Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Cyfrowy Polsat Wrocław opinie

 • ~Alicja / 2018-02-26 16:31:14
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Słowami wstępu: internet mobilny nie jest stabilny, nigdy nie ma zapewnionej prędkości maksymalnej, nie działa wszędzie, podawane prędkości przez konsultantów są maksymalnymi czyli NIE możliwymi do spełnienia, NIE LIMITOWANY INTERNET LTE(KAŻDY)to ściema. Więc jeśli potrzebujesz internetu mobilnego to korzystaj z telefonu natomiast jeśli potrzebujesz internet na więcej urządzeń ustaw hotspot, jeżeli zastanawiałeś/aś się wziąć internet mobilny np dla dzieci-NIE BIERZ NIE BĘDĄ ZADOWOLONE, jeżeli chcesz grać w gry, oglądać filmy i dużo korzystasz z internetu-NA INTERNECIE MOBILNYM W 95% OBEJDZIESZ SIĘ SMAKIEM, jeżeli nie masz internetu ani możliwości zakupienia internetu stacjonarnego "na kablu"-NIE DECYDUJ SIĘ NIE WARTO jeżeli przekonały Cię moje słowa wstępu to świetnie bo ZAOSZCZĘDZISZ ZDROWIE,CZAS I KASE.
  A teraz do rzeczy dzielą mnie 2 miesiące czasu bym mogła wypowiedzieć umowę na internet mobilny polsatu, internet jest okropny pakiet 50GB znika w mgnieniu oka, prędkości są w pakiecie bardzo słabe a po wykorzystaniu pakietu wręcz tragiczne, reklamacje nie są uwzględniane,
  Za internet obecnie płacę 25zł za 50GB ostatnio dzwoniła do mnie pewna sympatyczna Pani która oferowała mi przedłużenie umowy na ten internet z tego że szanuje cudzą pracę mimo że jestem zażenowana polsatem pozwoliłam przedstawić ofertę, Pani oferowała mi mniej GB niż mam za większe pieniądze. INTERNETU KTÓRY NIE DZIAŁA, jak grzecznie wyraziłam swoją opinię na temat tej usługi Pani powiedziała że jest to nowa lepsza oferta polsatu i teraz nie będzie żadnego problemu i będę zadowolona(wiem że by tak nie było ale ludzie chcący tam pracować muszą mówić takie rzeczy bo przecież są cele sprzedażowe i coś wypadało by opchnąć by pracy nie stracić- nie mam żalu do miłej Pani). Nie wiem jak wyglądają pozostałe nowe oferty w polsacie, nie wiem również kto je tworzy, akceptuje i wystawia do sprzedaży ale śmiech na sali oferować komuś coś co nie działa z mniejszym pakietem za większe pieniądze. Brawo cyfrowy polsat jesteście prawdziwymi rekinami biznesu i robieniu ludzi w bambuko, odliczam dni do wypowiedzenia umowy (ps nawet powiadomienia ustawiłam na każdym telefonie by nie zapomnieć przypadkiem, a opinia kolegi niżej jest 100% prawdziwa).
  ZaletyTen internet nie ma zalet
  WadyWszystko wymienione wyżej
  Miejscowośćwrocław
 • ~Remosław / 2019-07-26 21:06:15
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Sama prędkość internetu nie porywa, ale głównie ze względu na moją lokalizację, czego nie mam tak bardzo za złe. Często ucieka i się resetuje zazwyczaj w godzinach po północy.
  Największy problem stanowi obsługa klienta oraz dziwne incydenty.
  Przede wszystkim na odpowiedź z Internetowego Centrum Obsługi Klienta czekałem 3 dni, aby otrzymać informację, że moje zgłoszenie zostało przekazane do działu pomocy technicznej (śmiech na sali). Po 2 kolejnych dniach odezwał się konsultant i stwierdził, że został wykorzystany "Pakiet LTE bez limitu" (bez limitu(?)). Pomijając oczywiście fakt, że poza pakietem podstawowym i pakietem LTE bez limitu, (który działał wcześniej bez zarzutu, zgodnie z opisem, przez tydzień po wyczerpaniu pakietu podstawowego) pominął kompletnie fakt, że posiadam również pakiet nocny, który się nie aktywuje, po zwróceniu uwagi konsultant powiedział, że jeszcze raz musi przejrzeć zgłoszenie i się odezwie (co nie robi mi teraz różnicy, bo zanim zdąży się zorientować to zacznie się nowy okres rozliczeniowy, poza tym mam dość tego całego cyfrowego polsatu i na dniach zmieniam operatora). Jak dla mnie odpowiedź jest jedna. Sami ograniczyli dostęp do internetu, nie ma opcji, że automat pominąłby to, że aktywowany jest dodatkowy pakiet.

  Podobna sytuacja miała miejsce wcześniej, gdzie pojawiła się drobna niedopłata, po której uregulowaniu przez 5 dni trzeba było wydzwaniać, aby aktywowali z powrotem internet, ale to akurat wina po mojej części, bo nie zauważyłem, że skończyła się zniżka dla nowych klientów i przyszło mi płacić więcej od tamtego momentu.

