strona 78 z 160
- « poprzednia
- 1 ...
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- nastepna »
-
~niezadowolony_klient / 2016-04-19 12:36Ocena: 2.00 / 5
Witam, Na wstepie chcialabym poprosic, aby ten mail zostal przeslany do Prezesa Zarzadu firmy Netia, Pana Tomasza Szopa. Na stronie internetwej nie znalazlam adresu e-mailowego do Pana Prezesa, a chcialabym sie podzielic z Nim swoja uwaga. Chcialabym potwierdzic, iz rezygnuje z zamowienia uslugi internetowej w firmie Netia (czy tez tzw. "dropss") jako, iz od momentu jej zamowienia (kwiecien 7, 2016) do dzisiejszego dnia ( kwiecien 19, 2016) nie otrzymalam zadnego potwierdzenia instalacji. W tym momencie w przeciagu 15 minut bylam w stanie zamowic usuge internetowa w konkurencujnej firmie Vectra, za ta sama cene i z potwierdzeniem czasu i dnia instalacji. To zdecydowana oszczednosc czasu dla klienta jak i potwierdzenie profesjonalnosci swiadczonych uslug. Chcialabym rowniez zwrocic Panstwa uwage na firme kurierska "TNT" i sposob w jaki zbieraja informacje o dostepnosci klienta do podpisania umowy przez nich dostarczana. Otoz "pan kurier" podczas rozmowy ze mna zadawal mi dosc krepujace pytania dotyczace kiedy i w jakich godzinach jestem w domu, w jakie dni pracuje i w jakich godzinach, lokalizacja miejsca pracy, do ktorej godziny zazwyczaj jestem w domu. Byc moze juz sie Panstwo domyslacie, co tak naprawde wzbudzilo we mnie niepokoj. Otoz "pan kurier" po takiej rozmowie wie dokladnie kiedy nie ma mnie w domu i smialo moglby do mojego mieszkania sie wlamac, badz podac taka informacje osobie trzeciej. Uwazam wiec pytania "pana kuriera" za niestosowne. Wystraczyloby, jakby zapytal kiedy i gdzie odpowiada mi sie spotkac z nim w celu podpisania umowy. Chcialabym tylko jasno zaznaczyc, iz nie mam pretensji do sprzedawcy (pamietam imie: Mateusz), jako iz on swa prace wykonal rzetelnie i nie ma wplywu na Panstwa polityke i mozliwosci swiadczenia uslug przez telefon. Jedynie moge panstwa poprosic, abyscie usprawnili dzial sprzedazy telefonicznej gdyz mnie udalo sie wytrzymac az 12 dni, ale przypuszczam, iz wiekszosc klientow juz na taka cierpliwosc sie nie zdobedzie, zwlaszcza, ze konkurencja nie spi. Nie podaje danych osobowych, jako iz nie jest bezpiecznym podawac dane osobowe droga elektroniczna. Zostawiam infromacje dotyczace imienia i nazwiska oraz numer telefonu gdyby Panstwo mieli jakies pytania, badz chcieli uzyskac kolejne potwierdzenie rezygnacji z uslugi. Z wyrazami szacunku. -
-
~Ada / 2016-04-18 17:18Ocena: 1.00 / 5
Cały czas coś nie działa, zacina się i zwalniają prędkość. Nie jestem zadowolona z tego internetu WadyBrak internetu -
~Tomasz / 2016-04-17 18:33Ocena: 2.25 / 5
Witam płace za 20mb/s a netia przesyła mi max 7mb/s NIE POLECAM -
~brzoza / 2016-04-15 16:38Ocena: 4.33 / 5
W Warszawie net hula! Nie ma co narzekać! Cena bardzo przystępna Zaletyszybkość,cena -
~malareczka / 2016-04-13 15:55Ocena: 4.00 / 5
