Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Dostawcy internetu Jelenia Góra

 • ~Arek / 2017-03-07 23:12:46
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.25 / 5
  NIE POLECAM. Okres testowy w miarę OK. Obecnie w dzień 0.2-0.3Mbps. W godzinach nocnych śmiga dobrze 20-3Mbps, także nie jest to wina zasięgu. Trzeba czytać regulamin i umowę - Ibisz reklamuje zawrotne prędkości i oglądanie streamów w jakości HD, ale tak naprawdę gwarantują 8kbps i czasami mam problem ściągnąć kilka maili bez załączników. Jak zareklamowałem to odpisali mi wyświechtaną regułkę:

  "Szanowny Panie

  Uprzejmie informujemy, że weryfikacja techniczna usług na Pana koncie i sprawdzenie poprawności działania stacji nadawczej nie wykazały usterek mogących mieć wpływ na nieprawidłowe działanie usługi telekomunikacyjnej dostępu do Internetu. Zatem analiza czynników którą mógł podjąć Cyfrowy Polsat po swojej stronie wykazuje, że Spółka wywiązuje się z podjętego zobowiązania, świadcząc usługę dostępu do Internetu na Pana rzecz prawidłowo i zgodnie z warunkami obowiązującej Strony Umowy
  Zaznaczamy, że zasięg w Sieci Cyfrowego Polsatu oraz prędkość transmisji danych uzależnione są od wielu czynników. Najistotniejszymi są uwarunkowania geograficzne, urbanistyczne oraz techniczne. Z uwagi na zmienność naturalnych warunków propagacji fal radiowych, zależność od typu zabudowy, rozbudowę Sieci Cyfrowego Polsatu oraz okoliczność, iż Sieć Cyfrowego Polsatu jest współdzielona przez Abonentów, zasięg oraz prędkość transmisji danych mogą ulegać zmianom. W związku z tym opisywane problemy nie wynikały z nienależycie świadczonej usługi przez Cyfrowy Polsat.
  Na podstawie Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Cyfrowy Polsat S.A., ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. 2016 poz. 1489 ze zm.) oraz rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 24 lutego 2014 r. w sprawie reklamacji usługi telekomunikacyjnej (Dz. U. 2014, poz. 284), Pana reklamacja nie może zostać uznana.
  Udzielenie przez Cyfrowy Polsat niniejszej odpowiedzi wyczerpuje drogę postępowania reklamacyjnego. W tej sytuacji przysługuje Panu prawo dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym oraz w przypadku gdy jest Pan Konsumentem w drodze postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich lub postępowania przed stałymi polubownymi sądami konsumenckimi przy Prezesie UKE."

  Złapali jelenia to niech buli przez 2 lata. Naprawdę syf totalny, szkoda zdrogi i nerw. Wystawiajcie antyreklamę wszędzie gdzie się da.
  ZaletyNie ma
  WadyLTE z gwarantowaną prędkością sprzed 15 lat
  Dopiero 3 miesiące i odliczam do końca umowy
 • ~VIKING / 2021-07-16 19:12:26
  Dostawcy internetu › Netia Szybki Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam przed NETIA, szczególnie przed jej przedstawicielami. Obiecuje wszystko , aby tylko złapać klienta, i zainkasować kasę za Nowego jelenia. W moim przypadku , oszukano mnie w perfidny sposób,. Tłumaczyłem przedstawicielowi , ze pracuje za granicą , czasem wpadam do domu ale nie mam czasu na takie pierdoły jak załatwianie wypowiedzeń u dotychczasowego operatora itd. Panie , my wszystko załatwimy , Pan się nie martwi , Pan nam da upoważnienie tylko, a my w Pana imieniu złożymy odpowiednia rezygnację. Dupa , od pól roku płace u dwóch dostawców , ( miałem stałe zlecenia zapłaty za rożne media) . Teraz Netia się na mnie wypięła , nie uznaje reklamacji , ona nie odpowiada za swoich przedstawicieli. A jak sprawdziłem , już 3 krotnie NETIA została ukarana przez UOKiK , za stosowanie takich praktyk . Ale co tam symboliczna kara , a zarobione miliony ( czytaj – wyłudzone ) Dlatego doradzam dużą ostrożność na tych przedstawicieli, którzy zresztą bardzo szybko odchodzą , jak naciągną zbyt dużą liczbę ludzi , a nóż widelec spotka mnie na swej drodze ?
  Przesadzam ? Wystarczy zadzwonić do pierwszego lepszego przedstawiciela Netii, i zgodzić się na przejście do Netii ale pod warunkiem ze to sam przedstawiciel złoży za nas rezygnacje i dopilnuje wszystkiego do końca.. Tak oczywiście , nie ma problemu. Sam sprawdziłem dwóch pierwszych lepszych. Szkoda słów, na takie łachudry.
