Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

neo24.pl opinie

Ocena na podstawie 215 opinii

2.60 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.80
 • Dostawa
  2.48
 • Poziom cen
  3.05
 • Łatwość zamawiania
  3.21
 • Asortyment
  2.99

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 11
 • ~Jar / 2023-03-24 14:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam wszystkich przed zakupami w tym sklepie. Zamówienia nie są realizowane.
  Obsługa obiecuje złote góry za wycofanie opini ale tylko na obietnicach się kończy.
  Dają kody rabatowe ale jak się okazuje to wielka lipa, kończy się na obiecankach. Ceny które podają nie są zgodne z rzeczywistością. Odradzam korzystania z tej strony i zakupów u nich.
  ZaletyBrak zalet
  WadySame wady
 • ~Krystian Z / 2023-03-22 14:02
  Ocena: 5.00 / 5
  Suszarka Bosch WTR87TW0PL Suszarka Boscha jest bardzo elegancka ,prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach. Działa bardzo cicho. Oferuje wiele programów i zaawansowaną technologię suszenia. Jest to najlepszy zakup jakii zrobiłem w ostatnim czasie. Jest to nowy członek rodziny Polecam produkt.
  ZaletyCicha elegancka
  WadyBrak
 • ~Dorota / 2023-03-19 10:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa fatalna, klienta obsługują osoby niekompetentne, działające jak automaty. Zakupiłam sprzęt i poprosiłam o wystawienie faktury imiennej z widocznym moim NIP i pani z obsługi wmawiała mi,że posiadam firmę i nie mogę mieć wystawionej takiej faktury, sprawdzała mój wpis do ceidg i twierdziła, że mam firmę mimo iż wyraźnie było w nim zaznaczone że firma działała pod inna nazwą i jest zawieszona już od 5 lat. Niestety nie udało mi się uzyskać faktury o jaką mi chodziło mimo iż w innych firmach np. TEFAL nie było z tym żadnego problemu. Nie polecam tego sklepu.
  ZaletyBRAK
  WadyBrak kompetencji pracowników i niemiła pbsługa.
 • ~andrzej / 2023-03-13 17:55
  Ocena: 1.00 / 5
  osługa reklamacji bardzo kiepska walcze 30 dni ozałatwienie reklamacji brak słow
  Zaletybrak
  Wadybrak reakcji na człowieka
 • ~Adam / 2023-03-10 09:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam Wszystkich przed zakupem czegokolwiek w tym sklepie. W przypadku konieczności zareklamowania towaru, firma Neonet24 a dokładnie dział reklamacyjny tej firmy, zrobi wszystko aby gwarancję odrzucić.
  Sklep ten wprowadził wewnętrzne zasady, które są niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem.
  Ponieważ jestem drugim właścicielem produktu, okazało się że gwarancja na legalnie zakupiony w Polsce produkt nie przysługuje. Dlaczego? z pokrętnych wyjaśnień działu reklamacji dlatego, że nie byłem pierwotnym kupującym!
  Naturalnym jest to, że gwarant udziela gwarancję na przedmiot a nie kupującego. Kupując towar w jakimkolwiek sklepie, podstawą gwarancji jest rachunek, często bez wskazania osoby kupującej.
  Obecnie jestem pełnoprawnym właścicielem zakupionego towaru (co potwierdza przedstawiona z NEO24 faktura), na który przysługuje gwarancja.
  Uprawnienia gwarancyjne nie są związane indywidualnie z kupującym, lecz zawsze „idą za rzeczą”. Pierwszym uprawnionym jest oczywiście nabywca rzeczy. Jednak uprawnienia te przechodzą na jego następców prawnych – kolejnych nabywców rzeczy, którzy uzyskując prawa do rzeczy, nabywają również wierzytelność z tytułu udzielonej nabywcy gwarancji.
  Gwarant, udzielając gwarancji – czy to w dokumencie gwarancyjnym, czy też np. w reklamie – nie kieruje swojego oświadczenia do indywidualnie oznaczonej osoby, lecz do każdorazowego nabywcy rzeczy. Gwarancja jest zatem związana z rzeczą, a nie z osobą. Uznanie, że możliwa jest sytuacja, gdy nabywca przenosi rzecz na inny podmiot bez przeniesienia uprawnień z gwarancji, byłoby sprzeczne z naturą tej czynności prawnej, ponieważ celem gwarancji jest zapewnienie możliwości korzystania z rzeczy odpowiedniej jakości przez jej posiadacza.
