Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Tychy opinie

 • ~wow23 / 2017-10-25 13:32:02
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.50 / 5
  Biuro obsługi klienta Katowice beznadzieja. Wmawiano mi że miałem rozwiązać umowę na gratisowe miesięczne HBO miesiąc przed podpisaniem umowy a tak muszę płakać i płacić dodatkowo jeden miesiąc. Coś nie bywałego 2 10 2017 podpisana umowa na tv, która miałem wypowiedzieć we wrześniu aby zachować miesiąc wypowiedzenia. Całkowity brak kompetencji, brak logiki itp szkoda słów. Dopiero na infolinii dało się załatwić. Pytanie po co ci ludzie tam siedzą chyba, że ich zadaniem jest odstraszanie potencjalnych klientów. Trzeba uważać co wciskają i sprawdzać bo potem jest tylko kłopot.Wypowiedzenia nie chcą podpisać odsyłają w siną dal okropne!!!!!.
  ZaletyInternet w miarę śmiga.
  WadyDekoder horizon się zawiesza. Zmiana kanałów wolna
  tychy
 • ~Ewa / 2021-12-19 12:27:20
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie bierzcie tv I internetu z upc! Odkąd przejął ich play, TV zwiesza się, pikseluje, internet światłowodowy to samo - zwiesza się by po chwili samemu się zrestartować. Na infolinii proponowali mi dekoder 4K a serwisant od razu mi powiedział, że ten dekoder łączy się z internetem i nie mogę go mieć przy tych problemach. Oni tych problemów nie potrafią rozwiązać. Przychodzi serwisant, pogrzebie coś w skrzynkach i na drugi dzień jest to samo. To jest problem z sygnałem. Słychać piski w momencie gdy sygnał słabnie lub wzrasta i obraz pikseluje wtedy. Miałam upc 5 lat i byłam zadowolona, teraz to jest koszmar.
  ZaletyBrak
  WadyWszystkie możliwe
  Miejscowośćtychy
 • ~Jerzy / 2018-10-21 13:58:42
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Porównując ofertę innych operatorów dostępną w mojej lokalizacji upc nie ma konkurencji Najtańsza oferta i najbardziej stabilny Internet
  Pomarańczowy operator w cenie 95 zł które płacę proponuje Internet do 80 Mb/s i wiele mniej kanałów tv. Od upc za tę kwotę mam 150 Mb/s faktycznie osiągane i spory pakiet kanałów.
  Brak dostępu do Internetu zdarzył się na przełomie 8 lat parę razy w czasie prac modernizacyjnych
  ZaletyCena Stabilność Błyskawiczne usuwanie awarii
  WadyBRAK
  Miejscowośćtychy
 • ~Bartłomiej / 2018-10-20 18:32:45
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Stanowczo odradzam. upc zachęca ofertami ale jakość usługi jest żenująca, w szczególności internet, który jest dużo słabszy niż deklaruje upc. A wifi istnieje tylko na papierze. W praktyce telefon i komputer w zasięgu 5m odbierają sygnał o prędkości 1mb/s a powyżej tych 5m sygnał co chwile jest przerywany, tak że nie ma szans co kolwiek zrobić przy użyciu ich Wifi a o graniu mozna pomarzyć.
  WadyKłamstwa na temat prędkości internetu, wifi praktycznie nieużyteczne
  Miejscowośćtychy
 • ~TOTALANALDEWASTATOR / 2019-07-04 10:58:33
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Internet zanikał kilka razy w ciągu dnia, nawet po wizycie serwisanta problem pojawił się po drugim dniu. Ostatnio internetu nie było dwa tygodnie i musiałem sobie udostępniać z telefonu... obiektywnie - nie polecam.
  Zaletyładny router xD
  Wadyregularne znikanie internetu (zasięg jest, lecz zerowwa transmisja danych)
  Miejscowośćtychy
 • ~P / 2018-11-02 17:20:06
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  To coś, co upc nazywa internetem, to kiepski i nieśmieszny żart, awaryjność jest na fatalnym poziomie, zarówno na Śląsku jak i w Małopolsce "internet" miewa najwyraźniej humory, bo potrafi przez tydzień działać tak, jakby połączenie było przerywane co dwie minuty przez nawet osiemnaście godzin dziennie, lepiej iść do Orange, "internet" w upc nadaje się tylko do wypowiedzenia umowy.
  MiejscowośćKraków, tychy, Katowice, Warszawa
 • ~Jery / 2018-10-13 02:49:09
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.00 / 5
  Moim zdaniem najmniej awarii w porównaniu do innych dostawców.
  Z telewizją czsem pojawiają się problemy na dekoderze Horizon
  Internet działa niezawodnie
  Niestety obsługa techniczna na infolinii pozostawia wiele do życzenia
  ZaletyPrzystępna cena
  Stabilny i szybki Internet
  WadyObsługa techniczna
  Miejscowośćtychy
 • ~Ewa / 2021-07-09 08:08:39
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 5.00 / 5
  Ilu ludzi, tyle opinii.
  Ja jestem zadowolona. Korzystam z internetu przez Connect Box, osobno mam dekoder do telewizji. W ciągu roku 2 razy musiałam restartować Box bo internet wyłączył się, ale poza tym rewelacja. Mam szybkość 300 i tyle wystarczy do gier, filmów itp. Korzystam w tychach. Polecam.
  Zaletynie zacina się
  Miejscowośćtychy
 • ~Najarany / 2017-12-17 12:12:33
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Porazka! Co chwila awarie sieci minimum kilka w miesiacu. Cena zdecydowanie nie adekwatna to poziomu usług. Nie po to płace spore pieniądze aby co róż męczyć się z niedziałającym internetem i telewizją
  Miejscowośćtychy