Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Cyfrowy Polsat (TV) opinie

Ocena na podstawie 537 opinii

1.56 / 5

 • Niezawodność
  1.17
 • Cena
  1.76
 • Parametry
  1.35
 • Oferta
  1.75
 • Obsługa klienta
  1.44
 • Cena/Jakość
  1.52

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 27
 • ~leszek / 2020-07-14 20:35
  Ocena: 1.00 / 5
  jeszcze niedawno kanał informacyjny był zrównoważony,niestety od pewnego czasu coraz bardziej
  upodabnia się do tvp info.Zastanawiam się co jest powodem tak ostrego skrętu.Oby nie skończyło się to ostrym upadkiem .Coraz częściej słyszę podobne opinie .Byliście stacją dostarczającą interesujących i zarazem bezstronnych wywiadów niestety to już historia ,a szkoda .
  WadyWyraźna stronniczość dziennikarska
 • ~cyt / 2020-07-12 22:17
  Ocena: 1.00 / 5
  zwykli oszusci nie dostarczają internetu i chca pieniedzy a rozwiazac umoy nie mozna
  Zaletybrak
  Wadypłac za chec posiadania internetu
  MiejscowośćGdańsk
 • ~Angelika / 2020-07-11 08:25
  Ocena: 1.67 / 5
  Do czasu dzialalo wszystko ladnie. A teraz nie działa nam ani tv ani internet. Nie polecam
  MiejscowośćTrzebinia
 • ~Wideosdkabuxbh / 2020-07-07 19:55
  Ocena: 1.00 / 5
  Kupiłem wczoraj za gotówke bez umów , Evobox stream , chciałem telewizję w sezonie letnim pod altanom , okazało się że urządzenie jest popsute nie dzialaja żadne kanały . Zadzwoniłem na infolinię , wysłali nowe uprawnienia , nie pomogło . Dzisiaj zadzwoniłem do punktu plusa ,kazali mi przyjechać z sprzętem nie udało się im nic zrobić , więc powiedzialem Pani że proszę o wymianę na nowe sprawne urządzenie, wtedy się dowiedziałem że mogę oddać sprzęt na reklamacje (sprzęt nie używany nowy nie działający każą mi reklamować co potrwa z 2 tygodnie ) wymiany robią na inny sprzęt tylko osoba które wynajęły sprzęt , kupując na własność plus ma cię głęboko . Lato będzie mijać a ja będę czekać aż mi naprawia nowy dekoder który kupiłem wczoraj . Brawo ty !! Brawo Plus Brawo Polsat !! Masakra nie kupujcie nic u nich
  ZaletyIdźcie do konkurencji
  WadySame wady brak szacunku do klienta
 • ~oszukany_na _umowie / 2020-07-07 12:47
  Ocena: 1.00 / 5
  widzę że nie tylko ja mam problem ze zwykłym oszustwem, podpisana umowa ze wszystkimi pakietami filmowymi, przez pierwsze 2 tygodnie pakiet dodatkowy filmowy (cinemax) działał (2tyg- czas na rozwiązanie umowy) po tym czasie znikł z komunikatem że abonament nie obejmuje tego kanału, nie zbyt uprzejmy Pan z infolinii stwierdził że nie ma tego pakietu w abonamencie i że sprzedawca powinien dołączyć wykaz kanałów w pakiecie "film HD", dodatkowo powiedział że kanały działały bo "dekoder był w trybie testowym" :-|
  Wadyoszustwo przy podpisaniu umowy
  MiejscowośćSkierniewice
 • ~Anna / 2020-07-02 08:08
  Ocena: 3.00 / 5
  Chciałaby wiedzieć co się stało że staliście się telewizją bardzo stronniczą . Oglądam chętnie wiadomości i jestem zdziwiona formą prowadzenia przez waszych redaktorów programów. Od pewnego czasu wasi redaktorzy ciągle atakują opozycję . Dzisiaj np w programie grafiti redaktor nie dał się wypowiedzieć gościowi , przerywał mu , i nie dał dokończyć zdania. Walczył jak lew o pis. Wiedział dobrze że rozmówca ma rację , więc szybko przerywając mu przechodził do następnego pytania i wyraźnie atakował Pana Trzaskowskiego . Często też oglądam wieczorem debatę i widać jak redaktor pozwala do końca wypowiedzieć się politykom z pis natomiast inni nie mają takich możliwości . Podpisałam ponownie z państwem umowę i jestem bardzo zawiedziona ., Szkoda że nie pracujecie jak jeszcze niedawno można było wysłuchać bezstronnej rozmowy . Pozdrawiam
