Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PKO Inteligo / iPKO opinie

Ocena na podstawie 79 opinii

2.00 / 5

 • Oferta
  1.98
 • Obsługa klienta
  2.10
 • Prostota obsługi
  2.01

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 4
 • ~Zdzisiek / 2020-09-14 15:53
  Ocena: 2.00 / 5
  iPKO. Paranoicznie KRÓTKI czas sesji! A przycisk przedłużania sesji usunęli! :/ Chyba normalnym jest, że jak płacę, to przechodzę do innej strony, programu... Sprawdzam dokładnie, kopiuję dane, wklejam, znów... Wracam na stronę gdzie wypełniam przelew. I co widzę? Upłynął czas Twojej sesji. I tak za każdym razem! Mam tkwić tylko na ich zasmarkanej stronie i nigdzie się nie ruszać, aż łaskawie pokaże się okno o przedłużenie? ;> Wypełniam pola. Nie zinterpretuje, że użytkownik wpisuje dane, to sama strona przedłuży sesję. Nie, monit musi wywalić o odświeżenie. Rozprasza, irytuje i czyni całość nieprzyjazną.

  Po potwierdzeniu przelewu nie wyświetli 'Wróć do poprzedniej strony'/'Pokaż historię'.

  W historii nie ma mowy o jakimkolwiek sortowaniu wyników.

  Strona główna to panel zupełnie od czapy. Masa rzeczy nieprzydatnych. Otwórz konto, Zamów kartę, Weź pożyczkę - Czy ja to robię co dzień, by stale to widzieć?? Ludzie! O_O Przydatne tylko nowemu, potem precz z menu. Niestety, w Ustawieniach ZERO wpływu na wygląd strony.

  Jedna wielka niechęć i irytacja, kiedy przebywam na ich stronie. Co innego bankowość mobilna, IKO, tam wad właściwie nie ma. Dwa światy. :|


  No i uwaga do serwisu Opiniuj. Jaka prostota obsługi?? WYGODA obsługi, to jest kryterium. Prostota to może być i prostactwo i toporność. Nigdy nic nie oceniam po prostocie, niech ją wszyscy diabli! Zmieńcie na wygodę.
  ZaletyJak w historii kliknę w Szczegóły, to nie zamyka szczegółów poprzednio oglądanych. Serio. To jedyna zaleta :D
  WadyKrótki czas sesji!
  Usunęli przycisk przedłużania sesji.
  Nieprzydatne elementy na stronie głównej.
  Brak sortowania wyników w historii.
 • ~Iwona / 2020-07-30 14:52
  Ocena: 3.67 / 5
  Nie polecam. Blokują wynagrodzenie wolne od potrąceń.
 • ~Mirek / 2020-07-23 19:05
  Ocena: 1.33 / 5
  Mam konto w Mbanku i też nie do końca jestem zadowolony . Lecz rodzice założyli IPKO . To już totalna porażka . Interfejs to strony internetowej to chyba projektuje ktoś niedorozwinięty umysłowo . Nie można się tam niczego doszukać . A największym zaskoczeniem dla mnie było gdy powpisywałem sobie odbiorców zdefiniowanych . Zrobiłem przelewy i od każdego pobrali opłatę 1,20 za każdy . Normalnie żenada i okradanie ludzi . Niestety muszę usunąć odbiorców zdefiniowanych i robić ręczne przelewy bo nie będę karmił złodziei .
  Zaletybrak
  Wadyopłaty za najprostsze rzeczy .
 • ~RobG56 / 2020-06-30 20:19
  Ocena: 2.00 / 5
  Nowy interface zeżarł mi zdefiniowane funkcjonalności.
  Ciężko się połapać. Nie widzę wielu elementów, które były. Byłoby śmieszne, gdy nie żałosne.
  Zaletybo jest?
  WadyZniszczono wiele funkcjonalności: zniknęły zedefiniowane przelewy, zniknęła opcja planowania przelewów i oczekujących.
 • ~Julita / 2020-05-11 16:25
  Ocena: 1.33 / 5
  Mam tylko rok konto i juz mam dosyć tego banku wręcz smiech na sali. Tak wszyscy polecali ten bank :(. Popierają za uzywanie karty pomimo że darmowa w umowie. Dodzwonić się do nich graniczy z cudem. I prosić się o coś co nie u nich to nerwy ze stali polecam. Mając pieniadze na pl koncie zakosili mi na dkk jakim cudem ? I jeszcze straszą windykacja bo człowiek ma wszystkie pieniadze przy sb i nie ma możliwosci spłacić w danym momencie. Szczerze odradzam ten bank. Omijać szerokim łukiem.
  ZaletyNIC
  WadyOmijać
 • ~MACIEJ / 2020-03-17 16:10
  Ocena: 1.33 / 5
  Po 15 latach w Inteligo w końcu odchodzę. A te lokaty 0,6% to porażka skoro inne banki potrafią dać lepszą ofertę. Wreszcie koniec
  ZaletyNie ma żadnych
  WadySame wady, od a do z przez wady, lokata 0,6% śmiech
 • ~re / 2020-03-14 10:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Gorszego dziadostwa nie widziałem. Dlatego zrezygnowałem z usług tego banku.
  Zaletybark jakich kolwiek
  Wadywszystkie możliwe
 • ~nikitiki / 2020-03-01 18:21
  Ocena: 3.67 / 5
  Oceniam serwis IPKO.
  Używam od wielu lat. Nie jest źle. Dwie rzeczy mnie jednak irytują. Pierwsza to skomplikowany sposób wyszukiwania w historii operacji. Zobaczcie jak to jest w mBanku - ideał. Drugi irytujący punkt to sortowanie wykonanych operacji - wg dat..... no właśnie dat księgowania czy też daty waluty. Mnie jako użytkownika nie interesuje data waluty czy księgowania. Mnie interesuje data wykonania operacji, a ta jest ukryta w szczegółach. Popatrzcie jak jest w Mbanku. Zróbcie tak jak tam a będzie idealnie.
  ZaletyGeneralnie OK
  WadyWyszukiwanie w historii operacji - mało intuicyjne.
  Sortowanie operacji po dacie waluty czy księgowania - kogo taka data interesuje? Dlaczego nie sortujecie po faktycznej dacie wykonania operacji.
 • ~Artur / 2019-12-11 11:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam 5 lat konto w tym pseudo banku i mogę stwierdzić tylko jedno ZŁODZIEJE! Za wypłatę własnych pieniędzy z bankomatu iPKO pobierają mi z konta po 15 zł za transakcje pomimo tego że w umowie jest napisane że za darmo,tylko liczą na to że ludzie nie będą tego sprawdzać. Podsumowując to są zwykli oszuści i złodzieje.
  ZaletyNie ma
