Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Raiffeisen Polbank opinie

Ocena na podstawie 43 opinii

2.26 / 5

 • Prostota obsługi
  2.23
 • Oferta
  2.57
 • Obsługa klienta
  2.20

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 3
 • ~Sabina / 2021-08-24 12:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Dziwny bank. w 2013 roku mąż miał konto bankowe i na nim ponad 79 tys.zł Od 2016 r - rozwodzimy się. Mąż wypłacił tę sumę z konta bankowego. Ja miałam w ręku wyciąg z konta bankowego na tę sumę. Teraz kiedy Sąd wystąpił o ujawnienie konta bankowego - to konto i pieniądze "wyparowało". Nie ma żadnego śladu o ich istnieniu. Mąż chwalił się, że ja tych pieniedzy nigdy nie znajdę. MOŻNA -MOŻNA. Dobrze zapłacił urzędniczce bankowej, która "wyczyściła" wszelki ślad po tym koncie. Co zrobić - gdzie szukać pomocy.
 • ~Martial / 2021-05-05 19:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Gówniany bank wieczne problemy oszukiwanie na prowizji dziadostwo
  ZaletyBrak zalet
  WadySame
 • ~Klient..... / 2021-03-30 13:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tego banku pod żadnym względem.Dzial reklamacji ma najwidoczniej wykształcenie podstawowe albo nie potrafią używać kalkulatora, jeżeli człowiek się przypadkiem spóźnił z ratą to wydzwaniają i straszą zerwaniem umowy itp, natomiast jeżeli chodzi w drugą stronę to są na tyle bezczelni że dzwoniąc pod infolinię nawet nie odbierają telefonu.Ciezko w tym banku o jakikolwiek kontakt z pracownikiem,w zasadzie ten ???? nie istnieje tylko co łączy nas to kredyt który podpisywałem w placówce banku a nie z infolinią na której otrzymuję sprzeczne informacje,i to wszystko w zależności kto odbierze.skoro macie klienta gdzieś że nie odbieracie telefonu z infolini to otwórzcie placówki w naszym kraju i dokończcie to co łączy was z klientami a nie chowajcie głowy w piasek!!
  ZaletyŻenada ten "bank" to nie bank tylko jedna wielka ściema !!
  WadyBeznadzieja XXI wieku
 • ~Wku...ony klient / 2020-03-16 16:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Zwykłe złodzieje bez kontroli.Robią co chcą i kiedy chcą,potrącają klientom kwoty z rachunku bez opisu.Brak Historii operacji.Jeden wielki wałek na który zgodziła się KNF.
  ZaletyŻadnych
  WadyWszelkie możliwe,polskich klientów hipotecznych traktują jak motłoch i to wszystko "pod nadzorem" KNF
 • ~Małgorzata / 2019-03-21 17:37
  Ocena: 1.33 / 5
  Bank Raiffeisen Polbank to instuja, Która straszy klientów indywidualnych, biznesowych windykacja mimo, że klijeci splacja wterminie zadłużenie. Gdy klient wysyła SMS o treści kontakt bank wogule niereaguje twierdząc, że mają bardzo dużo pracy a tak naprawdę w ten sposób lekceważa klijeta.
  ZaletyBrak
  WadyWada banku obsługa klienta i zbyd długie oczekiwanie na połączenie z konsultantem banku.
 • ~oburzonaklientka / 2019-01-07 13:02
  Ocena: 1.00 / 5
  NIGDY, ale to NIGDY nie korzystajcie z ciężko to powiedzieć "usług" tego banku. Obsługa klienta na niskim poziomie, nigdy nic nie wiedzą i pomimo słów "upewnię się i oddzwonię do Pani" kontaktu nie ma, to samo pomoc techniczna. To tylko wierzchołek góry lodowej - SPRAWDZAJCIE przy podpisaniu umowy kredytów w walucie, z którego dnia policzony jest kurs - u mnie różnica 2 dni i 15 tyś złotych. OSZUŚCI. Na przeprosiny wysłali długopis i grzecznie (po postraszeniu KNF i ZBP) zwrócili pieniądze. Moim zdaniem - omijajcie ten bank szerokim łukiem.
  Zaletynie ma
  Wadyjak wyżej
 • ~AGATHA / 2018-10-25 22:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy z mozliwych bankow .Niekompetentni i aroganccy .Nie respektuja praw klienta .Sprawdzac kazda transakcje i kazdy przelew dwa razy a najlepiej przeniesc gdzies indzie. Pieniadze przeslane na konto walutowe znalazly sie na koncie gzlotowkowym przeliczone po kursie banku ( z niekorzyscia dla klienta ) nie ma winnych i nie ma konca tej sprawy .A pieniedzy na koncie walutowym nadal nie ma .Ciekawe jak pracuja dla Austriakow czy tez tak kantuja kilentow.