  ZaletyNiezły bajer.
  Wadypo podpisaniu umowy jesteś tylko numerem i frayerem. Płacz i płac !
  MiejscowośćTarczyn
 • ~Janusz / 2018-05-09 08:10:52
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Miałem słaby internet mobilny z Polsatu przed przedłużeniem umowy zasięgnąłem informacji w dziale technicznym czy jestem w zasięgu LTE i czy przejście na modem ODU 300 rozwiąże moje problemy z transferem danych poinformowano mnie że tak więc przedłużyłem umowę i co ??? Od tej pory mam same problemy internet chodzi jak ............ Składane reklamacje nic nie dają Jak już złowili "jelenia" to już nie odpuszczą
  Sprzedali mi LTE którego w moim obszarze zamieszkania nie ma sprawdzone na mój koszt przez profesjonalną firmę która sporządziła protokół z pomiarów wysłany do do działu reklamacji I co ? zero reakcji ze strony POLSATU odsyłają mnie na drogę sądową. Co mam zrobić???
  Obsługa klienta fatalna Dział techniczny nie profesjonalny Szerze odradzam z daleka od POLSATU Bo jak już Cię złowią to nie odpuszczą
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
  MiejscowośćKobiór
 • ~Toni / 2019-08-01 09:45:08
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.33 / 5
  28-07-2019 brak internetu jak również brak w tym czasie możliwości kontaktu z nr infolinii a nawet z tel. komórkowym. Kiedy po powrocie łączności wysłałem zgłoszenie dostałem odpowiedź, że nie stwierdzono w tym czasie awarii na terenie jeleniej góry. Mam WiFi i stwierdziłem, że smartfon w tym czasie nie "widział" nikogo od tego operatora, a inni byli, czyli wniosek nasuwa się sam, ktoś tu kłamie
  Zaletybrak
  Wadybrak możliwości wysłania samego zgłoszenia przez strefę klienta bez odznaczenia, że odbiorca usługi żąda rekompensaty, co nie zawsze jest konieczne.
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Ja / 2018-08-27 12:37:06
  Dostawcy internetu › UPC Internet
  Ocena: 1.75 / 5
  W miarę możliwości omijać szerokim łukiem, jak się mieszka w lokalizacji odpowiedniej tzn w miarę ogarnięty serwis i światłowód do budynku to jeszcze da się przeżyć, ale ze by nie było za kolorowo zostaje z bugowany Connect modem box, największe jego wady to częste restarty, skoki pingów a wsparcie do tego czegoś? Robić hard reset jak najczęściej choćby dwa trzy razy dziennie.
  ZaletyJak działa to dziala
  WadyJakiekolwiek zakłócenia w sieci są naprawiane ale po kilka miesięcy
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Rafał / 2018-01-25 02:42:29
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Internet idealny do filmów (w 360p), przeglądania internetu (o ile się nie rozłączy bez powodu), gier (jeśli lubisz lagi jak na modemie z lat '80). Pełny zasięg, speedtest pokazuje cudowne cyferki, internet zacina się, rozłącza bez powodu, laguje w grach. Bezużyteczny! Za takie pieniądze to by się wstydzili!
  ZaletyNie wiem, możliwość podłączenia czegoś po LANie?
  WadyZacina się, rozłącza się, laguje, zawodny, drogi, kiepski internet.
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Anna / 2017-12-24 00:02:44
  Dostawcy internetu › BOX3: Telewizja Internet Telefon Jelenia Góra
  Ocena: 4.25 / 5
  Jakiś czas temu przesiadłam się na światłowód i coś co wcześniej średnio działało nagle okazało się świetnym internetem z dużą niezawodnością. Mogę polecić z czystym sumieniem. Nie wiem jakie prędkości osiągam na łączu, ale generalnie wszystko działa jak należy, Youtube ładuje sie bez opóźnień i buforowania.
  ZaletyStabilne łącze, brak odczuwalnych przerw w działaniau internetu
  WadyDość wysoka cena
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Kejti / 2019-01-24 09:49:01
  Dostawcy internetu › BOX3: Telewizja Internet Telefon Jelenia Góra
  Ocena: 5.00 / 5
  Łącze jest w końcu stabilne, z poprzednimi operatorami ciagle były problemy, o LTE nawet nie wspomnę, bo w weekend nie łapało w ogóle zasięgu! Pod względem technicznym instalacja jest ładnie ukryta, a obsługa techników jak i biura bardzo sprawna, pomocna i przesympatyczna! Gorąco polecam!
