Opiniami warto się dzielić!

Nest Bank opinie

Ocena na podstawie 267 opinii

1.91 / 5

  • Obsługa klienta
    1.81
  • Oferta
    2.00
  • Prostota obsługi
    1.95

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 14
  • / 2026-06-26 22:53
    Ocena: 1.67 / 5
    Tragiczny kontakt, zarabiają na prowizjach gdzie się tylko da, więc taniość oferty jest wątpliwa
    WadyProwizje i opłaty za nic
  • / 2026-06-25 09:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznajdziejny bank. Nie moge wykoncać tranzakcji kartą za usługi zagraniczne. Dzwonię na infolinię, aby wyjaśnić dlaczego wyświetla się komunikat, że karta straciła ważność lub że jest błędnie podana data. Tłumaczę Pani, że wszystko dobrze wpisuję, a ona się rozłącza i blokuje mój numer telefonu. Co to ma być!!!??? Żenada, a nie bank.
  • / 2026-06-20 17:52
    Ocena: 1.33 / 5
    Stanowczo nie polecam. Brak placówek, kolejki, beznadziejna obsługa. Zablokowali mi konto pod pretekstem, że nie podałem wysokości wynagrodzenia, pomimo że przesłałem mailem. W żadnym banku nie żądano ode mnie podania wysokości wynagrodzenia, tylko wypełnienie ankiety. Na meilu nikt się nie podpisał. Korespondencja z anonimem. Zignorowali reklamację w oddziale, udając, że coś robią. Nigdy w żadnym banku nie spotkałem sie z tak beznadziejną obsługą.
  • / 2026-06-15 16:14
    Ocena: 1.00 / 5
    2 godziny sie tam nie można dobić na infolinie Nawet nie ma informacji o kolejce oczekukących!!!!
  • / 2026-05-12 20:26
    Ocena: 5.00 / 5
    Kocham ten bank. Mam porownabie z pocztowym, dovrze ze pocztowy nie pobiera oplat za mruganie, bo za wszystko inne pobiera. Nest bank kosztuje mnie 0 zl, prowadzenie konta, karty, zero problemow!!! W porzadku infolinia, ale dzwonilam raz bo wszystko moge ogarniac sama.
    ZaletyNajlepsza appka, przejrzysta, intuicyjna.
    Bezproblemowa obsluga konta.
    Opcje blokowania sobie funduszy celem odkladania.
    WadyBraaaaaak
  • / 2026-03-13 13:07
    Ocena: 2.00 / 5
    Obciążanie karami i wymagania oraz procedury nie stosowane w innych bankach.
  • / 2026-02-09 07:55
    Ocena: 3.00 / 5
    To chyba najtańszy bank do wybierania z konta comiesięcznej pensji (0zł w odp. bankomatach), trzymanie oszczędności na koncie w tym banku jest ...odważne.
    Zablokować dostęp przez aplikację jest prostszy niż zrobienie przelewu. A odblokowanie bez kontaktu z infolinią (który też nie jest łatwy) jest niemożliwe... na www jest formularz-wniosek o odblokowywanie konta ale po wpisaniu POPRAWNYCH danych i zatwierdzeniu kodem z sms i tak wywala komunikat o niepoprawnych danych.

    15 lat konto w mBanku zero problemów ...dopóki nie zaczęli naliczać opłat tylko Polaczkom. Tutaj lepiej nic nie grzebać w ustawieniach, i broń boże zapomnieć hasła.
    Bank nie wspiera profilu zaufanego...
    Zaletykonto i niektóre bankomaty za 0zł.
    Wadyłatwo stracić dostęp do środków a proces odblokowania jest trudny.
  • / 2026-02-07 15:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam od listopada próbuje odzyskać pieniądze moje schorowanej 92 letniej mamy. Jakieś weszły odpowiedź ma 3 pytania, żeby zweryfikować konto czy nie jesteś pralnia pieniędzy . Nie ma tego w innych bankach zresztą widać że tam wpływała tylko emerytura , a mama nie pamięta jak mają synowie na imię . Po 100 telefonów na infolinię i pism , odpowiedź nie jestem strona i musi właściciel przyjechać do oddziału. Pojechałem w Lublinie pani powiedziała że jest oddziałem współpracującym i nie może odblokować konta ani przyjąć dokumentów ani zadzwonić do jakiegoś kierownika , zresztą była tak przestraszona że widać że nie byłem tam pierwszy. Najbliższy oddział w Warszawie pan mi mówi że jak przyjadę to nic nie załatwię bo musi być właściciel mimo że mam pełnomocnictwo do konta i notarialne poświadczenie do występowania we wszystkich sprawach. Każą mi jechać z chorą matką 400 kilometrów chyba w ostatnią podróż Napisałem do działu prawnego przesłałem umowę konta zaświadczenie o niepełnosprawności , notarialne upoważnienie w występowaniu we wszystkich organach dowody oni się tym nie zajmują na 20 pism za każdym razem odpowiada kto inny i nic . W końcu zażyczyli sobie podpisu zaufanego przez ZUS . Założyłem przesłałem przy okazji udało się zmienić bank na który teraz wpływa renta , ale przywłaszczyli sobie kilkadziesiąt tysięcy całe oszczędności mamy. Po tym jak wysłałem podpis zaufany 31 grudnia przyszły mi 2 maile w tej samej sekundzie odblokowujemy pani konta i zablokowaliśmy pani konto od 03 stycznia podałem ich do rzecznika finansowego , ale widać że mają dużo roboty , byłem już w ich oddziale 2 razy bo mają w Lublinie . Do tych pseudonaukowców pisze co tydzień teraz już tylko że rozpatrują mój wniosek . Wycofałem wszystkie pieniądze z konta firmowego jak i mojej małżonki ostrzegam też wszystkich przed tymi przekrętami to bankrut .
    WadyNie ma zalet
  • / 2026-01-30 13:28
    Ocena: 2.33 / 5
    lichwa ,lepiej pożyczać we frankach szwajcarskich.
  • / 2026-01-29 08:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam uwazajcie na karty kredytowe , placisz co miesiac duże kwoty a to tylko odsetki .... wiec nigdy nie splaci sie tej karty . Po przeliczenich jak masz na karcie 50 tys to zeby ja splacic musisz wydac 400 tys ....
    Bardzo nie polecam
    ZaletyBrak zalet
    WadyBrak slow
  • / 2026-01-19 22:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Wymuszona aktualizacja aplikacji mobilnej zablokowała dostęp do konta. Po miesiącu nadal nic nie zrobili. Jak tylko odzyskam moje pieniądze zamykam konto i radzę innym trzymać się z daleka od tej podejrzanej instytucji zatrudniającej amatorów.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • / 2025-12-17 13:11
    Ocena: 2.67 / 5
    To jest bank tylko dla dużych i bogatych. Złozyłem wniosek o kredyt i po miesiacu, od ostatniego kontaktu nie dostałem odpowiedzi o decyzji, która oczywiście była odmowna. Zero zrozumienia dla takich małych firma jak moja (obrót roczny ok 200tys. zł, zysk netto ok 80 tys.zł. zero zobowiązań i kredyt na 150 tys. zł.) i oczywiście zero wsparcia.
    Zaletymiła obsługa ale to jest wszędzie, niskie koszty obsługi bankowej
    WadyZero wsparcia w trudnej chwili i to za co, za to że moi kontrahenci, za moje usługi wpłacaja na konto w tym banku czyli wszystko dla banku a zero dla klienta, żenada.
  • / 2025-12-15 13:54
    Ocena: 1.33 / 5
    Jestem Klientem Nest Banku jeszcze za czasów Smart Banku i nic się nie zmieniło. Mam konto firmowe i prywatne. Tragedia. Może jak się chce mieć darmowe konto to spełnia powiedzmy jakieś tam wymagania, ale jeśli chcecie wziąć jakiś produkt kredytowy to omijać ten bank z daleka. Miałem debet w rachunku firmowym i bank tydzień przed końcem umowy wypowiedział mi umowę lub jak to sami pięknie nazywają nie przedłużył. Następnie były wpływy na ok 65% całości wziętego debetu. Złożyłem wniosek o restrukturyzację kredytu (będą go rozpatrywać 30 dni) oczywiście nie powstrzymuje to windykacji ze strony banku. A piszę że nic się nie zmieniło bo kiedyś też miałem jako klient indywidualny kredyt na 1500zł i windykowali też po jakiejś nie spłaconej kwocie 50zł. Tragedia omijać szerokim łukiem nikomu nie polecam. Klienci którzy mają obroty na rachunkach firmowych w tych kwotach wszędzie są witani, a tu widać zagranicznym właścicielom banku polski złoty nie pasuje.
    Zaletykonto bezpłatne
    WadyWszystko pozostałe, obsługa gotówki, obsługa kredytów, windykacja, zmieniająca się aplikacja
  • / 2025-11-04 13:20
    Ocena: 5.00 / 5
    Świetna obsługa, fachowe podejście do klienta. Pan Paweł z placówki Nestbank w Piotrkowie Trybunalskim to profesjonalista, bardzo miły i kompetentny człowiek . Polecam!
  • / 2025-10-28 11:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Koszmarny bank. Od 10 dni mam konto zablokowane. Panie z infolinii potwierdzały, że blokada jest bezzasadna (ostatnio wczoraj) i ciągle jest zablokowane!!!!!!!!
    Zaletybrak
    WadyOpisane w opinii
  • / 2025-10-22 15:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Bank bezprawnie przejmuje mienie, blokując pieniądze na koncie pod pozorem braku jakiś bezprawnych wniosków , które podpisują zarząd wspólnoty mieszkaniowej , zarządca i wszystko mało. Kompletny brak obsługi klienta . Traaaaaagediaaaaaa.

    jak najdalej od tego banku
  • / 2025-10-18 10:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Zablokowali mi konto, wprowadzili w błąd i na koniec oskarżają że to moja wina.
    ZaletyBrak
    WadyNie profesjonalni, chamscy.
  • / 2025-10-17 22:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Chciałem aktywować aplikację mobilną. Straciłem dostęp do konta.
    Trzeba będzie być może do sądu albo prokuratora bo zostały na koncie pieniądze. Przez kilka godzin próbowałem dzwonić na infolinię i odzyskiwać konto na ich stronach . Wszystko na nic
    Zaletynie ma
    WadyWszelkie ułatwienia mogą zablokować dostęp do konta.
  • / 2025-10-16 16:02
    Ocena: 1.33 / 5
    Beznadzieja Komunikacja z infolinią beznadziejna, obsługa dramat.
    ZaletyBrak
    WadyJ. W
  • / 2025-10-16 14:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko wirtualnie. Żywego człowieka trafić cud. Do najbliższego punktu z Bielska Białej około 50 kilometrów.
    ZaletyKonto za darmo.
    WadyNie ma z kim gadać , chyba że z maszyną. Nikt nie oddzwania bo nie ...może ? nie wolno ? czy ma klienta w ....każdy wie gdzie. Chyba opcja numer 3.
strona 1 z 14