Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

MultiBank opinie

Ocena na podstawie 57 opinii

2.21 / 5

 • Prostota obsługi
  2.22
 • Oferta
  2.31
 • Obsługa klienta
  2.18

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 3
 • ~loan / 2023-09-14 18:51
  Ocena: 5.00 / 5
  I am a private money lender that give out fast cash no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131026914 or email pacificlanding350@gmail.com Pacific landing Services Mr. Gupta Dwyer.
 • ~Zosia / 2023-03-15 21:07
  Ocena: 5.00 / 5
  Czy kiedykolwiek padłeś ofiarą oszustwa? Zgubiłeś portfel lub pieniądze przez fałszywych hakerów online? Błagam o kontakt z tym godnym zaufania hakerem i ekspertem od odzyskiwania danych PRAWDZIWY HACKER. Byłem ofiarą fałszywych ludzi podających się za opcje binarne i inwestorów bitcoinowych, straciłem sumę 10 000 $ i 2 BTC z mojego portfela bitcoin przez te podróbki. Minęło trochę czasu, zanim zdałem sobie sprawę, że to oszustwa i to naprawdę boli. Wtedy mój przyjaciel usłyszał o tym i polecił mnie PRAWDZIWEMU HACKOWI, który pomógł mi odzyskać wszystko, co straciłem. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres GENUINEHACKERS000@GMAIL.COM lub przez WhatsApp +1 (260) 218-3592.
 • ~Andrzej / 2016-05-31 23:34
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie jestem klientem 'banku' ,więc nie mam opinii. Tamta była zasadna, bo zostałem oszukany. A co gorsze nikt nie poczuwał się do tego,żeby mnie przeprosić. Wielokrotnie w kontaktach z obsługą zwracałem uwagę na złe traktowanie klienta i uprzedzałem,że doprowadzi to do utraty zaufania i wycofania funduszy, a tym samym do upadłości 'banku'...przynajmniej w Gdańsku. I nie pomyliłem się! Bank należy do instytucji ,w której zaufanie jest podstawą funkcjonowania. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to powinien zająć się ..uprawą ogródka. pzdr, Andrzejy
 • ~David / 2014-04-10 13:06
  Ocena: 5.00 / 5
  Moje podstawowe konto internetowe i ulubione zarazem. Reklamacje zawsze uznawane, szybko, sprawnie...czego chcieć więcej?
  ZaletyInterfejs
  WadyOpłaty za prowadzenie rachunku - mogłoby być za darmo :)
  ponad 10 lat
 • ~SKM / 2014-04-01 22:15
  Ocena: 1.67 / 5
  Bank uniemożliwia mi wypłatę moich własnych środków w euro powołując się na "rozwiązania systemowe". Odpowiedzi na reklamacje idą z szablonu, wysyłają fragmenty Regulaminu bez związku ze sprawą. Podstawy ograniczeń w Umowie/Regulaminie nie potrafią wskazać (bo ich nie ma). Od miesiąca nie mam dostępu do własnych pieniędzy!
  WadyZachowują się jak urząd a nie usługodawca
 • ~Piotr Stachera / 2013-12-10 21:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Mam problemy z zalogowaniem się na konto i dlatego po raz 3 mi się zablokowało, chociaż dane wymagane przez system wpisywałem bezbłędnie. W placówce banku na Goworka nie wyjaśnili mi tego (pracownik powiedział że zgłosi to dalej do informatyków), mało tego straciłem tam godzinę !!! m. innymi dlatego że pani na kasie która miała mi wypłacić gotówkę, wpuszczała przede mnie klientów, którzy przyszli po mnie chociaż zaznaczałem że mi się bardzo śpieszy,jakby tego było mało przyczepiła się na koniec do mojego podpisu a przecież jasne jest że człowiek nie podpisuje się za każdym razem identycznie ;(. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu. Nie polecam tej placówki nikomu, nic nie załatwiłem a jeszcze potraktowany zostałem jak oszust jakiś. P O R A Ż K A.
 • ~Leszek / 2013-08-30 11:34
  Ocena: 3.00 / 5
  Bank, który zmienia warunki w trakcie gry. Trzeba uważać na umowy kredytowe, bo nagle się okaże, ze bank zmusi Cie do natychmiastowej spłaty lub wykupienia ubezpieczenia. ja się czuje bardzo oszukany
  Zaletyczesto miła obsluga
  Wadyobowiązkowe fatalne ubezpieczenia
 • ~Andrzej / 2013-06-06 20:39
  Ocena: 1.00 / 5
