biorą ale wywiązać się z umowy to już nie. Brak szacunku do klienta pokazują na maksa. Pytam się gdzie można skargę złożyć to mam list napisać, może do Św. MIKOŁAJA bo do vectry to chyba nie ma sensu.
    ZaletyNie ma
    WadyWszystko, same wady brak zalet.
    MiejscowośćTrojmiasto
  • ~NIE LUBIE VECTRY / 2019-09-04 12:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Nazwę to po imieniu ZŁODZIEJE płaci się za usługi które są jak widmo!!!!! robia ludzi za wariata umawiajac z jakimś technikiem ,człowiek załatwia sobie wolne w pracy traci swój cenny czas z firmy vectra żadnego odzewu !!!!!!!!!! czy ktoś przyjdzie czy nie czy usterka jest załatwiona czy bedzie załatwiona !!!!!!!!!N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!
    ZaletyBARDZO MILUTCY PRZEDPODPISANIEM UMOWY !!!!!!!!
    WadyOSZUŚCI !!!!!!
    MiejscowośćZABRZE
  • ~Urszula / 2019-09-04 01:49
    Ocena: 2.00 / 5
    Byłam klientką Vectry prawie od początku. Płaciłam zawsze wysoki abonament. Musiałam zrezygnować z jej usług, ponieważ się przeprowadziłam do miejsca, gdzie Vectra nie świadczy usług. Najpierw musiałam przez wiele miesięcy płacić za abonament, chociaż nie korzystałam z telewizji, bo kara za zerwanie umowy była gigantyczna. Ale to jeszcze rozumiem. Na koniec z powodu choroby (po prostu zapomniałam, czym innym mając zajętą głowę)14 dni później oddałam dekodery (przestarzałe, takie, które wyrzucą na śmietnik), za co naliczono mi 120 zł kary. I to mnie zabolało i zniesmaczyło. Na moje odwołanie dostałam odpowiedź, że firma nie widzi podstaw do odstąpienia od kary - po kilkunastu latach płacenia przeze mnie wysokich rachunków! Przez ostanie lata płaciłam abonament w wysokości 120-140 zł. Nigdy więcej nie podpiszę z Vectrą żadnej umowy i będę wszystkim to odradzała. Na sam koniec naciągnąć klienta, na którym przez lata się zarabiało, na głupie 120 zł! Żenujące!
    Zaletydobry odbiór TV, rzadkie awarie
    Wadyabonament bardzo drogi, kontakt utrudniony, firma jest nieelastyczna przy zmianie umowy, naciąga klientów na wysokie dodatkowe opłaty.
    MiejscowośćBiałystok
  • ~Piotr / 2019-09-03 11:58
    Ocena: 1.75 / 5
    Bardzo nie polecam. Od samego początku problemy, naciąganie i oszustwa. Najpierw naciągnięcie na instalacje kwota 50 zł, mimo, że na stronie było podane, że gratis. Ja zamówiłem przez tel. i już musiałem zapłacić... Na router nawet nie ma naklejki z hasłem, tylko technik pokazuje na telefonie, aby zrobić sobie zdjęcie... Później za zmianę miejsca routera chcą 100 zł, w UPC taka usługa jest za darmo..
    Wadydużo
    MiejscowośćWarszawa
  • ~Asia / 2019-09-01 22:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety takie kable na mieszkaniu. ... opinie pisze z net mobilnego (play;) )bo vectra jak zwykle nie działa.
    ZaletyBrał
    MiejscowośćZabrze
  • ~Rozczarowana / 2019-08-29 22:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Telewizja niskich lotów. Nie polecam i ostrzegam uważajcie bo zamiast jednego abonamentu może się okazać, że nagle przychodzą rachunki za dwa! Trzymajcie się z daleka od tej firmy.
    MiejscowośćKnurów
  • ~Niezadowolony / 2019-08-29 17:28
    Ocena: 2.25 / 5
    A ja myślałem że Play jest zły a tu internet rozłącza ma co 10 minut
    ZaletyŻe mam na co się denerwować,Telewizja
    WadyWszystko oprucz telewizji
    MiejscowośćRuda Śląska
  • ~1virion / 2019-08-28 12:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści i złodzieje
    2 kata po rozwiązaniu umowy jakieś monity i telefony z groźbami...ale nie wiem o co...firma windykacyjna(powiązana)...po przesłaniu mailem dokumentów wpłat odsyła mnie do...Gdańska
    Mieszkam koło Krakowa
    WadyW trakcie trwania umowy ciągłe braki przesyłu i ani słowa nawet przepraszam
    MiejscowośćLibiąż
  • ~olka / 2019-08-25 09:57
    Ocena: 2.50 / 5
    piękne reklamy i obiecanki, internet do 100mb, ma w rzeczywistości 30, często się zacina i rwie, a jak się podłączy jeszcze telefon to już nie ma szans żeby poprawnie działał, telewizja podobnie obiecują kanały których i tak później sie nie dostaje,
    NIE POLECAM NAJGORSZY OPERATOR NA RYNKU, DRUGI RAZ NIE SKORZYSTAM NA PEWNO>
    Wadysłaby internet, 30 -36 mb maks , obiecują do 100 mb ( to powinno być chociaż powyżej połowy a nie poniżej!!!)
    MiejscowośćWrocław
  • ~Kacper / 2019-08-25 00:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Technicy pracujący w swinoujsciu to cymbały nie mające pojęcia o tym co robią dodatkowo od pewnego czasu zamiast przyjść sprawdzić stan techniczny sowich nie działających urządzeń nie kontaktują się nie przychodzą a następnie dowiaduje sie ze miała miejsce zdalna kontrola mojego sprzętu . Z całego serca odradzam
    ZaletyBrak
    MiejscowośćSwinoujscie
  • ~agata / 2019-08-23 10:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma, opryskliwi, niekompetentni ludzie - nawet monter chciał przytulic extra kasę za coś, co miało być darmowe zgodnie z umową! Rozwiązanie umowy - koszmar. Kilka miesięcy po rozwiązaniu umowy i odesłaniu sprzętu wystawiają NOTY KSIĘGOWE za zaległości nie podając o co chodzi. Na infolinii potwierdzą że wszystko ok, a na drugi dzień windykacja wysyła upomnienia,. Jeden wielki dramat, z całego serca życzę upadłości!
    Miejscowośćwarszawa
  • ~Stefan / 2019-08-22 21:27
    Ocena: 1.75 / 5
    Nie spełnia warunków umowy internet non stop zrywa technicy wymyślają że to wina systemu może pan sobie przeinstaluje po drugim podejściu mówiom że może to wina karty sieciowej same problemy szkoda gadać
    ZaletyTelewizja
    WadyInternet
    MiejscowośćSkierniewice
  • ~Jaro / 2019-08-20 17:03
    Ocena: 1.00 / 5
    przy 300 mega na lapku z wifi 21 porażka ,co chwile przerwy w necie 10 min 20 min przynajmniej raz na dzien umowa sie konczy i rezygnuje porażka totalna
    Zaletytelewizja
    Wadyinternet
    MiejscowośćŻory
  • ~BOGDAN / 2019-08-20 16:34
    Ocena: 5.00 / 5
    Obsługa bardzo profesjonalna bardzo chciałbym podziękować pani Marcie PADUCH za bardzo szybkie załatwienie sprawy
  • ~dexter / 2019-08-20 15:15
    Ocena: 1.50 / 5
    hej, od wtorku 13.08 do chwili obecnej nie mam internetu ani tv(tydzień czasu )!!!!!. Usterka zgłaszana była 3 razy, za każdym razem nikt nic nie wiedział, a technika jak nie ma tak nie było. W salonie stacjonarnym pani również nie była zorientowana kiedy naprawią usterkę , nie wiem czy w ogóle niej wiedziała. Ludzie, za co ja płacę 150 zł????? I nawet meczu nie mogę sobie oglądnąć.. Jutro teoretycznie ma przyjść technik ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Miał ktoś taką sytuację ? Chyba trzeba iść do rzecznika praw konsumenta...Proszę o poradę, bo takiego chamskiego zachowania jak w vectra dawno nie widziałam
    Wadyna każdej płaszczyźnie, począwszy od braku kompetencji, poprzez chamstwo i brak szacunku do klienta, z pieniędzy którego żyją
  • ~cope / 2019-08-20 08:58
    Ocena: 3.00 / 5
    mam kilka lat internet w Vectrze. Najpierw mialem 100 za 49zl ale wystarczy mi połowa za 5zl mniej tzn za 45. Po zmianie na nizszą prędkość wymienili mi router CISCO na bardziej badziewny Technicolor.
    Nigdy nie były osiągane te prędkości za które się płaciło. Teraz za 45 zeta mam działający ping 7 i 31mb/s. Nigdy nie mialem problemu z obslugą klienta bo nigdy niczego nie zgłaszałem. Ostatnio w sobotę od 6 rano do ósmej rano nie było internetu. Potem się pojawił. Magia....
    Zaletykrótkie tylko 2 godzinne przerwy w dostawie usługi. Raz lub 2 razy w miesiącu.
    Wadysłaby na wifi router Technicolor. Trzeba na kablu.
    MiejscowośćWarszawa
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania