Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Netia Szybki Internet opinie

Ocena na podstawie 3198 opinii

2.03 / 5

  • Niezawodność
    1.91
  • Obsługa klienta
    1.84
  • Cena
    2.35
  • Parametry
    2.06
  • Cena/Jakość
    1.50
  • Oferta
    3.00

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~gabrysss / 2016-05-10 13:57
    Ocena: 4.00 / 5
    niby forum o internecie a ja napisze o telewizji:D moim zdaniem najlepsze tv na rynku, giganagrywarka jest super i maja fajne pakiety do wyboru, az ciezko sie zdecydowac co poogladac xd :(
  • ~Edis / 2016-05-08 13:05
    Ocena: 2.25 / 5
    Netie mam na światłowodzie we Wrocławiu. Lte z play ma lepsze pingi. W grę online w netia nie da się grac. Technik to żart, wszystko zwala na klienta. Ja nie dotykam routera i dziwne ze zawsze w weekend wszystko ledwo chodzi. Ten mój światłowod jest chyba podpięty do miedzianego kabla i to wszystko nie daje rady.
    WadyGłównie wady
  • ~Luks / 2016-05-05 16:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Juz zaluje, ze przedluzylem umowe z ta tandetna firma. Net zrywa sie jak popieprzony...Ping skacze do 100-150....ZENADA NIE POLECAM NIKOMU. A obsluga klienta to dno :) co z tego, ze nie chcesz zadnego technika do domu skoro to nie wina po twojej stronie, a oni i tak ci go wysla pare razy juz kable sprawdzalem i kupowalem nowe jak glupi.. Kiedys technik mi powiedzial, ze z puszka jest problem..BRAK SLOW DNO DNA!!! Kpina, a nie firma.
    ZaletySa tylko wady :)
    WadyJak powyzej
  • ~bunin / 2016-05-05 09:29
    Szanowni Państwo. Internet w większych miastach takich jak Warszawa , Kraków i.t.p. zawsze będzie pracował znacznie lepiej , gdyż tam jest lepiej rozwinięta firmowa infrastruktura. Dlatego proszę o zrozumienie tych klientów którym świadczona jest usługa Netii w innych regionach Polski . Klienci z Warszawy którzy mają dobrze świadczone usługi zawsze będą zadowoleni , bo przecież nie mogą narzekać. SZANOWNI WARSZAWIACY FIRMA NETIA TO NIE TYLKO STOLICA. Ja osobiście też jestem klientem Netii na Dolnym Śląsku na łączach Dialogu (była fuzja) i posiadam usługę max 20. Ale w umowie wyraźnie jest napisane , że MAX 20 oznacza maksymalną prędkość jaką mogę osiągnąć co nie oznacza że takowa będzie i dlatego ja nie tragizuje bo zdaje sobie sprawę jak jest. Z jednym muszę się zgodzić jeśli chodzi o obsługę klienta , że bardzo często konsultanci przerzucają klientów do innych konsultantów w jakiejś sprawie i ZA często obiecują , że zajmą się sprawą i poinformują nas telefonicznie o jej przebiegu. Nigdy do mnie żaden z nich nie oddzwonił choć nie raz obiecywali. Dlatego tutaj dla BIURA OBSŁUGI KLIENTA ŻÓŁTA KARTKA ! Ale na szczęście pojawiła się stabilniejsza alternatywa dla mnie jeśli chodzi o usługi więc żegnam się z Netia jako nie do końca w porządku dostawcą usług.
    ZaletyW miarę przystępna cena
    Wadyobsługa klienta pozostawia wiele do życzenia
  • ~kacper / 2016-05-04 18:45
    Ocena: 5.00 / 5
    Nie było zadnych problemow z Gigakablowka od Netii. Mieszkam w Waszawie i to jest chyba najlepszy wybor. Net 100 mb milo az smiga .Polecam
    ZaletyPingi
    5 miesiecy
  • ~xhamsterx / 2016-05-04 16:58
    Ocena: 5.00 / 5
    Ja mam Netię na światłowodzie i wszystko działa jak należy, słyszałem złe opinie ale to na słabszych sieciach, w Warszawie wszystko jest ok
    Zaletynagrywarka
    Wadynie ma
  • ~kamilos / 2016-05-03 17:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DNO. Bardzo częste awarie, PORAŻAJĄCA niekompetencja pracowników tej firmy.
