Ja od niemal dwóch lat mam w Warszawie Netię (właśnie Gigakablówkę), i jestem zadowolony. Z obiecanych 20 Mb/sek na speedteście mam z reguły 20,15 Mb/s. Tylko raz zdarzyło się, że przepustowość spadła do 15 Mb/s. Zadzwoniłem do Netii i po chwili wszystko wróciło do normy. Interwencja zajęła mi 4 minuty.
Jeżeli ktoś korzysta z internetu i TV na kablu telefonicznym, to niech nie oczekuje cudów.
ZaletyBezawaryjne działanie. Niska cena.
WadyDostępność Gigakablówki tylko w Warszawie i Krakowie.
Korzystam niemal 2 lata, abonament za internet 20 Mb/s i ok. 80 kanałów TV: 39 zł.
