Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Rzeszów opinie

 • ~Rossoneri / 2017-06-01 17:43:38
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Witam. Czytałem od kilku dni wasze opinie, i nie za bardzo mi się chciało wierzyć w to co piszecie, bo mam znajomych co mają UPC, i nie narzekają, ale po dniu dzisiejszym zmieniam zdanie na temat tej firmy, po prostu banda naciągaczy i oszustów. Dodam że miasto to rzeszów, upc działa na tym terenie od niedawna. Więc tak:

  Zamawiałem internet z telewizją (pakiet select 120) dnia 26 maja, gdzie cena tego pakietu wynosiła 69 zł na 24 miesiące, montaż tego zestawu miałem na dzień dzisiejszy, między 15:00 a 17:00. 16:56 dzwoni do mnie monter z zastrzeżonego numeru i mówi mi że niestety auto im nawaliło i wszystkie montaże na dziś muszą anulować, no i wiadomo przepraszał i tam takie, no i mi mówi że muszę z biurem się kontaktować aby ustalić nowy termin montażu (tutaj lekkie zaskoczenie, miałem kiedyś internet w multimedia, i zdarzyło się tak akurat że monter się nie wyrobił w dzień umówiony na montaż, więc zadzwonił i umówił się na następny dzień i daną godzinę) no ale dobra, pytam się gościa z kim się kontaktować bo zamawiałem online, to mi mówi że czat albo nr. telefonu z którego jak zadzwoniłem konsultantka mi powiedziała co i jak, bo to tak zrobiłem. Wszedłem na stronę upc i dałem na czat, tłumaczę pani jaka jest sprawa, to mi piszę żeby od nowa złożyć zamówienie, z informacją że pierwszy montaż nie odbył się ponieważ .... I teraz najlepsze, jak wyżej wspomniałem, pakiet miał kosztować 69 zł, ale jak bym chciał ponownie dziś zamówić i wybrać termin montażu, to cena tego pakietu to już 79 zł, tak jak na stronie głównej UPC. I teraz czy to nie dziwny przypadek że nagle monterom zepsuł się samochód, gdzie pakiet ma już inną cenę ? Co nie chciało im się, czy chcieli mnie naciągnąć na inne koszty ?Dla mnie to jest śmieszne, drogie upc tak się nie traktuje nowych klientów!!!!! Kto u was wymyślił tę durną politykę, tego że trzeba od nowa składać zamówienie, jak by monter dzwoniąc, nie mógł po prostu zmienić sam terminu na dzień następny i daną godzinę, gdzie tu logika ? Tak się nie traktuje ludzi, którzy są chętni korzystać z waszych usług. Nie polecam UPC, mam już za to do was uraz, bo nie tak się postępuje. Także osobom które czytają te opinie, może nie będziecie mieli takich kosmicznych przypadków, ale zastanówcie się dobrze, czy warto z taką firmą, podpisywać umowę i korzystać z ich usług.
 • ~wykałaczkawzamku / 2017-10-21 06:56:13
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.33 / 5
  Sposób zakładania instalacji internetowej w jednym z mieszkań w rzeszowie przy ul. Sienkiewicza to jeden wielki skandal ! Za pierwszym razem przybył osobnik (mienił się przełożonym wszystkich monterów) spóźniony 2 godz. rozdrażniony jak kobieta w czasie okresu , chamski i arogancki . Idywiduum owo bez cienia wstydu i zażenowania twierdziło , że ~3,5 m dwudziestoletniego przewodu nadaje się do wykorzystania w instalacji internetowej 60/6 Mb/s . Walił takie androny tylko dlatego , że miał do czynienia z kobietą i zapewne nie chciało się skończonemu leniowi wiercić otworu w ścianie (była sobota godz. 17) W między czasie odebrał 3 telefony od zniecierpliwionych klientów i po circa about 10 minutowej "wizycie" udał się w sobie tylko znanym kierunku . Następny delikwent (podwładny pierwszego) przybył we wtorek . Niby zapowiadało się , że sprawa pójdzie gładko , nagle ni to z gruchy ni to z pietruchy stwierdził , że nie otwiera się skrzynka na pierwszym piętrze co uniemożliwia przeciągnięcie przewodu.

