Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Radom

 • ~Keeper / 2018-09-01 19:00:14
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.75 / 5
  Działa bardzo dobrze, jestem użytkownikiem od czerwca prędkość 250/20. Modem Connectbox daje dobry zasięg wifi w całym mieszkaniu, można skonfigurować modem tak, aby oddzielnie emitował sieć 2,4 Ghz oraz 5 Ghz. Dzięki temu mój smartTV i telefon od razu łączą się na częstotliwości wyższej co daje lepszą przepustowość przez wifi i brak zakłóceń od sąsiadów. Na telefonie Samsung Galaxy S4, speedtest na 5 Ghz 160-190 Mbs. Do tej pory miałem dwie przerwy w dostępie do neta, tuż po 12 w nocy na ok 20 min, pewnie jakieś planowe prace konserwacyjne. Po kablu speedtest Download 238-249Mbs Upload 19,2-19,9 Mbs ping 15 - 23 ms. Choć w CS zdarza się nawet 40 ms. Pewnie to zależy od lokalizacji serwera. Wcześniej miałem Neostrade 300/30, ale Funboxa2(szajs-w Orange tylko FB3) - słabe wifi, ale lepsze pingi. Teraz płace 49,99 zł, a za Neostradę 79 zł. Miałem jeden problem z wygenerowaniem hasła do hotspotów UPC Wifree, zadzwoniłem do nich i szybko został rozwiązany, tylko na rozmowę z konsultantem to trzeba czekać z 10 minut.
  ZaletyModem 2 zakresowy, stabilne wifi, dobry ping(choć nie najlepszy)
  WadyDługi czas oczekiwania na połączenie konsultantem
  Miejscowośćradom
 • ~MADLUNG / 2018-08-12 17:07:20
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.50 / 5
  Witajcie,
  Byłem klientem Vectry przez 18 lat. W czerwcu tego roku zmieniłem mieszkanie, a że miałem aktualna umowę z Vectra, udałem się do salonu w celu przeniesienia świadczenia usług. Według danych z salonu, w obecnym lokalu była kiedyś świadczona ich usługa. Za trzy dni przyszedł monter i stwierdził, że może kiedyś i była tu ich instalacja, ale po remoncie została gdzieś zamurowana. W mieszkanie po kapitalnym remoncie władowałem "kupę" kasy i nie wyraziłem zgody na przewiercenie się. A do przewiercenia było 4 ściany i oczywiście kabel , bez żadnej osłony byłby widoczny na zewnątrz , pod sufitem. Przy kolejnej wizycie w BOK, obsługujący mnie Pan zasugerował, bym się skontaktował z centralą z prośbą o bezkosztowe rozwiązanie umowy. Zgadnijcie co odpisali ( po 45 dniach ) ?
  Oczywiście rozwiązali umowę, a na dodatek dowalili karę, która jest wyższa , niż gdybym normalnie płacić umowę do końca jej trwania. TO OSZUŚCI !!!!
  Może jakie rady. Będę wdzięczny
  ZaletyBRAK
  WadyWSZYSTKO
  Miejscowośćradom
 • ~Tomasz / 2019-02-16 20:33:19
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.50 / 5
  Internet to jedna wielka kpina. Od jakiegoś roku mam problem z tył całym bałaganem. Po tym czasie już mam dosyć i zrywam po prostu umowę. Internet raz jest raz go nie ma... dzwoniąc na infolinie ciagle robi to samo i prZysylaja techników, gdzie raz mówią ze to wina routera wymieniają lecz jest to samo, potem wina z sygnałem zmieniaj lecz to samo po dwóch dniach , wymiana sprzętu zmieniam laptopa jest to samo sprawdzam inne pożyczone sprzęty to samo. Dzwonie w dniu dzisiejszym po raz drugi po 40 minutowej rozmowie pan stwierdza ze nie może mi pomoc. Także pytanie do firmy vectra czemu nie oznajmniacie klientom przy podpisywaniu umowy ze internetu może nie być lub będzie działał nie prawidłowo ?


  Co do cen porównywalne jak nie takie same w Orange światłowód oraz UPC
  ZaletyBrak
  WadyInternet nie działa , zacina się , zespół techników i infolini nie mający pojęcia o wykonywanej pracy
  Miejscowośćradom
 • ~Upc / 2020-12-20 13:53:37
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.75 / 5
  Zmieniłem prędkość Internetu z 300 na 500 mb/s. Zmiana parametrów wymagala wizyty techników którzy przynieśli osobny router żeby obsłużyć wyższą prędkość przesyłu bo dekoder horizon nie da już rady. Miało być lepiej bo osobny router i bedzie lepszy zasięg wifi. Od chwili uruchomienia nowego routera jest masakra. Niestabilna łącze, co chwila zrywa połączenie z Internetem, straty pakietów. Obejrzenie filmu na netflix lub hbo nie jest możliwe bo co kilka minut rozłącza Internet. Internet po wifi praktycznie nie działa wcale, kilka razy dziennie reset routera, brak Internetu lub blokuje większość stron internetowych. Żałuję zmiany prędkości Internetu.
