Witam
Mam podpisac umowe z neti na internet 6mb i telefon, na stronie netii i w rozmowei z konsultantem potwierdzono ze moge miec 6 mb. Mam teraz 1 mb z kablowki za 50 zł a tu mam dostac 6mb za 49. Prawie wszyscy tu pisza ze to tylko obiecanki i bede miec same problemy (kablowka dziala swietnie ale to tylko 1 mb). Konsulkant zapewnia za walcza neta w 30 dni na lini tpsa. Jak jest naprawede z tym netem? Sam juz nie wiem mam podpisac umowe w poniedzialek. Nawet gdy bedzie 2 mb i i tak juz lepiej niz moje 1 mb ale boje sie zeby nie bylo nizej niz mam dotychczas. Prpsze o pomoc. Pozdrawiam Tomek.Zaletyreklamowana szybkosc i cana
Wadytylko to co przeczytalem tu
mam zamiar podpisac umowe