Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Play opinie

Ocena na podstawie 925 opinii

1.48 / 5

 • Oferta
  1.61
 • Obsługa klienta
  1.48
 • Cena/Jakość
  1.36
 • Parametry
  2.00
 • Cena
  2.80
 • Niezawodność
  2.00

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 47
 • ~Censor / 2019-12-04 17:09
  Ocena: 5.00 / 5
  Mam Fakt mobile i sobie chwalę. 10 gb ,sms ,mms ,gadanie po 15gr.
  Dostali 500+ i ciągle im mało.
 • ~Fanka play / 2019-02-25 15:57
  Ocena: 5.00 / 5
  Najlepsza sieć na rynku dużo darmowego internetu korzystam już z tej sieci od 2012 roku i nigdy nie miałam problemów .Polecam.
  ZaletyDobra obsługa klienta
 • ~Gosia / 2019-02-20 20:54
  Ocena: 5.00 / 5
  Miła obsługa wiedzą czego klient potrzebuje. Serdecznie Polecam :)
  ZaletyMiła obsługa i dobre oferty
  WadyBrak wady
 • ~GuzinaArkow / 2018-11-28 21:19
  Ocena: 5.00 / 5
  Jest bardzo ok. Polecam 5/5

  Kombinują jak się pójdzie do salonu to nie udzielają wyczerpującej informacji
  Napisze się pismo zwlekaj z odpowiedzią każą nie doładować konta a potem rozwiązuja umowę przysylaja tytuł wykonawczy i nasylają komornika nie polecam same problemy
  ZaletyDuży zasięg w miastach
  WadyTelefony psują się po roku, koszt niby niski niby wysoki
 • ~Justyna / 2019-11-22 15:46
  Ocena: 5.00 / 5
  Ciekawa oferta pakietów oraz zadowalająca obsługa klienta. Moźliwość uzyskania sprawnej odpowiedzi zarówno telefonicznie , jak i poprzez aplikację. Szybki odzew z obsługi klienta w sprawie moich niejasności i mojej nieuwagi. Serdecznie polecam :)
 • ~Katarzyna / 2020-07-03 17:02
  Ocena: 5.00 / 5
  Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z usług Play. Kilka miesięcy temu rozważałam przeniesienie numeru do innej sieci ale zostały mi zaproponowane w Play-u bardzo dobre warunki, więc zostałam. Jakość rozmów jest bardzo dobra, internet ok, obsługa klienta pomocna i sympatyczna. Nie mam się do czego przyczepić.
 • ~Klient 1 / 2018-06-27 17:55
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam salon obsługi Play w Gostyniu. Podczas obsługi konsultant okazał się dużą wiedzą i umiejętnościami, pomógł rozwiązać problem z telefonem. Oferta konkurencyjna w porównaniu z innymi sieciami. Miła obsługa.
  Zaletyprofesjonalna pomoc i doradztwo
  Wadybrak
 • ~Michał1988 / 2019-08-19 02:22