  Zalety Ładnie wygląda prędkość na pomiarze szybkości (jak działa)
  WadyZrywanie połączenia. Brak Internetu po wifi. Działa tylko na kablu
  Miejscowośćradom
 • ~LENIEK / 2016-03-02 21:32:11
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Nigdy nie bierzcie tego chłamu jako internet domowy, nie nadaje się do tego w ogóle ( no chyba że korzystacie z netu po 1 w nocy bo wtedy jeszcze jako tako działa , wiecznie zamulony, ja jeszcze sobie w kolano strzeliłem bo wziąłem ODU - IDU najgorszy chłam jaki mogłem jak się okazało po kilkunastu dniach od podpisania umowy, internet działa w dzień z prędkością do 2Mbps a te debile z polsatu nie widzą problemu bo korzystam z niego, dziecinada normalnie nie poważna firma która powinna dbać o klientów. Odradzam każdemu bo net jest coraz gorszy nawet na zwykłych modemach, każdy zaczyna narzekać u mnie w okolicy.
  Zaletybrak jakichkolwiek zalet
  WadySame wady, prędkość porażka, infolinia to totalna porażka wiecznie tylko trzeba czekac po 15-20 min, a jak się już dodzwoni człowiek to i tak nic ci nie pomogą bo za dużo ludzi siedzie aktualnie i prędkość spada bo tak musi być
  Pół roku korzystam z tego chłamu, kupiony w salonie Plus (Galeria Słoneczna w radomiu)
 • ~Bolek / 2018-08-23 20:40:08
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.25 / 5
  Po 11 latach użytkowania wysiadł modem do telefonu, przez co przestał całkowicie działać telefon stacjonarny. Wyznaczony termin wizyty technika w celu jego sprawdzenia i wymiany - za dwa tygodnie (!!!). Zero reakcji na źądania skrócenia tego terminu - jest to najbliższy wolny termin technika i już, a ty abonencie źyj sobie dwa tygodnie z niedziałającym telefonem i pocałuj się w ****. Ta firma to jedna wielka pomyłka.
  WadyAwarie telefonii stacjonarnej (VoIP) na porządku dziennym - przerwanie połączeń, nagłe spadki jakości dźwięku uniemożliwiające rozmowę, brak możliwości dodzwonienia się. W przypadku awarii sprzętu (np. modemu telefonicznego czy dekodera) oczekiwanie na wizytę technika tygodniami!
  Miejscowośćradom
 • ~Damian / 2018-11-04 19:52:33
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  W niedzielę już nawet nie próbuję obejrzec jakiegoś filmu czy serialu,bo jest to praktycznie niewykonalne.Internet zwalnia do poziomu,który uniemozliwia loading filmu ...w ogóe w weekend to szybkość neta to ponury żart...strony się ładują tak powoli,ze można iśc walnąć flaszkę,wrócić,nadal się będa łądowac a potem i tak dupa bo internet kaput.Myślałem,ze Vectra jest gówniana...ale UPC przebiło ich na kazdej płaszczyźnie.Nie polecam.P{s niby mi właczyli 5GHz,miało być na to samo hasło,ale hasło nie działa,nowego nie chcą podac hahaha xDKabaret
  ZaletyObsłyga klienta baaardzo spoko
  WadyLejek
  Miejscowośćradom
 • ~Dawid / 2020-04-10 23:20:52
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam, zanim zdecydowałem się wystawić opinie przeczytałem trochę komentarzy, światłowód mam od roku, umowa podpisana na 24 miesiące, działa wspaniałe nigdy jeszcze nie miałem takiego internetu, prędkość umowna 300’MB/s przeważnie jest więcej. Rada dla osób którym przerywa internet np. W grach nie znam innego lepszego rozwiązania jak połączenie komputera z routerem po przez kabel ethernet, wszystkie lagi i rozłączenia znikają, sam ping jest wtedy niższy a połączenie stabilniejsze niż po przez połączenie wi-fi.
