Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Premium Mobile opinie

Ocena na podstawie 298 opinii

2.37 / 5

  • Cena/Jakość
    2.24
  • Obsługa klienta
    2.28
  • Oferta
    2.65

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 15
  • ~PremiumMobileWDupeRuchany / 2026-06-24 09:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdzie nie ma internetu i zasiegu, codziennie musze korzystać z hotspotów innych, w budynkach to już w ogóle nie można liczyć że cokolwiek się załaduje
    ZaletyTanio
    WadyNie da się nawet korzystać bo nigdzie nie ma zasięgu
  • ~GLX / 2026-06-22 16:58
    Ocena: 3.33 / 5
    Zmieniłem internet mobilny w domu z Play na PM. Powód - Play nie był stabilny miał dni że prędkość spadała z 60Mb na 0MB. Obecnie po kilku dniach użytkowania PM stwierdzam że zamieniłem "siekierką na kijek". W ciągu dnia od rana do godz. 15-tej maksymalna prędkość od 4Mb do 6Mb. Po 15-tej. do ok. 20-tej 1-2 Mb. Po godzinie 22 zaczyna się rozkręcać ok. 12-20 Mb. Po 24-tej nawet do 60 Mb. Ale przychodzi następny dzień i rano mam powtórkę z rozrywki. W dni wolne od 4-6 Mb w dzień i w nocy dopiero się budzi. Internet dla bardzo mało wymagających do obsługi jedynie aparatu telefonicznego. Kamery, telewizja itp. to zapomnieć, chyba że po 24-tej
    Zaletycena
    WadyBrak przepustowości internetu.
  • ~Miroslaw / 2026-06-18 12:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Telefon ma 100 proc baterii ale Premium Mobile nie ma zasiegu.... Domagaja sie zaplaty za blednie wystawiona fakture, probuja wyludzic pieniadze, gdzie na koncie jest nadplata. Wstyd to cos miec za operatora! Ze strachu przed konsekwencjami bezprawnych dzialan nie udostepniaja nagran z rozmow z BOK..... Dramat!
    Zaletybrak
    Wadyzasieg, znikajacy transfer, wyludzanie pieniedzy by wspomoc zalozyciela
  • ~Sylwia / 2026-06-17 17:06
    Ocena: 2.00 / 5
    Zasięg tragedia... Pani przy podpisaniu umowy twierdzi że jest zasięg a okazuje się inaczej.
    ZaletyBrak
    WadyBrak zasięgu.
  • ~Zły na premium / 2026-06-06 10:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam zasięg zły obsługa woła o pomstę do nieba
  • ~MAX / 2026-05-31 21:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, internet mobilny pobieranie na poziomie 2Mb. Natomiast wysyłanie na poziomie 20Mb. Konsultant twierdzi że nie obcinają przesyłów. Robią ze mnie głupka.
  • ~NIEZADOWOLONA / 2026-05-28 16:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Od tygodnia mam wyłączony numer. Dział techniczny "WERYFIKUJE". Każdy normalny dział techniczny zweryfikowałby to w kilka godzin. Ale w tej sieci trwa to już tydzień i nie wiadomo ile jeszcze. Może miesiąc, może rok? Kto wie? Dział techniczny w każdym razie nie wie. Panie z działu technicznego nie wiedzą jak pomóc. Jedna stwierdziła, że dział techniczny się tym zajmuje. Szkoda gadać. Jutro jadę do konkurencji zmienić abonament.

    ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!
    Wadyjak się zaczną problemy, to nie licz na pomoc. w dziale technicznym niekompetentne osoby
  • ~Dudek / 2026-05-28 11:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomijając problemy z zasięgiem to sposób zakończenia umowy to jakiś absurd, emaile, opóźnienia, opłaty do przodu za okres po anulowaniu umowy a potem zwroty. Totalne średniowiecze zamiast zwykłego przycisku w aplikacji. Nie polecam i na pewno nie wrócę.
    Zaletynie widze
    Wadysposob anulowania, masakra
  • ~Jo / 2026-05-27 17:11
    Ocena: 1.67 / 5
    Jestem w tej sieci od kilku lat, od jakiegoś roku sieć dziala tragicznie, tracę zasięg kilkanaście - jeśli nie kilkadziesiąt - razy każdego dnia. Jest to tragedia. Za tak słabą usługę to wstyd pobierać jakiekolwiek opłaty. wciąż też zdarza się że ktoś dzwoni na mój nr i namawia mnie na premium mobile, choć już jestem ich klientem. Rezygnuję i bardzo odradzam.
    ZaletyJuż nie ma (jest tanio, ale równie tanio jest u innych małych operatorów)
    WadyOgromny problem z zasięgiem, telefon wytraca sieć kilkadziesiąt razy dziennie (serio)
  • ~Przemysław / 2026-04-23 12:52
    Ocena: 2.33 / 5
    Słaby zasięg, mylące oferty,z roku na rok coraz droższa sieć, a jestem już ok. 10 lat w tej sieci, zaczynałem od 40 zł za dwa numery a teraz prawie 60 , sieć która nie dba o starych klientów a lepsze oferty dla nowych, ogólnie nie wiem czy warto polecić
    ZaletyBrak
    WadyJak w opinii
  • ~Andy / 2026-04-20 13:53
    Ocena: 1.67 / 5
    Zasięg jest kompletną porażką w tej sieci ! w moim własnym domu sieć potrafiła zgubić zasięg na DWIE PEŁNE DOBY CIĄGIEM! dopiero wyjście z domu i udanie się w stronę masztu na chwilę przywracało zasięg - jakbym mieszkał na totalnym odludziu to rozumiem ale mieszkam na osiedlu domów jednorodzinnych 800m od centrum miasta i najbliższy maszt mam 700m w linii prostej właśnie na rynku, kolejne nadajniki 900m i około 1.5km ode mnie jeszcze 2 sztuki, w tablecie mam kartę Orange i zasięg jest 3-4 kreski praktycznie full cały czas, w premium tragedia zupełna ! to nie są wygórowane wymagania ponieważ nie żyjemy w średniowieczu, po kilkunastu powtórzeniach się braku zasięgu przez początkowo pełną dobę, od północy do północy zasięg kompletne zero w domu i okolicy, do później nawet 2 doby bez żadnego zasięgu oraz w różnych innych miejscowościach zacząłem sprawdzać i zasięg znikał i pojawiał się jak sam chciał, urywało rozmowy, Internet również z racji zasięgu tragiczny, nie dało się nic kompletnie załatwić czy zrobić na własnym telefonie. Do tego dodatkowa opłata 80gr do opłaty blik za fakturę - to jest żenada ponieważ nic operator przy tym robić nie musi tylko dostać pieniądze a doliczają sobie do faktury każdorazowo dodatkową opłatę... od miesiąca przeniosłem się do Orange i dokładnie w tych miejscach w których premium mobile zawodził z zasięgiem na całej linii Orange sobie świetnie radzi ! zasięg mam 3 na 4 kreski i nic nie urywa czy przeszkadza, poprosiłem nawet kolegę z kartą z T-mobile żeby zobaczył jaki ma u mnie zasięg i miał podobnie jak ja w Orange - wychodzi na to że premium mobile musi jeszcze naprawdę się sporo nauczyć i bardzo dużo zrobić żeby przestali tracić klientów ponieważ w moim domu 2 abonamenty już przeniosłem do Orange, rodzice kolejne 2 również przenoszą do Orange i znajomi którzy są lub byli w premium tylko i wyłącznie narzekają na tą sieć - KOOMPLETNIE ODRADZAM PRZECHODZENIE DO NICH !!!
    ZaletyABSOLUTNIE ŻADNYCH !
    WadyBeznadziejny zasięg - finalnie sprawdzałem na odcinku 100km i wszędzie były problemy, najgorsze niestety we własnym domu