  Zaletyzadnych
  Wadyniekompetencja do kwadratu
 • ~dexter / 2018-05-19 15:11
  Ocena: 1.00 / 5
  Generalnie złodziejski bank, próbujący robić i traktujący klienta jak idiotę. Przy kredycie hipotecznym sposób wyliczania rat złodziejski, wedle ich własnego widzimi się. Brak odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości, które chciałem rozwiać,a do tego kłamliwe zarzuty jako atak!!
  Zaletybrak
  Wadykłamliwa i nie szanująca klienta instytucja nastawiona na dojenie klienta.
 • ~Adam / 2016-11-16 12:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Złodziejski bank , próbuje przy pierwszej lepszej okazji nabić klienta w butelkę. Mają swoje "haczyki" i "małe druczki". Zdecydowanie odradzam. Najgorszy bank, w którym miałem konto.
  Zaletybrak
  Wadynie szanują klienta, bardzo wysokie kursy walut, nie opłacalny, nie miła obsługa
  około roku
 • ~Oliwka / 2016-04-06 17:37
  Ocena: 5.00 / 5
  Nie wiem skąd tak negatywne opinie... Ja jestem klientką od roku czasu. Jeżeli chodzi o konto i kredyt gotówkowy od roku nie miałam żadnego problemu...
  ZaletyObsługa, Cena, Jakość
  WadyNie zauważyłam
 • ~wykorzystana / 2016-04-05 09:31
  najwyższe spreedy,nie reagują na reklamacje, a jak odpowiedzą to tak zawile i nie konkretnie że trzeba wynająć prawnika do rozszyfrowania.Nie polecam
  Zaletybrak
  Wadynie starczy czasu i miejsca na ich opisanie
  11 lat okradają mnie na pseudofrankowym pseudokredycie
 • ~niezadowolona / 2016-04-04 15:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Najwyższe spready pow. 10%. Brak chęci do negocjacji ws. klauzul niedozwolonych. Bank nie podejmuje negocjacji z klientami w sprawach spornych. Dowolnie zmienia regulamin, który istotnie wpływa na wysokości oprocentowania kredytów. Odpowiedzi wymijające na reklamacje ( dział reklamacji celowo nie udziela odpowiedzi na konkretnie zadane pytania). Problemy z uzyskaniem harmonogramów spłat kredytów. Kosmiczne opłaty za udzielenie informacji.
  ZaletyBRAK
  Wadytrudna komunikacja, problemy z reklamacjami, z uzyskaniem harmonogramów i informacji, kosmiczne opłaty za udzielenie informacji przez bank ( które w tabeli opłat są bezpłatne)
  od 8 lat
 • ~wredny / 2016-04-04 09:25
  Ocena: 1.33 / 5
  jeden z gorszych banków, po pierwsze udzielali kredytów pseudofrankowych i nie respektuje Polskiego prawa w kwestii rozwiązanie tego problemu (65% ich portfela to CHFy) wciskają klientom polisolokaty i udają głupich, na szczęście UOKiK się tym zajął (10mln kary dla banku) obsługa w oddziale fatalna.. .średni czas załatwienia błahej sprawy to 20min (minimum) bo albo system nie działa albo działa powoli, ostatnio 3 razy musiałem dowód pokazywać realizując czek... i jeszcze panienka (młoda jakaś chyba po szkole) podskakiwała sobie na fotelu (tik nerwowy czy jak?) mimo braku opłat za wypłaty z bankomatu wielokrotni już składałem reklamację za POBRANIE OPŁATY za skorzystanie z bankomatu Euronetu... na szczęście reklamacja przebiegła szybko sami pobierają sobie opłaty z różnych kont (mam 3 i zawsze pobierają z rach. technicznego do obsługi kredytu hipotecznego - trzymam tam CHFy na ratę a tu zonk biorą sobie automatyczną spłatę innej raty, jeszcze przeliczają po swoim kursie kupna i człowiek musi naprędce kupować CHF i przelewać, mimo iż na innym koncie czekają złocisze!!! ogólnie nie polecam, nie jest to jedyny bank w którym mam kont
  Zaletyżółty kolor misie podoba
  Wadyopłaty, kredyty pseudofrankowe, tępawa obsługa w oddziale, dział reklamacji do bani,
  od 9 lat niewolnik banku
 • ~Karol / 2016-04-03 19:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Najwyższe spready sięgające 10%. Brak chęci do negocjacji ws. klauzul niedozwolonych. Dowolna zmiana regulaminu który istotne wpływa na wysokości oprocentowania kredytów. Odpowiedzi wymijające na reklamacje (udają głupich albo dzial reklamacji celowo nie udziela odpowiedzi na konkretnie zadane pytania). Gorszy jest chyba tylko Getin i mBank.
  ZaletyBrak
  WadyOpisane wyżej
  8 lat
 • ~Pseudofrankowiczka / 2016-04-03 17:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwikłani w kredyty pseudofrankowe - obsługa beznadzieja konta internetowego. Nie ma dostępu do harmonogramów spłat kredytu z poprzednich kwartałów. nie polecam!!!!! Daleko od takiego banku
  Zaletybrak
  Wadykredyty w PLN indeksowane do CHF
 • ~Mario / 2016-04-03 13:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Złodzieje! Pobrali mi 300 euro z konta i nie potrafią tego wytłumaczyć! Jak? O tak... Dziś mam na koncie 1200euro jutro mam 900 i nie ma żadnej wypłaty, przelewu oplaty! Tylko różnica sald! Reklamację rozpatrują już 9ty miesiąc! Złodzieje!
  ZaletyBrak
  WadyBrak kontaktu z działem reklamacji, obsługa banku bezradna, bez informacji, tylko oczy wielkie!
  3lata
 • ~gator / 2016-04-03 12:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Jak z każdym bankiem tak i w ich przypadku wszystko jest OK do póki nie pojawią się "nieprzewidziane problemy". Wtedy dopiero okazuje się z kim/czym mamy do czynienia po drugiej stronie. W moim przypadku problem tyczy się kredytu hipotecznego ... W skrócie niekompetencja i prawdziwe cfaniactwo. Zamiast dialogu i traktowania klienta jako równorzędnego partnera (rzekomo wszystkie banki mają to zapisane w zasadach etyki) jedynie monolog i niechęć do rozwiązania problemu. Dodatkowo próby podstępnego podsunięcia dokumentów "do podpisu" oczywiście z niekorzyścią dla klienta. Pominę już same kwestie działania konta przez WWW... 3 krotne wyrabianie nowych loginów i haseł przestało mnie bawić ... Podsumowując O-D-R-A-D-Z-A-M !
  Wwa / 10 lat
 • ~Ewa / 2016-04-03 12:34
  Ocena: 1.00 / 5
  brak kompetencji pracowników, straszliwy bałagan w papierach, kosmicznie wysokie opłaty za wszystko i przede wszystkim toksyczne pseudokredyty w CHF
  Zaletybrak
  Wadywszekie możliwe
  od 2007 jestem okradana za pomocą kredytu hipotecznego
 • ~caterina / 2016-04-03 10:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Mega negatyw. Najbardziej złodziejski spread rzędu 12% na pseudokredytach w niby frankach. Windykacja potrafi dzwonić 6x dziennie by "przypomnieć" o zaległej racie (nieważne, że 3 dni po terminie; nieważne, że straciłam pracę i nie mam z czego żyć). Przy próbie restrukturyzacji zaproponowano mi 1) podwyższenie marży - żeby bank przypadkiem nic nie stracił 2) wpisano w aneks zapisy legalizujące dług w niby frankach, co przekreślałoby dochodzenie swoich praw poprzez sąd. Zero prawdziwej bankowej etyki!
  Zaletynie widzę żadnych
  Wady1) produkt o pięknej nazwie "kredyt hipoteczny indeksowany do chf" jest jednym wielkim przekrętem finansowym sprzecznym z polskim prawem 2) obsługę nie interesuje człowiek, tylko kasa, która ma wpływać na konto i plan, który ma być zrealizowany
  8 lat i jest to najgorszy produkt bankowy z jakim miałam do czynienia, a RB tylko
 • ~Asia / 2016-04-03 09:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie odpowiadają na reklamacje. Odpowiedzi uzyskuje dopiero po interwencji u "wladz wyzszych".Pani w okienku mówi co innego niż Pani na infolinni. Po wszystko trzeba latać do oddziału. Zdecydowanie nie polecam.
  WadyZe są w Polsce
strona 1 z 3
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.84, ilość opinii: 1040
PEKAO SA
Ocena: 1.55, ilość opinii: 614
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.55, ilość opinii: 549
Millennium
Ocena: 1.53, ilość opinii: 352
ING Bank Śląski
Ocena: 2.06, ilość opinii: 206
PKO Bank Polski
Ocena: 2.41, ilość opinii: 149
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2655
VECTRA
Ocena: 1.69, ilość opinii: 2551
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2381
UPC Internet
Ocena: 1.92, ilość opinii: 2242
Play
Ocena: 1.42, ilość opinii: 1829
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1681