  W banku Multibank mam kredyt na samochód i co oczywiste niestety jest jego współwłaścicielem . Sprawa dotyczy zgody na naprawę i wydaniu decyzji o wypłacie odszkodowania z tytulu ubezpieczenia. Ubezpieczyciel 2 maja wysłał do banku pismo o wydanie zgody, dzwoniłem 22 maja do banku w celu przyspieszenia tej procedury i bank twierdzi, ze przez 20 dni nie otrzymal pisma z PZU. Ubezpieczyciel wysłał ponownie pismo a bank odpisal, że ma na to 7 dni roboczych. Cierpliwie czekalem, dzwonilem i pytałem po tych 7 dniach i nadal nic. Termin minął a bank ma terminy w nosie. Samochód jest mi potrzebny do pracy, stoi w serwisie i czeka na zgodę już 38 dni. Jednym słowem KOSZMAR. Kontakt jest tylko przez infolinię a osoby na niej pracujące pozostawiają wiele do życzenia. ODRADZAM ten bank .
  Zaletybrak zalet
  Wadyniekompetentni pracownicy, niedoinformowani, obsługa fatalna,
  2, 5 roku
 • ~Aguśkaaaaaaa / 2013-05-07 14:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Ten bank to dno,analityk rozważający decyzję kredytową idiota nie znający się na budowlance, podjął decyzję kierując nie wiem się czym,brak doświadczenia żenada żenada i jeszcze raz żenada!odradzam składania nawet by wniosku o kredyt szkoda czasu i pieniędzy!
 • ~agu / 2013-02-02 15:55
  Ocena: 1.00 / 5
  totalna maakra 1,6 roku temu zamknelam konto a oni mi przysylaja saldo na koniec 2012 ze wisze im 100 totalna porazka
  Zaletyzadnej
  Wadysame wady od obslugi po cala reszte
 • ~p2904 / 2012-11-23 13:18
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem klientem tego banku bardzo długo i z roku na rok jest coraz gorzej. Totalnie niedoinformowana i niekompetentna obsługa. Doradcy finansowi nie mają nawet zielonego pojęcia o doradztwie to tylko drobni handlarze, którzy wciskają ci bezwartościowy produkt. Chcąc cokolwiek, choćby najprostszą rzecz załatwić korzystając z infolinii trzeba przygotować się na wyjątkową cierpliwość. Jeżeli konsultantka mówi około pół godziny to znaczy mniej więcej 24 godziny, dwa dni robocze oznaczają co najmniej 5 roboczych, 5 z kolei to już jest dla nich miesiąc. A co gorsze mają serdecznie gdzieś monity, e-maile itd. I kwestia najważniejsza bank jest coraz droższy a na dodatek szukają sposobności by skubnąć choćby kilka złotych.
  Zaletyabsolutnie żadnej
  Wadyniekompetentni, nieuczciwi, niedoinformowani
  ponad 8 lat
 • ~Hopcia / 2012-10-26 09:44
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorszy bank z jakim kiedykolwiek miałam doczynienia, pracownicy są niedoinformowani i załatwienie podstawowej sprawy jest koszmarem. Jedna sprawę zalatwiam juz trzy tygodnie, z trzema różnymi pracownikami i każdy mówi co innego, a w rezultacie sprawa została załatwiona jeszcze inaczej i to nie do końca, wiec pewnie jeszcze z miesiąc będę z tym walczyć. Nie polecam tego banku pod żadnym względem.
  ZaletyŻadne
  WadyNie doinformowani pracownicy, opieszałość w załatwianiu sparaw, pobieranie opłaty za każdy wykonany ruch na koncie
 • ~Basia / 2012-10-01 15:01
  Ocena: 1.67 / 5
  Hey,
  Wszystko było fajnie póki się nie wzięło kredytu... pełna informacja, wszystko szło załatwić. Najniższa marża na lokalnym rynku, brak zakładania kont i brania kart kredytowych.. tylko jakieś śmieszne ubezpieczenie spłaty kredytu mają:)..a jak klient już weźmie kredyt to go mają gdzieś...
  3 miesiące czekałam za obniżeniem oprocentowania w związku z ubezpieczeniem pomostowym.. a zwrot niesłusznie pobranej z tego tytułu kwoty miał być automatyczny..jednak nie obyło się bez kolejnego wniosku.. ale tak jest jak samemu nie przypilnuję to nie dadzą nic...
  a teraz czekam na obniżenie stawki WIBOR 3M... powinno być pod koniec września a wciąż nie ma...Jak wzrosło to podwyższali od razu a jak obniżka to lepiej poczekać. Zgodnie z regulaminem powinno być 27 września..
  Nie dam się naciągnąć na wyższą ratę. Trzeba znać swoje prawa i walczyć o kasę.
  Zaletyniska marża
  Wadyniski poziom obsługi posprzedażowej,
  pół roku, 160 000 zł
 • ~przemekkacper / 2012-09-17 12:51
  Ocena: 4.67 / 5
  jestem klientem tego banku od ponad 5 lat ..nigdy nie mialem problemow.Bank zawsze dawal praktycznie to co chcialem.
  Zaletykompetencja ,mila obsluga
  Wadyczeste awarie wplatomatow
 • ~nie-klient / 2012-09-03 20:07
  Ocena: 1.33 / 5
  A oto moje historia z lipca/sierpnia/września 2012:

