strona 1 z 19
- « poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- nastepna »
-
~Rozczarowana Zalando / 2026-06-22 19:59Ocena: 1.00 / 5
W zakupionych butach Adidas Samba zaczęła kruszyć się podeszwa po paru razach użytkowania. Reklamacji nie uznali bo stwierdzili , że to jest normalne zużycie obuwia…mam mnóstwo butów sportowych różnych marek i w żadnej nie mam tego problemu. Poziom obsługi jest żenujący, jakość produktów wątpliwa . To nie jest ta sama firma , a robiłam u nich zakupy przez 11 lat . Wygląda na to, że firma ma ogromne problemy i pewnie zaraz upadnie -
-
~Katarzyna / 2026-06-18 06:22Ocena: 3.20 / 5
Nie mogę doprosić się pieniędzy za zwrot. 1 rzecz z zamówienia oddana 2 dni po otrzymaniu, nie używana oczywiście. Potwierdzili otrzymanie zwrotu a pieniędzy nie zwracają. Kupowałam tam od dawna, wcześniej nie było takich sytuacji. Z firmą dzieje się coś niedobrego. -
~Karolina / 2026-05-17 21:47Ocena: 1.00 / 5
Zalando mnie okradło na ponad 1000 zł. Zwróciłam reklamowany towar a Oni usilnie twierdzą, że tego nie zrobiłam. Nie polecam. Oszuści i kłamcy. Wystrzegać się zakupów ZaletyBralWadyTylko wady - kradną -
~Małgorzata / 2026-05-12 11:01Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej nie zamówię nic z tego sklepu. Miesiąc walczyłam o zwrot kosztów za błędną przesyłkę, konsultanci nie wiedzieli co robić i odsyłali albo zbywali mniee. Dopiero moje codzienne telefony na infolinię i szczęście do jednej konsultantki, która napisała do odpowiedniego działu ruszyły sprawę. Nie polecam!!! -
~Aleksandra / 2026-03-19 11:59Ocena: 1.00 / 5
Dostałam informację że przesyłka uszkodzona podczas transportu. Brak kontaktu z firmą, brak zwrotu pieniędzy WadyKontakt -
~Marika / 2026-03-13 19:00Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam 6 produktów w Zalando, w tym body i okulary.
Body przyszło całkowicie sprane i z dziurą – zrobiłam zdjęcia w dniu otrzymania i od razu wysłałam reklamację.
Okulary nigdy nie zostały mi dostarczone, a link do śledzenia pokazuje, że paczka została przygotowana przez nadawcę, ale nigdy nie nadana.
Pozostałe produkty zostały przeze mnie zwrócone w stanie nienaruszonym.
Mimo tego Zalando żąda ode mnie zapłaty za całe zamówienie. Firma nie odpowiada na moje e-maile od miesiąca.
To skrajnie nieprofesjonalne podejście do klienta i brak poszanowania dla praw konsumenta. Zdecydowanie nie polecam zakupów.ZaletybrakWadyoszuści i złodzieje -
~Karolina / 2026-03-13 16:17Ocena: 1.00 / 5
Okradli mnie na 1500 zl, i nic sobie z tego nie robią. Odesłałam produkty ale nagle 4 paczki na magazynie giną. Oszuści. Brak zwrotu środków i produktu!!! ZaletyZłodziejeWadyZłodzieje -
~Tomasz / 2026-03-06 07:12Ocena: 1.00 / 5
Uwaga na oszustów! Od kilku miesięcy cos się dzieje z tą pseudo firemką, reklamacji w ogóle z automatu nie uznają, dwie rzeczy reklamowałem jedna spodnie us polo dziurą się zrobiła na szwie te te cymbały twierdzą że sama się zrobiła, to samo z butami Nike, ogonie syf, obsługa dramat, jakość tych używanych w większości ciuchów co sprzedają jest fatalna. Nic tam nigdy nie kupię nawet za darmo, kont usunąłem i wszystkich będę przestrzegał przed tymi złodziejami! ZaletyBrakWadySame wady -
-
~Marek / 2026-03-05 11:06Ocena: 1.00 / 5
Sprzedaż ciuchów używanych dla Zalando
Uwaga na tz odsprzedaż ciuchów do Zalando wysyłasz do nich oni odrzucają pod pretekstem że jest sprana wyblakła i chcą abyś oddał na niemiecką fundację a jak się nie zgodzisz i będziesz chciał aby odesłali to będą przetrzymywać twoją odzież specjalnie 14 dni później 21 i ci nie odeślą. Wysyłka u nich działa tylko w jedną stronę ja już tydzień z nimi walczę aby odesłałi. Nie polecam totalne dnoZaletyBrakWadyObsługa tragiczna -
~alex / 2026-02-25 14:32Ocena: 4.00 / 5
Tragedia. Zapłaciłem za produkt, z winy DHL produkt nie dotarł do mnie, zwrot gotówki otrzymałem po upływie miesiąca od dnia wpłaty. Zaletyszeroki asortymentWadybeznadziejni współpracujący dostawcy oraz program zwrotu gotówki -
~Diana / 2026-02-18 08:40Ocena: 1.00 / 5
Przestrzegam wszystkich przed zakupami na Zalando. Nie zwracają pieniędzy przy zwrocie nienaruszonego (nawet nie mierzonego) produktu. Oszukują, próbują wyłudzić pieniądze. Nikt nie odpisuje, nie kontaktuje się.