  Podsumowując nie polecam nikomu, naprawdę nikomu internetu, nawet w pakiecie z telewizją, lepiej osobno wziąć internet od innego usługodawcy.
  ZaletyŁadne panie w punkcie sprzedaży
  WadyWolny internet
  ICOK tragedia
  Cena za internet z takim limitem to kosmos
  Miejscowośćwrocław
 • ~seba / 2016-03-09 12:49:32
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  Dno, dno i 10m mułu. Internet mam podłączony w Lutyni k. wrocławia i chodzi b.słabo, strony otwierają się bardzo wolno. Oglądanie filmów jest niemożliwe. Korzystanie z VPNa - niemożliwe. Monitoringu swojego domu nie mogę oglądać w pracy. Dwie osoby jednocześnie korzystające tak zamulają łącze, że nic nie chodzi i coraz częściej zastanawiam się dlaczego ja jeszcze za to płacę.
  Po analizie umowy już wiem dlaczego, bo nie mogę tego wypowiedzieć, ponieważ w regulaminie jest taki zapis:
  §8 pkt. 6 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych Internetu Przez cyfrowy polsat S.A.cyfrowy polsat zapewnia minimalną przepływności pobierania i wysyłania danych (downlink / uplink) na poziomie 8 kbps przez 98% czasu trwania transmisji danych na obszarze objętym zasięgiem usług transmisji danych.
  Zaletymarketing na najwyższym światowym poziomie
  Wadybraki internetu w godzinach 15-21, a jak jest to ma prędkości na poziomie 5-10% tych z umowy a pingi powyżej 300ms..
  1 rok, Lutynia k. wrocławia
 • ~dzidek / 2016-01-22 20:01:22
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  Przed zakupem usługi dwukrotnie dzwoniłem na infolinię w celu uzyskania informacji na temat faktycznych prędkości LTE - odpowiedzi (dla mojej konkretnej lokalizacji - 350 m od nadajnika we wrocławiu) były prawie identyczne 60 - 80 Mb/s. Pani kierownik w autoryzowanym punkcie sprzedaży powiedziała mi, że ona mieszka ok 15 km od wrocławia i osiąga prędkość ok. 60 Mb i tym właśnie przekonała mnie do zakupu. Po zamontowaniu i sprawdzeniu prędkości osiągnąłem aż 18,25 Mb/s (piszę "aż bo następnego dnia było niewiele ponad 8Mb/s PORAŻKA. Ponieważ minął termin 7 dni (wcześniej nie miałem możliwości sprawdzić)nie mam już możliwości zwrotu.Historia jest o wiele dłuższa, ale nie ma tu na tyle miejsca żeby ją opisać. Jestem zdeterminowany aby złożyć pozew zbiorowy do sądu, tylko jak osoby zainteresowane miałyby się "spiknąć" aby tego dokonać ?
  Zaletybrak
  Wadyprędkości przesyłu dużo poniżej oczekiwań
  od Świąt BN
 • ~Nameit / 2020-07-23 15:13:32
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 2.25 / 5
  Przeczytałem wiele opinii klientów,u mnie jest podobnie daliśmy się nabrać marketingowi:-)
  Pani w dzisiejszej rozmowie telefonicznej nie miała żadnego pomysłu jak pomóc, odpowiadała jak robocik :-)a to że nadajnik przeciążony że użytkowników może być za dużo że parametry neta są w normie blebleble itd.
  Nie będę się rozpisywał, obsługa klienta na miernym poziomie (dział pomocy technicznej),
  Internet w tej firmie ODRADZAM!!!
  ZaletyInternet w CP nie ma zalet
  WadyMnóstwo
  Miejscowośćwrocław
 • ~sybor / 2016-06-08 22:35:21
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  mam od 2 dni i szczerze żałuję że nie wszedłem na tą stronę wcześniej. Routery już miałem 3 w ciągu podkreślam 2 dni bo w żadnym wifi nie działa... Zasięg tragedia mam mieszkanie 50 metrów i w drugim pokoju wifi już nie łapie... żal żal jeszcze raz żal NGDY NIGDY tego nie bierzcie!!!!!!!!!!
  Pani sprzedająca wraz "chyba" z tatusiem opryskliwa pyskata i bardzo nie miła....
  ZaletyBrak Zalet
  WadySame wady
  2 dni , Boguszowska wrocław
 • ~Arnold / 2017-12-04 12:24:28
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia, brak wiedzy i chęci pomocy. We wrocławiu prędkość LTE to średnio 0.5-1.5 MB ! Od tygodnia brak internetu wymienione wszystko wraz z kartą sim i nadal brak połączenia. Co mi zaproponowano ? Reklamacje i oczekiwanie 30 dni na odp. Śmiech i łzy.
  ZaletyBrak
  WadyZa dużo pisania
  Miejscowośćwrocław
 • ~mich_k / 2017-12-14 20:39:29
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  Prędkość fatalna. Niech nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, że LTE można porównać ze stałym łączem.
  Dobre na telefon, ale nie do domu.
  ZaletyDostępny tam gdzie nie ma kabla.
  WadyTam gdzie jest możliwość stałego łącza LTE nie jest żadną konkurencją. Fatalna przepustowość
  Miejscowośćwrocław
 • ~Szymon / 2018-01-04 20:54:50
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 2.75 / 5
  Krótko pisząc na początku byłem zadowolony prędkość między 3 a 8Mb,ale teraz brakuje mi już cierpliwości
  Miejscowośćwrocław