nie ma to jak tylko narzekac, ja tam jestem z netii zadowolony tym bardziej ze sa jakies ciekawe uslugi np giganagrywarka sie u mnie fajnie sprawdza -
~david90 / 2016-04-12 12:40Ocena: 3.25 / 5
czasami male awarie ale ogolnie na plus ;) -
~Andrzej / 2016-04-12 12:27Ocena: 4.25 / 5
W Netii od 2007r. Transfer 10 Mb/s stabilny i na poziomie przez cały ten okres. Cena również przystępna. ZaletyZakładany transfer, brak awarii, obsługa klienta na poziomie.Miejsce usługi: Sosnowiec -
~kryształek / 2016-04-11 10:53Ocena: 4.25 / 5
jakosc w stosunku do centy w netii wychodzi na plus, ja korzstam od dawna i jestem zadowolony -
-
~fiut / 2016-04-10 10:06Ocena: 1.00 / 5
NETIA TO JEDNE WIELKIE DZIADOSTWO I ZŁODZIEJSTWO!! POWINNY ZAMKNĄĆ TEN PSEUDO INTERES!! ZaletyNIE MA ŻADNYCH ZALET!!WadyOD A DO Z ZE WSZYSTKIM!! -
~grochu / 2016-04-06 15:43Ocena: 4.25 / 5
Korzystam z Netii w Warszawie. Zmagałem się już z wieloma operatorami, bywało różnie. Jak na razie Netia jeszcze mnie nie zawiodła - nawet nie miałem awarii. Jak się to nie zmieni to na pewno przedłużę swoją umowę - cenowo są przystępni. Zaletycena, brak awarii -
~Bartek / 2016-04-06 14:07Ocena: 1.00 / 5
Dziadowski operator. Po zamontowaniu sprzętu, internet plus telewizja nie działały poprawnie nawet przez jeden dzień. Ścinki non stop, brak obrazu, niestabilność, wspaniali doradcy klienta, którzy potrafią oznajmić, że problem leży po naszej winie. Ogółem rzecz biorąc dno i kilometry mułu, nie można tu nawet mówić o stosunku ceny do jakości jakości do ceny, bo ich usługa istnieje jedynie teoretycznie. W pierwszy dzień prędkość pobierania 15 mb/s, z kolejnymi dniami sukcesywnie słabło, aż do niecałego 1 mb/s. Milion telefonów z prośbami o usunięcie usterki i co? I nic. Odesłanie do działu technicznego, który miał się zjawić, lecz tego nie zrobił. Uważajcie ludzie. Jedynym plusem jest to, że w ciągu 14 dni bez jakichkolwiek problemów można odstąpić od ich dwuletniej umowy, nie podając nawet przyczyny. P.S Jeżeli, któryś z wielu pracowników netii czyta mój wpis, niech przed zaoferowaniem jakiejkolwiek usługi zorientuje się, czy w ogóle przepustowość łączy będzie dobra. Najpierw sprawdza się, czy przypadkiem nie wpina się kolejnego abonenta w jeden pion. Żeby to miało ręce i nogi, wy dziady kalwaryjskie nie róbcie ludzi w bambuko tylko szczerze powiedzcie "ta i ta usługa nie będzie u państwa działać prawidłowo". Po kłopocie. ZaletyBrakWadyNie będę się powtarzać, wystarczy przeczytać. -
~MB / 2016-04-04 15:20Ocena: 1.25 / 5
Bielsko-Biała. Całkowita porażka, same wady, nie wiem dlaczego tak długo czekałam z wypowiedzeniem umowy. Obsługa klienta traktuje abonenta jak idiotę, net rwie sie co dziennie, słabe urządzenia odbiorcze, co dziennie resetują. Nie polecam, chyba, że ktos lubi dzwinić z awariami każdego dnia. ZaletyBywa czasami.WadyNiska jakość,słaba przepustowość, spora cena, kiepska obsługa.Kilka lat, właśnie zrezygnowałam bo neta po prostu brak a płacę rachunki. -
~darios / 2016-04-01 14:36Ocena: 4.50 / 5