  WadyWszystko
 • ~aj / 2019-11-08 18:03
  Ocena: 1.67 / 5
  Obsługa nie jest zła, ale niewiele może. Ludzie na dole mało zarabiają, a za dużo odpowiadają. Ciężko pracują. Bank to jest straszny. Zero pożytku poza tym, że jest dużo bankomatów w Polsce. To jedyna zaleta. Okradają nas strasznie. darmowe było w umowie, dawno nie jest. Kombinują z nowoczesnością, by pod jej pretekstem zmieniać warunki i utrudniać ludziom poruszanie się po stronie. Odsetki żadne, lokaty tragiczne. Co rusz zmieniają coś tam, ale co? Ano płytę CD ci wyślą a ty ślęcz godzinami, by wyszukać co ciebie dotyczy. Nie chcesz czytać, to ci wyślą to samo, na kilkudziesięciu stronach papieru kredowego. Człowiek ma parę groszy na koncie, dawniej za zero..., ale to historia i ma czytać potężne materiały. Nie szkoda im na płyty, które trzeba wywalić od razu czy na papier, który wędruje do kubła bez czytania. Ile to strat w środowisku? Ile kosztów? I to jest bank państwowy. Prezes za urlop bierze 800 tys. Koszmar!
  Zaletyliczne bankomaty
  Wadysame wady, zero pożytku, cynizm i popis informatycznymi sztuczkami, by kolesie mieli dobrze płatną robotę
 • ~Aneta / 2019-09-27 23:41
  Ocena: 2.33 / 5
  Nie polecam po 5 latach korzystania z konta i karty kredytowej dowiedzieliśmy się mimo spłacania rat w terminie i systematycznych wpływów na konto ktoś stwierdził że trzeba nam wypowiedzieć umowę z powodu negatywnej zdolności kredytowej nikt nie jest w stanie wytłumaczyć na jakiej podstawie taka decyzja ....
 • ~Alicja / 2019-08-29 12:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Kompletny brak kompetencji, po trzech wizyt w banku i dwóch potwierdzeniach, że konto zostało zamknięte nadal są naliczane opłaty za prowadzenie konta. Telefonicznie nic nie da się załatwić. Bałagan, chaos i naciąganie długoletniego klienta, nie polecam.
 • ~Dantar / 2019-08-04 17:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie da się nic znaleźć. Chcę zakupić produkt i od kilku godzin nie mogę tego zrobić. Jedyne co widzę to "Aby potwierdzić operację w ramach usługi 3D-Secure, zaloguj się do serwisu iPKO." Loguję się a tam nic. Na poradnikach nic. Żadnego powiadomienia, żadnego kodu, nic. Totalna żenada. Dzięki takim właśnie aplikacjom zmieniam bank.
  ZaletyBrak
  WadyMilion niepotrzebnych rzeczy
  Burdel w aplikacji
  W niczym nie można się połapać gdzie co jest
  Jak masz dostać powiadomienie, to prędzej zobaczysz statek kosmiczny na niebie
  Aplikacja tylko zmusza do rezygnacji z zakupu przedmiotu i/lub zachęca jedynie do zmiany banku.
 • ~SoulTaker / 2019-05-21 09:47
  Ocena: 5.00 / 5
  Kredyt hipoteczny zmusił mnie do przejścia do pko i jestem bardzo zadowolony. Może dlatego że nie znałem starej wersji ipko aktualna bardzo mi odpowiada. Funkcjonalnością i czytelnością bije moim zdaniem na głowę inne banki, z których do tej pory korzystałem. Może to kwestia szczęścia, ale "u mnie działa". Wszystko co potrzebowałem załatwiłem od ręki przez Internet (nowe rachunki, karty). Polecam.
  Zalety- rozbudowana funkcjonalność
  - czytelność
  - działa na moich wszystkich urządzeniach, w tym Win7, Win10, OSX, telefon
  - kantor z bardzo dobrym kursem jak na bank
  - szybkosć
  Wady- ewentualnie można dopracować jeszcze trochę interfejs aplikacji www
 • ~AdaMeK / 2019-05-16 19:51
  Ocena: 4.67 / 5
  Aplikacja spełnia wszystkie oczekiwania. Wszystko działa dobrze i płynnie. Łatwy dostęp do informacji.
  ZaletyProstota
  Funkcjonalność
  WadyBrak
 • ~janusz / 2019-05-13 09:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Korzystam z konta iPKO od kilku lat. Gdy zmieniali szaty nowej strony, to pisałem do nich, dlaczego nie zostawią możliwości korzystania ze starych szat, dla osób które się już do niej przyzwyczaiły. Nowy wygląd jest 10 krotnie mniej przyjazny użytkownikowi...

