MiejscowośćŁódź
strona 60 z 160
- « poprzednia
- 1 ...
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- nastepna »
-
~Bogusia / 2017-12-18 11:02Ocena: 2.25 / 5
Tragiczna obsługa klienta, każdy konsultant mówi co innego wysyłają nie to co zamawiasz po to żebyś płacił więcej. Nie dałam się nabrać 2 godz na telefonie poskutkowaly. -
-
~JN always / 2017-12-17 21:36Ocena: 1.00 / 5
Jak zawsze opinia bedzie taka jaka sobie wyrobili czyli najgorsza mozliwa jaka jest. Dzien bez lagow to dzien swietowania u nich. Internet jak juz nie raz pisalem lepszy jest w telefonie. Odradzam wszystkim brania od nich cokolwiek bo juz w 1 dzien poczujecie jak bardzo zabladziliscie kupujac jakas oferte od nich. Zalety-brakWady-wszystko -
~Michal / 2017-12-14 23:51Ocena: 1.00 / 5
Tragedia!!! Nie polecam!!! Szybszy internet mam w telefonie który niestety muszę udostępniać z uwagi na najniższy transfer w Polsce! Przpustowość na poziomie 12 KB/s! Kpina i żart!!! Postaram się, aby zerwano ze mna umowę!!! ZaletyAbosultnie nie posiada!WadyTransfer, Cena, Obsługa klientaMiejscowośćCzęstochowa -
~niezadowolony klient / 2017-12-13 20:52Ocena: 1.25 / 5
Szybkość internetu pozostawia wiele do życzenia... -
~Krzychoo / 2017-12-12 13:37Ocena: 1.75 / 5
Nareszcie pożegnałem się z firmą Netia. Wcześniej był to Dialog. Dopóki był to Dialog to usługi działały na dobrym poziomie i serwis był zadowalający. Nikomu nie polecam.
Miałem u nich 3 usługi (TV, Internet do 50 Mbps, telefon bez limitu)
Jakość łącza.
Awarie które często im się zdarzają rozwiązują długo. Jak w piątek popołudniu im się zdarzy to awarię usuwają dopiero w poniedziałek koło południa. Hitem była awaria trwająca 2 tygodnie. Ja otwierałem zgłoszenia a oni zamykali bez kontaktu i sprawdzenia. W końcu udało się wyartykułować problem. Serwisanci rozwiązywali problem rozłączającego się modemu światłowodowego 2 tygodnie. Już chcieli światłowód wymieniać a okazało się że wystarczyła wymiana zasilacza.
Obsługa infolinii. Panie miłe i na tym koniec.
Oferta:
Dno. Uwaga na ofertę TV. Zaliczają do ilości kanałów telewizję regionalne (chyba około 20 kanałów a na każdym to samo) jako każdy osobny. Niby można sobie samemu ustawić dowolne pakiety ale to tylko teoria.
Hit na koniec.
Trzeba im zdać sprzęt. Posiadałem dekoder do TV i modem światłowodowy. Modem przyjęli w punkcie obsługi klienta ale dekodera nie chcieli bo dekoder to muszę sam odesłać do magazynu na swój koszt. Bo tak jest w umowie. Normalnie kosmos.
Ta firma to jeden wielki kanałZaletyW miarę działające łącze, chociaż o wartości z umowy jako maksymalnej można tylko pomarzyć.Wady- modem światłowodowy grzeje się makabrycznie
- Netia Spot - pilot działa jak tylko jest dokładnie skierowany na urządzenie. każdy odchył wyżej lub niżej powoduje zawieszenie.
- serwis makabryczny.
- infolinia brak osób znających się na usługach sprzedawanych.
- bardzo droga oferta
- uwaga oszukują przy kanałach TVMiejscowośćWrocław -
~Nata / 2017-12-07 20:14Ocena: 1.50 / 5
Very bad customer service. After 4 weeks of breakage and constant contacts wth Netia we had to switch to another provider. And they charged us for all time there was no internet MiejscowośćKrakow -
~Autumn81702 / 2017-12-07 00:50Ocena: 1.00 / 5
Bardzo dawno nie opisywałem swoich przygód związanych z tym internetem - moja ostatnia opinia była pisana w czerwcu 2016. Pamiętam jak konsultantka w tymże roku zapewniała, że internet będzie naprawdę dobrze działał, byle tylko zostać...