  Pomimo ekspresowego przełamania zamka i otwarcia skrzynki osobnik ów stwierdził , że nie wykona zleconej mu pracy i podobnie jak jego przełożony udał się tylko w sobie znanym kierunku ! Po rozebraniu zamka stwierdziliśmy , że tkwi w nim kawałek wykałaczki . Nawet średnio rozgarnięty człowiek potrafiący kojarzyć fakty stwierdzi , że obaj panowie działali w porozumieniu i rozmyślnie tj. drugi działał na polecenie pierwszego . Słowem : szczyt arogancji , chamstwa i umysłowego prostactwa . Ni mniejszym chciałem obydwu tych osobników pozdrowić przez "głęboki las" ! "Nam się przyjdzie jeszcze porachować ."

  Ewidentne działanie na szkodę finansową i wizerunek upc POLSKA !!! Towarzystwo do zwolnienia w trybie dyscyplinarnym lub rozwiązania umowy świadczenia usług w trybie natychmiastowym ! Tak właśnie tak panie prezesie De Kloet Frans-Willem . Jak za "najlepszych czasów" komuny (podobno obecnie nieboszczki) . Niech pan pokaże kto w pana firmie rozdaje karty i pośle owych osobników tam gdzie ich miejsce tj. na "zieloną trawę ." Ci ludzie to zakała , wstyd i hańba , aby mieli cokolwiek wspólnego z upc POLSKA !
 • ~KAZDAN63 / 2018-03-10 20:50:50
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.50 / 5
  upc FIBER POWER 250 Mb/s - za 49 zł/mies. (od 01.08.2017r.) . Awaria modemu po 34 dniach wymiana na nowy w ciągu ~4h od chwili zgłoszenia awarii (godz. 10) . Gdyby było 300/30 Mb/s , a PING był jednocyfrowy , to byłby to dla mnie internet "idealny" .
  https://photos.app.goo.gl/FB7QtBjadelggCBG3
  Jak widać na zrzutach obrazu z dwóch komputerów z W7 PRO x64 i W10 PRO x64 dostawca wywiązuje się z obiecanych parametrów downloadu i uploadu niezależnie od pory dnia . Przede wszystkim należy na komputerze czy laptopie wyłączyć wszystkie opcje systemowe dotyczące oszczędzania energii dla kart LAN , WI-FI i USB jak i opcje z tym związane w zaawansowanych właściwościach tych kart . W BIOS-ie należy wyłączyć np. INTEL SPEEDSTEP TECHNOLOGY . Należy wyłączyć usługę Pomoc IP i odinstalować zbędne karty . Całe to "oszczędzanie" energii robi więcej szkody niż pożytku . Przewód RJ-45 powinien być oryginalny (CAT6) . Jeżeli chodzi o WI-FI zwłaszcza w przypadkach FIBER POWER 250 lub 500 powinniśmy dysponować odpowiednią kartą np. TP-LINK ARCHER T9E 1,9 Gb/s (600+1300) . Należy przyjąć , że tak naprawdę w realnych warunkach (zakłócenia) dostępne będzie 50-60% przepustowości karty w zakresie 2,4GHz lub 5GHz . Router powinien być umieszczony na wysokości ~1,5m . Siła sygnału powinna być na poziomie -45dBm lub lepszym (10m) . Tylko wtedy gdy anteny modemu i karty WI-FI będą się widzieć bez przeszkód , wówczas możemy liczyć na uzyskanie pełnej prędkości (PING +2ms) ! Karta WI-FI 450 Mb/s to obecnie stanowczo za mało ! Za nim zaczniemy zrzucać winę na dostawcę internetu (UPC) warto sprawdzić , czy posiadany przez nas sprzęt spełnia określone parametry techniczne .
  ZaletyCena
  WadyCzas logowania modemu do sieci (3,5min !)
