Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

nju mobile opinie

Ocena na podstawie 124 opinii

3.15 / 5

 • Oferta
  3.56
 • Obsługa klienta
  2.79
 • Cena/Jakość
  3.14

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 7
 • ~Marcin / 2019-08-13 22:29
  Ocena: 1.33 / 5
  Od tygodnia czekam, aż nju mobile łaskawie rozprawi się z błędem w systemie i umożliwi mi korzystanie z neta. Na Fejsie codziennie dostaje zapewnienie "tak, już pracujemy nad Twoją sprawą" Porażka...
 • ~Luk / 2019-07-11 22:10
  Ocena: 3.33 / 5
  Ze słyszenia wiem że to odłam Orange .. nawet jeśli to mają c####y zasieg, właśnie dokupiłem internet bo mi zabrakło, minęło kilka godzin i nadal siedze na 64kb co jest nie poważne skoro dostaje SMS że już wszystko jest włączone ... Cena za abonament może ok ale sama w sobie usługa na bardzo niskim poziomie (nie powiem tego o obsłudze bo nie miałem "przyjemności" spróbowania)
  ZaletyCena
  WadyZasięg, włączanie usług trwa godziny!
 • ~Dorota / 2019-07-11 10:25
  Ocena: 5.00 / 5
  Super Jestem zadowolona.
  Nic nie wciskają.
  Szanują swoich klientów.
  Zalety100%
 • ~Janusz / 2019-07-02 08:29
  Ocena: 1.67 / 5
  Mieszkam w aglomeracji śląskiej i nadajnik nju jest blisko mnie. Niestety nie mam zasięgu (wg. mapy operatora powinien być bardzo dobry). Rozmowy są utrudnione, a o Internecie mogę zapomnieć. Po zgłoszeniu do nju dostałem odpowiedź, że "Kierunki azymutów są skonfigurowane w innym kierunku" i "Rozwiązanie umowy lub przeniesienie numeru do innej sieci jest możliwe w każdym momencie".
  Podczas próby przeniesienia numeru dowiedziałem się, że muszę czekać 1,5 miesiąca zgodnie z umową. Nju jest nieugięte i nie chce odstąpić od tej zasady nawet jeżeli ja mam utrudnione życie i pracę. Nie wchodzi w rachubę rozliczenie płatności i wcześniejsze rozwiązanie umowy
  WadyBrak zrozumienia dla klienta i utrudnianie życia bez względu na wszystko
 • ~Zbigniew / 2019-06-28 22:38
  Ocena: 2.00 / 5
  "Nju mobile" teoretycznie zapewnia "wieczną ważność zgromadzonych środków" - w praktyce mają "fajną" taktykę naciągania na doładowania, których klient nie potrzebuje, bo jeszcze ma niewykorzystane środki.
  Otóż zasadniczo albo trzeba zrobić jedno doładowanie na pół roku chociaż na parę złotych - albo, jeśli się nie zrobi, odpowiedzieć twierdząco na SMS-a z pytaniem o chęć dalszego korzystania z usług "nju mobile", który (podobno) firma wysyła do takiego pacjenta, co nie za wiele dzwoni przez sieć i nie za wiele wpłaca.
  Otóż razu pewnego ponad rok temu stwierdziłem, że telefon nie łączy mi się z siecią. Rozmowa z konsultantem "nju mobile" (oczywiście, z innego numeru, bo ten z "nju" nie działał) wyjaśniła, że zostałem odłączony bo "nie odpowiedziałem na SMS". Żadnego SMS-a z pytaniem, jako żywo, nie otrzymałem - dalsze dociekania wyjaśniły, że miał on być wysłany do mnie rzekomo akurat wtedy, gdy ja przez 3 czy 4 dni miałem nieczynny telefon (faktycznie tak było) i "właśnie wtedy" wysłano do mnie SMS, a ponoć "serwery nju mobile nie trzymają SMS-ów dłużej niż 3 dni", dlatego mogłem go nie odebrać. No dobrze - wyjaśniłem, odblokowano mi numer i kazano wpłacić chociaż parę złotych (mimo, że miałem środki niewykorzystane) jeśli chcę zatrzymać numer. Wpłaciłem.
  I co się okazuje? Dwa miesiące temu to samo: nju mobile "wysłalo mi SMS-a z pytaniem, na którego nie odpowiedziałem..." itd. itp - i oczywiście "akurat wtedy" to się stało, gdy ja znowu miałem - z powodu wyjazdu - przez 4 czy 5 dni nieczynny telefon.
  Otóż, drogie Dzieci, raz takie coś mogło się zdarzyć - ale gdy zdarza się notorycznie, że "nju mobile" wysyła swoje obowiązkowe do odpowiedzenia na nie SMS-y "akurat wtedy" gdy ja mam przez pewien czas telefon wyłąćzony z użytku, to to nie jest przypadek. Nie, nie należy sądzić, że ktoś w "niu mobile", powiedzmy, "czatuje" na takie okazje, to się robi prościej: prosty program - bo dzisiaj wszystko jest skomputeryzowane - blokuje numer każdemu, kto już parę miesięcy nie wpłacał, a kto akurat przez więcej niż 3 dni nie połączył się z siecią "nju mobile". To można bez trudu zautomatyzować. A jak gość zadzwoni z pretensjami, to miła pani telefonistka wyjaśni mu, że "nie odpowiedział na SMS-a, a jeśli go nie otrzymał, to sam jest sobie winien, bo SMS-y są trzymane max. 3 dni"... a resztę już znacie: odblokują pod warunkiem dokonania kolejnej wpłaty.

