Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

neo24.pl opinie

Ocena na podstawie 227 opinii

2.58 / 5

 • Obsługa i reklamacje
  1.78
 • Dostawa
  2.45
 • Poziom cen
  3.04
 • Łatwość zamawiania
  3.19
 • Asortyment
  2.98

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 12
 • ~Aga / 2023-09-09 08:44
  Ocena: 4.60 / 5
  Ja polecam. Wszystko zgodnie z zamówieniem, dostawa zgodnie z zaplanowanym dniem , dostawałam regularnie wiadomości o statusie zamówienia. Jak przebiega reklamacja się nie wypowiem, bo póki co wszystko ok. Ze swojej strony polecam zakupy w tym sklepie.
 • ~Katarzyna / 2023-08-10 09:56
  Ocena: 2.20 / 5
  Kompletna porażka. Mimo korzystnej ceny więcej nie wrócę. Wysłano mi kompletnie błędny towar, cała reklamacja trwała 2 tygodnie, beznadziejny kontakt ze sklepem. Nie polecam!
  Zaletyniskie ceny
  Wadyfatalna obsłiga
 • ~Marcin / 2023-07-28 07:52
  Ocena: 2.00 / 5
  Działalność tego sklepu to jeden wielki szczyt bezczelności! Zakupilem w nim tablet (towar zamowiony przez przez Allegro), ktory dotarł byle jak opakowany, oryginalne pudelko było pobrudzone, nosilo slady odcisków brudnych rąk. Po wystawieniu negatywnej opini na profilu sklepu otrzymalem propozycje jej wycofania w zamian za kupon na 100 zł oraz zapewnienie, ze firma wyciagnie wnioskiz popelnionych błędów. Naiwnie przystalem na zaproponowane warunki. Kupon rabatowy wykorzystalem na zakup odkurzacza Irobot Roomba 3+, tym razem bezpisrednio na stronie internetowej sklepu. Towar przyszedl w uszkodzonym i niezabezpieczonym niczym orginalnym opakowaniu, noszacym ponadto podejrzane slady uzytkowania, co zdaje sie potwierdzać zerwana orginalna plomba na pudle. Towar wyglada jakby byl ze zwrotu. PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W NEO24. PL!!!!
  ZaletyBrak
 • ~Jacek / 2023-07-17 12:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Dotarłem do opinii dotyczących Neo 24 niestety dopiero po zakupie. I żałuję. Obsługa reklamacyjna jest beznadziejna. 2,5 miesiąca temu zgłosiłem wadę produktu i odesłałem towar. Po ok 3 tygodniach neo24 odesłali towar twierdząc, że wady nie wykryto. Dopiero przy ponownym zgłoszeniu, gdy udowodniłem, że sprzęt nie działa prawidłowo towar został uznany za wadliwy. Niestety od tego czasu minęło już ponad 1,5 miesiąca. Nie naprawili sprzętu, nie wymienili, nie zwrócili gotówki. Interweniowałem kilkukrotnie i nigdy nie dostałem informacji o terminie zwrotu / naprawy. Jedynie cyniczne zdawkowe odpowiedzi, że towar jest w serwisie. A chodzi o zwykły odtwarzacz CD. ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUPY W NEO 24
  ZaletyBRAK
  WadyWSZYSTKO
 • ~Leszek D. / 2023-07-12 21:20
  Ocena: 3.80 / 5
  Piekarnik serii 6 zgodny z opisem, dobrze zapakowany, jednak oczekiwanie na przesyłkę to jeden wielki horror. Od złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki 2 tygodnie. Towar który zamawia się, dopiero jest sprowadzany po złożeniu zamówienia przez klienta.
  ZaletyJakość produktu bosch zawsze jest najlepsza.
  Wadybrak
 • ~Marcin / 2023-07-05 19:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Niestety chyba problem z zakupem się zaczął...
  Nikt nic nie wie, wysyłki nie ma, jakiś głupi mail z opóźnieniem prac informatycznych
  Bardzo żałuję że nie przeczytałem opinii wcześniej bo bym nie kupił.
  Płyta grzewcza - nie mamy na czym gotować... po prostu super.
  Jak się nie ma towaru na stanie to się nim nie handluje...
  Zaletybrak
  Wadyzaczęło się...
 • ~Niezadowolony klient / 2023-07-04 17:49
  Ocena: 1.00 / 5
  Zamówiłem produkt w sklepie tragedia z czasem oczekiwania nie polecam
 • ~Konrad / 2023-05-19 17:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa dramatyczna, w dziale reklamacji nie potrafią zamówić kuriera i nie widzą problemu, że sprawa trwa ponad miesiąc.