 • ~PMaj / 2023-03-03 15:54
  Ocena: 5.00 / 5
  Posiadam zmywarkę BOSH model SMV4EVX10E jestem z niej bardzo zadowolona. Przede wszystkim naczynia nieskazitelnie czyste, czego nie mogłam powiedzieć o poprzedniej zmywarce, z której korzystałam. Urządzenie jest bardzo ciche i spokojnie mogę włączyć je na noc. Do tego dość bogata opcja funkcji powoduje, że nie zamieniłbym jej na żadną inną. Sklep, w którym kupiłam to PHU Antkowiak Oskar AGD RTV we Wrześni. Szczerze polecam, przemiła obsługa, godna polecenia.
  ZaletyNaczynia nieskazitelnie czyste, krótki program przy wysokiej temperaturze.
  WadyBrak
 • ~Gregor / 2023-02-09 05:20
  Ocena: 2.60 / 5
  Oplacona ekstra dostawa w wybranym dniu. Dzien dostawy okolo poludnia dostaje maila i smsa ze dostawa za dwa dni. Dzwonie do sklepu i slysze ze to firma kurierska decyduje o terminie dostawy. Wiec pytam po co qurwa wogole ten niby kalendarz jak i tak to nie dziala. Dwa. Umowe zawieraöem ze sklepem a nie z jakims zadbane na dostawe w wybranym terminie. Ale qrowa po drugiej stronie tepa jak dzida nie rozumie co do niej mowisz i pieprzy dalej o kurierze. Teraz jak czytam o tych uszkodzeniach to zastanawiam sie czy nie anulowac trgo zamowienia i miec spokoj.
  Na ten moment jak dla mnie to to jest kompletna porazka.
  ZaletyBrak
  WadyTak i to wiele. Lamanie warunkow umowy kupna sprzedazy
 • ~Mi / 2023-01-27 21:27
  Ocena: 1.80 / 5
  Dwa razy beż poinformowania nas przełożona dostawa na inny dzień pomimo wyboru i opłacenia dostawy komfort z wyborem dnia i godziny dostawy. Organizowanie wolnego i oczekiwanie 4 godziny na budowie beż sensu. Pani na infolinii po zgłoszeniu problemu arogancką i podnosząca głos.
 • ~Duck2 / 2023-01-23 14:15
  Ocena: 2.80 / 5
  Masakra! Zdecydowanie nie polecam. Nie zamawiajcie usługi montażu zmywarki. Usługa skandalicznie wykonana. Mnie zalało kuchnię. Sklep nabrał wody w usta i udaje, że to nie jego sprawa. Obsługa klienta dno straszne.
  WadyUsługa montażu i obsługa klienta tragedia.
 • ~tomasz / 2023-01-18 15:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Nigdy wiecej! Oszusci - sprzet powystawowy wysyłają jako nowy. Dostałem soundbar niekompletne wypoazenie, slady uzytkowania. Jesli nie zwroca pieniedzy czeka Rccznik Praw Konsumenta
  Wadynie polecam!
 • ~Karolina / 2023-01-12 17:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Moim zdaniem najgorsza firma z jaką miałam do czynienia! Zamówiłam u nich zmywarkę i zapłaciłam za to by przyjechała w konkretnym dniu w godzinach 8-12. Do tej pory nie mam zmywarki. Nie mogę się również doprosić maila o anulowaniu zamówienia po tym jak poinformowałam ich że chcę zrezygnować z ich usług i anulować zamówienie. NIE KUPUJCIE U NICH SZKODA CZASU, NERWÓW i ZDROWIA.
  ZaletyBRAK
 • ~kolejnyoszukanyklient / 2023-01-07 11:41
  Ocena: 1.80 / 5
  Prawdopodobnie najgorsza firma w Polsce. Sprzedano mi wadliwy sprzęt. Firma nie tylko nie umie (nie chce?) go naprawić, ale także odmawia wymiany na nowy lub zwrotu pieniędzy. W dodatku nie dopuszcza negatywnych opinii na swojej stronie. Złodzieje, u których nigdy więcej nie kupię niczego.
  ZaletyBrak
  WadyOszukiwanie klientów i manipluacja danymi.
 • ~chlopek / 2022-12-27 13:46
  Ocena: 2.20 / 5
  Zakupiłem lodówkę RK4181PS4 gorenie, po dostarczeniu towaru nic nie skazywało oby był uszkodzony opakowanie/karton cały, lodówka miała być prezentem, i tak stała ok 2 miesięcy nie rozpakowana, po rozpakowaniu okazało się że lodówka jest uszkodzona w transporcie, reklamacja złożona ale oczywiście reklamacji nie uwzględniono bo za późno była rozpakowana i były to uszkodzenia mechaniczne które nie powstają samoistnie. Uszkodzenia mechaniczne zostały zrobione w trakcie transportu do sklepu/magazynu lub ze sklepu do minie. Także zalecam na przyszłość wszystko otwierać i dokładnie sprawdzać przy kurierze i mieć w poważaniu że się spieszy.