  ZaletyPrędkość, bez limitu danych, niski Ping
  WadyNie zauważyłem
  Miejscowośćradom
 • ~Marek / 2019-04-05 13:51:19
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 3.50 / 5
  Ogólnie jak to z internetm LTE. Coś za coś... Na początku prędkość była super, później z czasem pewnie więcej osób zakupiło tę usługę i przez to odbiorniki nie wyrabiają = są spadki prędkości lagi itd. Niestety Tmobile oferuje jako jedyna sieć prawdziwy internet bez limitu danych, dlatego jestem na nich skazany... Na przykład w czasie gdy miałem spadki - te spadki prędkości zanotowano dostałem rabat całoroczny o 10zł mniej = za 25zł internet bo 20zł spłata routera czy jakoś tak.
  ZaletyPrawdziwe bez limitu danych LTE, obsługa klienta
  Wadyprędkość - często za mała
  Miejscowośćradom
 • ~Damian / 2017-09-06 12:09:36
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 4.50 / 5
  Czytam komentarzy i jestem w szoku. Na wszystko, co byłem umówiony otrzymałem bez zarzutów. Począwszy od sprawnej obsługi, prędkości pobierania i wysyłania skończywszy na telewizji.
  W pakiecie miałem 150Mb/s i minimalnie miałem 120, to rzadko zazwyczaj 140-150.
  O wypadkowym braku internetu byłem informowany i po krótkim czasie usterka była korygowana.

  Z chęcią przedłużyłbym umowę, gdy nie moja przeprowadzka do Warszawy i miejsca na osiedlu, gdzie nie stacjonują, jedyna wada.

  Polecam.
  Zaletycena, prędkość, obsługa
  WadyBrak zasięgu na Ursynowie.
  radom
 • ~Dyzio / 2016-03-18 16:18:56
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  brak możliwości umawiania wizyt za pośrednictwem internetu-to do czego służy internet w/g Vectry- -ciemnogród. niemożliwość porozumienia telefonicznego z najbliższym punktem obsługi klienta to już wiem ,że i tam rządzi pis blokada info. wyścig szczurów w osobach przedstawicieli handlowych bo tydzień temu padłem ofiarą nierzetelnej informacji na podstawie, której podjąłem niekorzystną dla siebie decyzję z której zaraz się wycofam na mocy prawa. Ogólnie rzecz biorąc jestem Waszym klientem od początku istnienia Vectry korzystam z Waszych usług w 2 mieszkaniach w radomiu i powoli mam Was dosyć. Mimo wszystko pozdrawiam.
  Zaletybrak
  Wadysame
  od początku istnienia Vecry w radomiu
 • ~Kacperro / 2017-12-07 21:49:31
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Wszystko do kitu. Gdybym miał pisać dlaczego dałem taką ocenę to pisałbym ze 3 godziny... Krótko mówiąc to internet słabiutki strasznie przerywa do gier się nie nadaje ani trochę. Przerywa zawiesza i wywala. Obsługa klienta to jakiś żart. Przychodzi technik to mówi że wszystko dobrze mimo że tak nie jest. vectra to BŁĄD.
  ZaletyZero. Mógłbym dać 0 gwiazdek gdyby się dało.
  WadySłaby internet, obsługa do bani, banda złodziei i aroganckich szumowin.
  Miejscowośćradom
 • ~Rufus / 2019-02-04 19:39:22
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet działał dobrze tylko przez 2 pierwsze miesiące. Obecnie od kilku miesięcy jest tragedia. Przerywa, potrzebne restarty routera. Na zgłoszenia odpowiadają, że u nich wszystko jest Ok. Wsadziłem w router kartę innego operatora i internet działał jak należy. Ponad rok jeszcze będę musiał i płacić za darmo, bo biorę internet z Vectry. Polecam tylko najgorszemu wrogowi.
  ZaletyBrak
  WadyPrędkość, ping, brak stabilności łącza
  Miejscowośćradom
 • ~Tomek / 2017-12-10 23:15:26
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.50 / 5
  Nie wiem czy w ogóle można to nazwać Internetem. W centrum miasta gdzie laptop stoi 30 cm od routera i jest nawet podłączony kabel do komputera bo wifi tragedia bym zapomnieć o połączeniu dzwonienie do obsługi 3 razy w tygodniu gdzie oczywiście ciągle mają awarię.. oby tylko do końca umowy... Nie polecam kompletnie.
  ZaletyNie ma żadnych zalet
  WadyZacinanie lub brak Internetu
  Miejscowośćradom
 • ~Klient / 2017-11-28 18:22:28
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.50 / 5
  Pytanie proste mam, czemu tak wolno ta obsługa idzie. Czemu nie można zatrudnić więcej osób, widać iż firma oszczędza na pracownikach. Ja gdybym tak robił dawno musiałbym zamknąć własną działalność. Jest to przykre lecz to tylko spowoduje ubytek klientów a zarazem dochodów, Ja właśnie podjąłem decyzję rezygnuje z usług tej firmy.
