Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PKO Inteligo / iPKO opinie

Ocena na podstawie 90 opinii

1.99 / 5

 • Oferta
  2.03
 • Obsługa klienta
  2.05
 • Prostota obsługi
  1.99

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 5
 • ~aRA / 2021-10-14 19:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Kupa debili na infolinii !!!! Maxymalnie skomplikowane zarejestrowanie konta i uzyskanie do niego dostępu !!! Śmieć i trzymajcie się z dala.
  WadyTylko wady , brak zalet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ~Gizmo / 2021-10-08 15:15
  Ocena: 1.67 / 5
  Ch*j w d*pę z takim bankiem, poziom skomplikowania i utrudnień na każdym kroku aż poraża. Gdyby nie oferta walutowa to zamknąłbym konto jeszcze w dniu otworzenia. Czas oczekiwania na infolini mierzony w godzinach, za to obsługa miła o rzetelna.

  Nie ma możliwości połączenia karty z Google pay, co zmusza nas do używania oddzielnej aplikacji. Multum powiadomień, 30 kroków do zmiany jakichkolwiek limitów (a wielu nie można zmienić).
  Ogólnie cała obsługa sto lat za murzynami.

  Jak chce się zrobić większy przelew, to trzeba czekać łaskawie na kontakt z ich strony (inaczej przelew zostanie anulowany), co ciekawe, nie można się samemu skontaktować! Nawet po rozmowie z infolinią usłyszymy, że to bank musi się z nami skontaktować!!!
  Szczerze nie polecam, jeżeli ktoś nie jest zmuszony tak jak ja z powodu konta walutowego.
  ZaletyKonto walutowe, z możliwością wpłaty obcych walut w oddziale
  WadyCała reszta
 • ~klient / 2021-10-05 14:15
  Ocena: 1.67 / 5
  Pani na infolinii, chyba powinna pracować gdzie indziej skoro nie potrafi normalnie rozmawiać. Myśli ze przez telefon jak kogos nie widac to można byc gburem! Sprawa zostanie zgloszona i naglośniona.
  Wadyobsluga infolinii tragiczna
 • ~Kapelon / 2021-08-03 09:27
  Ocena: 5.00 / 5
  Od 19 lat jestem w Inteligo i sobie chwalę.
  Mam jeszcze rachunki w BNP Paribas - totalnie odradzam !!! Mbanku i Credit Agricole - nie polecam.
  Mam więc porównanie.
  Zaletyintuicyjność serwisu, przejrzystość
 • ~Justyna / 2021-04-21 18:18
  Ocena: 1.67 / 5
  Jeśli jesteście za granicą i zgubicie telefon to nie macie opcji płatności kartą przez internet. Po wprowadzeniu nowej usługi 3D secure potwierdzenie można to zrobić tylko przez telefon.
  Odzyskać hasło możecie też tylko przez telefon... Jedyna opcja do odzyskania hasła w przypadku jak zgubicie telefon i jesteście zagranicą to wysłanie pisemnej prośby za potwierdzeniem konsulatu lub notariusza.
  Niby próbuje wprowadzić się dodatkowe zabezpieczenie , jednak zabezpieczenie jakim jest tylko numer telefonu nie jest ani bezpieczne ani pomocne.
  ZaletyŁatwość wykonywania operacji przez aplikację iPKO podając tylko kod nie trzeba karty kodów ani potwierdzeń.