Jest grudzień 2017. Ten internet to JEDNO WIELKIE ŚCIERWO!
Parametry:
TRAGEDIA! Na jakiej podstawie mam cieszyć się z tego, że Speedtest podaje parametry niemalże zgodne z tymi na umowie (ping: 5ms, DL: 9,46Mb/s, UP: 1,05Mb/s; umowa MAX10), jeżeli łącze jest awaryjne? Parametry mimo to nie są szczególnie rewelacyjne.
Cena:
Za to coś zwane "Szybkim internetem MAX10" oraz telefon stacjonarny w taryfie "Do wszystkich bez limitu" N(i)etia woła 9 dych, często z hakiem. Jak dla mnie to zamiast pieniędzy należy im się worek z pewną brązową zawartością, coby jednoznacznie wskazać im jak warty jest ich internet.
Obsługa klienta - UWAGA, JEST TO HIT TYSIĄCLECIA:
Problem z internetem. Przedzwoniłem na infolinię, wybrałem pomoc techniczną... 15-20 sekund ciszy i nagle IVR informuje o problemach technicznych.
Obejście polega na wybraniu "połączenia z konsultantem" i późniejszym wybraniu tematu rozmowy - minus obejścia jest taki, że działa ono tylko wtedy kiedy pracują wszystkie działy. Biada temu, komu internet padnie w nocy albo w niedzielę - czyli wtedy, kiedy pracuje tylko dział techniczny.
Jak już klientowi uda się dostać do kolejki połączenia z konsultantem, należy liczyć się z bardzo długim czasem oczekiwania.
Niezawodność - NASTĘPNY HIT:
Bardzo niestabilne, wysoce awaryjne łącze. A to przerywa, a to zaginiony serwer PPP, a to zacina się, a to coś jeszcze i tak dalej... jak dobrze że operator komórkowy nie zabrania tetheringu, przynajmniej mogłem skorzystać z internetu wtedy kiedy N(i)etia się wyłożyła po raz kolejny.
Jakie z tego podsumowanie?
Po pierwsze - NIE POLECAM!
Po drugie - do osób które są zainteresowane współpracą z tą firmą: PRZESTRZEGAM! Negatywne opinie nie biorą się znikąd.
Po trzecie - do osób które się użerają z tą firmą: WSPÓŁCZUJĘ! Zostaje mi życzyć powodzenia w walce z tym molochem. Pismo będące rozwiązaniem umowy zostało już przeze mnie przygotowane, teraz tylko wysłać i ewakuuję się z tego cyrku.ZaletyNie stwierdza się żadnych zalet.WadyWysoka zawodność, koszt nieadekwatny do jakości, problematyczna obsługa klienta - dodzwonienie się graniczy z cudem (awaria IVR, chyba że użyje się obejścia - wtedy należy liczyć się z bardzo długim czasem oczekiwania na rozmowę z konsultantem, zwłaszcza jeżeli jest to osoba z działu technicznego). Nie ukrywam, że już resztkami sił się powstrzymuję od posłania wiązanki na infolinii - wiązanki z cyklu "co sądzę o...". Jednym słowem: TRAGEDIA.MiejscowośćWarszawa -
~Netia to gówno / 2017-12-06 13:04Ocena: 1.00 / 5
W tygodniu są minimum 4 dni w których ciągle zacina lub nie chce się połączyć, ten Internet to jedno wielkie gówno, nie polecam, stracicie wielu klientów jeśli dalej Internet będzie przerwany w środku dnia, wasze światłowody to jedno wielkie gówno a nie szybki Internet. WadySłaby, ciągle świąt się Internet, wysoki pingMiejscowośćOLAWA -
-
~warrenprice / 2017-12-06 12:36Ocena: 1.00 / 5
Złodzieje i oszuści, nie będę płacił za internet którego nie ma ZaletybrakWadywszystko -
~Marcin / 2017-12-04 11:23Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, odradzam
Awaryjna sieć
Obsługa klienta TRAGEDIA
Wcale nie chcą pomóc. "Nie mogą pomóc" czeka się bardzo długo na konsultanta, który łączy z innym konsultantem i tak z 4 razy.WadyWszystkoMiejscowośćOpole -
~Ggff / 2017-12-03 13:43Ocena: 1.25 / 5