  Zwykli naciągacze i tyle.
  ZaletyJa nie widzę specjalnych zalet; miała być "wieczysta ważność środków" bez konieczności ciągłych doładowań.
  WadyNo opisałem przecież: wzięli się na sposób i wyłudzają pieniądze.
 • ~Kamil / 2019-06-26 22:48
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie polecam nju mobile ze względu na to, że NACIĄGAJĄ klientów na UKRYTE OPŁATY i co gorsza nie widzą w tym nic złego. Chciałem przenieść do nich numer, otrzymałem sms z informacją że nr zostanie przeniesiony 1go sierpnia. Wszystko OK, do czasu faktury za czerwiec, okazuje się, że automat wygenerował mi nr tymczasowy na 2 miesiące, którego w ogóle nie użyłem, a mam płacić za niego 9zł miesięcznie, czerwiec i lipiec. NACIĄGNIĘTO mnie na 18zł na początek współpracy. Wiadomo, że nie czytałem szczegółowo regulaminu, chciałem przenieść konkretny numer, a nie płacić za jakiś szajs z automatu. Podobnych kwiatków w tej sieci jest więcej, wystarczy poczytać opinie na ich temat. NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM TĄ SIEĆ.
  ZaletyW miarę dobre plany abonamentowe
  WadyUKRYTE OPŁATY, WCISKANIE NIEPOTRZEBNYCH USŁUG, ZASŁANIANIE SIĘ OBSZERNYM REGULAMINEM
 • ~Artur / 2019-06-20 22:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Sieć porażka najgorsza z najgorszych jakie miałem do tej pory Internet masakra nie polecam nikomu................
 • ~Jagoda / 2019-06-17 01:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej sieci !! Kiepski zasięg, problem z przeniesieniem nr do innego operatora, w umowie jest napisane miesięczny okres oczekiwania, po czym wyznaczają termin przeniesienia numeru na za dwa miesiące. Dodatkowe opłaty jeśli większość czasu przebywasz za granicą. Szczerze nie polecam !!
 • ~Natalia / 2019-05-29 15:21
  Ocena: 2.33 / 5
  Brak zasiegu, brak odzewu,Brak zasiegu, brak odzewu, Brak zasiegu, brak odzewu.
  WadyZasieg
 • ~Luke / 2019-05-20 15:41
  Ocena: 1.00 / 5
  Do niedawna byłem zadowolony, ale już nie jestem.
  Od ponad dwóch tygodni internet to porażka i żenada w jednym. Dzwoniłem do nich w tej sprawie dwa razy. Pierwszy raz powiedzieli, że mają awarię, jednak po rzekomym terminie naprawy nic się nie zmieniło. Zadzwoniłem drugi raz i powiedzieli, że powinno być już ok a nie jest. Moja dziewczyna ma w tej samej sieci, mieszka gdzie indziej i ma ten sam problem. Nie da się w ogóle korzystać z netu a wiadomości SMS dochodzą z opóźnieniem nawet dwudniowym.