  MiejscowośćRZESZÓW
 • ~kkc / 2017-04-11 13:23:02
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Moja pierwsza i na pewno ostatnia przygodą z tą firmą zaczęła się od wizyty młodego, wąsatego domokrążcy, który po zapukaniu do drzwi przedstawił wstępną ofertę usługi dostarczenia internetu przez firmę UPC. Po paru dniach pojawili się na miejscu technicy w celu montażu internetu światłowodowego z umową, której treść nie zgadzała się ze wstępnymi ustaleniami więc nie dokonali żadnych czynności. W/w domokrążca po zgłoszeniu mu problemu zapewnił, że w ciągu dwóch godzin go naprawi i przedstawi właściwą, zgodną z ustaleniami umowę po czym nigdy się już nie odezwał, a na telefony nie odpowiadał. Wniosek jest jeden i prosty - sporządzenie w sposób błędny i niezgodny z ustaleniami umowy miało na celu naciągnięcie i oszukanie klienta, a gdy to się nie udało sprzedawca od siedmiu boleści raczym krokiem się wycofał. Byłem sceptycznie nastawiony do fali negatywnych komentarzy w internecie ale niestety są one w pełni adekwatne do jakości tej spółki. Pozdrawia klienta z ul. Pułaskiego, rzeszów.
  Zaletybrak
  Wadywszystko
 • ~KAZDAN63 / 2018-09-24 12:50:35
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.25 / 5
  250/20 Mb/s za 49 zł do 31.07.2019r. Obecnie nowym klientom oferują 300/20 Mb/s za 49,99 zł , aktywacja 1zł .
  Oferta złożona mnie do końca obowiązywania umowy to 54,99 zł + 29,99 za aktywację usługi lub 500/30 Mb/s za 79,99 zł bez żadnych "problemów" . Na "lepszą" ofertę to mogę liczyć od maja 2019 r. Słowem wszystko co powyżej tak , ale +50 Mb/s za +0,99 zł to nie !!! Wprawdzie : "Pacta sunt servanda" , ale ... no właśnie ale ? Czy taka "polityka" w traktowaniu klientów nie jest czasem krótkowzroczna mając na uwadze kontynuację wcześniej zawartych umów ?
  W rzeczywistości mam 242-248/19,9 Mb/s i w tym zakresie nie mam do upc najmniejszych uwag (10 m RJ-45 CAT6) .
  ZaletySzybkość i stabilność łącza
  MiejscowośćRZESZÓW
 • ~KAZDAN63 / 2017-11-24 15:38:32
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.75 / 5
  Przedstawiciele handlowi upc mają chamski zwyczaj naklejania i umieszczania reklam w miejscach do tego nie przeznaczonych (art. 63a Kodeksu Wykroczeń) . Oszpecanie wejścia do budynku i klatki schodowej . B R U D A S Y !!! Nimniejszym chciałem "pozdrowić przez głęboki las" niejaką p. Krystynę K. z rzeszowskiego oddziału upc za jej dzisiejsze chamskie zachowanie ("Kali nakleić to dobrze , nakleić Kalemu to źle .") !
  ZaletyCena i parametry łącza zgodne z deklarowanymi .
  WadyObsługa , obsługa , obsługa ...
  MiejscowośćRZESZÓW
 • ~bziczek43 / 2016-02-04 22:09:30
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.50 / 5
  upc to totalna porażka ! w rzeszowie nie sygnału tv i internetu od soboty 30 stycznia ! dzwiniąc do nich ciągle słyszę o nowym terminie podłączenia-oczywiście mówi nagranie !!! tylko dzisiaj były 3 terminy-godz. o 15 > o 19 a potem o21.30 przed godz.21 ,30 już jest zmiana na jutro na godz.9 rano i pewnie znowu nie będzie ! ciekawe co upc zrobi w tej sytuacji !!! teraz piszę od sąsiadki bo jestem ,,odcięta'' a ich klientka jestem dopiero 4 miesiąc !!!
  Zalety1
  Wady10
  niecałe 4 miesiące a płacę 150 zł za tv + internet