  Podpisałem przedwstępną umowę z deweloperem i w między czasie organizowałem kredyt hipoteczny, wybór padł na multibank, gdyż po szczegółowych wyliczeniach okazało się, iż posiada ofertę na miarę moich potrzeb. Marża wynosiła 1.2 p.p. i brak opłaty za wcześniejszą spłatę (to było dla mnie ważne). Złożyłem z pomocą doradcy wniosek o kredyt hipoteczny. Marżę 1.2 miałem mieć w zasięgu ręki. Po ponad trzech tygodniach otrzymałem informację, od doradcy, że bank miał kontrolę z KNF i dlatego tak długo zajęło skonstruowanie decyzji do mojego wniosku - z innego źródła dowiedziałem się, że kontroli takiej wcale nie było, ale mniejsza o to. Ku mojemu zaskoczeniu zostałem poinformowany, że marża nie wynosi już 1.2 p.p a promocyjnie(!) 2,05, gdyż ponoć bank powoli wycofuje swoją ofertę kredytową. Czas mnie zaczął naglić, zbliżał się okres płatności pierwszej transzy deweloperowi a tu taka informacja. Przeliczyłem, byłem na granicy opłacalności (względem innych badanych ofert). Zleciłem doradcy przygotowanie umowy i po kolejnym tygodniu otrzymałem jej szkic.

  Przysiadłem wieczorem do czytania szkicu umowy, ku mojemu zdziwieniu nie widziałem w jej pierwszych paragrafach informacji o wysokości marży tylko o całościowym oprocentowaniu kredytu i rozwlekaniu tematu, zmienności stóp procentowych, odwoływaniu do stawek referencyjnych etc. Bez dwóch zdań, umowę czytało ciężko.
  W połowie umowy dotarłem w końcu do słowa klucz - "marża". Nie wynosiła już 2,05 a 2,15%! Tak oto z oprocentowania 1.2 bank przeszedł do 2,15, licząc po długim zwlekaniu z decyzją, że przyparty do muru petent podpisze wszystko co mu się podsunie! Łącznie temat decyzyjny ciągnął się około 6 tygodni, nie licząc czasu na spotkania z doradcą, dostarczanie papierków, bez ich uważnego przeczytania, co cofnęło cały proces i trzeba było zaczynać od początku.

  Finalnie podpisałem aneks a deweloperem opóźniający spłaty transz pod rygorem odstąpienia od umowy i zapłacenia mizernego odstępnego. U doradcy zrobiłem raban nazywając rzeczy po imieniu. Doradca tłumaczył, że bank niechętnie już udziela kredytów bo miał za dużo chętnych. Dając jasno do zrozumienia, że mam gdzieś czy wezmę kredyt w banku na M, D, C.. itd okazało się, że marża powróciła na umowie do poziomu 2,05%. Finalnie kopnąłem Multibank, tym bardziej, że w umowie zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia w każdym momencie prowizji od wcześniejszej spłaty, co czyniło ten bank dla mnie już całkowicie przekreślonym.

  Bank ma klienta w "głębokim poważaniu", stawia ludzi pod murem i liczy na bezkompromisową akceptację stawianych warunków, zupełnie odbiegających od oryginału. Nie ważne, że składasz wniosek w trakcie trwania "promocji" ważne jest wciśnięcie Ci maksymalnej ilości produktów, kilkakrotnej zmiany warunków na gorsze za każdym razem gdy zbliżasz się bliżej podpisania umowy.

  A teraz CIEKAWOSTKA:
  W tydzień po przygotowaniu szkicu umowy dostałem SMS mówiący, że "dostęp do internetu można łatwo aktywować, wystarczy zadzwonić na infolinię" - pełna konsternacja. Dwa tygodnie później, czyli dzisiaj rano zadzwoniła do mnie Pani z MultiBanku pytając o opinie w związku z niedawno założonym kontem w MultiBanku!? Zbiła mnie z tropu, gdyż ABSOLUTNIE ŻADNEJ UMOWY na założenie rachunku bankowego nie zakładałem, a doradca poinformował mnie, że nie będzie nawet takiej konieczności, gdyż posiadam już rachunek w grupie BRE.

  Bez mojej zgody moje dane są przetwarzane w sposób przeze mnie niekontrolowany - to mnie bardzo zmartwiło i utwierdziło mnie w przekonaniu, że należy trzymać się od tego banku z daleka. Teraz muszę marnować czas na wyjaśnianie tego typu postępowania ze strony banku...


