Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Cyfrowy Polsat Ruda Śląska opinie

 • ~ORMUS. / 2018-03-18 15:20:30
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.00 / 5
  częste awarie polegające na zrywaniu połączenia,jakość usług fatalna!!!cena z kosmosu wzięta!!! infolinia i konsultanci bez żadnej wiedzy w swojej pracy,wymyślają "bajki",kłamią,wciskają klientowi historie wzięte z kosmosu.ostatnio w czwartek 15 marca była awaria internetu polegająca na jego całkowitym braku.konsultant kompletnie nie znał się na sprawie albo i też nie chciał,zdiagnozował mi ,że mam komputer zepsuty a jak się dowiedział o tym,że mam MacBook Air to zrobił mi wykład na temat,że on nigdy nie kupił by takiego komputera.Kazał mi coś zmieniać w ustawieniach komputera,całe szczęście,że go nie posłuchałem bo bym sobie narobił problemów z komputerem.Tego laptopa mam nie całe 4 lata i nigdy nie nie było z tym laptopem problemów.całe szczęście,że tylko do sierpnia mam umowę,wypowiedzenie już wysłałem.
  ZaletyBRAK.
  WadyWSZYSTKIE MOŻLIWE.
  Miejscowośćruda Śląska,Katowice,Gliwice,Bytom,Chorzów
 • ~Kuba W. / 2017-12-07 20:49:29
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 1.25 / 5
  dramat, jak tak można oszukiwać swoich klientów ostatnio zamówiłem u nich internet (oczywiście cyfrowy polsat) obiecał 60GB a w nocy 200GB co powinno powodować że moje gry będą się pobierać co najmniej 3MB/s albo 2MB/s a jak się pobiera?

  100kb/s!!!!!!! gorzej się nie dało, obiecali nam tak dobry internet i naprawdę komputer (laptop) dali dobry ale z internetem to kompletna przesada jeszcze jak dzwonimy to informują że już wszystko poprawią....czekam czekam i jeszcze raz czekam.....i dalej nic
  internet dostarczyliśmy nam (niby ten lepszy) 5 dni temu. a już uważam że ten stary był lepszy. Błagam niech w końcu coś ze swoimi usługami zrobią bo to co robią to dno moim zdaniem
  Zaletyzero zalet
  Wadymała prędkość, słaby odbiór, zasięg bardzo niski względem tego gdzie jest mój komputer i router...
  MiejscowośćNowa ruda-Słupiec
 • ~Andrzej / 2016-05-31 21:30:43
  Dostawcy internetu › Cyfrowy Polsat Internet
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie spodziewałem się że to jest jedno wielkie oszustwo . Reklama i w punktach sprzedaży zapewniają że duża prędkość i bez limitu a to jest kłamstwo. Pakiety się same kurczą. Prędkość jest bardzo nie stabilna np: około 60 MB a po kilkunastu sekundach już jest 3 MB. Często zrywa połączenie. Nie polecam.
  ZaletyBrak
  WadySame wady.
  Około dwóch lat i od samego początku same kłopoty. Abonament 70 zł. Częstochowa ul. Śląska 3/5