Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Bytom

 • ~Krystian.. Bytom? Pawłowski? / 2016-08-18 19:39:33
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 1.50 / 5
  Żenada, poprostu żenada. Zamówiłem telefonicznie abonament tel. z jakimś huaweiem i czekałem, po czterech dniach roboczych konsultant dzwoni do mnie mówiąc że wdarł się błąd i przesyłka zamiast do Warszawy została przekierowana do bytomia....spoko poczekam, no i czekałem kolejne dwa dni robocze i nic. Dzwonie do konsultanta, ten po otrzymaniu ode mnie moich danych szuka, szuka ale nie znajduje mojego zamówienia, przekazuje że jak znajdzie to oddzwoni. Nie oddzwonił...Kolejnego dnia znowu do nich dzwonie z pytaniem gdzie jest moje zamówienie, miła pani odpowiedziała mi że za dwa dni robocze będzie u mnie. Drugiego dnia roboczego dzwoni do mnie kurier że ma dla mnie paczkę ale przekaże mi ją tylko gdy dam mu xero dowodu osobistego....czyli dane osobiste wrażliwe w wersji drukowanej...paranoja. Mówię mu że nic z tego. Po 3 minutach oddzwania mówiąc że jednak żadne xero nie jest potrzebne i że ok 17 będzie z paczką. Trochę po 18 przychodzi kurier i co...nazwisko w zamówieniu zupełnie inne. Przesyłki nie otrzymałem. Dzwoniąc do plusa dowiedziałem się że poprawione zamówienie otrzymam po czterech do pięciu dni roboczych. Dodatkowo po pytaniu czy w plusie tak jest zawsze otrzymałem odpowiedź że konsultant wszystko zrobił jak należy a to wszystko to jakiś błąd "logistyki". Czyli winnych brak. Jeżeli tym razem przesyłka zostanie doręczona to oznacza że będę na nią czekał 18dni kalendarzowych. Super wynik. Dodam że wcześniej korzystałem z usług sieci orange przez ponad 10 lat i ani jednego problemu.
  Zaletynie znam
  Wadynie poważne podejście do klienta
 • ~ORMUS. / 2018-03-18 15:20:30
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  częste awarie polegające na zrywaniu połączenia,jakość usług fatalna!!!cena z kosmosu wzięta!!! infolinia i konsultanci bez żadnej wiedzy w swojej pracy,wymyślają "bajki",kłamią,wciskają klientowi historie wzięte z kosmosu.ostatnio w czwartek 15 marca była awaria internetu polegająca na jego całkowitym braku.konsultant kompletnie nie znał się na sprawie albo i też nie chciał,zdiagnozował mi ,że mam komputer zepsuty a jak się dowiedział o tym,że mam MacBook Air to zrobił mi wykład na temat,że on nigdy nie kupił by takiego komputera.Kazał mi coś zmieniać w ustawieniach komputera,całe szczęście,że go nie posłuchałem bo bym sobie narobił problemów z komputerem.Tego laptopa mam nie całe 4 lata i nigdy nie nie było z tym laptopem problemów.całe szczęście,że tylko do sierpnia mam umowę,wypowiedzenie już wysłałem.
  ZaletyBRAK.
  WadyWSZYSTKIE MOŻLIWE.
  MiejscowośćRuda Śląska,Katowice,Gliwice,bytom,Chorzów
 • ~Marcin / 2020-04-19 09:12:09
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  bytom Miechowice – brak usług od 36 godzin! I nie wiadomo kiedy będzie koniec awarii. Na infolini nawet nie wiedzą czy awaria jest naprawiana przez wekend czy będzie dopiero od poniedziałku! W dobie koronawirusa gdzie tv i internet jest teraz praktycznie jedyną rozrywką oni nie potrafią naprawić awarii na kilkutysięcznyn osiedlu. Brak poszanowania klientów, co mnie obchodzi zwrot kosztów za czas awarii? Wekend to wekend tego się nie zwróci. A ponadto jak słyszę na infolinii ten ich automat: ” uległa zmianie godzina naprawy usterki…” I znów przedłużanie o kilka godzin! Szanowni pracownicy UPC jeśli nie naprawiacie tej usterki to nagrajcie wiadomość na automacie że przystąpicie do naprawy w poniedziałek, a nie podajecie co chwile nie prawdziwe informacje o nowych godzinach planowanego uruchomienia usług. Żenada!
  Miejscowośćbytombytom
 • ~Erych / 2019-07-17 15:14:37
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Od sześciu lat jestem klientką UPC. Od jesieni zeszłego roku internet działa bardzo wolno a od 2 miesięcy prawie wcale. Reklamuję usługę od listopada. Taką odpowiedź dostałam: "potwierdzam, że sprawa dotyczy wymiany kabla, jednak aby zrealizować tą naprawę UPC musi pozyskać wiele zgód, na podstawie których takie działania naprawcze mogą zostać zrealizowane i zakończone" Mieszkam w centrum bytomia.Przez 8 miesięcy nie są w stanie naprawić usterki i namawiają mnie do rezygnacji z usługi. Nie polecam tej firmy!