  Gdy chcę wejść na telefonie w przeglądarce na swoje konto, to nie obejdzie się od odklikiwania reklamy super hiper duper aplikacji IKO. Aplikacja IKO jest jeszcze gorsza niż samo korzystanie ze strony bakowej w wersji mobilnej.

  Dziś kolejny raz w miesiącu mają "prace modernizacyjne", o 8:50 rano, w poniedziałek!!!
  Rozumiem, że muszą cały czas aktualizować stronę, że zabezpieczenia, nowości... Ale coś takiego robi się w sobotę/niedzielę o godzinach 00:00 - 04:00, a nie w godzinach 8:00-10:00 gdy ludzie z rana chcą puścić ważne przelewy, albo zamówić rzeczy których potrzebują na wtorek...

  Obsługa klienta to jedna wielka ściema, zero kontaktu z debilami. Musisz zapamiętać hasło telefonowe (oprócz tego hasła na strone www) które wpisuje się raz przy pierwszym kontakcie. Nie istnieje u nich weryfikacja numer konta bankowego + pesel... Hasło telefonowe, które podaje się raz, a później o nim zapomina jest tutaj weryfikacją, czy ja to na pewno ja.

  Jestem wieloletnim klientem PKO i muszę się z nimi rozstać. Te zmiany na lepsze są coraz gorsze.

  Odradzam.
  Zalety0% zalet
  Wady100% wad
 • ~mac / 2019-05-02 17:00
  Ocena: 1.00 / 5
  od trzech godz próbuje założyć to śmieszne konto i nic!!! szlag mnie trafia trzy razy dzwonili do mnie w sprawie sms z hasłem niby;)))) wysłane i dalej nic nie dostałem co za prymitywne badziewie;(((co za jełop wymyśla takie badziewie!!!
  Zaletyo zalet
  Wadybrak jakiegokolwiek działania!!
 • ~ola / 2019-01-23 20:17
  Ocena: 1.67 / 5
  Stara wersja ipko była dobra dla wszystkich i nie potrzebnie to zmjeniają aby kłopotu nam dołożyć ludzie starsi sie gubia jak tak dalej pójdzie to wszyscy beda odchodzić.
 • ~Bosman / 2019-01-09 03:03
  Ocena: 1.67 / 5
  Jeżeli mieszkasz większą część roku poza granicami Polski i chciałbyś płacić rachunki czy to w Polsce a nie daj Boże poza Polską, z konta w Polsce to absolutnie nie polecam iPKO. PKO zablokował mi dostęp to konta. Totalnie! Sprawa była do "odkręcenia" Tylko osobiście w Polsce. Telefony do Infolinii to kompletna farsa. Zawsze znaleźli powód aby odrzucić odblokowanie konta. Przygnębiające!
  IPKO zablokował mi korzystanie z Master Card wydane przez iPKO. Kłamali, że usiłowali się porozumieć telefonicznie ze mną w sprawie "podejrzanego" użycia karty spoza granic Polski. To była tylko jedna śmiesznie mała transakcja.
  Natomiast jeżeli chciałbyś użyć VPN by dostać się do Twojego konta w Polsce poprzez Internet to na pewno jesteś masochistą .
  ZaletyW porównaniu z systemem bankowym w USA instytucja w Polsce zwana iPKO jest żałośnie niedorozwinięta.
  WadyIPKO zaleca rozwiązanie problemów poprzez zakładki w Ich portalu które nie działają ani w Windows10 ani w Macu.
 • ~Ona775 / 2018-11-15 13:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedym słowem ten bank to dno. Ile czasu można czekać na przelew z pracy. Wszyscy dawno mają pieniądze a z tym bankiem wiecznie problem. Przelew powinnam mieć już dawno na koncie a dalej środków brak porażka.
strona 1 z 4
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.91, ilość opinii: 782
PEKAO SA
Ocena: 1.62, ilość opinii: 408
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.55, ilość opinii: 369
Millennium
Ocena: 1.64, ilość opinii: 178
ING Bank Śląski
Ocena: 2.35, ilość opinii: 86
PKO Inteligo / iPKO
Ocena: 2.00, ilość opinii: 79
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2501
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2213
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 2075
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1866
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1040
Flixbus
Ocena: 2.27, ilość opinii: 949