  WadyOdzyskanie hasła tylko na numer telefonu lub w oddziale banku. Osoby na infolinii nie pomocne, mimo iż sprawdziły pytania zabezpieczające potwierdzające że to ty, to nadal nie mogą pomóc w odzyskaniu hasła. Niegrzeczne...wmawiają ci że odzyskanie hasła tylko na numer telefonu to najlepsza opcja.
 • ~kubica / 2021-03-12 15:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, infolina wprowadza w bład, kradną pieniądze
  Zaletybrak
  Wadywszystkie
 • ~stachecki / 2021-03-03 09:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Bardzo drogi bank, nie realizują w terminie przelewów, blokują środki na końcie. Zakładanie konta łatwe ale obsługa tradycyjnie beznadziejnie, nic mailowo lub przez aplikacje nie załatwisz, musisz dzwonic na infolinie lub wysyłać pocztą tradycyjną. średniowiecze, zdecydowanie wszystkim nie polecam
  Zaletybrak
 • ~Henio / 2021-02-14 21:21
  Ocena: 5.00 / 5
  Mam konto 12 lat jestem bardzo zadowolny. Wszystkie bankomaty mam za darmo i place 8zl. Apka iko jest super. Działa na odcisk palca. Przelew i zasilenie konta trwa kilka sekund. Konsultanci są ok. Reklamowałam do tej pory usługi tylko 3 razy. Za każdym razem Kasa oddana. Jakieś drobne kwoty.
  ZaletyIko to bardzo fajna apka tylko trzeba po ustawiać. Bardzo płynnie działa , może
  to kwesja telefonu. Jestem tegoroczny banku prosty. Darmowa infolinia banku.
  WadyCiężko się do dzwonić do bok. Strona trochę trudna w szukaniu informacji.
 • ~Andzia / 2021-01-12 17:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Infolinia wcale nie pomaga za każdym razem muszę i tak iść do banku
  Zaletynie ma pomocy
  Wadywisisz na telefonie a i tak nie pomogą
 • ~Lg / 2020-12-22 14:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Znowu zmienili wygląd IPKO , dopiero co się przyzwyczaiłam do nowej wersji to znowu zmienili. To co teraz jest to jest tragedia, nie wiadomo gdzie czego szukać, wszystko poukrywane, ale za to na widocznym miejscu jest oferta aut do kupienia Automarket , IPKO to na pewno jest do tego miejsce. Nie można zrobić spokojnie przelewu , bo ciągle wyskakują oferty kredytów , ubezpieczeń i aby przenieś wynagrodzenie.
  ZaletyBrak
  Wadysame wady
 • ~klient firmowy / 2020-11-16 14:54
  Ocena: 1.00 / 5
  TO JEST TRAAAAGEDIA !!!
  Boże jak najdalej od tego syfu.
  Zaletyzero !
  Wadyjeśli ktoś jest masochistą polecam szczerze !
 • ~Zdzisiek / 2020-09-14 15:53
  Ocena: 2.00 / 5
  iPKO. Paranoicznie KRÓTKI czas sesji! A przycisk przedłużania sesji usunęli! :/ Chyba normalnym jest, że jak płacę, to przechodzę do innej strony, programu... Sprawdzam dokładnie, kopiuję dane, wklejam, znów... Wracam na stronę gdzie wypełniam przelew. I co widzę? Upłynął czas Twojej sesji. I tak za każdym razem! Mam tkwić tylko na ich zasmarkanej stronie i nigdzie się nie ruszać, aż łaskawie pokaże się okno o przedłużenie? ;> Wypełniam pola. Nie zinterpretuje, że użytkownik wpisuje dane, to sama strona przedłuży sesję. Nie, monit musi wywalić o odświeżenie. Rozprasza, irytuje i czyni całość nieprzyjazną.