Ciagle braki internetu router działa tylko na 2 m MiejscowośćWarszawa -
~Wiesiek / 2017-12-01 22:30Ocena: 2.00 / 5
Częste awarie w szkielecie Netii, jak nie przeciety światłwód to inne pierdoły. Kiedyś było ok, obecnie kicha!!! -
~Tomek / 2017-12-01 21:55Ocena: 1.00 / 5
Z usług Netii korzystam od ponad 6 lat, na początku było ok to co zadeklarowane w umowie tak było no może jakieś chwilowe słabości, teraz to jakaś masakra prędkość nie przekracza 5% z umowy, a mam ja jeszcze rok, opłaty zawsze robione w terminie. Z uwagi na ograniczone możliwości innych operatorów za wielkiego wyboru nie mam ale teraz to już przesada, czas poszukać alternatywy. ZaletybrakWady-niskie prędkości
-słaba obsługa klienta
-w stosunku do obecnych parametrów bardzo wysoka cenaMiejscowośćWojciechów -
~Piotr / 2017-12-01 20:41Ocena: 2.75 / 5
sama usługa ok choc oczywiscie 100 Mb internet to oczywiście fikcja. Jak jest 20 Mb to jest dobrze. Zaletyw miarę dobra przepustowoscWadyoszustwo cenowe po podpisaniu umowy: najpierw wysylaja maila z ogolna informacja żeby aktywowac hbo go bez podawania zadnych szczegolow ze to w ogole cos kosztuje. Ktos moze miec wrazenie ze to darmowy dodatek. Po utworzeniu konta przez Klienta usluga sie aktywuje i wysylany kest kolejny mail ze szczegolami ze ta usluga jest platna jesli Klient bedzie chcial dalej z niej korzystac. Nie jest jednak jasne ze ta usluga automatycznie przechodzi na opcje platne i rezygnacja z niej jest w zasadzie niemozliwa. Nigdy sie nie czulem tak oszukany przrz dostawce uslug kal tu przez netieMiejscowośćWarszawa -
~klient / 2017-11-30 19:49Ocena: 1.25 / 5
Internet rozłącza kilka razy dziennie, zasięg jest bardzo słaby, prędkość jest dramatyczna. Niestety był to jedyny dostępny operator, nigdy więcej. ZaletybrakWadystabilność
prędkość
obsługa klientaMiejscowośćPoznań -
~Michał / 2017-11-29 11:10Ocena: 1.00 / 5
Ciągle problemy z internetem problemy z dodzwonieniem się
ZaletyBrak zalet same wadyMiejscowośćLubin -
-
~mon / 2017-11-28 22:51Ocena: 1.00 / 5
Ciągłe problemy techniczne, żeby je rozwiązać należy skontaktować się z konsultantem na płatnej 62gr/min infolinii która jest wiecznie zajęta. Miejscowośćgdynia -
~Marian / 2017-11-27 21:12Ocena: 1.00 / 5
Na początku nie dostarczyli mi routera bo kurier nie mógł trafić i nie można było go odebrać osobiście z salonu. Zaproponowali kupienie routera osobno na własny koszt i skonfigurowanie. Teraz nie mam internetu od trzech tygodni bo monter mówi, że to nie ich router i nie mogą go wymienić. Jedyne co mogę zaoferować to jak najszybsze zrezygnowanie z umowy. ZaletybrakWadyCała sieć.MiejscowośćWarszawa -
~Wieslaw / 2017-11-26 22:54
Za każdym razem zgłaszam awarię przyjeżdżają monterzy jeden mądrzejszy od drugiego naprawiają telewizję przez telefon Proszę włączyć Proszę wyłączyć Czekam tylko aż minie koniec umowy i zrezygnuje i nikomu nie będę polecał ZaletyŻadneWady wszystkie możliweMiejscowośćWarszawa -
~Jan Nowak Nie POLECAM NETII / 2017-11-26 19:37Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam
Niue miałem internetu przez 1 miesiąc
Jestem Złamany i zasypiam przy komórce gdy chcę się dodzwonić do Neti Obsługi Klienta
ZaletyJeśli nie chcesz mieć internetu przez 1 miesiąc to wspaniała okazja dla Ciebie <3WadyNETIAMiejscowośćPolska
strona 60 z 160
- « poprzednia
- 1 ...
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- nastepna »