  ZaletySzybko, tanio, bezawaryjnie
  WadySiedziba biura
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~mirek / 2017-03-03 21:24:06
  Dostawcy internetu › Play Online
  Ocena: 1.25 / 5
  Fan-tastyczny internet mobilny ! W jeleniej górze 3 kreski(podobno 300m od nadajnika.W Opolu 2 kreski-prawie centrum miasta(miasto wojewódzkie).Kompletne średniowiecze,oni chyba dzierżawią łącza od CK Austrii.Już nawet nie dzwonię do obsługi klienta,bo nie mogę słuchać bełkotu, z którego nic nie wynika.Rozpacz i zszargane nerwy.Nie kupujcie modemu 4G, bo oni nie mają LTE.
  Zaletycena,tylko po co płacić za nic
  Wadykomplet wad
 • ~Damian / 2020-08-19 11:59:25
  Dostawcy internetu › Play Online
  Ocena: 1.25 / 5
  Tak jak ktos napisal wczesniej daja 14 dni na odstapienie od umowy ale problemy zaczynaja sie po około 3 tygodniach, predkosc okolo 512 kb/s, takze odradzam to jest ostatni raz jak uzywamy play zwykli naciagacze
  ZaletyBrak zalet
  WadyTo jest zart a nie internet, mamy 2020 rok a dziala jakby byl z 1996 I to z kabla o wifi juz nie wspomne
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Jerzy / 2019-02-04 11:41:41
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 1.50 / 5
  Brak zyczliwej i profesjonalnej obsługi klienta. Klient -
  starszy, umierający na raka człowiek - chcący pozamykać swoje sprawy i złożyć wypowiedzenie umowy jest odsyłany,
  by przyszedł w innym terminie. Następnie Klient ze swym opiekunem jest w chamski sposób atakowany przez 4 panie z obsługi za " trzymanie telefonu w rece" . Otrzymuje polecenie schowane telefonu, bo Paniom się wydaje, że rozmowa jest nagrywana.
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Niezadowolony niewolnik gier komputerow / 2020-09-24 20:42:08
  Dostawcy internetu › Orange
  Ocena: 1.25 / 5
  Internet mobilny Wysoki ping do grania to lipa ,obniżenie sygnału w stosunku do poprzednich lat lte infolinia zero kup pan sobie nowy ruter tak usłyszałem,nic nierobia aby sygnał wzmocnić
  ZaletyWygoda wydawania pieniądze na dodatkowe pakiety przez sms z rutera
  WadyZasięg jakość
  MiejscowośćPrzesieka jelenia góra
 • ~Jadwiga / 2019-02-05 15:23:23
  Dostawcy internetu › BOX3: Telewizja Internet Telefon Jelenia Góra
  Ocena: 5.00 / 5
  Na instalację czekałam tylko 2 tygodnie! Światłowód działa niezawodnie, firma w gratisie zmieniła mi kabel miedziany na światłowód. Bardzo profesjonalna i solinda ekipa. Gorąco polecam!
  ZaletyCena, jakość, czas usuwania awarii
  WadyBrak!
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~xdadawaef / 2018-03-14 14:52:36
  Dostawcy internetu › T-Mobile Internet
  Ocena: 4.75 / 5
  Gnije jak czytam te opinie XD Gdy ludzie biorą internet z pakietem jakieś 40gb to syf XD
  Ale jak ja mam nielimitowny 20mb/s tak jak zapwnaił operator to tak mam XD
  ZaletySzybki, stabilny
  WadyNie widze :)
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Marek / 2019-02-05 12:07:36
  Dostawcy internetu › VECTRA
  Ocena: 2.00 / 5
  Tragedia. Stabilnosc lacza to jakas paranoja. Co chwile jakies awarie, usterki a naprawa zajmuje kilka godzin. Nie polecam nikomu.
  ZaletyNie ma
  WadyPowyzej
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Grzegorz / 2019-01-23 12:38:19
  Dostawcy internetu › Plus GSM iPlus
  Ocena: 1.50 / 5
  Obsluka klienta totalnie nieporozumienie, bledy na fv, odbieranie po 20min infolinii i olewanie tematow
  Zaletynic
  WadyBOK - dramatJJe
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~Wanda / 2018-03-01 10:13:12
  Dostawcy internetu › BOX3: Telewizja Internet Telefon Jelenia Góra
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem bardzo zadowolona wszystko działa bezproblemowo ,telewizja , internet mogę z czystym sumieniem polecić BOX 3..
  Miejscowośćjelenia góra
 • ~seba / 2019-01-18 22:28:44
  Dostawcy internetu › BOX3: Telewizja Internet Telefon Jelenia Góra
  Ocena: 4.75 / 5
  Super firma, super net, szybki czas reakcji przy awariach.
  Miejscowośćjelenia góra