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam, posiafam 2 numery play FORMUŁĘ UNLIMITED na Kartę i internet play na karte w obu numerach mam bardzo szybki i sprawny internet LTE w granicach 42.90Mb/s a mieszkam w Białej Podlaskiej co dziwne w Warszawie nie zawsze mam LTE a H+ ale ogolnie u mnie działa sprawnie co do telefonów zawsze kupuje nowy ze sklepu i taki jaki mi się podoba bo w salonie maja o 30% drożej niż wcsklepie, kiedyś zaliczyłem wtope abonamętowa kompletna porażka na abonamet nic nie działało ale na karcie jak naj batdziej polecam
  ZaletyInternet LTE 42MB/s
  WadyBardzo Zawyżone ceny za smartfony w salonie niż w sklepie
 • ~Pablo / 2017-02-03 00:35
  Ocena: 5.00 / 5
  W PLAY na kartę mam 3 lata korzystam z formuły UNLIMITED ponieważ nie jestem zwolennikiem wszelkich umów. Dla nie mających zasięgu porada, włącz roming do innych sieci PLAY łączy się za darmo nie, ponosisz kosztów dodatkowych, wypróbuj a się przekonasz że zasięg jest praktycznie wszędzie na terenie Polski.
  Zaletydobry zasięg, tanie rozmowy, szybki internet
  Wadybrak
  formuła na kartę UNLIMITED 25zł miesiąc rozmowy free + 6GB internet
  Telefon:Nokia Lumia 620
 • ~Shadou / 2020-11-01 07:47
  Ocena: 5.00 / 5
  Zdecydowanie najlepsza sieć w Polsce. Korzystam z oferty Play na kartę solo M 25zł/miesiąc nielimitowane rozmowy oraz SMS do wszystkich sieci i 10 GB internetu. Mogę spać spokojnie, bo nigdy nie zapłacę ani grosza więcej niż 25zł. Obsługa profesjonalna i bardzo sympatyczna, w salonie oraz przez telefon. Każdy jest traktowany indywidualnie, zależnie od potrzeb, dziękuję, że macie ofertę spełniającą wszystkie moje wymagania!
  Zaletymiła oraz profesjonalna obsługa, dobra oferta, uczciwa firma, indywidualne podejście do każdego, brak spamu reklam, nie nękają telefonami
  Wadybrak wad :)
 • ~tomas / 2012-12-14 04:15
  Ocena: 5.00 / 5
  rozstałem się po 12 latach z erą a obecnie t-mobil i przeszedłem we wszystkich wersjach usługowych do Play. Tymczasem same plusy z tego kroku. Spodziewałem się podobnego do "ery" syfu, ale miłe rozczarowanie. Zarówno dostęp do internetu jak i bardzo pozytywnie w przypadku połączeń głosowych.
  Zaletyjakość połączeń głosowych, net to co obiecane otrzymane w 80% szału nie ma, ale o niebo lepiej niż u t-mobil
  Wadytymczasem brak, no może poza tym, że play online do połączeń głosowych wymaga telefonu 3G i takiego zasięgu sieci. Jednak dziś, to już niewielka przeszkoda
  3 miesiące net, 4 miesiące abonament na połączenia głosowe.
 • ~Tomasz_tcz / 2020-05-23 17:00
  Ocena: 5.00 / 5
  Najlepsza siec w Kraju :)