    WadyPomoc techniczna nie ma pojęcia o czymkolwiek, poza piciem kawy.
  • ~Misio / 2016-05-03 07:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Moge serdecznie odradzić zawieranie umowy z tą firma właśnie się z nią rozstaliśmy z niemałym kosztem pond 400 zł kary. Byliśmy w biurze ochrony konsumenta są oni na prawie tak jest skonstruowana umowa. Mogą robić co chcą. Jeśli informują cię ze transfer będzie 20 a masz 10 przy dobrych wiatrach na to nie ich wina. Jeśli najpierw informują że na danym adresie można przenieś internet a potem się okazuje że nie to też nie ich wina. Ostrzegam przed Netią nie działają uczciwie i oszukują na każdym kroku.
    ZaletyBrak
    WadyNie Polecam tej firmy nawet wrogowi.
  • ~Mr. G / 2016-04-30 12:45
    Ocena: 5.00 / 5
    Z racji, że większość niezadowolonych ludzi fatyguje się żeby dodać negatywne komentarze - na które sam wcześniej patrzyłem, dodam swoje 5 groszy. Przez 12 miesięcy korzystałem z Netii. Awaria była raz - na cały region. Napisałem na zwykły profil FB do Netii i od razu dostałem odpowiedź co się dzieje i kiedy naprawią. Poza tym nie było żadnych przerw w dostawie a jakość tv jak i internetu wzorowa. Kilka razy dzwoniłem na infolinię i zawsze rozmawiałem z uprzejmymi, pomocnymi osobami. Teraz gdy przyszło mi zrezygnować z usług bo się przenoszę gdzie Netia nie ma okablowania, nie widzę żadnego problemu ani z komunikacją ani ze zwrotem urządzeń. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Wieczne skarżenie się leży w naturze Polaków. Jak ktoś zadowolony z usług to nie podziękuje, ale jak ma jakiś incydent to od razu smaruje fora.
    ZaletyCena, Jakość, Możliwość doboru pakietów
    WadyNie wszędzie dostępna instalacja.
    12 msc warszawa 70zł
  • ~Arek / 2016-04-30 11:07
    Ocena: 4.00 / 5
    Jedyną zaletą jest przystępna cena i względnie miła obsługa klienta . Tragiczna prędkość łącza- w soboty i niedzielę jak również każdego wieczora . Dość często zdarza się całkowity brak sygnału.Jestem klientem od ponad 4 lat ale z prędkością jest coraz gorzej więc czas zmienić operatora !!! NIE POLECAM !!!
    ZaletyPrzystępna cena
    WadyTragiczna prędkość łącza w soboty i niedziele jak również prawie każdego wieczora
    Ponad 4 lata
  • ~jarosss / 2016-04-29 13:13
    ja tam jestem z netii zadowolony, obsługa daje rade a wprowadzaja fajne oferty, mysle ze mozna się zainteresowac tym internetem z tv za 2zł przez pól roku
  • ~Robert / 2016-04-25 13:50
    Ocena: 2.00 / 5
    NIE POLECAM nikomu operatora NETIA . Póki wszystko działało i nie było konieczności kontaktu z NETIA to było OK . Obecnie mam problem techniczny z internetem i od miesiaca czekam na usuniecie usterki i za kazdym razem slysze że ktoś w infolinii wysyła ponaglenie do instalatora :( . A dzisiaj Pani powiedziała mi że mogę zrezygnować z NETII - ręce opadają . Polecam innych operaratorów ale nigdy NETIA - nie ma oddziałów i nie ma się z kim skontaktować - infolinia to PORAŻKA - wszyscy mowią żę perzekażą info dalej i NIC - przez miesiąc nie mam internetu i telefonu a wg NETII muszę płacić TRAGEDIA
    ZaletyNIE POLECAM
    WadyBrak kompetentnych osób do rozwiązywania problemów - mają gdzieś klientów . Wystarczy tylko że podpiszesz umowe i mają cię gdzieś
  • ~Przemek / 2016-04-25 10:51
    Ocena: 1.50 / 5
