Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Płock

 • ~klient nc / 2018-09-27 19:34:19
  Dostawcy internetu › nc+ internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam internetu mobilnego z nc +
  Pół roku działał dobrze . Nagle praktycznie przestał działać, ale chwilami się łączył i zaraz rozłączał. Zaznaczam,że mieszkam na terenie dużego miasta chociaż na jego obrzeżach i z tego internetu korzystałam wyłącznie w miejscu mojego zamieszkania. Na moją reklamację podano całe mnóstwo czynników , dlaczego internet może nie działąć (np zbyt wiele urzadzeń korzystających itp)(Sprzęt czyli modem i router WiFi działa bez zarzutu -sprawdziłam korzystając z karty innego dostawcy). oraz podano informację , ze operator nie zgłosił żadnych awari.
  Ustaliłam że NC+ korzysta wyłącznie z nadajników Play. Zatem sama zadzwoniłam do PLAY i okazało się,że są jakieś poważne remonty na terenie miasta i w związku z tym są poważne problemy z sygnałem bo główny nadajnik jest wyłączony i nie wiadomo kiedy zostanie podłączony.Zaznaczam,że W telefonach jest możliwość roamingu, więc jak jest problem z dostępem do internetu to w sieci komórkowej automatycznie jesteśmy przełączani na nadajniki innego operatora np TMobile. Jednak NC nie daje takiej alternatywy w przypadku internetu mobilnego. Po uzyskaniu informacji o awarii nadajnika PLAY ponowiłam reklamację do NC . Ktoś w końcu w Obsłudze klienta sprawdził i potwierdził,że faktycznie operator zgłosił odłączenie kilku nadajników i ma się to zakończyć 28.09.2018 przepraszając jednocześnie za błędnie udzieloną poprzednią odpowiedź. Jednak poinformował jednocześnie,że reklamacja i tak nie będzie uznana, ponieważ nie było całkowitego braku sygnału (mam jakieś niewielkie zużycie z 35 GB przysługującego mi miesięcznego limitu- (jak wspominałam wyżej - chwilami internet łączył się i za chwilę rozłączał więc coś tam ściągnął) a poza tym przypomniano mi,że jest to internet mobilny. Więc rozumiem, że mam sobie jeździć np do W-wy z laptopem by np. przeczytać pocztę czy zapłacić rachunki. Dziś jest 27.09 - internet działa trochę w nocy w dzień nadal prawie wogóle. Umowy z nc na pewno nie przedłużę nie tylko dlatego,że teraz internet nie działa ale też ze względu na sposób załatwienia mojej sprawy , Pierwsza reklamacja została odrzucona bez rzetelnrgo podejścia do sprawy i sprawdzenia co się faktycznie dzieje z nadajnikami w moim mieście czyli "kopiuj wklej odpowiedź". Sama musiałam im podać na tacy ,że nadajniki nie działają.
  Odradzam więc Wam wiązania się z Nc.
  WadyJak podpiszesz umowę - działa nie działa i tak będziesz płacił
  Miejscowośćpłock
 • ~Grzegorz / 2018-10-08 21:21:57
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno, koszmar, trauma, inaczej tego nie mogę opisać, jeśli już to bardzo wysoki ping, bardzo niska prędkość pobierania. W nic nie da się grać, żeby pobrać głupie zdjęcie o wadze 4mb trzeba czekać kilka minut, to jest po prostu śmieszne, nie mówiąc już o dużych plikach, na które można czekać godzinami. Rachunek co do prędkości śmieszny, płacę prawie 80zł i nie mam nawet 10mb/s, tym bardziej, iż mieszkam w samym centrum miasta na poddaszu, skąd prędkość powinna być wyśmienita, mimo iż Pani przy podpisywaniu umowy mówiła od 40 do 60mb/s, tutaj nie ma nawet 1/4 tego co było obiecane. Router pokazuje diodę niebieską i dobry zasięg, mowa tutaj o wszystkich kreskach i tym, że wszystko działa jak należy, tylko poza tym internetem, bo router jest dobry. Jeszcze raz nie polecam, gówno i szambo w jednym, siedzą guły w salonie i nawet nie wiedzą co to jest ping, a same wciskają takie gówno. Ludzie proszę Was, nie bierzcie stąd internetu, będziecie żałować!
  ZaletyBrak jakichkolwiek zalet.
  WadyWszystko, zwłaszcza ping i prędkość pobierania.
