Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Gliwice

 • ~ORMUS. / 2018-03-18 15:20:30
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  częste awarie polegające na zrywaniu połączenia,jakość usług fatalna!!!cena z kosmosu wzięta!!! infolinia i konsultanci bez żadnej wiedzy w swojej pracy,wymyślają "bajki",kłamią,wciskają klientowi historie wzięte z kosmosu.ostatnio w czwartek 15 marca była awaria internetu polegająca na jego całkowitym braku.konsultant kompletnie nie znał się na sprawie albo i też nie chciał,zdiagnozował mi ,że mam komputer zepsuty a jak się dowiedział o tym,że mam MacBook Air to zrobił mi wykład na temat,że on nigdy nie kupił by takiego komputera.Kazał mi coś zmieniać w ustawieniach komputera,całe szczęście,że go nie posłuchałem bo bym sobie narobił problemów z komputerem.Tego laptopa mam nie całe 4 lata i nigdy nie nie było z tym laptopem problemów.całe szczęście,że tylko do sierpnia mam umowę,wypowiedzenie już wysłałem.
  ZaletyBRAK.
  WadyWSZYSTKIE MOŻLIWE.
  MiejscowośćRuda Śląska,Katowice,gliwice,Bytom,Chorzów
 • ~Kozak / 2019-08-19 23:28:12
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Uważam, że T-Mobile powinno wypłacić KAŻDEMU użytkownikowi odszkodowanie w ogromnej kwocie.
  Po godz. 22-ej wyłączają chyba prąd dla oszczędności. Zarówno w Katowicach, Krakowie i gliwicach mam ten sam problem.
  Od początku wakacji przebywam w Kołobrzegu. Przed chwilą wyjrzeliśmy przez okno z hotelu Marine jakie samochody stoją przed hotelem. Zjechaliśmy na dół i policzyliśmy ich wartość.
  Szef T-Mobile musi być upośledzony, skoro zgadza się na to, aby nie działał internet w miejscu, gdzie mieszkają klienci jeżdżący samochodami wartości ok. 235 mln Euro.
  To samo dzieje się w dzielnicy willowej, w której posiadam jeden z domów.Aby wysłać maila właściciel jednego z pensjonatów co wieczór jeździ do centrum Kołobrzegu i tam z laptopem łapie zasięg. W okolicach Hosso dopiero może coś wysłać. To jest przegięcie. Staram się tym zainteresować media.
  Zaletyżadnych
  Wadysame
 • ~Tomasz / 2018-11-03 16:09:05
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.25 / 5
  Podpisałem umowę w Plusie na internet nielimitowany z gwarantowaną prędkością. Po przekroczeniu tego limitu powoduje zwolnienie internetu do zera. W odpowiedzi na pytania dlaczego zostaje mi odcięty nielimitowany internet na 10 dni przed okresem rozliczeniowym dostałam odpowiedź na piśmie że to nie jest ważne że mam nielimitowany gdyż za dużo zużywam i inni też muszą mieć dostęp ale mogę dokupić po parę Giga płacąc dodatkowo.
  ZaletyBrak
  WadyOdcinanie zupełne od internetu na kilka lub kilkanaście dni
  Miejscowośćgliwice
 • ~zygmund / 2018-10-11 14:24:39
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.00 / 5
  MIałem internet z Vectry po przejęciu klientów od BMJ gliwice do czerwca 2018 wszystko działało w miarę poprawnie , od lipca było już coraz gorzej , aż w sierpniu
  szybkość internetu z 15Mb spadła do 100kb i to tylo w porywach , praktycznie zostałem
  bozbawiony internetu.Mimo interwencji i reklamacji nic się nie zmieniło . Zrezygnowałem z ich usług końcem sierpnia. Nie polecam firma nieżetelna
  Zaletybrak
  Wadynierzetelność i proby wyludzenia opłat za coś czego nie dostarczają
  Miejscowośćgliwice
 • ~ed / 2018-08-15 21:37:08
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.00 / 5
  od prawie tygodnia problemy z internetem , brak możliwości połączenia się z bankiem
  strony ciagle się zawieszają , szybkość internetu w porywach dochodzi do do 300 kilo bajtów ,a placę kilkadziesiąt Mb. Vectra to totalne dno
  Miejscowośćgliwice