  Po potwierdzeniu przelewu nie wyświetli 'Wróć do poprzedniej strony'/'Pokaż historię'.

  W historii nie ma mowy o jakimkolwiek sortowaniu wyników.

  Strona główna to panel zupełnie od czapy. Masa rzeczy nieprzydatnych. Otwórz konto, Zamów kartę, Weź pożyczkę - Czy ja to robię co dzień, by stale to widzieć?? Ludzie! O_O Przydatne tylko nowemu, potem precz z menu. Niestety, w Ustawieniach ZERO wpływu na wygląd strony.

  Jedna wielka niechęć i irytacja, kiedy przebywam na ich stronie. Co innego bankowość mobilna, IKO, tam wad właściwie nie ma. Dwa światy. :|


  No i uwaga do serwisu Opiniuj. Jaka prostota obsługi?? WYGODA obsługi, to jest kryterium. Prostota to może być i prostactwo i toporność. Nigdy nic nie oceniam po prostocie, niech ją wszyscy diabli! Zmieńcie na wygodę.
  ZaletyJak w historii kliknę w Szczegóły, to nie zamyka szczegółów poprzednio oglądanych. Serio. To jedyna zaleta :D
  WadyKrótki czas sesji!
  Usunęli przycisk przedłużania sesji.
  Nieprzydatne elementy na stronie głównej.
  Brak sortowania wyników w historii.
 • ~Iwona / 2020-07-30 14:52
  Ocena: 3.67 / 5
  Nie polecam. Blokują wynagrodzenie wolne od potrąceń.
 • ~Mirek / 2020-07-23 19:05
  Ocena: 1.33 / 5
  Mam konto w Mbanku i też nie do końca jestem zadowolony . Lecz rodzice założyli IPKO . To już totalna porażka . Interfejs to strony internetowej to chyba projektuje ktoś niedorozwinięty umysłowo . Nie można się tam niczego doszukać . A największym zaskoczeniem dla mnie było gdy powpisywałem sobie odbiorców zdefiniowanych . Zrobiłem przelewy i od każdego pobrali opłatę 1,20 za każdy . Normalnie żenada i okradanie ludzi . Niestety muszę usunąć odbiorców zdefiniowanych i robić ręczne przelewy bo nie będę karmił złodziei .
  Zaletybrak
  Wadyopłaty za najprostsze rzeczy .
 • ~RobG56 / 2020-06-30 20:19
  Ocena: 2.00 / 5
  Nowy interface zeżarł mi zdefiniowane funkcjonalności.
  Ciężko się połapać. Nie widzę wielu elementów, które były. Byłoby śmieszne, gdy nie żałosne.
  Zaletybo jest?
  WadyZniszczono wiele funkcjonalności: zniknęły zedefiniowane przelewy, zniknęła opcja planowania przelewów i oczekujących.
 • ~Julita / 2020-05-11 16:25
  Ocena: 1.33 / 5
  Mam tylko rok konto i juz mam dosyć tego banku wręcz smiech na sali. Tak wszyscy polecali ten bank :(. Popierają za uzywanie karty pomimo że darmowa w umowie. Dodzwonić się do nich graniczy z cudem. I prosić się o coś co nie u nich to nerwy ze stali polecam. Mając pieniadze na pl koncie zakosili mi na dkk jakim cudem ? I jeszcze straszą windykacja bo człowiek ma wszystkie pieniadze przy sb i nie ma możliwosci spłacić w danym momencie. Szczerze odradzam ten bank. Omijać szerokim łukiem.
  ZaletyNIC
  WadyOmijać
 • ~MACIEJ / 2020-03-17 16:10
  Ocena: 1.33 / 5
  Po 15 latach w Inteligo w końcu odchodzę. A te lokaty 0,6% to porażka skoro inne banki potrafią dać lepszą ofertę. Wreszcie koniec
  ZaletyNie ma żadnych
  WadySame wady, od a do z przez wady, lokata 0,6% śmiech
 • ~re / 2020-03-14 10:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Gorszego dziadostwa nie widziałem. Dlatego zrezygnowałem z usług tego banku.
  Zaletybark jakich kolwiek
  Wadywszystkie możliwe
 • ~nikitiki / 2020-03-01 18:21
  Ocena: 3.67 / 5
  Oceniam serwis IPKO.
  Używam od wielu lat. Nie jest źle. Dwie rzeczy mnie jednak irytują. Pierwsza to skomplikowany sposób wyszukiwania w historii operacji. Zobaczcie jak to jest w mBanku - ideał. Drugi irytujący punkt to sortowanie wykonanych operacji - wg dat..... no właśnie dat księgowania czy też daty waluty. Mnie jako użytkownika nie interesuje data waluty czy księgowania. Mnie interesuje data wykonania operacji, a ta jest ukryta w szczegółach. Popatrzcie jak jest w Mbanku. Zróbcie tak jak tam a będzie idealnie.
  ZaletyGeneralnie OK
  WadyWyszukiwanie w historii operacji - mało intuicyjne.
  Sortowanie operacji po dacie waluty czy księgowania - kogo taka data interesuje? Dlaczego nie sortujecie po faktycznej dacie wykonania operacji.
 • ~Artur / 2019-12-11 11:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam 5 lat konto w tym pseudo banku i mogę stwierdzić tylko jedno ZŁODZIEJE! Za wypłatę własnych pieniędzy z bankomatu iPKO pobierają mi z konta po 15 zł za transakcje pomimo tego że w umowie jest napisane że za darmo,tylko liczą na to że ludzie nie będą tego sprawdzać. Podsumowując to są zwykli oszuści i złodzieje.
  ZaletyNie ma
  WadyWszystko
strona 1 z 5
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.84, ilość opinii: 1040
PEKAO SA
Ocena: 1.55, ilość opinii: 614
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.55, ilość opinii: 549
Millennium
Ocena: 1.53, ilość opinii: 352
ING Bank Śląski
Ocena: 2.06, ilość opinii: 206
PKO Bank Polski
Ocena: 2.41, ilość opinii: 149
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.11, ilość opinii: 2655
VECTRA
Ocena: 1.69, ilość opinii: 2551
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.52, ilość opinii: 2381
UPC Internet
Ocena: 1.92, ilość opinii: 2242
Play
Ocena: 1.42, ilość opinii: 1828
Orange
Ocena: 1.43, ilość opinii: 1681