największy oszust to t-mobile... przeszedłem z play do t-m,, ofrowało za 99 netto 3GB internetu w UE po trzech miesiącach zabrali 2GB ale abonament pozostał ten sam. teraz złodzieje obieli mi jeszcze połowę zostało 500MB za te samą kase. UWAGA W PKT.7 UMOWY DROBNYM DRUKIEM NAPISANE JEST ZE MAJA PRAWĄ OBCIĄĆ LIMIT O POŁOWE GDY PRZEBYASZ DŁUŻEJ NIŻ 14 DNI W UE
Zaletybrak
Wadysame wady
~Polak / 2013-09-29 17:06
http://forsal.pl/artykuly/734086,predkosc-internetu-w-polsce-prawo-telekomunikac yjne.html Prędkość minimalna to 8 kb/s
~Robson123456 / 2017-09-15 17:09
Wyłączają telefon z ich winy -problemy techniczne a żądają dokonywania opłat, nawet gdy telefon nie działa.
Wpisują na wewnętrzną bazę dłużników, co uniemożliwia zakup telefonu u wszystkich operatorów TC, zaciągnięcie kredytu itd.
Lepiej mieć się na baczności i wybrać innego operatora.
~roman / 2017-07-02 19:44
t-mobile nie polecam oszuści...jestem z nimi od prawie 20 lat kończy mi się poprzednia umowa i zadzwoniła do mnie pani z infolinii obiecując darmowy telefon przy abonamencie nie wyższym niż poprzedni ,warunek to umowa na 36 miesięcy
zgodziłem się.na drugi otrzymałem telefon przesyłką kurierską i fakturę na spłatę telefonu w wysokości 700 zł z hakiem rozbitą w ratach na 36 miesięcy....Uważajcie na nich !!!
aleksandrów łódzki
~ryszard / 2017-07-02 13:34
po wielu latach współpracy z t-mobile zamierzam zrezygnować z ich usług ,za brak notoryczny brak dostępu do internetu ,zdarzały się przypadki gdy nie mogłem się dodzwonic do nikogo ani odbierać wiadomosci ,co ich dyskwalifikuje kompletnie ,pozatym niekompetencja placówek t-mobile w mojej miejscowośći które są tylko od sprzedaży ,a nie informacji , natomiast dodzwonienie się na znajomych aby unikali tą firmę.
~ula 1958 / 2016-09-28 08:36
nie polecam internetu mobilnego z tej firmy. Mimo iż nie było zasięgu musiałam płacić do końca umowy. Ich nie interesuje czy klient ma zasięg ważne, że oni mają dobre parametry.