ZaletyCena - jakosc, obsluga
strona 72 z 160
- « poprzednia
- 1 ...
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- nastepna »
-
~iwantysiac / 2016-09-26 20:50Ocena: 4.25 / 5
Netię mam od dwóch lat w domu. W sklepie w ktorym pracuje tez jest netia i nie mozna narzekac bo naprawde solidnie dziala bez zadnych zarzutow a do tego super mila obsluge trafilem ;) mlodszy ma teraz na studiach neta dla klientow to dostal powerbanka za darmo od netii, wiec tez fajnie. ja tam polecam i chwale. -
-
~Przemek / 2016-09-25 18:35Ocena: 1.75 / 5
Wykupiona prędkość internetu to 15 mb/s lecz na okrągło są skoki pingu i ciągłe lagi. Routery z netii też nie są zadowalające. Ogólnie nie polecam. WadyWysoka cena
Duże skoki pinguKorzystam z tego internetu ok 5-7 lat -
~rafael / 2016-09-24 21:29Ocena: 4.50 / 5
Z 10 lat korzystalem z netii w domu rodzinnym prędkośc ok 28mb/s, najszybciej w mojej lokalizacji, a teraz wykupiłem abonament do mojego studenckiego mieszkania ZaletyOferta studencka -
~Mart / 2016-09-24 13:55Ocena: 1.75 / 5
Najgorsze podejście do klienta ever! Osoby pracujące na infolinii sa zupełnie niezainteresowane klientem i pomocą mu, mówią wręcz wprost, ze tu tylko pracują i nie odpowiadają za warunki umowy. Okazało sie, ze nie ma możliwości przeniesienia usługi w jedno miejsce, ok rozumiem. W kolejne miejsce mozna było przenieść, po tygodniu kiedy miał przyjść monter okazało sie, ze jednak nie. Trzeba zmienić umowę na gorszy internet, droższa ofertę i umowę na dwa lata. Nie polecam, nie skorzystam wiecej, wszystkim odradzam! ZaletyBrakWadyObsluga klienta na żenujacym poziomieDwa lata -
~Abc / 2016-09-23 14:31Ocena: 1.00 / 5
Powiem tak ta sieć to nic innego tylko śmiech,a Ci co piszą same zalety to pewnie pracownicy. A i jeszcze jedno ludzie,którzy narzekają na netie po zakończonej umówie nadal podpisują z tymi oszustami umowy i znów narzekają po czasie na nich więc taka rada dla was moi drodzy jeżeli macie problem z nimi to poszukajcie innej sieci,a nie podpisujecie umowy i znów narzekacie. ZaletyZalet żadnychWadyO i to pełno -
~kamil / 2016-09-22 20:43Ocena: 1.00 / 5
Wrażenia z netia nie są zbyt przyjemne około co 2 dni wywala internet ale państwo z netii mają to w głębokim poważaniu by dodzwonić się do obsługi klienta trzeba kilku godzin i cierpliwości ale i tak skończy się na tym ze państwo z Netii nic sobie z tego nie zrobią WadyInternet 3 razy wolniejszy niż powinien być
Obsługa klienta jest słaba -
~Tris / 2016-09-22 12:08Ocena: 1.00 / 5
Nie ma dnia by połączenie było stałe, każdego dnia mamy nawet do kilkunastu przerw w dostawie internetu! I tak od pół roku ZaletyBRAK.Wady- brak stabilności łącza
- beznadziejna obsługa klienta
- -
~kawiecki / 2016-09-22 06:33Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma na polskim rynku telekomunikacji. Duża awaryjność. Brak fachowej obsługi. Odradzam. ZaletyBrakWadyWszystko -
-
~Ewelina / 2016-09-21 15:25Ocena: 1.00 / 5
Dobrze,że jeszcze trochę i zrezygnuje z tej sieci dla mnie to kpina co robią dałam wszędzie po jednej gwiazdce,chociaż i tak uważam że to za dużo. ZaletyŻadnychWadyŻadne -
~majuchna28 / 2016-09-20 15:04
internet jest calkiem ok troche slabnie przy wlaczanym telewizorze ale ogolnie tv to powiem, ze jest super i ta oferta do konca roku za darmo, wiele nie zostalo ale zawsze cos! -
~Staszek / 2016-09-20 09:46Ocena: 2.25 / 5
Pani na którą trafilem z obsługi klienta ma chyba wadę słuchu. Zgłosiłem awarię wszystko fajnie Pani pyta mnie na który numer się kontaktować to podałem... Oczywiście kontaktowali się ba zupełnie inny numer z dużym opóźnieniem. Pan który przyszedł bez zapowiedzi i nie był z firmy netia więc za pierwszym razem mu nie otworzyłem, bo sory ale jakiś obcy gość z innej firmy bez zapowiedzi... Jedna z usterek została naprawiona to fakt lecz prędkość internetu czyli ważniejsza dla mnie sprawa została Olana zupełnie... Nawet jest jeszcze gorzej jednak dostałem smsa od Netii, że usterka naprawiona brawo my... Szkoda tylko, że chodziło mi o prędkość. -
~Andrzej / 2016-09-16 11:43Ocena: 4.25 / 5
Proszę piszcie konkretnie te opinie sa nic nie warte.
