Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Netia (TV) opinie

Ocena na podstawie 183 opinii

2.11 / 5

 • Oferta
  2.36
 • Obsługa klienta
  1.93
 • Cena/Jakość
  2.08
 • Parametry
  1.67
 • Cena
  2.33
 • Niezawodność
  1.50

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 10
 • ~Berszka / 2024-03-20 08:53
  Ocena: 3.33 / 5
  Bardzo awaryjna sieć. Ciągle jakieś błędy, na plus pomocna infolinia.
  Raczej nie przedłużę umowy.
  ZaletyObsługa jnfolinii
  WadyBardzo częste awarie
  MiejscowośćŁódź
 • ~Klient73 / 2024-03-09 18:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Kanały, które są dodatkowo płatne nie działają. Konsultanci nie odbierają. Kpina.
  MiejscowośćElbląg
 • ~Ofiara neti / 2024-02-26 10:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Więc tak Netia premium włączają mi bez mojej zgody dopisując do rachunku internet do dupy ciągle jakieś problemy z telewizja a obsługa klienta to jakieś puste dzbany nic nie wiedzą i tylko przełączają z tel do telefonu jagorszemu wrogowi nie życzę tej telewizji oszuści i naciągacze a sami sobie poczytajcie opinie zero pozytywnych NIE POLECAM
  ZaletyZadnych
  WadyCała Netia to jedna wielka wada
  MiejscowośćChorzow
 • ~Mar / 2024-01-16 20:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie nie polecam tej firmy co weekend od piątku majá chyba przeciążone serwery przez co nie ma dostepu ani do telewizji ani do internetu dodzwonić się graniczy z cudem a jak już się uda to słyszysz za każdym razem tą sama śpiewkę że mają awarie masowa nie zależna od nich przez co nie możesz wypowiedzieć im umowy z ich winy bo straszą kara umowna.zlodzieje i tyle.ja place rachunki jeszcze 6 miesięcy bo taniej mnie wyjdzie niż kara umowna ale nie korzystam bo już zmieniłem na UPC tak jak miałem dawniej i teraz mam spokój.radze z dala od nich.
  ZaletyZadne
  WadyCała natia to wada
  MiejscowośćKraków
 • ~Janina / 2024-01-15 23:44
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam nikomu.Internet tak chodzi że pracować nie da rady a w telewizji prawie codziennie wieczorem czarny ekran i napisy - brak połączenia z Internetem, brak połączenia z serwerem i tak na okrągło a za bubel każą płacić pełną stawkę, Ludzie jak najdalej od Netii
  ZaletyŻadnych
  WadySame wady
  MiejscowośćOstrów Wielkopolski
 • ~Dorota / 2023-12-25 20:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Niestety bardzo często są awarie, dodzwonić się jest bardzo trudno. Nie radzę podpisywać umowy.Dzis są Święta i jesteśmy bez telewizji, ciągle jest tylko o odpowiedz awaria w rejonie. Jeżeli ktoś ma zamiar w to się pakować to będzie się męczył jak my. Składam dziś reklamacje , chociaż i tak to nic nie daje.
  ZaletyŻadna
  WadyBrak możliwości oglądania tv, słaby Internet.
  MiejscowośćPiaseczno
 • ~Norbert / 2023-10-07 12:22
  Ocena: 5.00 / 5
  Dla mnie oferta telewizyjna dostawców internetowych to Netia jest na 1 miejscu. Oferta mają bardzo bogata.
  ZaletyBogata telewizja. Naprawdę jest co oglądać. Przejrzyste i bogate menu.
  WadyNarazie nie widzę wad
  MiejscowośćTrzebinia
 • ~max / 2023-10-05 14:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Masakryczna obsługa??? klienta. Ignorancja, niekompetencja, rozłącznie się przez konsultantów. Totalny brak wiedzy o ofercie. Z botem bym się szybciej dogadał. Zdecydowanie nie polecam.
 • ~Celina / 2023-10-01 17:53
  Ocena: 1.00 / 5
  Po pierwsze słaba jakoś internetu zawyżone rachunki mam 70 zł a przychodzą po 120 obsługa telefoniczna tragedia nic nie wiedzą zamawiam Disney to się nie doczekałem i musiałem zrezygnować wyprzyczylem premium za 25zl na miesiąc to po 10 dniach wyłączyli a zapłacić musiałem z miesiąca na miesiąc coraz gorzej filmów też nie idzie wypożyczać wyskakuje kod 1320 i oni nie wiedzą co to jest śmiech na sali
  Zaletyctyleda@gmail.com
  Wadyctyleda@gmail.com
  MiejscowośćChorzow