  Szajs - nie polecam - przechodzę do konkurencji. Niby tanio, ale to ściema bo brak usługi.
 • ~Gienek / 2019-05-15 14:29
  Ocena: 3.33 / 5
  Do tej pory przez kilka lat byłem zadowolony z usług i cen.Chciałem nawet wziąć kartę dodatkowy internet.
  Teraz niestety zmieniam zdanie.
  Od jakiegoś czasu mam coraz większe problemy z siecią. Przerywa rozmowy. Nie mogę dzwonić i do mnie nie można się dodzwonić.Dzwoniący otrzymują info że nie ma takiego numeru.
  Zgłosiłem problem i dostałem zaskakującą odpowiedź.

  " Sprawdziliśmy zgłoszenie. Potwierdzamy występowanie utrudnień w korzystaniu z sieci Nju mobile w podanej lokalizacji ze względu na przeciążone LTE. W chwili obecnej nie planujemy rozbudowy sieci w tym miejscu. Państwa zgłoszenie dotyczące korzystania z sieci Nju mobile zostanie uwzględnione w planach rozwoju sieci na kolejne lata. Zachęcamy do skorzystania z usługi WiFi Calling. '

  Czyli: mam poczekać kilka lat to może tę sieć zmodernizują.
  Niemniej jednak zachęcają mnie do skorzystania z telefonii internetowej, a internet obecnie działa jak telefonia.
  Nie dają rady. Siada im wszystko. Nie mieszkam w miejscowości gdzie ptaki zawracają.
 • ~Zły / 2019-05-13 12:08
  Ocena: 1.67 / 5
  Korzystam z pakietu 9GB w warszawie. Jestem w zasięgu 3g lub 4g i jest dramat. Nie moge zaladowac strony a reklamowanie na infolinii pomaga na dzien. Ograniczaja transfer i tyle. Wyrzucam karte od nich i tyle.
  ZaletyNiby dobre ceny ale brak uslugi
  WadyBrak internetu. Koszmarnie słabe transfery nawet w Warszawie.
 • ~Andrzej / 2019-05-09 07:20
  Ocena: 2.33 / 5
  Oszukują na pakiecie 9GB, mam cały czas włączony program networx który zlicza dane pakietowe i wyszło mi że te 9GB to tak naprawdę jest 8GB
 • ~Jacek / 2019-04-04 18:17
  Ocena: 4.33 / 5
  Większość tu narzeka ale ja nie powiem dla odmiany nic złeego o nju.Jestem czwarty rok mam 60 GB w kraju 3.2GB w unii za 39 zł.13 lat byłem w Plusie i to jest dopiero porażka ,tam szanują tylko nowych klientów a jak już podpiszesz umowę to się ...sami wiecie.Dla mnie ważna sprawa nie muszę podpisywać żadnych umów na lata bo tu mogę zrezygnować z 30 dniowym wyprzedzeniem i tyle.Nie wiem czemu ludzie narzekają na neta bo jest jak w każdej sieci że w jednym miejscu działa lepiej w drugim gorzej.
  ZaletyBrak długoterminowych umòw,duża ilość pakietòw internetowych ,za rozmowy SMS i MMS opłata maksymalnie do 39 złotych i już nie rośnie chociaż dalej używasz
  WadyDrogie połączenia do obsługi klienta to już naciągactwo
 • ~Pawel / 2019-04-02 15:09
  Ocena: 5.00 / 5
  Byłem w Orange, byłem w T-mobile, jak również w PLAY. Mam dwa nr za 48 zł na abonament ,za staż mam już 40 gb internetu do podziału z 2 nr. Cenowo za dwa nr najlepsza oferta na rynku, wszystko nielimitowane nawet stacjonarne i internet, gdzie naprawdę siedzimy z żoną dużo do tego dziecko bajki na YT ogląda internet nie do przerobienia. Zasięg super bo w końcu to dziecko ORANGE, będąc w play jadąc autem miałem włączony tzw. roaming krajowy.....tragedia rozmowy urywane,bo przecież tel. musiał przełączyć się między nadajnikami, w NJU znaczna poprawa, oczywiście są czarne dziury,jak wszędzie, ale np. na poligonach wojskowych zasięg bez problemu. Nie rozumiem ludzi co narzekają na internet i jego prędkość,zrozumcie,że jak jest nadajnik obciążony to przy włączonym LTE 5mb/s to sukces. Ja osobiście jestem zadowolony i bede polecał. Jest to operator dla ludzi ogarniętych umiejących czytać ze zrozumieniem to co podpisują.Jak ktoś nie potrafi wejść w ustawienia telefonu albo w ustawienia konta na stronie www i czegoś tam sobie włączyć i musi lecieć do salonu to niestety to nie jest operator dla takich ludzi.