Ja miałem NETIA ADSL2+ (na kablach Orange.)
Pingi były na pozimie 20-30ms (w Orange 40-60ms)
Router własny Fritzbox
Prędkość pobierania 16Mb/s (w orange ten sam modem 14Mb/s)
Odległośc od DSLAM - 1200m
Lokalizacja Warszawa (WAWER-LAS)
Łącze stabilne nie musiałem nic restrtować.
Raz była awaria łacza (zerwała koparka kable ) 3 dni dostałem korektę bez żadnego proszenia. Profesjonalne podejscie - zdziwiło mnie.
Dziwne, że net pracował lepiej niż od orange.
ZaletyUmowa bez zobowiązańWadyCzasami na infolini rozmawiałem z Pokemonami.;) Długi czas oczekiwania na połaczenie. Dostarczny Netiaspot ma słabe wi-fi.2 lata -
~niezadowolony / 2016-09-15 23:01Ocena: 1.00 / 5
TRAGEDIA!!! Nic nie działa dobrze, ciągle rozłącza, nawet wtedy, gdy korzystam tylko ja... Nie polecam, cała ich reklama to kompletna bzdura! Najgorzej zainwestowane pieniądze w życiu... ZaletyBrakWadyWszystko -
~jaro / 2016-09-15 18:54Ocena: 1.00 / 5
najgorszy operator jaki tylko moze byc.mam oferte predkosc bez limitu a nawet 1mb nie wyciaga.
nie polecam nikomuZaletynie polecamWadynie polecam -
~kociniak / 2016-09-15 11:23Ocena: 3.75 / 5
Mam netię w domu w okolicach Bydgoszczy i podpisałem niedawno umowę na internet dla studenciaków w Warszawie. Po dobrych doświadczeniach z poprzednich dwóch lat nie miałem wątpliwości, żeby wziąć ich usługi raz jeszcze. No i nie żałuję. Naprawdę ok wszystko działa, cena jest w porządku i krótka umowa na rok akademicki - polecam. -
~Katarzyna / 2016-09-14 20:35Ocena: 1.00 / 5
Oszusci
Nie da się rozwiązać umowy przy przeprowadzce, a przeniesienie trwa i chcą nowa umowę na kolejne 2 lata. 4 miesiące czekam na przeniesienie uslugi i ciągle place...Za dlugo -
-
~Pawel / 2016-09-07 20:42Ocena: 2.00 / 5
Kupilem u nich internet 100mb solo, na papierze parametry swietne, jednak po podłaczeniu okazalo sie ze jakosc połaczenia internetowego czesto jest czesto fatalna. Wolalbym miec stabilne 20mb niz 100mb z ktorego nie da sie korzystac, nie poelcam ZaletycenaWadyfatalna jakość stabilności połaczenie internetowego -
~Bigi / 2016-09-05 16:34Ocena: 4.50 / 5
Właśnie wróciłem do Warszawy na kolejny rok studiów i znów z kumplami zdecydowałem się na Internet od Netii. Oferta dla studentów jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Mieszkamy w trzech, więc 50 zł do podziału za dobrze działający internet to super oferta. Polecam. Zaletycena, prędkość, czas trwania umowy -
~Magda / 2016-09-05 16:24Ocena: 1.50 / 5
Obsługa klienta tragiczna!!!
zadzwoniłam na infolinię z chęcią zamówienia internetu, ale najpierw chciałam zapytać o szczegóły. Pan na zadane przeze mnie pytania, powiedział tonem pretensjonalnym: "wszystko jest na stronie internetowej" ... !!! przypominam, że chciałam dopiero ZAMÓWIĆ internet!!!... to ja pytam: po co Netia zatrudnia kolesia na infolinii, który odsyła do strony internetowej - niech na infolinii puszczają tekst typu: "chcesz wiedzieć więcej wejdź na nasza stronę i szukaj!!!" Jak tak ma wyglądać kontakt z dostawca to ja serdecznie dziękuję! Już zamawiam gdzie indziej.ZaletyJeszcze dobrze nie skorzystałam, ale coś mi mówi, że zalet BRAKWadyTraktowanie przyszłego(niedoszłego)klienta jak śmiecia!Rozmowa dnia 05.09.2016 r. z Michałem G. -
~Maciekkk / 2016-09-05 15:02Ocena: 1.75 / 5
Internet działa wolno. często się zawiesza z gier mnie wywala, a cena taka sobie.Polecam Orange. ZaletyZadnaWadyWszystkosa
strona 72 z 160
- « poprzednia
- 1 ...
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- nastepna »
