Opiniami warto się dzielić!

PEKAO SA opinie

Ocena na podstawie 1601 opinii

1.87 / 5

  • Prostota obsługi
    1.83
  • Oferta
    1.88
  • Obsługa klienta
    1.86

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 81
  • / 2026-06-17 17:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Uważajcie jak bierzecie u nich jakiekolwiek pożyczki tego samego dnia wasz numer jest sprzedany i wydzwaniają z zagranicznych numerów pajace
    ZaletyNie
    WadyNie
  • / 2026-06-16 14:26
    Ocena: 1.00 / 5
    PKO SA Legionowo jeden wielki nie ład przy kasach i jedna pani przy stanowisku i kolejki które trwają po godz i dłużej
    ZaletyŻadna jak ma razie
  • / 2026-06-15 20:28
    Ocena: 4.67 / 5
    Salon PKO SA - Władysławowo.
    Rzetelna kompetentna obsługa z indywidualnym podejściem do konkretnego klienta.
    Miła przyjazna atmosfera.
  • / 2026-06-14 16:19
    Ocena: 5.00 / 5
    Obsługa placówki w Helu jest bardzo miła i pomocna. Jako klientka jestem bardzo zadowolona.
  • / 2026-06-12 22:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Bandyci jakich świat nie widział , wszędzie kruczki , ukryte opłaty już dawno powinien ktoś zająć się tym bankiem !!!!
    ZaletyBark
    WadyWszystko bandyci
  • / 2026-06-12 18:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Sytuacja miala miejsce w placówce pekao 24 Warszawa krucza 50 placowka otwarta do 17.30
    przyszedlem do placoewki o godz 16,45,podszedlem do staniowisa obslugi klienta- w sprawie mojej a dokladnie ubespieczen kredytu hipotecznego zostałem skierowany do P.Emilii.
    Wyzej wymieniona pani miala spotkanie ale oczywiscie o tym mnie nikt nie poinformowal,kolejki nie bylo,przy dwoch stanowiskach siedzialy panie do obslugi gotowkowej 9jedno okienko zajete-drugie -pani cos sobie dlubie na klawiaturze,w pokojach indywidualnych nie ma klientow-tylko u pani Emilii.
    Poszedlem do pani Eweliny -stanowisko obok,pani sie tym nie zajmuje ,prosze czekac na pania Emilię,wiec cierpliwie czekam,mineło 45 minut,gdy dochodzi do zamkniecia placowki,kieruje sie sam do pani Emiilii ktora czaly czas jest zajeta,niestety z powodu zamkniecia placowki nie moze mnie obsluzyc-bo dalej trwa zebranie z para i dwojga dziecmi,ok,to poczekam az spotkanie sie skonczy(moja sprawa zajela by ok 5 minut bo co roku tak twa moja sprawa).
    mija 5 minut wielkie zamieszanie bo placowka zaamknieta a pani kierownik placowki zaczyna sie interesowac moja osoba poczym stwierdza ze nie moge byc obsluzony i sugeruje zebym opuscil placowke,
    Jakiez moje zdziwienie i irytacja ze placowka nie potrafi obsluzyc swojego klienta,iz tyle pan a zadna nie ma kompetencji by sprawe zalatwic,juz nie wspomne o braku szacunku do klienta sugerujaca (przez pania kierownik)abym opuscil placowke.
    ODRADZAM TA PLACOWKE,BANK POZAMYKAL WIEKSZOSC PLACOWEK GDZIE PRACOWALI LUDZIE TZW FRONTEM DO KLIUENTA NP NA PRADZE PRZY WILENSKIM BADZ NA KŁOPOTOWSKIEGO A OTWORZYLI TAKIE DZIADOSTWO NA KRUCZEJ 50,POTWIERDZAM NAJGORSZA PLACOWKA W JAKIEJ MIALEM NIESZCZESCIE SIE ZNALESC
    ZaletyBRAK ZALET
    WadyBRAK SZACUNKU DO KLIENTA
    ZBYWANIE -KAWKA I GODZINY WYJSCIA WAZNIEJSZE
    BRAK PROFESIONALIZMU
  • / 2026-06-03 09:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Jesteśmy klientem tego banku od kilku lat i niebawem zakończymy współprace poniewaz bano PEKAO SA jest całkowicie nieprzystosowany do dzisiejszych standardów- np. brak kontaktu z opiekunem, niedziałająśca karta poczas podróży służbowej czy z nieznanych powodów zablokowany dostęp do samego konta.
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • / 2026-05-28 00:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam państwa, ostatni wpis 08.02.2926.od HENRYK.walka z idjotyzmę trwa dalej poraz 29 złożyłem wniosek o kredyt konsolidacyjny i dalej PARABANK twierdzi że jak zpłacę inny kredyt to otrzymam środki ba jego zpĺatę.Teraz zmienili prezesa banku, oby zmienili też rozum .
    ZaletyŻadne
    WadyWszystkie jakie są w finansach.
  • / 2026-05-27 23:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszustwa,Kłamstwa i nic poza tym ten ,,parabank" nie jest w stanie niczego dobrego zrobić dla swoich klientów. To że zmienią prezesa nie znaczy że sam bank się zmieni.Dalej będzie to samo okradanie klientów za wszelką cenę.
    ZaletyŻadne
    WadyWszystkie jakie są w parabankach.
  • / 2026-05-22 10:14
    Ocena: 1.33 / 5
    Jestem bardzo zawiedziona moim bankiem po długoletniej współpracy bank przepuścił transakcję która nie była autoryzowana i żeby było śmiesznie zablokował.mi konto po kilkunastu godzinach kiedy to nie miało już żadnego sensu
    WadyBrak zaufania
  • / 2026-05-19 15:52
    Ocena: 2.00 / 5
    Najgorsza strona, cały czas błędy podczas próby logowania.Trzeba resetować ciasteczka, a i tak po zalogowaniu które trwa za każdym razem ok 3-5 minut mieli i potrafi za parę sekund wylogować. TRAGEDIA.
    Zaletytylko z telefonu
    WadyNie można się zalogować z powodu strych serwerów które wywalają z logowania. Trzeba czyscić ciasteczka a i tak zaraz wyloguje !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • / 2026-05-13 20:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Wszystko było okej, aż nie doszło do wymiany karty płatnicznej. Pekao wysyła sobie karty jak cukierki - na losowe adresy. Dwukrotnie pomylono mój adres, nawet poprawnie go nie ściągnięto z adresu do korespondencji oraz zamieszkania. Na ten moment dalej nie otrzymałam odpowiedzi, czy przestaną napastować obcych ludzi moimi kartami płatniczymi i kiedy spróbują wysłać trzecią kartę. OBRZYDLIWE TO JEST, PEKAO.
    Wadypracownicy widocznie nie skończyli trzeciej klasy podstawówki, bo mylą "4" z "48"
  • / 2026-05-11 07:53
    Ocena: 5.00 / 5
    Wysokie kompetencje Pani Marii Rudnickiej specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Banku Pekao, w oddziale w Krakowie przy ul. Wielickiej świadczą o doskonałym profesjonalizmie nie tylko w zakresie sprzedaży i obsługi, ale również kultury osobistej.Kazds wizyta w Banku dzięki Pani Marii Rudnickiej charakteryzuje się punktualnością, cierpliwością, opanowaniem, spokojem oraz wysokim poziomem merytorycznym.