  Miejscowośćpłock
 • ~niestety klient nc / 2018-09-12 20:41:02
  Dostawcy internetu › nc+ internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam wiązać się z nc w zakresie internetu mobilnego . Od ponad pół roku jestem ich klientem mam umowę na TV z GO TV wraz z internetem. Kupiłam też od nich modem + ruter WFi, żeby wszystko działało jak należy- i przez pół roku nie miałam zastrzeżeń. Od początku września 2018 internet praktycznie przestał działać. Na moją reklamację Nc odpowiedziało,że mogą być tego różne przyczyny i odesłali mnie do punktu technicznego sprawdzania sprzętu - ale z ich strony jest podobno wszystko ok i powołali się jednocześnie na jakiś tam paragraf umowy. Sprzęt na pewno działa jak należy - o czym poinformowałam w reklamacji -internet działą jak używam karty sim od innego dostawcy. Wychodzi na to ,że przez półtora roku będę płacić za usługę , do której nie mam dostępu.
  Zaletybrak
  Wadyjw
  Miejscowośćpłock
 • ~km / 2018-08-21 08:17:01
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie ma co pisać szkoda czasu. Więc krótko mówiąc ŻENADA.

  Jeśli mieszkasz w okolicy płocka to sieć ta działa tylko w centrum miasta,obrzeża miasta i pobliskie miejscowości to tragedia. Po zgłoszeniu problemu usłyszałem że to normalne.pogratulować podejścia.
  ZaletyDobra reklama
  WadyBrak możliwości korzystania z usług np telefon , internet. A może jestem zbyt wymagający?
  Miejscowośćpłock
 • ~Marcin / 2020-02-28 17:21:42
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Problem z internetem od początku niby jest ale zanika .Mam 150Mb i zeby ogladac steram przy 720 na 60 hd tnie niemiłosiernie, rano transfer tragedia pod wieczór to samo.Mimo niskiego pingu w BFV tnie laguje itp na zwykłym czarnym boxie brak możliwości otwarcia portów.Nie polecam.A specjaliści z biura obsługi ha pożal się Boże
  Zaletycena w promocji
  Wadysłaby internet
  Miejscowośćpłock
 • ~Andrzej / 2020-03-03 21:32:48
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Warszawa Górczewska/płocka. Awarie tu występują średnio raz na dwa miesiące.
  Lecz dziś przebili wszystko. Jaka to awaria że tak długo trwa przywrócenie usług.
  Co najmniej od 9-tej nie ma internetu, wg komunikatów miał być o 11,46, 14,00 18,00 teraz jest 21,18 i ciągle nic.
  ZaletyModuł CI z TV
  WadyBardzo słaba obsługa informacyjna klienta
  MiejscowośćWarszawa
 • ~Moli / 2018-03-07 21:38:05
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Totalnie nie wiem o co chodzi w Play 10GB i nigdy nie przekroczono limitu, tu przy takim samym korzystaniu jak starczy na tydzień to cud, a jeśli chodzi o prędkość jest TRAGEDIA. Wynik speedTest:
  Download
  predkość pobierania
  * 0.80 Mb/s
  Upload
  prędkość wysyłania
  * 1.90 Mb/s
  Zaletybrak
  Wadywolny, tracący połączenie, cudownie znika
  Miejscowośćpłock
 • ~Niezadowolony klient / 2018-01-19 11:33:12
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Obsługa UPC płock w Atrium Mosty to porażka! Facet, który tam siedzi to totalna nieporozumienie! Jest gburowaty, nieprofesjonalny i tak odpowiada, że nie wiadomo o co mu chodzi.... Nie polecam!!!
  Zaletybrak
  Wadyobsługa
  Miejscowośćpłock
 • ~Konrad / 2018-03-20 16:54:03
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 1.00 / 5
  jeszcze jestem użytkownikiem usługi LOVE na szczęście ostatni raz, z tą firmą są same problemy kiedy chcą pozyskać klienta robią wszystko żeby klient był zadowolony i na tym koniec przyjemności. nikomu nie polecam tej firmy jeśli nie chce mięć dodatkowych kłopotów. nigdy więcej żadnej umowy z tą firmą
  Miejscowośćpłock
 • ~Zły / 2020-03-31 19:02:36
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  NIe da rady grac przez net na ps4 w bf v , cały czas high latency i latency variation .NIe POlecam a i na horizonie brak możliwości otwarcia portów DNO
  Zaletybrak
  Miejscowośćpłock