  Obsługa mierna - obsługa mająca na celu zwodzenie klienta i nabieranie przez niego serii produktów mających rzekomo wpływać na obniżenie marży, która następnie jest podwyższana

  Oferta - dobra do czasu podpisania umowy, później już za późno by szukać innej

  Prostota obsługi - zdumiewająco prosta obsługa, np zakładanie i obsługa konta bankowego bez wiedzy klienta. Podajesz dane, a bank zakłada Ci serię produktów, z których później musisz się na piśmie wypisywać!
  ZaletyZaleta od strony banku: Doskonałe umiejątności robienia klientów w balona
  WadyOderwani od rzeczywisości, liczą na złamanie się klienta i zaakceptowanie rzuconych ochłapów/warunków, gdy stoi pod murem
  Złożyłem jedynie wniosek o kredyt, a już bez mojej wiedzy założono mi rachunek bankowy, którego być nie miało
 • ~Monia / 2012-08-29 08:37
  Ocena: 1.33 / 5
  Z daleka od tego banku.Byłam klientką multibanku przez wiele lat i poza ciągłymi telefonami z banku z propozycjami kredytów, kart, ubezpieczeń itp., które ONI chcieli mi wcisnąć, nie można się doprosić tego czego TY chcesz. Nie klient jest ważny i jego potrzeby, tylko bank, który ma takie a nie inne produkty do sprzedania. Na koniec jak wypowiedziałąm umowę ( z dniem na koniec miesiąca) zamknęli mi rachunek wcześniej, kiedy oni uważali i nie miałam dostępu do swoich transakcji. Przez multilinię też mi nie chcieli powiedzieć jakie transakcje były wykonywane. Resztę pieniędzy z konta zwrócili mi na rachunek , który wskazałam w wypowiedzeniu, ale to wg moich obliczeń było za mało. Moim zdaniem to jest granda.
 • ~niezadowolona / 2012-08-07 08:34
  Ocena: 1.67 / 5
  Nie polecam oddziału w Gdyni na ul. Batorego. Jak się już wzięło kredyt i chce się zgłosić problem z kartą to nie raczą obsłużyć. Byłam w tym oddziale wczoraj i pomimo dwóch doradców wolnych, którzy nie obsługiwali klientów kazali mi czekać, bo mieli do wysłania ważne maile. Dramat.
 • ~anziol / 2012-07-20 17:50
  Ocena: 2.00 / 5
  Ostrzegam przed Finduszem Inwestycyjnym AXA! Po pół roku byłem stratny 2tyś..Wycofałem wszystkie pieniądze płacąc dodatkowo 1tyś. kary!
  Obsługa miła...tylko co z tego.Brak prostoty w obsłudze konta przez internet (vide np.Lukas).
  Pozdrawiam,
  ZaletyNie ma.
  WadyDużo...
  Należałem do banku przez 10 lat.
 • ~przemysław / 2012-04-27 17:56
  Ocena: 1.00 / 5
  kiepska obsługa, brak profesjonalizmu, brak kompetencji, słaba oferta- postanowiłem zamknąć wszystkie swoje rachunki w multibanku.
  5lat
 • ~klient Multibanku / 2012-04-25 22:07
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem klientem banku od 2002 roku czyli od 10 lat. Korzystam z wielu produktów bankowych. Nigdy nie miałem problemów z tym bankiem. Bardzo dobra oferta, prosty system transakcyjny, kompetentna i bardzo miła obsługa w super oddziałach banku (kawa zawsze proponowana!). Od jakiegos ponad roku mam proponowaną możliwość skorzystania z różnych kart, kredytów, limitów w ramach oferty dla ciebie. Z niektórych korzystam, z niektóych nie. Bank zostawia mi zawsze mó wybór. Poza tym przez pierwsze 7 lat posiadania konta w Multibanku nie płaciłem nawet zlotówki za prowadzenie konta. Dopiero chyba gdzieś od 2-3 lat bank wprowadził opłaty, ale tak jest przecież w więszości banków! Poza tym nie dla wszystkich klientów opłaty są jedynym kryterium wyboru banku. Ja po prostu lubię Multibank!
  ZaletyNowoczesny bank, prosta obsługa w serwisie transakcyjnym, bardzo dobre produkty z indywidualnie dopasowaną ofertą, super oddziały banku z kompetentnymi pracownikami
  Wadybrak
  10 lat
strona 1 z 3
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

mBank
Ocena: 1.67, ilość opinii: 1963
PEKAO SA
Ocena: 1.75, ilość opinii: 1445
Santander Bank Polska (BZWBK)
Ocena: 1.84, ilość opinii: 1178
Millennium
Ocena: 1.76, ilość opinii: 913
PKO Bank Polski
Ocena: 2.71, ilość opinii: 799
ING Bank Śląski
Ocena: 1.78, ilość opinii: 795
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4284
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4175
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3772
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3464
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3186
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2820