    Dziękujemy
    Rodzina Sojków
  • / 2026-05-09 10:18
    Ocena: 1.33 / 5
    Od miesiąca nie można zaktualizować danych w systemie banku. Niestety, pomimo zgłoszenia sprawy w dziale reklamacji, wizyty w oddziale i rozmowy na infolini dosłownie nikt nie jest w stanie rozwiązać problemu. To chyba najwyszy czas, żeby podziękować za "współprawcę" bankowi Pekao SA.
    Zaletyżadne
    Wadywszytsko
  • / 2026-05-04 08:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat,mam chora żonę zapomniała pinu do karty prośbą o zmianę pinu zamieniła się w przesłuchanie żona ma raka źle się czuję a baba jak pierolony ssman wypytuje ma podać pin do karty lub udzielić procedury jak
    ZaletyZero
    WadyTo dramat
  • / 2026-04-27 17:46
    Ocena: 1.67 / 5
    Obcesowe traktowanie seniora . Zniecierpliwienie pracownika . Statecznie brak możliwości wypłaty
    pieniędzy z TFI. Nie polecam .
    Zaletybrak
    Wadyzero profesjonalizmu
  • / 2026-04-24 14:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Miałem ostrzędności żony i swoje z całego życia jestem stary niepełnosprawny stopień znaczny żona też chora na nowotwor mieliśmy na lokacie a bank PKO ŻUBR NIE MOŻNA W INNY SPOSÓB SIĘ WYSŁOWIĆ TYLKO TAK !! BANK ZAJEBAŁ WSZYSTKIE
    PROCENTY 4 TYS ZŁ W MARCU !!!! TO JEST NAJGORSZE CYBER ZŁODZIEJSTWO PKO !!!! NIE POLECAM NIKOMU TEGO ZŁODZIEJA !!!
    ZaletyZŁODZIEJE
    WadyZŁODZIEJE
  • / 2026-04-22 22:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragiczny bank, w sprytny sposób oszukali mnie, trzymali przez 3 miesiące duzo mojej gotówki na koncie nieoprocentowanym, mimo iz otworzyli mi oprocentowane, ale zapomnieli dodac, zebym tam to przelał, tylko subtelnie zapomnieli to dodac i dzięki temu obracali moim kapitałem NIC NIE DZIELĄC SIĘ ZE MNĄ! OSZUŚCI !!! JAK NAJDALEJ OD TEGO BANKU
  • / 2026-04-17 12:46
    Ocena: 5.00 / 5
    Zostałem zaskoczony. Szybka obsługa miła atmosfera w Krakowie na ul.Opolskiej 1 Jednym słowem super
  • / 2026-04-02 13:27
    Ocena: 5.00 / 5
    W oddziale Banku w Pabianicach na ul. Zamkowej 7 bardzo miła i przyjazna obsługa. Sprawa załatwiona szybko i skutecznie.
strona 1 z 81