Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPC Radom opinie

 • ~Keeper / 2018-09-01 19:00:14
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.75 / 5
  Działa bardzo dobrze, jestem użytkownikiem od czerwca prędkość 250/20. Modem Connectbox daje dobry zasięg wifi w całym mieszkaniu, można skonfigurować modem tak, aby oddzielnie emitował sieć 2,4 Ghz oraz 5 Ghz. Dzięki temu mój smartTV i telefon od razu łączą się na częstotliwości wyższej co daje lepszą przepustowość przez wifi i brak zakłóceń od sąsiadów. Na telefonie Samsung Galaxy S4, speedtest na 5 Ghz 160-190 Mbs. Do tej pory miałem dwie przerwy w dostępie do neta, tuż po 12 w nocy na ok 20 min, pewnie jakieś planowe prace konserwacyjne. Po kablu speedtest Download 238-249Mbs Upload 19,2-19,9 Mbs ping 15 - 23 ms. Choć w CS zdarza się nawet 40 ms. Pewnie to zależy od lokalizacji serwera. Wcześniej miałem Neostrade 300/30, ale Funboxa2(szajs-w Orange tylko FB3) - słabe wifi, ale lepsze pingi. Teraz płace 49,99 zł, a za Neostradę 79 zł. Miałem jeden problem z wygenerowaniem hasła do hotspotów upc Wifree, zadzwoniłem do nich i szybko został rozwiązany, tylko na rozmowę z konsultantem to trzeba czekać z 10 minut.
  ZaletyModem 2 zakresowy, stabilne wifi, dobry ping(choć nie najlepszy)
  WadyDługi czas oczekiwania na połączenie konsultantem
  Miejscowośćradom
 • ~Upc / 2020-12-20 13:53:37
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 3.75 / 5
  Zmieniłem prędkość Internetu z 300 na 500 mb/s. Zmiana parametrów wymagala wizyty techników którzy przynieśli osobny router żeby obsłużyć wyższą prędkość przesyłu bo dekoder horizon nie da już rady. Miało być lepiej bo osobny router i bedzie lepszy zasięg wifi. Od chwili uruchomienia nowego routera jest masakra. Niestabilna łącze, co chwila zrywa połączenie z Internetem, straty pakietów. Obejrzenie filmu na netflix lub hbo nie jest możliwe bo co kilka minut rozłącza Internet. Internet po wifi praktycznie nie działa wcale, kilka razy dziennie reset routera, brak Internetu lub blokuje większość stron internetowych. Żałuję zmiany prędkości Internetu.
  Zalety Ładnie wygląda prędkość na pomiarze szybkości (jak działa)
  WadyZrywanie połączenia. Brak Internetu po wifi. Działa tylko na kablu
  Miejscowośćradom
 • ~Damian / 2018-11-04 19:52:33
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  W niedzielę już nawet nie próbuję obejrzec jakiegoś filmu czy serialu,bo jest to praktycznie niewykonalne.Internet zwalnia do poziomu,który uniemozliwia loading filmu ...w ogóe w weekend to szybkość neta to ponury żart...strony się ładują tak powoli,ze można iśc walnąć flaszkę,wrócić,nadal się będa łądowac a potem i tak dupa bo internet kaput.Myślałem,ze Vectra jest gówniana...ale upc przebiło ich na kazdej płaszczyźnie.Nie polecam.P{s niby mi właczyli 5GHz,miało być na to samo hasło,ale hasło nie działa,nowego nie chcą podac hahaha xDKabaret
  ZaletyObsłyga klienta baaardzo spoko
  WadyLejek
  Miejscowośćradom