  Anna
  Zaletybrak
  Wadybrak bezstronności
  MiejscowośćŚwiętoszów
 • ~Robert / 2020-07-01 20:15
  Ocena: 2.33 / 5
  Porażka odblokowywanie co dwa tygodnie dekoderów kartą z dekodera głównego. Bo odblokowaniu dekoderów degoder główny trzeba wielokrotnie restartować - nieustający komunikat o błędzie lub brku karty.
  ZaletyBrak
  MiejscowośćLegionowo
 • ~Karolina / 2020-07-01 14:16
  Ocena: 3.33 / 5
  Jakoś nowych dekoderów jest tragiczna po przymusowej wymianie i dopłaceniu 26 zł wszystkie kanały zaczęły się wieszać.Gdzie kanały na starym dekoderze przez kilka lat przy jakości sygnału 50% działały bez zarzutu. Doszło do tego zakup nowego konwentera bo nie wiadomo było co się dzieje plus dodatkowy koszt ustawienia anteny bo nagle okazało się że minimalna jakość sygnału to 60%.Nie rozumię dlaczego produkujecie taki szmelc i zmuszacie klienta na dodatkowy koszt 150 zł. Nie wspomnę już o tym że od kilku kropel deszczu tv znika.
  ZaletyObsługa klienta
  WadyNowe dekodery
  MiejscowośćKudowa-Zdrój
 • ~Jary / 2020-06-30 19:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Umarła mi bliska osoba. Jako spadkobierca musiałem rozwiązać umowę na telewizję cyfrową Polsatu. W placówce wypisali dokumenty, skopiowali akt zgonu ale dekodera nie przyjęli. Powiedzieli, że muszę z nim przyjść jeszcze raz za tydzień jak umowa zostanie rozwiązana. Nie widzę najmniejszego sensu w takim postępowaniu. Trochę więcej empatii drogi Polsacie.
  MiejscowośćGliwice
 • ~Klient oszukany / 2020-06-29 13:47
  Ocena: 1.67 / 5
  Hej na początku ok ???? umowa , przedstawiona oferta +niby 3 dodatkowe miesiące za darmo ha po miesiącu okazało się ze oferta ktora miała być 3 miesiące trwała miesiąc , w tym roku była w miesiącu nadpłata w ten sam dzień dzwoni biuro obsługi wieczorem ze jest zadłużenie którego nie ma bo rano dzwonili ze jest nadpłata , dodatkowo kanały które powinny być też nie ma a jak się dodzwoni do Cyfrowego Polsatu ok po 30 minutach to obsługa jest hamska w stosunku do klienta i rachunek większy mimo nadpłaty ktora rano była a wieczorem już zadłużenie, nie raz wyłączały się kanały .Nie polecam to tylko problem,naciągacze i oszuści i użeranie się z nimi !
  MiejscowośćŚwiecie
 • ~Anna / 2020-06-28 10:24
  Ocena: 2.00 / 5
  DEekoder blokuje się zawsze w najważniejszym momencie i nie chce się odblokować! Przy zgłoszeniu problemu dostaliśmy odpoeiedż żeby sobie go zresetować... tak jakbyśmy nie prbowali już resetować, odłączać, czyścić itp... przecież to nie ich problem, grunt że kasa sie zgadza...
  MiejscowośćMorawica
 • ~Ewa / 2020-06-27 22:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Totalna porażka infolinia totalne gbury kilka kropel deszczu sygnał brak lekki podmuch wiatru brak sygnalu
  ZaletyZadnych
  WadyWszystkie
  MiejscowośćWejherowo
 • ~Lucyna / 2020-06-27 00:07
  Ocena: 1.33 / 5
  Fatalnie i byle jak internet nie może obsłużyć nawet jednego filmu dzienne
  ZaletyBrak zalet
  WadySłabo bardzo slabo
  MiejscowośćWladyslawowo
 • ~Saxon / 2020-06-26 17:06
  Ocena: 2.33 / 5
  Najgorsze gówno w Polsce
  Byle deszczyk a odrazu brak sugnału
  Mimo tego płacisz
  Nie polecam
  ZaletyBrak
  WadyZa dużo
  MiejscowośćSzczecin
 • ~Damian / 2020-06-25 14:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam. Proponują przedłużenie umowy przez telefon, przedstawiają jakąś ofertę, ale kiedy przychodzi do płacenia to nagle szok i niedowierzanie bo płaci się więcej i oczywiście nie ma tego co proponowali. Zgraja oszustów i naciągaczy. Oczywiście dzwonienie i składanie reklamacji ni ma żadnego sensu, bo to oni mają rację i się ich nie przeskoczy.