  Obsługa, oferta i ceny usług oraz urządzeń bez zarzutu.

  Gorąco polecam mimo ich czasem prędkość Internetu złapie lekki kaszelek :)
  ZaletyOferta, obsługa klienta , zasięg
  Wadybrak
 • ~Walas / 2020-03-15 13:20
  Ocena: 5.00 / 5
  Najlepsza sieć w Polsce, Lte najlepsze suer duże prędkości.
  ZaletyLte
  WadyBrak
 • ~Wojciech / 2020-04-17 13:56
  Ocena: 5.00 / 5
  A dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka od Playa więc odszczekuje złości :)) I podniosę trochę średnią ocen.
 • ~Związek Zawodowy Play / 2019-10-10 17:45
  Ocena: 5.00 / 5
  Cześć.
  Jestem pracownikiem PLAY ( salon własny ), niemal od samego początku powstania sieci.
  Nie muszę pracownikom z długim stażem uświadamiać, ile zarabiało się kiedyś, a ile dzisiaj.
  OK. Rozumiem, taka polityka firmy i ma do tego prawo. To ich prywatny biznes.
  Ale nie ma zgody na poniżające traktowanie przez kierowników regionalnych, ciągłe straszenie zwolnieniami i zwolnienia starszych pracowników bez słowa wyjaśnienia, na korytarzu i z bezczelnym uśmiechem na twarzy. I tylko dlatego, że nowym, młodym można zapłacić mniej. Do tego robienie wszystkiego co możliwe, aby pracownik nie dostał obiecanych premii.
  Brak zapłaty za nadgodziny ( nigdy nie ma ich jak odebrać ), urlop rzadko kiedy się potrzebuje.
  Potęgę sieci zbudowano dzięki naszej ciężkiej pracy i zaangażowaniu. Dzień po dniu, my konsultanci budujemy imperium P4, a w zamian się nami pogardza, systemowo i metodycznie. Ścisłe grono kierownicze ma nas za nic.
  Jest nas tysiące i chyba wszyscy zadowoleni z wyjątkiem mnie...
  Jeżeli jednak nie wszyscy są zadowoleni, a mają poczucie własnej wartości, godności i szacunku do naszych praw, to proponuję założenie związku zawodowego. WYSTARCZY NAS TYLKO 10 OSÓB! Jestem z Krakowa, ale nieważne w jakim mieście pracujesz. Ważne, że chcesz coś znaczyć i odzyskać należny szacunek.
  Czy wiecie, że pracodawca nie może utrudniać pracy związkowej i szykanować takiego pracownika? Nie może go także zwolnić z powodu działalności związkowej oraz pod byle pretekstem.
  Proponuję NSZZ Solidarność, nie ze względów ideowych, czy światopoglądowych. Politykę zostawiam za drzwiami, a zapatrywania polityczne kierownictwa krajowego Solidarności budzą mój niesmak, bo nie od paktowania z politykami są.
  Natomiast Solidarność jest realną siłą. I to może być jedyny związek w Play, którego członkowie są chronieni nie tyko literą prawa, ale skutecznie, poprzez działania administracyjne. To pomoc także instytucji państwowych.
  Dlatego proszę Was koleżanki i koledzy o zgłaszanie chęci do założenia NSZZ SOLIDARNOŚĆ PRACOWNIKÓW PLAY.
  W tej sprawie, były już spotkania ze strukturami regionalnymi Solidarności. Są bardzo przychylni projektowi.
  W związku z tym, że z oczywistych względów nie mogę tego ogłosić na naszym firmowym forum, to tą drogą zachęcam Was do działania na rzecz poprawy warunków .
  Chcę rozpoznać realną szansę działania, a nie tylko "duchowego" wspierania. Wiem, że zaraz pojawi się próba hejtowania, dyskredytowania i ośmieszania. Nie dajcie się temu zwieść. To normalna strategia korporacji, która boi się, że pracownicy mogą mieć wpływ na jej działanie. Możesz pisać nawet anonimowo, podają tylko informację o chęci wstąpienia do związku oraz podanie miejscowości w której pracujesz. Pamiętaj jak wstąpisz do związku jesteś nie do ruszenia. Bedą próby zastraszania, ale nie poddawajmy się. Pokażmy, że godność coś dla nas znaczy.
  Piszcie na zwiazekzawodowyplay@gmail.com
 • ~Genialny26 / 2018-06-23 22:10
  Ocena: 4.67 / 5
  Witam