Mam świadka i dowody na poprawne zakupy i zwrot- zgłaszam sprawę do prokuratury. -
~Hubert / 2026-02-11 12:31Ocena: 1.20 / 5
nie dotrzymany termin dostawy, ostatnie zakupy w tym sklepie. Nie polecam ZaletyzadnychWadybrak kontaktu i nie dotrzymywanie terminów Ostrzegam -
~Sońka / 2026-02-11 12:01Ocena: 1.00 / 5
Ostrzegam wszystkich, przed zakupami w tej firmie.
Zwróciłam 2 artykuły, a zwrot, po kolejnych monitach dostałam za jedne z nich.
Za drugi nie zamierzają zwrócić należności, bo jak mi napisali: "My niestety nie jesteśmy już w posiadaniu tych środków" i że mogę ich sobie szukać na własną rękę(!)
Sytuacja jak z "Misia". Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi.
Oburzające, skandaliczne traktowanie klienta. -
~Ada / 2026-02-04 15:58Ocena: 3.40 / 5
Nie polecam za zwrócona paczke musiałam się miesiąc prosić o zwrot wpłaty. Co chwilkę odpisywał ktoś inny ciągle powtarzając o co mi chodzi. ZaletySzybko zamówiszWadyBrak zwrotu wpłaty słaby kontakt -
~MAREK / 2026-02-03 08:33Ocena: 5.00 / 5
Zdecydowanie polecam ZALANDO.Zostałem profesjonalnie obsłużony, a pracownicy obsługi klienta wykonali profesjonalna pracę i szybko oraz sprawnie poprowadzili moją sprawę. W kilka minut zaproponowali bardzo dobre rozwiązanie za co serdecznie dziekuję, buty są piekne! ZDECYDOWANIE WSZYSTKIM POLECAM ZAKUPY NA ZALANDO ZaletyOBSŁUGA KLIENTA CZAS PROFESJONALIZM CENA -
~RLL / 2026-01-14 12:12Ocena: 2.50 / 5
Zamówiłam trzy produkty przez Zalando od firmy współpracującej – Makalu. Po trzech tygodniach i dopiero po moich dopytywaniach otrzymałam informację, że zamiast towaru dostanę zwrot pieniędzy, na co się nie zgadzałam. Mimo wyraźnego sprzeciwu i prośby o realizację zamówienia, Zalando ponownie odesłało tę samą informację, jakby nikt nie czytał moich wiadomości. To brak szacunku i niepoważne traktowanie klienta. Skoro Zalando współpracuje z innymi firmami, powinno egzekwować realizację zamówień zgodnie z umową i w terminie. Bardzo złe doświadczenie. ZaletyBrakWadyTylko -
-
~Magda / 2026-01-02 00:27Ocena: 1.75 / 5
Nowa praktyka zalando (lounge) - odsyłasz towar, jest potwierdzenie przewoźników. I cisza. Kiedy upomnisz się o zwrot środków dowiadujesz się, że Twoja przesyłka NIE ZAWIERAŁA ZWRÓCONEGO artykułu i nie zwrócą ci środków.
Dziesiątki takich opisów jest w sieci. Kiedyś świetna firma. Teraz kompletne, okradające (bo jak to inaczej nazwać?!) kupująych.DNO.
Możesz się kopać z koniem tygodniami, odpisują tępe boty tekstami "kopiuj wklej", że aktualnie nie mogą rozliczyć twojego zwrotu.
Jestem w plecy 155. Nigdy więcej niczego nie kupię i będę ostrzegać każdego.ZaletyZero, nicWadypraktyka na szeroką skalę ; "odesłałeś zwrot, ale artykułu tam nie było, więc nie zwrócimy Ci kasy" -
~Aleman / 2025-12-19 20:33Ocena: 3.20 / 5
Jestem zażenowana obsługą klienta w Zalando. 8.11.2025 r. zwróciłam w jednej paczce 3 rzeczy. Zwrot dostałam za 2. Od przeszło miesiąca ciągle piszę e-maile, próbując uzyskać zwrot całej należności. Pracownicy działu reklamacji (a pisałam co najmniej z 3 osobami) ciągle odpisują, że coś jest nie tak z formularzem zwrotu. Muszę się prosić o zwrot własnych pieniędzy. Żenada. ZaletySzybka wysyłkaWadyObsługa klienta i zwrot środków -
~Sławomir / 2025-12-11 12:36Ocena: 1.00 / 5
Tragedia z obsługą klienta... InPost zgubił zamówiony towar a Zalando odpisuje że kilka dni i sprawa będzie wyjaśniona. Chcesz zrezygnować z zamówienia to nie można bo na tym etapie nie da rady. Ceny nie są konkurencyjne w innych sklepach online także nie polecam Zalando -
~Aga / 2025-11-30 20:23Ocena: 2.40 / 5
Masakryczna obsługa klienta.Ma się wrażenie że siedzą tam osoby z przypadku a nie wykwalifikowany zespół osób do kontaktu z klientem. ZaletyBrakWadyJest ich tak dużo że miejsca by zabrakło do opisania
strona 1 z 19
- « poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- nastepna »