 • ~Krzysztof / 2023-09-21 16:29
  Ocena: 3.00 / 5
  Netia nie dotrzymuje zobowiązań oferty.
  Netia go niezgodna z programami dekodera.
  Nie pooglądasz programy na dekoderze .
  Tylko część programów za poztałe trzeba 2 raz zapłacić .Wstyd????
  ZaletyNadzieja
  WadyRozczarowanie
  MiejscowośćKraków
 • ~Kasia / 2023-09-17 16:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Kolejny weekend i kolejne problemy z telewizją. Od 4 tygodni co tydzień to samo problemy z odtwarzaniem telewizji!!! Netia to jak narazie najgorsza firma z jaką miałam przyjemność.
  ZaletyBrak
  WadyWiele!
  MiejscowośćTychy
 • ~Marek / 2023-09-17 11:48
  Ocena: 3.67 / 5
  Odchodząc od dawnego dostawcy tv, Internetu i telefonu stacjonarnego poleciłem przedstawicielowi handlowemu rozwiązać umowę z poprzednim dostawcą. Zdziwiłem się bardzo, gdy dostałem rachunek do zapłacenia od poprzedniego dostawcy. Dzwonię na infolinię do Netii i otrzymuję wiadomość, że nie jest zaznaczona kratka w umowie o wypowiedzeniu umowy z poprzednim dostawcą. Tak więc przez trzy miesiące miałem dwie kablówki. Przedstawiciel handlowy wypełniał płachty umowy i wyszło, że tylko telefon został wypowiedziany. Często występuje stop klatka lub w ogóle brak sygnału tv, Internet zawiesza się od czasu do czasu. jak na moje potrzeby, prędkość Internetu jest ok. Niestety nie mam wielkiego wyboru, bo można wybrać tylko jeszcze gorszego dostawcę.
  Zaletycena
  Wadyczęste stop klatki
  MiejscowośćNysa
 • ~Moncia / 2023-09-04 13:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy dostawca jaki może być.Ciagle problemy tv I internetem.Musze jeździć do rodziców i siedzieć po 1h żeby się do jechać dodzwonić.Wieczne awarie.Zaluje,że odeszłam po 12latach od poprzedniego dostawcy.Nie polecam.Nigdy więcej!Czekam do końca umowy i zawijam się od nich.
  ZaletyŁatwy w obsłudze pilot:)
  WadyChyba wszystko
  MiejscowośćWrocław
 • ~Kasia / 2023-08-26 00:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia. Nie polecam. Mam tv i internet, Netii od ponad 5 lat i to jest serio tragedia. Niestety nie mam innego wyjścia ,;( np teraz, od jakichś 3 tygodni o północy wyłącza się internet a co za tym idzie również tv i Netflix itp... odradzam każdemu kto ma jakiekolwiek inne wyjście...
  ZaletyŻadnych zalet, drogo i bez gwarancji ciągłości sygnalu
  WadySame wady
  MiejscowośćOstrowiec Świętokrzyski
 • ~Kaja / 2023-06-17 06:44
  Ocena: 1.67 / 5
  Tv zasadniczo nie działa,ciągle sie zawiesza.awaria zgłoszona kilka miesięcy temu beż rozwiązania problemu.infolinia fatalna,serwis techniczny fatalny, lekceważą ce podejście do klienta. Nie wiadomo za co płacisz.
  ZaletyOferta
  WadyBrak dostawy tv,lekceważenie klienta,nie usuwanie awarii,fatalna infolinia i organizacją serwisu technicznego.
  MiejscowośćWrocław
 • ~DarMoTeUSz / 2023-05-03 19:48
  Ocena: 3.00 / 5
  Dekoder zawiesza się, zacina itp. Format HD chyba nawet za dopłatą nie jest możliwy (posiadam pakiet L) jakość obrazu zależy chyba od ilości oglądających , bo zauważalny spadek jakości podczas oglądania np. meczów reprezentacji w kopaną czy siatkówkę.
  Nagrywarka hahahaha żyje własnym życiem, ponad połowa programów okraszone komunikatem: „X BŁĄD NAGRYWANIA na wybranym kanale nie można zlecić nagrania”.
  Cofanie czy odtwarzanie od początku możliwe nawet w tv naziemnej, tu tylko na wybranych kanałach.
  Ogólnie sprzęt bardzo kiepski w połączeniu z lichą ofertą = kłopoty i zdenerwowanie
  ZaletyKompaktowe wymiary dekodera
  WadyZawodność
  Słaba jakość
  Częste zawieszenia
  MiejscowośćAglomeracja Śląska
 • ~Tomek / 2023-04-15 16:02
  Ocena: 1.67 / 5
  Przeszedłem do Neti z usług UPC. Juz po kilku nastu dniach zorientowałem sięże popełniłem srogi błąd. Mam porównanie więc mogę się odnieść do usług Neti.