  ZaletyTV
  Miejscowośćbytom
 • ~Jakub / 2021-09-13 20:35:05
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 5.00 / 5
  Najlepsza sieć jaka jest na polskim rynku. Mam internet na kartę i za 30zł na ten moment dostaje ok 100GB, zwiększa się ilość co miesiąc o 1GB, rozmowy i SMS do wsztskich mam za darmo i 3GB internetu w roamingu, zasięg jest w miarę dobry, prędkość jest bardzo dobra na obrzeżach bytomia mam 40MB/s.
  ZaletyDuża ilość internetu za mała kwotę
  Rozmowy i SMS za darmo
  Wysoka prędkość
  Dobry zasięg
  WadyBrak
  Miejscowośćbytom
 • ~Rafał / 2020-05-15 16:32:54
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Klient 1714759 zgłoszenie jakiegokolwiek problemu graniczy z cudem. Internet nie stabilny a sygnał wi fii to już naprawdę dno - metr od routera raz jest raz nie i tak od jakiegoś czasu. Sprzęt mam dobrej jakości od telefonu po komputer. Na stronie upc testy wychodzą zawsze idealnie... tylko czemu w praktyce tak nie jest. Czytając opinie użytkowników 87%jest nie i to już powinno firmę upc zaniepokoić ale nie, upc nic z tym nie robi. Byle podpisać nową umowę i od reszty umyć ręce. Nie polecam ich usług!
  Miejscowośćbytom
 • ~Rafał / 2017-05-05 12:33:31
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  UPC sprzedaje nieistniejące prędkości internetu. 250mb/s fajnie brzmi ale w rzeczywistości ta opcja nie osiąga nawet 150mb/s. Wizyty serwsantów nic nie dają,widzą problem i każą czekać... Rachunki wysyłają ale obniżenie ich graniczy z cudem. Panie w punktach obsługi klienta są niedecyzyjne więc szkoda na nie czasu zostaje rzecznik spraw konsumenta... Nie polecam
  ZaletyBrak
  WadyJak wyżej
  bytom
 • ~Beata / 2019-01-24 23:45:08
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 4.00 / 5
  Jestem klientką UPC z G.Śląska od wielu wielu lat, i mimo paru niedogodności to myślę że i tak nie ma dla ich usług i ofert konkurencji. Przykład pierwszy z brzegu, to instrukcje obsługi usług. Weszłam na stronę Netii aby coś sprawdzić i się załamałam, instrukcja do konfiguracji urządzeń ma 238 stron o_O Brawo kurna brawo. To się nazywa kontrast....
  Miejscowośćbytom
 • ~zrobiony na szaro / 2019-07-29 09:05:56
  Dostawcy internetu › Multimedia Polska
  Ocena: 1.00 / 5
  drogo, byle jaka obsługa, internet nie spełnia wymagań z umowy, długie procedury reklamacji, problemy z rozwiązaniem umowy
  WadyDrogo, obsługa słaba, ukryte dodatkowe opłaty, problemy z rozwiązaniem umowy,obiecywany internet nie spełnia wymagań umowy, mam dość składania reklamacji
  Miejscowośćbytom
 • ~Bartłomiej / 2019-08-06 13:17:01
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Dno i 3m metry mułu. Wifi działa tylko na indukcję (jak przyłożysz telefon do routera).
  Nie polecam.
  ZaletyMożliwość podłączenia innych operatorów w bloku
  WadyBrak zalet
  Miejscowośćbytom
 • ~Nansen / 2017-11-08 18:22:43
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  No nie, człowieka może po prostu roznieść z frustracji . Infolinia żenująca czeka się około pół godziny w kolejce, ktoś mi może powiedzieć masz czat online, szkoda że on cały czas jest zajęty i zostaje bot, który jest całkowicie niedopracowany do klienta ... Brakuje oceny obsługa Klienta 0 . Jeśli masz wybór, wybierz inna sieć :)
  bytom
 • ~Agnieszka / 2017-12-19 22:44:56
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Ogólne wrażenia z użytkowania/ ale czego? przy prędkości 4 internetu raczej trudno mówić o wrażeniach, prawda?
  Zaletybrak
  Wadycała oferta
  Miejscowośćbytom
 • ~Tak_tu_jest_ / 2016-12-13 13:59:45
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 1.75 / 5
  Słaby sygnał w budynku. LTE brak. Cena 50 zł za 50Gb.
  ZaletyMobilność.
  WadyBrak zasięgu LTE.
  Testowane 6 dni. W Różnych miastach. Śląska. bytom ,Ruda Śląska ,Radzionków, Zabrze.
 • ~Agnieszka / 2016-01-21 17:01:48
  Dostawcy internetu › Play Online
  Ocena: 5.00 / 5
  Wielki pozytyw dla Pani Justyny Mazur :), pracownicy play w bytomiu. Pani Justyna uratowała mój telefon od niepotrzebnego leżakowania w serwisie. Połączenie wiedzy, zaangażowania i fajnego podejścia do klienta. Jeszcze raz wielkie dzięki.
 • ~Panpan / 2017-07-30 19:48:57
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie polecam. Co chwile nie ma internetu. Jeśli chodzi o granie to się po prostu nie da bo co chwilę wywala internet
  bytom
 • ~Bart / 2018-08-08 19:28:37
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 1.00 / 5
  50 minut oczekiwania. dno moi mili.
  Co tu więcej pisać.
  Miejscowośćbytom
 • ~Grg / 2017-08-09 18:12:44
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Nikomu nie polecam upc. Co chwile się wiesza a przesył danych jest tragiczny
  bytom