  Zaletybrak
  Wadybrak
 • ~Maciej / 2022-12-06 17:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Zamówiłem iPhone 14pro - dostarczony przed Neo24.pl iPhone był skonfigurowany pod jakąś firmę - nie mogłem go uruchomić - zwróciłem do sklepu a teraz sklep zamiast oddać pieniądze albo przesłać nowy sprawny iPhone - wyjaśnia a ja czekam jak debil bo ani telefonu ani pieniędzy nie mam - ponawiane żądania zwrotu gotówki albo wymiany na nowy telefon są zbywane przez dział reklamacji - kompletna porażka
  ZaletyBrak
  WadyKompletny brak woli do rozwiązania problemu
 • ~Bogdan / 2022-12-04 21:20
  Ocena: 5.00 / 5
  Czytam opinie i jestem zdziwiony.Może mowa o innym sklepie . Niedziela i super kontakt ze sklepem . Zamawianie jak i cały proces .Wszystko odbywa się w tempie ekspresowym.
 • ~gizmo01 / 2022-11-11 19:29
  Ocena: 3.60 / 5
  Problem z montażem, problem z odebraniem starej kuchenki
  ZaletySzybka dostawa Ok
  WadyMontaż nowej kuchenki pozostawia wiele do życzenia. Obsługa nie przygotowana do montażu? Od zakupu do montażu nowej kuchenki 5 dni?
 • ~Piotr / 2022-11-07 15:59
  Ocena: 2.80 / 5
  Przy moim zakupie było napisane, że dostawa będzie w ciągu 21 dni. Następnego dnia po dokonaniu płatności otrzymałem maila, w którym okazuje się, że telefonu nie ma na magazynie i w sumie nie wiadomo kiedy będzie ale dadzą znać jak tylko będą coś wiedzieć. W odpowiedzi na moje pytanie czy dostanę telefon jeszcze w tym roku odpowiedź brzmiała - nie wiadomo (mamy początek listopada). Kiedy zapytałem, czy mogą się wycofać z mojego zakupu za miesiąc i dopiero wtedy zwrócić mi pieniądze odpowiedź brzmiała tak. Nie polecam, chyba że ktoś chciałby sobie przetrzymać hajs :) nigdy więcej
  Zaletybrak
  Wadyza mało miejsca by wyrazić moją irytację
 • ~Małgorzata / 2022-10-28 09:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Zamówiłam towar a go nie otrzymałam, zarzekają się że to dostałam ! Nie polecam
 • ~Actchris / 2022-10-03 18:52
  Ocena: 3.75 / 5
  Tragedia jeśli idzie o zwrot uszkodzone towaru, sprzęt się zepsuł po 2 dniach, napisałem że robię zwrot w ciągu 14 dni od zakupu ale mają to gdzieś, wysyłają na gwarancję do producenta i mam sobie czekać a o zwrocie zgodnie z polskim prawem można zapomnieć. NIE POLECAM
  WadyMają gdzieś klienta, byle sprzedać a potem obsługa fatalna.
 • ~Nikawe / 2022-09-20 12:25
  Ocena: 5.00 / 5
  16 września zamówiłam pralkę Samsunga,przyjechała dzisiaj 20 ????Panowie wcześniej zadzwonili że będą za 30 min i byli????Podłączyli ,wytłumaczyli,odpowiedzieli na wszystkie pytania...Jestem bardzo zadowolona,chociaż czytając wcześniejsze komentarze byłam pełna obaw czy pralka będzie dostarczona...kiedy....czy w ogóle...Ale naprawdę wszystko dobrze????
  ZaletyWszystko dobrze
  WadyBrak
strona 1 z 11
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Merlin.pl
Ocena: 3.97, ilość opinii: 1782
pocztakwiatowa.pl
Ocena: 2.51, ilość opinii: 1624
Empik.com
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1430
Gandalf.com.pl
Ocena: 4.68, ilość opinii: 1286
Komputronik.pl
Ocena: 3.43, ilość opinii: 593
KwiatowaPrzesylka.pl
Ocena: 2.17, ilość opinii: 588
VECTRA
Ocena: 1.65, ilość opinii: 3494
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3073
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.05, ilość opinii: 3026
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2995
UPC Internet
Ocena: 1.84, ilość opinii: 2983
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2501