  Telewizja to jest totalna porażka, nawet zwykłe IPTV z neta działa o niebo lepiej. Mam łącze światłowodowe i dekoder połączony z netem poprzez normalne wifi a nie przez kabel i to już był pierwszy błąd gdzie zgodziłem się na to. Instalator zarzekał się że nie ma żadnych problemów w takim połączeniu a są. Dekoder potrafi się rozłączyć z routerem i potrzeba jego wyłączenia z prądu i połączenia na nowo. Filmy w HD to są może tylko na początku a później przechodzą w SD a i na niektórych kanałach to już jest takie "zaśnieżanie" jak bym z kasety video oglądał film. Brak na jakimkolwiek kanale telegazety. Nagrywarka działa w bliżej nieokreślony sposób gdzie nawet na infolini nie potrafią powiedzieć jakie kanały można nagrywać a nawet jak na jakimś kanale można to nie każdy program czy film.
  Liczba kanałów napędzana 15 kanałami TVP3.
  Telewizji nie polecam.
  Jak by ktoś wiedział jak można rozwiązać umowę z Netią przed czasem to poproszę o jakieś wskazówki.
  ZaletyInternet działa ok.
  WadyTelewizja, dekoder TV, jakość programów, brak telegazety, nagrywarka.
  MiejscowośćZielona Góra
 • ~Andrzej / 2023-03-14 20:38
  Ocena: 2.00 / 5
  Posiadam internet, tv, telefon HBO i teoretycznie telefon stacjonarny. Telefon miał być włączony z innymi usługami, ale Netia zaprzecza temu, a mam nagranie rozmowy z konsultantem. Telewizor non stop wyłącza się po kilkunastu minutach działania. Brak możliwości zarejestrowania konta na HBO MAX z powodu braku kodu aktywacyjnego. Powiem krótko: parodia usług klienckich. Umowy zawierane in blanco, porady konsultantów to gadanie w próżnię, ja swoje a konsultant jakby nie słyszał. Szczerze odradzam. Zero profesjonalizmu i to zero absolutne. To nie jest normalna instytucja, tylko twór, zlepek przypadkowych osób. Sam siebie już żałuję. Wcześniej było Orange, z którego zrezygnowałem, ale tam przynajmniej wszystko było na swoim miejscu. Wszystko formalnie. A Netia to takie kuriozum, firma bardziej obwoźna niż poważna.
  Zaletybrak
  WadyObsługa klienta, której w ogóle nie ma.
  MiejscowośćKatowice
 • ~xs / 2023-02-21 19:39
  Ocena: 2.00 / 5
  Potworna biurokracja w prostych sprawach.
  Zmieniłem usługę kika dni temu i nadal NIC. Dzwonię na hotline, to dowiedziałem się, że choć kupiłem to wczoraj, to będzie aktywne dopiero w połowie marca (za 3 tgodenie), bo usługi są zmieniane z początkiem okresu rozliczeniowego.
  MiejscowośćOkolice Warszawy
 • ~Sinek / 2023-02-19 00:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Tego nie da się oglądać na tym boxie!!!.Jedyna opcja to podłączyć laptopa i ogłądać na netia go,ale wtedy nie ma podstawowych kanałów.Jeżeli chodzi o internet to petarda!Dobrze,że nie wziełem droższego pakietu TV bo na darmowej kablówce w bloku jest jakość lepsza niż tego ich boxa.

  Standard 4K - 4 razy większa rozdzielczość, 4 razy więcej szczegółów niż w Full HD, 4 razy więcej dynamiki, 4 razy więcej kolorów i odcieni-TO JAKIŚ ŻART

  Urządzenie do odbioru telewizji osobistej EVOBOX 4K dostajesz od nas bezpłatnie na czas trwania umowy-Szkoda prądu na ten szit najtanszy i najstarszy android tv bedzie miał lepszą jakość

  Jakość internetu na światłowodzie jest idealna nie ma żadnych problemów,ale telewizjii na tym evoboxie oglądać sie nie da!!!!!


  ZaletyInternet
  WadyDEKODER EVOBOX
  MiejscowośćWejherowo
strona 1 z 10
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

nc+
Ocena: 1.60, ilość opinii: 2234
Cyfrowy Polsat (TV)
Ocena: 1.48, ilość opinii: 1600
Netflix
Ocena: 2.13, ilość opinii: 714
Multimedia Polska (TV)
Ocena: 1.39, ilość opinii: 604
HBO GO
Ocena: 1.76, ilość opinii: 463
UPC (TV)
Ocena: 2.07, ilość opinii: 304
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4254
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4123
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3743
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3459
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3181
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2783