  ZaletyBrak
  WadyDużo
  Miejscowośćradom
 • ~RADOM / 2018-02-24 10:36:13
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Po długim oczekiwaniu na info 15min wreszcie ktoś odebrał zamówiłem TECHNIKA rzecz ma miejsce w radom bo mam częste przerwy na łączu internetu za który przecież płace TECHNIK umówiony na godz 18-20 dzień wcześniej przychodzi sms przypominamy o wizycie TECHNIKA 18-21 już trochę inne godz.Czekam biore wolne w pracy 2 zmiana a technika niema.Żadnego kontaktu ani przeprosin,Nie przedłużam z vectrą umowy u mnie w bloku jest jeszcze 3 operatorów
  Miejscowośćradom
 • ~Alicja / 2018-07-22 10:02:20
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem klientem od ponad 20 lat i do tego roku byłam zadowolona z Vectry, ale po wymianie w styczniu br. dekodera, który miał być za darmo, nagle policzyli mi za wymianę i do tego bez mojej zgody podwyższyli abonament o 20 zł.!! zostałam oszukana i co gorsze do dziś nie mogę wyprostować sytuacji!! "Dobra zmiana" nie wyszła Vectrze na dobre bo ja na pewno już więcej nie przedłużę Umowy z Vectrą..nigdy więcej!!
  Miejscowośćradom
 • ~Kamil / 2018-08-16 10:35:48
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.00 / 5
  Porażka nie ma z kim się połączyć aby ktoś zareagował na to że od 2 dni nie mam tv bo wszyscy tłumaczą że to zależy od techników ale my żyjemy 21 wieku i takie sytuacje powinny być rozwiązywane szybko
  ZaletyPorażka
  WadyPorażka
  Miejscowośćradom
 • ~Michał / 2018-08-29 14:56:54
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.25 / 5
  VECTRA to najgorszy internet jaki kto kolwiek kiedykolwiek stworzy. Pomimo 4 zmian rutera(kaźdy miał być lepszy) to internet muli, jest wolny i jeśli chodzi o gry to nie będę się wypowiadał.
  ZaletyNie ma zalet
  WadyCała VECTRA to wada.
  Miejscowośćradom
 • ~Marcinez / 2019-12-28 09:55:06
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 4.75 / 5
  Światłowód do 300 Mb/s, działa bez zarzutu, pomiar prędkości wczorajszy i dzisiejszy to: Ping 5 ms, Download 310,61 Mb/s, Upload 54,67 Mb/s.
  Ping 12 ms, Download 309,66 Mb/s, Upload 55,27 Mb/s.
  ZaletyPrędkość
  WadyBrak
  Miejscowośćradom, Planty
 • ~Dominika / 2019-04-05 19:03:25
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 1.00 / 5
  Sieć Plus to kpina. Najbliższy nadajnik jest u mnie ok kilometra i nie jest on z plusa. Aby rozmawiać muszę stać w oknie a mieszkam w mieście. Kpina. Nie dajcie się oszukać.
  ZaletyŻadnych zalet
  WadySame wady
  Miejscowośćradom
 • ~M. / 2020-04-20 13:38:07
  Dostawcy internetu › Orange Światłowód
  Ocena: 3.50 / 5
  Internet zawsze dobrze działa, aczkolwiek telewizja to jest jedna wielka porażka.
  ZaletySzybkość internetu (w 99% przypadkach powyżej tej na umowie)
  WadyTelewizja, dokładniej te dekodery padające co tydzień.
  Miejscowośćradom
 • ~Robercik / 2019-02-13 09:24:56
  Dostawcy internetu › nc+ internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Niestety nikomu nie polecę tego internetu. Płacę, a nie używam, bo się nie da używać
  ZaletyBiorą w pakiecie z tv i telefonem było taniej
  WadyPrzed każdorazowym użyciem trzeba zrestartować modem i router
  Miejscowośćradom
 • ~andrzej / 2019-01-19 22:55:31
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.00 / 5
  cały czas przycina, czasem w ogóle nie ma internetu, a jeśli chcesz zadzwonić do nich to nigdy się nie dodzwonisz, ogólnie gówno, którego nikomu nie polecam
  Zaletynie ma
  Wadyma tylko jedną wade brak zalet
  Miejscowośćradom
 • ~User / 2019-08-01 23:08:43
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Internet światłowód porażka miałam w Orange chciałam spróbować z T-mobile, który miał być super szybki i niezawodny. internet masakra z ledwoscia udało mi się odstąpić od umowy. Wracam do Orange, bo widocznie nie udostępniają swojego łączą innym operatorom na tyle by móc swobodnie korzystać. W dodatku brak u nich tv kablowej ????
  Miejscowośćradom