  Napisze to krótko wszystko jest okej oferty ceny do jakości idp nie mam tez problemu z dzwonieniem gubienie sygnału czy coś ale jest pare ale internet to jest istne piekło miałem internet w Orange podobny 100 GB i jak się wykorzysta to spada nie miałem problemu raz tylko wykorzystałem te 100gb grając ściągając oglądając filmy jednocześnie zrobiłem to specjalnie żeby sprawdzić przeniosłem się do play bo tam mam wszystko już ale mniejsza u was mam tak samo 100 GB od razu pytałem się jak z prędkością i na ile mi wytrzyma te 100gb bo martwiłem się ze nie wystarczy powiedziała mi pani że jeszcze nikt nie miał problemu i nie wykorzystał tego internetu powiedziałem tez że używam cały czas internet ściągając gry grając i robiąc live (robiłem w oranege) ale mi pani odpowiedziała żebym się nie martwił bo to prawie nie możliwe żeby wykorzystać to okej
  Pierwsze 2 dni jest okej w Orange było lepiej szybszy była prędkość pobienia dochodziło nawet do 25 30 w play 10 15 ( kablem sieciowym :) oczywiście) po dwóch dniach się skończył nawet bez używania jednanie co to oglądałem film czy tam Facebooka maxymalnie po 3 dni mi wytrzymywał
  Pani mi tez powiedziała ze nawet jak wykorzystam te 100 GB ale to przecież nie Możliwe to zwolni mi internet do 1mb/s ta
  Maxymalnie chyba tyle wyciąga przy kablu sieciowym bo normalna jego prędkość wynosi polowe tego ci powinno a wysyłanie 0,03 Mb/s dużo prawda ? Jak wytrzymywałem to przez pol roku sam nie wiem jak przez to ograniczyłem wrzucianie filmików bo nie było jak tego wrzucać przy takiej prędkości przed wczoraj miałem 100gb nic znowu nie robiłem oglądałem tylko film i pare razy grałem i to tyle skończyło się to 100gb teraz nawet filmu nie mogę oglądać chyba ze przy rozdzielczości 240p
  Z góry przeprszam za jakoś pisania ale pisze to pod wielkim stresem proszę o poprawienie jakości internetu bo już najprawdopodnie nie wezmę nic u was
  Ps dzwoniłem wiele razy na infolinie i pani zawsze mi mówiła ze jest wykorzystany
  Dziękuje
  ZaletyOferty
  WadyInternet
 • ~Jarek / 2020-10-17 10:28
  Ocena: 4.67 / 5
  A ja jestem mega zadowolony, jestem z Play już kilka lat i nie narzekam. Obsługę klienta zaznaczyłem 4 bo bardzo rzadko korzystam z obsługi przez konsultantów. Przeszedłem od złodziei z plusa. Nie gubi mi zasięgu, nie mam żadnych problemów z netem, nawet jak poprosiłem o odblokowanie portu pod VoIP zrobili bez problemu.
  ZaletyTanio
  Dobrze
  Bez problemów
  WadyNie mam uwag
 • ~Marko / 2016-10-30 17:41
  Ocena: 4.67 / 5
  Przeszedłem do Play z Plusa i nie żałuję,oferta lepsza jak i ceny. LTE hula jak ta lala. Zasięg idealny no może w lesie są problemy ale mi nie przeszkadza.
  ZaletyOferta,zasięg,internet LTE.
  WadyJak na razie brak
  Telefon:APPLE iPhone 6s
 • ~Janusz M / 2019-07-23 23:03
  Ocena: 4.50 / 5
  Od wielu lat nie mam żadnych większych problemów. Czasem, po wizycie w salonie, jakiś tępy konsultant uruchomi bez mojej wiedzy i zgody niechciane usługi. Ale szybko zostaje sprowadzony do parteru. Reszta ok.
  Zaletydobra cena, parametry w normie,
  Wadytępi konsultanci w salonach
  MiejscowośćRzeszów
 • ~Art / 2019-10-10 12:48
  Ocena: 4.33 / 5
  A ja sie bardzo milo zaskoczylem. Przenioslem 3 numery z play do konkurencji. I wyszla kijowa sytuacja - mianowicie pracownicy salony play przy przeniesienu numerow nie wylaczyli uslugi duet (mimo zapewnien ze wylaczone wszystko). I tu zaskoczyla mnie Obsluga Klienta - od momentu reklamacji do zwrotu pieniedzy nankonto minelo 7 dni kalendarzowych - zostalem obsluzony blyskawicznie i profesjonalnie. Gdyby nie slaby zasieg sieci pozostalbym w Play
  ZaletyMega szybka i profesjonalna obsluga klienta.
  WadySlaby zasieg
strona 1 z 47
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Play
Ocena: 1.48, ilość opinii: 925
Orange
Ocena: 1.46, ilość opinii: 852
T-Mobile
Ocena: 1.56, ilość opinii: 701
Plus
Ocena: 1.57, ilość opinii: 619
nju mobile
Ocena: 3.16, ilość opinii: 174
Virgin Mobile
Ocena: 2.42, ilość opinii: 150
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2514
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2250
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2098
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1896
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1050
mBank
Ocena: 1.92, ilość opinii: 814