  ZaletyPremia GB za staż
  Włączanie i wyłączanie usług z poziomu strony www
  Niska cena
  Wadybrak
 • ~Jac / 2019-03-31 17:47
  Ocena: 1.67 / 5
  Bardzo słaba oferta. Brakuje małego pakietu internetu na kartę,np 1 lub 2 Gb. Często też włączają jakieś lejki na internet, przez co internet działa bardzo nie stabilnie. Ważność konta to nie rok a pół roku,potem trzeba doładować,albo odpowiadać na smsy.
  WadyBrak małych pakietów internetu.
 • ~Gość / 2019-03-27 17:19
  Ocena: 1.33 / 5
  jakiś dziwny zbieg okoliczności, że nikt tego tutaj nie pisze, wszędzie indziej można znaleźć podobne do mojej opinii, że nju oszukuje na internecie, oferują jakieś gigabajty, a to tylko lep na muchy, to w ogóle nie działa albo działa na początku przez pewien okres, a potem koniec. jak korzystasz faktycznie z internetu to spowalniają (nie da się korzystać) niektóre często używane aplikacje, po godz. 22.00 internet zwalnia na tyle, ze nie da się z niego korzystać. wygląda to tak jakby zostawiali niektóre podstawowe aplikacje do powolnego użytkowania, żeby klient się nie denerwował, ale wszelka rozrywka nie wchodzi w grę. czyli jest internet, niby tanio, ale go nie ma w ogóle, więc po co mi taka oferta. wolę zapłacić więcej, a mieć normalnie działający internet.nie polecam! użytkownik z centrum warszawy.
  Zaletybrak
  Wadynie działa internet, spowolnienia
 • ~jarad / 2019-03-24 19:59
  Ocena: 2.00 / 5
  Jak zaczynałem zadowolony na maxa... najlepsza oferta kilka lat temu....niestety w ogóle nieaktualizowana więc przechodze z 5 kartami do Lajta lub a2mobile...
  ZaletyKiedy cenowo super
  WadyWada oferta stara i nie aktualizowana ...trup
 • ~ja / 2019-03-22 07:24
  Ocena: 1.00 / 5
  oszukali mnie z bonem Sodexo na 60 zl! miał być wysłany bon po jednym okresie rozliczeniowym a nie wysłali, po reklamacji chcą screena ze strony, ich zdaniem się nie zarejestrowałam tam a jestem pewna, że tak było tylko że nie wysłali potwierdzenia! wstyd, oszuści, przenoszę się z tej sieci i bardzo nie polecam
  Wadyoszustwa, z tego co wiem wiele osób zostało nabranych na umowę w tej promocji
 • ~LA RUINA / 2019-03-19 17:19
  Ocena: 1.00 / 5
  złodzieje gorsi od PLUSA Zębatego....opisze sytuacje mam Nju na karte miałem wykupiony pakiet neta za 9zł...skończył mi sie pakiet wszedłem na neta mając na koncie 25zł...pare filmów na youtubie 3minutowych po chwili sms...stan twojego konta wynosi 20groszy...WTF? za 4 filmiki na youtube zzarło mi DWADZIEŚCIA PIĘC ZŁOCISZY !!!! takiego skur...stwa niewidziałem dotąd w zadnej sieci,myśle że jakbym się połczył przez rosyjskiego satelite mniej by mnie to kosztowało...reasumując BANDA NACIĄGACZY ...radze wszystkim uwazać na koszta "wejścia w sieć , nie majac wykupionego pakietu".....na koniec to myśle że zamiast kartofla w reklamie mógłby występować czosnek...bo ciągną kase jak żydzi,więc to by dopinało wizerunek tej szemranej sieci.Nie polecam nikomu tej sieci.
  Zaletyżadne
  Wadysame
strona 1 z 7
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

Play
Ocena: 1.55, ilość opinii: 341
T-Mobile
Ocena: 1.67, ilość opinii: 271
Plus
Ocena: 1.80, ilość opinii: 177
Orange
Ocena: 1.67, ilość opinii: 177
nju mobile
Ocena: 3.15, ilość opinii: 124
Virgin Mobile
Ocena: 2.57, ilość opinii: 86
Flixbus
Ocena: 2.22, ilość opinii: 562
mBank
Ocena: 2.05, ilość opinii: 512
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 294
ITAKA
Ocena: 2.78, ilość opinii: 246
Netflix
Ocena: 2.86, ilość opinii: 134
a2mobile
Ocena: 3.37, ilość opinii: 57