  ZaletyNie ma żadnych zalet
  WadyCena, jakość obsługi, oszustwo
  MiejscowośćBogatynia
 • ~Niezadowolony klient / 2020-06-22 19:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Upadająca firma zarówno cyfrowy polsat jak i sieć plus, niestety nie jest reprezentowana przez kompetentnych i miłych konsultantów, niestety chamskie podejście i mówienie klientowi, że się nic nie da i nic nie musi konsultant robić dla klienta. Chamów nie brakuje. Nikomu nie polecam korzystania z usług obu firm. Usługi są kiepski tak jak obsługa, ciągle brak zasięgu i problemy z płatnościami. Opłacam coś przed czasem po czym dowiaduje się, że jednak nie opłaciłem na czas i zostały doliczone odsetki.
  WadyChamskie podejście do klienta
  MiejscowośćWarszawa, Mińsk Mazowiecki, Siedlce
 • ~Fabian / 2020-06-21 17:54
  Ocena: 1.33 / 5
  nigdy nie tracę czasu na pisanie opini ale ta firma tyle razy podniosla mi ciśnienie że postanowiłem poświęcić chwilę może to akurat da do myślenia jakiejś osobie która zastanawia się nad ich ofertami serdecznie nie polecam
  Zaletyciężko o jakąś zaletę
  Wadyprzekładanie karty co chwile
  gubienie zasięgu
  bezpodstawne blokowanie dekodera którego jakiś czas się nie uzywalo A za który cały czas płaciłem itd
  MiejscowośćStalowa wola
 • ~Artur / 2020-06-16 23:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Dobry wieczór, chciałem pochwalić dekodery polsatowskie za ciągle przekładanie karty w multiroomie nie mogę się doczekać wieczornego ganiania po domu i przekładanie karty w dekoderach, jak ci nie wstyd Solorz w handlowaniu takim badziewiem, jutro to wywalam na śmietnik, nigdy więcej takiego szmelcu wielki pan biznesmen od siedmiu boleści, dobranoc.
  MiejscowośćOleśnica
 • ~Madame / 2020-06-16 08:33
  Ocena: 2.33 / 5
  Po wymianie w salonie dekodera na nowy, podczas jego instalacji zawiesił się na aktualizacji, więc skorzystałam z pomocy technicznej na infolinii, Pan niesamowicie nie uprzejmy, arogancji, prawie na mnie nakrzyczał, że zmieniłam kanał... czasem mi się wydaję, że oni tam pracują za karę...
  WadyBardzo nieuprzejma obsługa na infolniii
  MiejscowośćŻory
 • ~Skiba / 2020-06-15 21:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Zrezygnowaliśmy z ich usług. Wszystko zostało oddane w terminie. Po czym przychodzi do zapłaty kara za zwłokę. Dzwonimy na infolinie dowiedzieć się o co chodzi , a tam odbiera typ z arogancki i beszczelnym tonem typowy cham. Nie wiem z kogo oni tam zatrudniają. Więc jedziemy do punktu usług Polsatu gdzie składamy reklamacje. Ciekawa jestem co wymyślą.
  ZaletyBrak
  WadyObsługa na infolini totalna porażka. W dzisiejszych czasach nie potrafią przyciągnąć klienta. Nie rokuje im to dobrze.
  MiejscowośćRuda Śląska
strona 1 z 27
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania

Zobacz również

nc+
Ocena: 1.88, ilość opinii: 839
Cyfrowy Polsat (TV)
Ocena: 1.56, ilość opinii: 537
Multimedia Polska (TV)
Ocena: 1.39, ilość opinii: 273
Netflix
Ocena: 2.59, ilość opinii: 262
HBO GO
Ocena: 1.79, ilość opinii: 188
UPC (TV)
Ocena: 1.87, ilość opinii: 128
Flixbus
Ocena: 2.27, ilość opinii: 892
mBank
Ocena: 1.92, ilość opinii: 754
ITAKA
Ocena: 2.68, ilość opinii: 398
Link4
Ocena: 1.56, ilość opinii: 358
nju mobile
Ocena: 3.02, ilość opinii: 176
Virgin Mobile
Ocena: 2.44, ilość opinii: 139