    Szanowni Państwo. Chcę Państwu przedstawić Internet NETIA max 20MB. Nigdy nie miałem prędkości wyższej niż 17,5 MB/sek... Mało tego- zrywa i nie zawsze mam sieć. Dodam, że dwa miesiące miałem prędkość 3 MB/sek. Obsługa klienta przyjmuje zgłoszenia, ale olewa. Raz informują nas, że przepustowość pozwala na ponad 20mb, raz, że max to 17Mb a raz, żę przepustowość to max 9 MB... KOMU WIERZYĆ?? NIE POLECAM- unikać jak diabeł święconej wody
    Wady-Obsługa - Nie dają obiecanego - Często zrywa
    17 miesięcy
  • ~Troj / 2016-04-24 08:51
    Ocena: 5.00 / 5
    Nie wiem dlaczego wielu tak narzeka. Jestem z Warszawy i mam internet z netia od 15 miesięcy i prędkość cały czas utrzymuje się na 20 Mbps czyli zgodnie z umową. http://www.speedtest.net/result/5274485847.png
    ZaletyCena, prędkość
    Wadyzacinająca się telewizja która działa przez wifi
    15 miesięcy
  • ~Adamkoppl / 2016-04-23 17:32
    Ocena: 4.25 / 5
    Ja używam Netii od dobrych 5 lat i najpierw miałem 2 mb/s, teraz 10 i dostanę niedługo 20. Parametry te może nie są powalające, ale w cenie pięciu dych mam też w pakiecie antyvirusa, nie korzystam z TV, mam w nc+.
    Zalety- Internet psuje się raz na 3 miesiące - pomaga reset, trwający 3 minuty. - Nie wiem jak naprawy, bo nigdy nie miałem poważniejszej usterki
    5 lat
  • ~Tomek / 2016-04-23 15:54
    Ocena: 1.50 / 5
    Usługa to jakaś żenada. 6 awarii, w tym 6 dniowa, 3 dniowa, 2 dniowa (i to tylko kwiecień), a reklamacja na usługę została odrzucona ponieważ "dział techniczny nie stwierdził braku możliwości technicznych na świadczenie usług". Czyli usługa może być świadczona ale nie będą jej świadczyć bo....? Rozumiem z tego pisma że: Drogi Kliencie, masz nam płacić, my nie będziemy dostarczać Ci usługi, a umowy bez ponoszenia karnych kosztów nie możesz z nami rozwiązać. HAHAHA - mamy Cię!! Nie polecam nikomu podpisywania jakiejkolwiek umowy z tą firmą!!!!
    Zaletycena
    Wadycała reszta (ciągłe awarie, kilkudniowe przerwy w świadczeniu usługi)
  • ~honolulu / 2016-04-22 13:43
    Ocena: 4.25 / 5
    spoko oferty i niezłe ceny w netii, ja korzystam teraz z tego internet i tv za 2 zł tak płace przez poł roku wiec bomba, a jakosc jest dobra jak dla mnie
  • ~Grzegorz / 2016-04-22 09:29
    Ocena: 1.75 / 5
    Najwolniejsze, najsłabsze, najbardziej zawodne połączenie z internetem jakie kiedykolwiek miałem. Pracuję przez interned od 1998 roku.
    Zaletybrak
    Wadyzawodność, bardzo wolny przesył danym mimo deklarowanej prędkości 1MB/s
    od 9 miesięcy
  • ~max / 2016-04-20 00:08
    brak jakiejkolwiek oferty z strony Inernetii na okrągło ta sama prędkość 20 Mb to zamiast obniżyć cenę stałym klientom to jeszcze podwyższają z 52 zł na 62 i twierdzą że to cena promocyjna, więc dziękuję zacinającej się i wiecznej awarii Internet-ii żegnam kilkuletni klient
  • ~Monika Lepczynska / 2016-04-19 19:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak dla mnie TRAGEDIA, płace za 20 internetu a nie mam nawet polowy tego. Non stop jakies awarie, zacina sie internet, telewizja... dodzwonic sie do nich graniczy z cudem... oprocz tego czuje sie naciagnieta na dodatkowa usluge z ktorej nie moge teraz zrezygnowac mimo potwierdzenia konsultanta ze bede mogla w kazdfej chwili zrezygnowac.. Nikomu nie polecam. Mam ich usluge tylko dlatego ze w mojej okolicy nie mam innej alternatywy.
    6 lat
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania