Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Neostrada Tomaszów Mazowiecki opinie

 • ~Andrzej / 2020-11-10 20:39:49
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 3.00 / 5
  Czytam te opinie i czytam , i się zastanawiam O co wam w życiu chodzi. Neostradę mam od ponad 10 lat i tylko miałem 2 awarie które zostały szybko usunięte. Mieszkam 30 km od Warszawy i nie mam ani z Neostradą ani z Internetem mobilnym problemu. Jedyny minus jest taki , że faktycznie z tą prędkością to Orange leci w kulki. Mam prędkość do 80 MB/s i ani razu nie było problemu w graniu online , oglądaniu YT w komputerze , konsoli , komórce , tablecie i TV jednocześnie. Nie jestem żadnym podstawionym pracownikiem Orange , ale Ja jako użytkownik usług od Orange , nie mam większych problemów. Pozdrawiam
  ZaletyPłynność , nie zrywa łącza
  WadyZaniżanie MB w transmisji
  MiejscowośćNowy Dwór mazowiecki
 • ~Zbyszek / 2017-10-20 12:03:50
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 2.75 / 5
  neostrada - Miało być do 80Mbs-jest w porywach 35Mbs. Cena zbyt wysoka i nie jest stała. Obciążanie kosztem za łącze stanowi 40% ceny. Usługi TV i inne - tak, ale przy większej wydajności łącza.
  ZaletyStałe łącze i w miarę stabilne łącze.
  Możliwość skorzystania z tańszej niż w NC+ oferty TV.
  Wadyneostrada - Zbyt niska prędkość w porównaniu chociażby z Multimiedia, czy też LTE. Brak stałego adresu IP oraz za niska prędkość upload uniemożliwia zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań. Denerwuje mnie opcja FunBox.
  tomaszów mazowiecki
 • ~Artur / 2017-12-01 23:24:07
  Dostawcy internetu › Orange Neostrada
  Ocena: 1.00 / 5
  Generalnie do kitu non-stop są jakieś problemy z połączeniem, najbardziej to doskwiera jak spadnie deszcz lub... śnieg, wtedy to już kaplica. Chociaż jak mocniej zawieje to też pojawiają się problemy z połączeniem... ;)
  MiejscowośćMińsk mazowiecki