Netia ma dobre i niskie ceny wiec za takie kwoty jakosc jak dla mnie w porządku, awarie czasem bywają ale bardzo szybko takie problemy są rozwiązywane -
~Mirek / 2016-03-31 19:02Ocena: 1.75 / 5
Przez wiele lat ( od 2002 ) korzystałem z lącza w Dialogu. od 512 do 10. Od czasu jak przejęła ich netia standard poszedł strasznie w dół. Prawda jest taka, że latem kończy mi sie umowa i przejdę do innego operatora ZaletyżadnychWadyniestabilność, brak łączności, pingi powyżej 400od 2002 Dialog potem jako netia chyba czwarty rok - cena 79 zł za 10 MB- Zielona Góra -
~Kacpro / 2016-03-31 13:17Ocena: 1.00 / 5
Bardzo słabo ponieważ internet do 20 mbps a w rzeczywistości jest 0.7 Internet restartuje się cały czas Jak ktoś chce grac w gry ping skacze z 30 do nawet 400 a jak wiadomo to bardzo źle Pobieranie gier ze steam albo origin Gta V pobiera się z prędkością 700 Kb/s czyli z jakieś 4 dni pobierania gry bez wyłączania Komputera Gdy zbliża się okres rozliczeniowy np mamy 1 grudnia a zapłacić trzeba dnia 5 grudnia to potrafią wyłączyć internet 3 grudnia mimo że mamy jeszcze 2 dni aby zapłacić Jeżeli dzwonimy do nich aby Zgłosić usterkę można czekać 30 minut a nawet dłużej , ale jak zadzwonimy aby przedłużyć umowę albo podpisać odrazu łączy Jeżeli mamy np: onedrive i chcemy zapisać tam jaki dokument albo plik to wysyłanie jest żenujące 1 GB wrzuca się 3/4h ZaletyBrakWadyWyszczególnione wyżej4 lata 50zł miesiecznie -
~Paweł / 2016-03-31 09:44Ocena: 5.00 / 5
korzystam z gigakablówki na bemowie smiga jak złoto polecam kontakt z przedstawicielem w Warszawie 533 39 39 49 ZaletycenaWadyinfolinia jak wszędzie7 miesięcy 59,90zł -
-
~Grzegorz / 2016-03-30 21:42Ocena: 2.25 / 5
Dajcie sobie spokój :) -
~kris / 2016-03-29 21:30Ocena: 4.75 / 5
Netia dla mnie super. Dział bez zarzutu już ponad rok. Obsługa klienta najwspanialsza, a zresztą nawet nie ma poco tam dzwonić, bo net działa idealnie. Polecam ZaletySzybki net, niezawodne łączenie, obsługa klienta rewelacjaWadybrakponad rok, 59,90 miesięcznie, -
~Lancek / 2016-03-29 17:46Ocena: 5.00 / 5
POZNAŃ, OŚ. KOPERNIKA Netia działa rewelacyjnie. Ja i mój sąsiad zamówiliśmy u przedstawiciela. mamy od 7 miesięcy. Powiem tak.. internet 50 Mb/s taki jak jest w umowie taki dostałem. Telewizja Osobista - takiego produktu nie ma nikt inny. NIGDY NIE ZMIENIĘ OPERATORA. Inea odpada. Po kryjomu przedłużyli mi kiedyś umowę pod pretekstem zmiany dekodera. Polecam każdemu, kto jeszcze daje się wyzyskiwać przez innych operatorów. ZaletyJAKOŚĆ, cena, możliwość ułożenia własnej ramówki telewizyjnejWadyWady? NIE MA !!!U mnie jest jeden przedstawiciel, który obsługuje osiedle. Adrian chyba. Płacę 49,90 zł miesięcznie. -
~Eve / 2016-03-29 13:20Ocena: 1.25 / 5
Wszystko nie tak... obsługa klienta nie douczona osoby podpisując umowę liczą tylko na prowizje cena wysoka nikt nie udziela wskazówek tylko wydaje mi się faktury widmo jak nie zadzwonisz i nie spytała to nie wiesz za co płacisz nie polecam ! ZaletyZeroPonad rok
strona 78 z 160
- « poprzednia
- 1 ...
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- nastepna »
