Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Cyfrowy Polsat Szczecin opinie

 • ~Kris / 2017-01-29 18:28:24
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Podpisałam umowę o LTE 1,5 roku temu.Mając najlepszy modem,mieszkając w szczecinie niemal pod masztem,częściej nie mam internetu,niż go mam.W czasie przeglądania internetu co kilka minut sygnał znika na kilka następnych minut.Nie jestem w stanie przeczytać samych tytułów np.Onetu z góry w dół za 1 razem,otworzyć pocztę to już dramat,dobrze,że poczta zapisuje szkic e-maila,bo nie byłabym w stanie żadnej wiadomości wysłać.Na reklamację już w 2 dniu użytkowania internetu otrzymałam po miesiącu odpowiedź,że rozłączanie sygnału to wina mojego sprzętu.W odpowiedzi na dane sprzętu,odpowiedziano mi,że sprzęt jest bardzo dobry,i nie widzą powodu,bym internetu nie odbierała.A to nie mój sprzęt rozłącza mi internet,zawsze to sprawdzam,lecz nie ma sygnału Cyfrowego Polsatu.Po prostu DNO,brak kontaktu przez telefon,po 30 minutach oczekiwania na linii po prostu centralka odrzuca Twoje połączenie.Reklamacje odrzucane z winy klienta,szczerze odradzam internet od tej firmy i czekam na koniec okresu umowy.Będę ją omijać szerokim łukiem.
  ZaletyBrak
  WadyBrak sygnału co kilka minut,brak kontaktu przez telefon,brak możliwości rozwiązania umowy,gdy sygnał testowy tygodniowy się skończy i okazuje się,że płacisz bardzo drogi abonament,a internet co kilka minut znika na kilka następnych minut.
  1,5 roku temu ,w szczecinie
 • ~bartek0731 / 2017-06-05 14:02:20
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  Pierwsze zdanie dla tych co nie lubią czytać: nie dajcie się nabrać, bierzcie internet tylko na kablu!!! Zaufajcie mi! Tu nie ma gwarancji, że internet będzie działał a na kablu tak (to jest prawnie uchwycone)

  Teraz czas na historie:
  Zachęcony reklamami udałem się do salonu. Pan (kierownik sklepu) mówi następujące rzeczy: minimalna prędkość 20 Mb/s a średnia 80 Mb/s. Super! Bierzemy! Program smart dom czyli -50% ceny. Świetnie. Kolejna sprawa, pakiet GB. "Muszą państwo wziąć 90GB jeżeli korzystacie dużo bo to jest pakiet VIP i gwarantuje, że net będzie działał. Niesamowite, że w przeciągu 15 minut gość naciągnął nas na najdroższy pakiet, okłamując z pakietem VIP (nie ma czegoś takiego) i gwarantując prędkość. LIPA! W domu okazuje się, że pobieranie to całe 0,5 MB/s i tyle. Nic więcej nie da się zrobić. PORAŻKA. Raz, że reklamy wprowadzają w błąd to dwa, sam konsultant też kłamał i naciągnął. Skarga złożona, czekamy na werdykt. NIE POLECAM! Musiałem wziąć neta w innej firmie bo ten po prostu nie działa
  ZaletyBrak zalet
  Wady-wolno działa
  -oszust w punkcie sprzedaży (szczecin, ul. 26 Kwietnia, galeria handlowa Turzyn-> radzę omijać)
  4 miesiące korzystania, szczecin, ul. 26 Kwietnia, galeria handlowa Turzyn-> tam kupiony, nie polecam, oszuści!!!
 • ~klin / 2017-09-16 12:25:47
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.50 / 5
  instalator bez pojęcia nie wiedział co robić, transfer na poziomie 0,8Mb do 1,2 Mega to jakaś kpina, po podpisaniu umowy to tylko twój problem
  Zaletybrak
  Wadyszybkość mam to coś od maja
  szczecin