    Znikanie zasięgu na jedną lub dwie pełne doby !
    Niekompetentni, często chamscy konsultanci na infoliniach - którzy w niemiły sposób prowadzą rozmowy oraz z bardzo wielu zapytań nie potrafili odpowiedzieć, lub zrzucali winę na system, którego ta wina absolutnie nie była.
    Zmiana okresu rozliczeniowego bez żadnego uprzedzenia właściciela.
    NIGDY WIĘCEJ NIE CHCĘ SŁYSZEĆ O PREMIUM MOBILE - A TYMBARDZIEJ MIEĆ Z NIMI STYCZNOŚĆ.
  • ~Niko / 2026-04-12 17:30
    Ocena: 4.33 / 5
    U mnie było wszystko ok , tylko internet słabo chodził i zrezygnowałem
    ZaletyCena
    WadySłaby net
  • ~Xita Refuge / 2026-03-30 14:26
    Ocena: 2.00 / 5
    Tragiczny zasięg, tragiczna prędkość przesyłu danych.
    Chcą bronić się ceną ale to tak jakby kupić tanio długopis który nie działa.
    Nie polecam.
    ZaletyCena
    WadyZasięg, przesył danych
  • ~Zibi / 2026-03-18 12:37
    Ocena: 2.33 / 5
    Przez 5 lat z Premium Mobile się meczyłem, ale ostatni rok to braki i zaniki sygnału w necie (szczególnie po 22 - chyba oszczędzają na mocy sygnału), rzadkie ale zrywanie rozmów mimo rzekomego 5g. Mieszkam prawie w centrum Krakowa !!!. Na prośby o sprawdzenie mocy sygnału przez 3 lata poza dobrym słowem brak jakiejkolwiek reacji. Teraz jestem w Nju i jabym się przesiadł z malucha do mecedesa. Jest trochę drożej, ale jestem bardzo zamowolony !!!
    ZaletyDuże rabaty i bardzo miła obsługa.....
    WadyBrak netu i zrywanie rozmów
  • ~Kaz / 2026-03-13 15:38
    Ocena: 2.67 / 5
    Witam wszystkich. Podobnie jak u Was: oferta swoje a rachunki swoje tzn. wyższe. Kłamią, oszukują. Po miesiącu zrezygnowałem, nie będę opłacał kłamców. Nie polecam nikomu.
    Kaz
    ZaletyPiękne slowa
    WadyI nic poza tym
  • ~Kaz / 2026-03-03 17:14
    Ocena: 3.67 / 5
    Drugi miesiąc jestem w Mobile, oferta to dwa telefony i internet za około 90 zł, a rachunki dostaję 120. Kłamstwa i oszustwo
    ZaletyDziała
    WadyZawyżone opłaty
  • ~PremiumMobile-spam / 2026-02-19 13:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Ten operator wykonuje niechciane telefony do klientów innych sieci, z odtworzoną ofertą, bez zgody marketingowej, bez informacji skąd mają numer. Jest to najzwyklejszy spam i obrzydliwa praktyka patoreklamowa.
    ZaletyBrak
    WadyNajgorsze, nieetyczne praktyki reklamowe
  • ~Halina / 2026-01-19 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja sąsiadka jest w Premium mobile i przekleła,wyłączyli jej telefon bo kredyt jej się skończył ,ma abonament, trzaski w telefonie.
    Teraz wyłączony internet ma.
    Opryskliwa pani przerwała rozmowę.
    Zawsze wina klienta
    Dobrze,że jestem w Niumobile nie mam problemów.
    Uciekać gdzie pieprz rośnie.Nie polecam,szkoda nerwów
    ZaletyJakie,same wady
    WadyNie starczyło by dnia
  • ~Jacek / 2026-01-14 10:54
    Ocena: 3.33 / 5
    Sieć, tak jak cały Plus i wszystkie przyssane do niego pijawki, nie obsługuje videocall (wideo rozmów). Będą wmawiać wszystko: że twój telefon tego nie obsługuje, że nie umiesz sobie tego ustawić i choćby pasy z nich darto nie przyznają się do tego, że nie oferują takiej usługi, albo nie umieją tego włączyć. Ewidentna ich/Plusa wina. Poza tym innych problemów nie stwierdziłem
    Zaletydobre ceny
    Wadyobsługa klienta w razie problemów - dno
  • ~Krzysiek / 2025-12-22 11:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Spamerzy korzystający z baz generatywnych - najgorszy rodzaj telemarketingu, zdecydowanie odradzam zkup
    Zaletybrak
    Wadyjak ktoś zaczyna od spamowania, to strach myśleć co będzie dalej
strona 1 z 15
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania