Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Zamość

 • ~Andrzej / 2018-02-11 18:48:11
  Dostawcy internetu › Play Online
  Ocena: 2.25 / 5
  Play formuła mix 30/60 , zasięg tragiczny w środku miasta jedna max dwie kreski lte ciągle gubi zasięg przełączając na nadajniki z orange i plusa, internet "lte" ciągle się rozłącza bardzo powoli wczytuje strony internet "nielimitowany lte" za 20zł z pozoru tylko nielimitowany predkość po wykorzystaniu 100gb spada tak że nie da się z niego korzystać, brak internetu po przełączeniu na roaming krajowy do innej sieci jeżeli jest to bardzo wolno wczytuje strony szybko zniechęcając do korzystania z niego, tel ktory dali do umowy po pol roku nie nadawał się do użytku problemy z oprogramowaniem i baterią dodam ze były podpisane 4 takie umowy i cztery takie same telefony przy umowach wzięte i z nimi te same problemy,kilkukrotnie miałem problemy z aktywacją pakietów internetowych,plusy są takie ze przy umowie są nielimitowane rozmowy do play gorzej do innych sieci bo tylko 100 minut,
  Zaletynielimitowane mmsy i smsy do wszystkich sieci , nielimitowane rozmowy do play
  WadyBardzo słaby zasięg w centrum miasta ,internet a raczej jego brak brak poniżej dna dno to jest jakiś poziom do dna to się muszą jeszcze po drabinie z tym internetem wspinać,po za miastem na internet nie ma co liczyć obsługa klienta w salonach play niekompetentna z żadnym problemem nie są w stanie sobie poradzić za każdym razem odsyłają na płatną infolinię siedzą tam tylko po to żeby wciskać kit ludziom przy podpisywaniu umowy.
  Miejscowośćzamość
 • ~Kamcio / 2018-01-14 18:35:35
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Opinia podobna do innych, jak na początku było jako tako, tak teraz to jest kompletne dno ten internet. Myślałem, że z biegiem czasu technologia LTE dobrze się rozwinęła, i dlatego skusiłem się na to coś co przypomina internet, a tak na prawdę jest TOTALNYM ŚCIERWEM !!!!!!! Nie polecam.
  Zaletymobilność
  Wadyurywa zasięg,
  w godzinach szczytu prędkość popierania na poziomie 500 Kb/s (takie wyniki internetu to 10 lat temu były)
  tak na prawdę nic nie można zrobić porządnego przy użyciu internetu
  Miejscowośćzamość
 • ~Konrad / 2020-07-20 18:15:57
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Prędkość, obsługa klienta żenująca. Nie mieszkam na jakiejś wsi, tylko w miescie w zwiazku z czym wydawaloby sie ze powinienem miec odpowiedni internet. Obcinają transfery bez jakiegolokwiek wykorzystania, oszukują klientów. Internet ledwo co chodzi, przy jednym uzytkowniku bez jakiegokolwiek pobierania. Reprezentują się jako internet domowy, a przy rodzinie korzystajacej z internetu ten router prawie wybucha.
  ZaletyDosłowny brak.
  WadyCałokształt usługi.
  Miejscowośćzamość
 • ~Sylwia / 2020-07-21 11:26:06
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie nie polecam, nie dotrzymują usług. Są niewiarygodni, nie warto im ufać. Internet to totalne dno, prezentują się jako internet domowy lecz przy kilku urządzeniach podłączonych do internetu internet się wyłącza bez wykorzystania limitu jakiegokolwiek. Internet w telefonie jest szybszy.
  ZaletyNic
  WadyWszystko.
  Miejscowośćzamość
 • ~Krzysztof / 2018-04-13 23:46:25
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 1.00 / 5
  ZDECYDOWANIE Nie polecam , jestem klientem on ponad 10 lat i z roku na rok jest coraz gorzej . brak informacji e-mailowej jak i "pocztowej" internet potrafią odłączyć - "spowolnić " bez powiadomienia - w tych czasach to żenada.
  Zaletybrak
  Wadyobsługa , zachowanie , brak profesjonalizmu
  Miejscowośćzamość
 • ~Darko / 2020-11-07 07:21:36
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 4.25 / 5
  po tygodniu jestem zadowolony, produkt spełnia moje oczekiwania i jeśli będzie taka jakość to będę korzystał stale
  Zaletystabilny o każdej porze, czy w dzień czy w nocy
  Wadyna razie brak
  Miejscowośćzamość stary