  Firma zatrudnia niekompetentnych ludzi - KUP GDZIEŚ INDZIEJ
 • ~MaluTka3158 / 2023-05-12 09:19
  Ocena: 1.00 / 5
  NIE POLECAM ! Złożyłam reklamacje czekam już 2 miesiąc dostałam maila ze towar zostanie odesłany bo to uszkodzenie mechaniczne i czekam ani towaru ani pieniędzy . Obsługa reklamacji na najniższym poziomie pani NIE WIE dlaczego ! Porażka!
 • ~Klieknt / 2023-04-25 06:35
  Ocena: 3.40 / 5
  Zgłosiłam reklamację ponad miesiąc temu i nie mam żadnej odpowiedzi. Obsługa reklamacji jest bardzo niemiła i zachowuje się poniżej wszelkiej krytyki. Jestem zszokowana takim zachowaniem.
 • ~ANNA / 2023-04-24 20:33
  Ocena: 2.20 / 5
  Tragiczna firma
  zamówiłam przed świętami płyte kuchenną. Przyszła uszkodzona. Naatychmiast zgłosiłam reklamacje. Od tego momentu do zwrotu pieniędzy minęły 3 tygodnie. Odmówili wymiany na nową płytę tłumacząc, że nie mają takiej na stanie. Na ich stronie płyta jest dostępna.
  Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie
 • ~Piotr / 2023-04-03 12:46
  Ocena: 3.80 / 5
  Złożona reklamacja odkurzacza 13 marca, do dzisiaj otrzymuje info że towar dotarł,że czeka na ustalenie usterki itd. dzisiaj 3.04 a my czekamy na odkurzacz !!!!
  ZaletySprzęt ok
  WadySerwis beznadzieja.
 • ~Jar / 2023-03-24 14:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam wszystkich przed zakupami w tym sklepie. Zamówienia nie są realizowane.
  Obsługa obiecuje złote góry za wycofanie opini ale tylko na obietnicach się kończy.
  Dają kody rabatowe ale jak się okazuje to wielka lipa, kończy się na obiecankach. Ceny które podają nie są zgodne z rzeczywistością. Odradzam korzystania z tej strony i zakupów u nich.
  ZaletyBrak zalet
  WadySame wady
 • ~Krystian Z / 2023-03-22 14:02
  Ocena: 5.00 / 5
  Suszarka Bosch WTR87TW0PL Suszarka Boscha jest bardzo elegancka ,prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach. Działa bardzo cicho. Oferuje wiele programów i zaawansowaną technologię suszenia. Jest to najlepszy zakup jakii zrobiłem w ostatnim czasie. Jest to nowy członek rodziny Polecam produkt.
  ZaletyCicha elegancka
  WadyBrak
 • ~Dorota / 2023-03-19 10:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Obsługa fatalna, klienta obsługują osoby niekompetentne, działające jak automaty. Zakupiłam sprzęt i poprosiłam o wystawienie faktury imiennej z widocznym moim NIP i pani z obsługi wmawiała mi,że posiadam firmę i nie mogę mieć wystawionej takiej faktury, sprawdzała mój wpis do ceidg i twierdziła, że mam firmę mimo iż wyraźnie było w nim zaznaczone że firma działała pod inna nazwą i jest zawieszona już od 5 lat. Niestety nie udało mi się uzyskać faktury o jaką mi chodziło mimo iż w innych firmach np. TEFAL nie było z tym żadnego problemu. Nie polecam tego sklepu.
  ZaletyBRAK
  WadyBrak kompetencji pracowników i niemiła pbsługa.
 • ~andrzej / 2023-03-13 17:55
  Ocena: 1.00 / 5
  osługa reklamacji bardzo kiepska walcze 30 dni ozałatwienie reklamacji brak słow
  Zaletybrak
  Wadybrak reakcji na człowieka
 • ~Adam / 2023-03-10 09:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam Wszystkich przed zakupem czegokolwiek w tym sklepie. W przypadku konieczności zareklamowania towaru, firma Neonet24 a dokładnie dział reklamacyjny tej firmy, zrobi wszystko aby gwarancję odrzucić.
  Sklep ten wprowadził wewnętrzne zasady, które są niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem.
  Ponieważ jestem drugim właścicielem produktu, okazało się że gwarancja na legalnie zakupiony w Polsce produkt nie przysługuje. Dlaczego? z pokrętnych wyjaśnień działu reklamacji dlatego, że nie byłem pierwotnym kupującym!
  Naturalnym jest to, że gwarant udziela gwarancję na przedmiot a nie kupującego. Kupując towar w jakimkolwiek sklepie, podstawą gwarancji jest rachunek, często bez wskazania osoby kupującej.
  Obecnie jestem pełnoprawnym właścicielem zakupionego towaru (co potwierdza przedstawiona z NEO24 faktura), na który przysługuje gwarancja.
  Uprawnienia gwarancyjne nie są związane indywidualnie z kupującym, lecz zawsze „idą za rzeczą”. Pierwszym uprawnionym jest oczywiście nabywca rzeczy. Jednak uprawnienia te przechodzą na jego następców prawnych – kolejnych nabywców rzeczy, którzy uzyskując prawa do rzeczy, nabywają również wierzytelność z tytułu udzielonej nabywcy gwarancji.
  Gwarant, udzielając gwarancji – czy to w dokumencie gwarancyjnym, czy też np. w reklamie – nie kieruje swojego oświadczenia do indywidualnie oznaczonej osoby, lecz do każdorazowego nabywcy rzeczy. Gwarancja jest zatem związana z rzeczą, a nie z osobą. Uznanie, że możliwa jest sytuacja, gdy nabywca przenosi rzecz na inny podmiot bez przeniesienia uprawnień z gwarancji, byłoby sprzeczne z naturą tej czynności prawnej, ponieważ celem gwarancji jest zapewnienie możliwości korzystania z rzeczy odpowiedniej jakości przez jej posiadacza.
 • ~PMaj / 2023-03-03 15:54
  Ocena: 5.00 / 5
  Posiadam zmywarkę BOSH model SMV4EVX10E jestem z niej bardzo zadowolona. Przede wszystkim naczynia nieskazitelnie czyste, czego nie mogłam powiedzieć o poprzedniej zmywarce, z której korzystałam. Urządzenie jest bardzo ciche i spokojnie mogę włączyć je na noc. Do tego dość bogata opcja funkcji powoduje, że nie zamieniłbym jej na żadną inną. Sklep, w którym kupiłam to PHU Antkowiak Oskar AGD RTV we Wrześni. Szczerze polecam, przemiła obsługa, godna polecenia.
  ZaletyNaczynia nieskazitelnie czyste, krótki program przy wysokiej temperaturze.
  WadyBrak
 • ~Gregor / 2023-02-09 05:20
  Ocena: 2.60 / 5
  Oplacona ekstra dostawa w wybranym dniu. Dzien dostawy okolo poludnia dostaje maila i smsa ze dostawa za dwa dni. Dzwonie do sklepu i slysze ze to firma kurierska decyduje o terminie dostawy. Wiec pytam po co qurwa wogole ten niby kalendarz jak i tak to nie dziala. Dwa. Umowe zawieraöem ze sklepem a nie z jakims zadbane na dostawe w wybranym terminie. Ale qrowa po drugiej stronie tepa jak dzida nie rozumie co do niej mowisz i pieprzy dalej o kurierze. Teraz jak czytam o tych uszkodzeniach to zastanawiam sie czy nie anulowac trgo zamowienia i miec spokoj.
  Na ten moment jak dla mnie to to jest kompletna porazka.
  ZaletyBrak
  WadyTak i to wiele. Lamanie warunkow umowy kupna sprzedazy
 • ~Mi / 2023-01-27 21:27
  Ocena: 1.80 / 5
  Dwa razy beż poinformowania nas przełożona dostawa na inny dzień pomimo wyboru i opłacenia dostawy komfort z wyborem dnia i godziny dostawy. Organizowanie wolnego i oczekiwanie 4 godziny na budowie beż sensu. Pani na infolinii po zgłoszeniu problemu arogancką i podnosząca głos.
strona 1 z 12
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Merlin.pl
Ocena: 3.96, ilość opinii: 1788
pocztakwiatowa.pl
Ocena: 2.50, ilość opinii: 1653
Empik.com
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1555
Gandalf.com.pl
Ocena: 4.68, ilość opinii: 1291
Tauron
Ocena: 1.36, ilość opinii: 786
KwiatowaPrzesylka.pl
Ocena: 2.17, ilość opinii: 645
VECTRA
Ocena: 1.63, ilość opinii: 3842
Play
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3464
Orange
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3414
UPC Internet
Ocena: 1.83, ilość opinii: 3242
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3127
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2515