Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Toya (TV) opinie

Ocena na podstawie 337 opinii

4.55 / 5

  • Cena/Jakość
    4.53
  • Obsługa klienta
    4.56
  • Oferta
    4.61

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~efik / 2026-04-21 14:13
    Ocena: 5.00 / 5
    Zwróciłem się do nich jak potrzebowałem mobilnej telewizji. Wziąłem, wypróbowałem już wiele razy i jest git.
  • ~Marcel / 2026-04-16 17:50
    Ocena: 5.00 / 5
    Wszędzie daję 5 gwiazdek bo jestem miło zaskoczony jakością usług tej firmy. Wszystko działa jak zapowiadali, a obsługa jest rzeczowa.
  • ~karsik / 2026-04-13 15:21
    Ocena: 5.00 / 5
    Ode mnie leci polecenie. Fachowo, dość tanio i z poszanowaniem klienta.
  • ~Anna / 2026-04-10 15:50
    Ocena: 5.00 / 5
    Telewizję polecam każdemu, kto mnie spyta. Nie mam uwag do działania! Działa fajnie zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej.
  • ~radek / 2026-04-09 12:56
    Ocena: 5.00 / 5
    Telewizję mam z polecenia dla babci. Bardzo wygodnie i prosto jej się korzysta, do tego ma ogrom kanałów do wyboru. Według mnie dobra firma.
  • ~noras / 2026-04-07 18:55
    Ocena: 5.00 / 5
    Telewizję oglądam od przypadku do przypadku, ale w sumie tu jest sporo interesujących programów. Mam ją w abonamencie z internetem i to chyba najlepsze rozwiązanie.
  • ~maszcz / 2026-04-04 13:40
    Ocena: 5.00 / 5
    Nie jestem fanem telewizji samej w sobie, ale warto mieć. Jak na razie nie mam do niej uwag, sprawdza się w 100%.
  • ~Komodo / 2026-03-20 13:29
    Ocena: 5.00 / 5
    Jeśli ktoś ogląda telewizję, to jest najlepszy dostawca. Są różne warianty w różnych cenach, także śmiało w zależności od naszych warunków można mieć coś ciekawego. Multiroom dla mnie z kolei to jest najlepsza rzecz.
  • ~rover / 2026-03-16 13:35
    Ocena: 5.00 / 5
    Taki upadek telewizji głosili i co? I Jak dadzą nam w pakiecie z netem to bierzemy xd przynajmniej ja i moja rodzina ;) Korzystamy w miarę często, ale też mamy wybrany pakiet, więc jest z czego.
  • ~matik / 2026-03-11 17:55
    Ocena: 5.00 / 5
    Telewizję mam od niedawna ale działa bardzo dobrze. Dużo programów do wyboru, sprawny multiroom, także polecam bo warto.
  • ~Dawid / 2026-03-06 17:49
    Ocena: 5.00 / 5
    Taka telewizja to spoko rzecz, chociaż kiedyś nie sądziłem że to powiem, bo nie oglądałem właściwie. Teraz jak chcę obejrzeć coś ciekawego to włączam kanały tematyczne lub filmowe i mogę się zrelaksować.
  • ~revo / 2026-03-04 15:53
    Ocena: 5.00 / 5
    Dla mnie najlepsza dostępna telewizja tak naprawdę. Wszystko działa płynnie, tak jak się spodziewałem. Multi room - to samo.
  • ~Raczek / 2026-03-03 14:06
    Ocena: 5.00 / 5
    U nas tv jest trochę do towarzystwa, bo pracujemy na zmiany, a i dzieci czasem coś obejrzą. Także telewizja uniwersalna.
  • ~Damian / 2026-02-24 19:17
    Ocena: 5.00 / 5
    Jak mam czas to oglądam tv, ale nie za często. Mam ją natomias w pakiecie z internetem, który mi zaproponowała pani z obsługi klienta. Umowa jest ok, nie widzę w niej nic niejasnego.
  • ~grejfrut / 2026-02-22 20:34
    Ocena: 5.00 / 5
    Toya jest taka jak podejrzewałem, tzn telewizja. Wcześniej słyszałem od paru osób, że warto, także też mam. Super dostawca!
  • ~Julek / 2026-02-16 21:08
    Ocena: 5.00 / 5
    Dobre połączenie neta z telewizją, i ja takie polecam u nich. Obsługa jedna z lepszych z jakimi się spotkałem.
  • ~synek / 2026-02-11 15:24
    Ocena: 5.00 / 5
    Wiele osób dziś nie ma telewizji albo mają internetową czy jakieś streamingi. Ja nie mieszkam sam, więc tv nie była tylko dla mnie. Na szczęście udało się pogodzć potrzeby wszystkich i wybraliśmy odpowiedni pakiet u Toya.
  • ~Lansia / 2026-02-09 18:22
    Ocena: 5.00 / 5
    Mam od nich telewizję mobilną, połączoną z internetem w domu ;) super opcja, bo w domu nie oglądam tv w ogóle
  • ~Hania / 2026-02-08 15:55
    Ocena: 5.00 / 5
    Super sprawa ta telewizja. Jako dodatek. Moim zdaniem warto sobie dokupić do internetu.
  • ~Kalisja / 2026-02-03 15:34
    Ocena: 5.00 / 5
    Dobra telewizja, mama nie narzeka na nic ;) Czasem obejrzę z nią serial,ale tak to ona głównie ogląda. I chwali :)
Dodaj własną opinię »

Podobne wyszukiwania