ZaletyBrak
strona 93 z 105
- « poprzednia
- 1 ...
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- nastepna »
-
~Ama / 2016-04-12 18:10Ocena: 1.00 / 5
Brak możliwości założenia promocyjnej lokaty dla nowych klientów przelewy tylko z określonych banków ustalonych przez zarząd czyli jak chcesz przelać z innego banku to lipa w banku też nie wpłacisz , bo konto internetowe . Lokata dla wybranych.Nie można tego napisać w reklamie po co tracić czas i pieniądze na dzwonienie na infolinię. Porażka -
-
~Przemysław B / 2016-04-08 08:38Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam MBanku, w skrócie: - załatwienie prostej sprawy dotyczącej (odpisania współposiadacza konta) trwa od 4 miesięcy, - brak informacji w : oddziale Banku, infolinii, serwisie transakcyjnym, - niekompetentna obsługa, - konieczność składania tej samej dyspozycji dot. tej samej sprawy kilka razy, - brak jakiegokolwiek kontaktu z oddziału Banku mimo wcześniejszych zapewnień, że sprawa jest procedowana, Proszę pomyśleć dwa razy przed założeniem konta w tym banku. Zaletybrak -
~Oszukany / 2016-04-05 09:05
Pozew zbiorowy przeciwko mBank - Miejski Rzecznik Konsumentów w Warszawie po raz kolejny podjął się roli reprezentanta grupy konsumentów zdecydowanych dochodzić roszczeń w postępowaniu grupowym. ZaletyBrak.WadyOszukali setki tysięcy Polaków -
~Andy44 / 2016-04-05 01:15Ocena: 1.00 / 5
W życiu z tak chamskim bankiem się nie spotkałem. Ustalenia telefoniczne kredytu nie zostały wcielone w życie i teraz mnie zbywają z jednej drogi kontaktu na inną !!!! ZaletybrakWadynieuczciwość, brak kontaktu -
~Marcy / 2016-04-04 21:25
Ten bank to totalna porażka, obsługa poprzez infolinie to jak kopanie się z koniem. Nowy serwis transakcyjny to jeden wielki baner reklamowy łatwiej tam kupić nieświadomie jakiś podejrzany instrument finansowy niż zrobić zwykły przelew. Ogólnie bank od kilku lat stacza się po równi pochyłej w dół. DNO I KUPA MUŁU ! WadyDNO I KUPA MUŁU ! -
~Miro / 2016-04-04 18:50
U mnie było tak :6 reklamacji, 3 godz połączeń z mlinią i 2 osobiste wizyty w oddziałach. Sprawa została załatwiona dopiero gdy zapytałem podczas już chyba dwudziestej rozmowy z konsultantem o procedurę likwidacji konta ! TEN BANK TO ŻENADA I PORAŻKA !!! ZaletyBrakWadyOszuści i złodzieje -
~Mat / 2016-04-04 17:47Ocena: 5.00 / 5
Wszystko ok , nam tam konto od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ZaletyWygoda i prostotaWadyBrak -
~Ania / 2016-04-04 10:30Ocena: 1.00 / 5
Gdyby istniała opcja zero gwiazdek tak bym wybrała. Ten bank nie ma nic wspólnego z etycznym działaniem. Sprzedał mi lichwiarski, niezgodny z polskim prawem kredyt hipoteczny z 6 klauzulami niedozwolonymi, uznanymi przez Urząd Konkurencji i Konusmenta za bezprawne. Powinny być natychmiast z umowy wykreślone ale bank nic sobie nie robi z polskiego prawa i nadal idzie w zaparte. Życzę mu żeby zniknął z rynku. W Polsce nie ma miejsca dla takich ... ZaletyżadnychWadynie przestrzega prawa w Polsce. Klienci są dla niego łosiami, z których ciągnie się lichwę.8 lat -
-
~NieTroll / 2016-04-03 22:20Ocena: 4.67 / 5
Witam, niestety nie mogę powiedzieć nic na temat oferty hipotecznej tego banku, ale ocenić pozostałem usługi. Z wielu z nich korzystam już od ponad 10 lat. Generalne jestem bardzo zadowolony i uwaga - nie jestem żadnym trollem piszącym komentarze. ZaletyProstota i łatwość obsługi konta, szeroka oferta, generalnie dużo plusów.WadyNiestety to nie jest polski bank. To jedyna wada jaką dostrzegam.Korzystam ponad 10 lat. Mam kilka kont, w tym oszczędnościowe, spłacam także kredyt gotówkowy. Polecam. -
~Weronika / 2016-04-03 13:58Ocena: 2.33 / 5
Nowy interfejs z odznakami np. dla \"przybyszewskiego\" za korzystanie z bankowości internetowej uwłacza mi jako klientowi - target group to przedszkole chyba lub podstawówka. Bardzo kiepskie lokaty, nie można wybrać euro z konta w Polsce bez zapłacenia prowizji. Obsługa klienta miła i ugrzeczniona, ale jak jest problem, to niewiele wnoszą, standardowe formułki. ZaletyBezpłatne bankomaty, chociaż za kartę już się płaci. -
~brukselka / 2016-03-31 11:29Ocena: 1.00 / 5
Dyletanctwo, brak chęci pomocy klientowi dzwoniącemu na infolinię, coraz więcej spraw trzeba załatwiać przez infolinię lub fatygować się do oddziału banku, a miało być INTERNETOWO! ZaletyNie widzęWadyOpieszałość w dokonywaniu przelewów i księgowaniu wpływów -
~MAt / 2016-03-24 09:53Ocena: 1.33 / 5
Mega słąby bank, obsługa klienta fatalna, gdyby top był warsztat u Zenka to rozumiem, ale bank? W placówce nawet dzień dobry Ci nie powiedzą Na infolini koleś nawija makaron na uszy kim on nie był, wojskowym, policjantem, szkoda tylko że to bank a nie kabaret Wady- fatalna obsługaJestem klientem od 2 lat -
~pollop / 2016-03-23 19:13Ocena: 5.00 / 5
nowoczesny bank proponujący szereg ciekawych rozwiązań. Ofertę można fajnie dopasować do własnych potrzeb. Elastyczna obsługa chyba w każdej możliwej formie kontaktu, ja preferuje chat ze względu na brak opłaty na połączenie telefoniczne. pozdrawaim ZaletyprostotaWadybrak -
~Lqert / 2016-03-12 22:40Ocena: 5.00 / 5
Bank ma dobrą aplikację, przejrzysty pulpit, szybko można przelewać pieniądze, logowanie bez zarzutu. Denerwują powiadomienia push o ofertach, ale można wyłączyć. Zaletyaplikacja, pulpit z podglądem wszystkich kontod 6 lat -
~Mariett / 2016-03-11 15:15Ocena: 5.00 / 5
fajna oferta, serwis i jego wyglad sa dal mnie atrakcyjne. Jestem klientką dobrych kilka lat i jakos omijaja mnie utrudnienia. Miło ze mBank na dużo form kontaktu @/mLinia, eksperci, z placówek raczej nie korzystam ZaletymobilnośćWady- -
~frida / 2016-03-03 17:22
Nigdy nie można się do końca doliczyć ile jest na koncie. Dostępne środki jakie pokazuje bank nijak się mają do faktów - obciążenia przychodzą poxniej na in minus . To jakaś paranoja! Wadyrobią przekręty -
-
~już uwolniony / 2016-03-01 20:16Ocena: 1.00 / 5
Owszem kiedyś super bank, nowatorski, otwarty na klientów, wyczuwało się pozytywne nastawienie.
Ale to kiedyś.
Teraz jedno słowo, które opisuje ten parabank to DNO !
Tragiczna obsługa na mLinii, 20 klauzul zabronionych w umowach hipotecznych, ignorowanie wyroków sądów, AROGANCJA, wszystko nastawione na maksymalizację zysku kosztem nawet minimalnych norm etycznych. Niedawno wycofałem wszystkie oszczędności, wiem że to nie zrobi na nikim wrażenia z tego "banku". Jestem rozgoryczony działaniem tego nowego pseudoserwisu, który nie wiadomo czym jest grą ? puzzlami ? czy testem na inteligencję ?
Takimi działaniami pseudomBank pokazuje gdzie ma klientów, którzy przynosili tam pieniądze.ZaletybrakWadyarogancja -
~marek / 2016-02-23 00:25
przez 5 godzin próbowałem aktywować nowy nr telefonu dla potwierdzeń przelewów sms i ...się nie udało straciłem czas i pieniądze , konsultanci czy eksperci do zwolnienia niekompetentni , mbank pozwę do sadu za moje straty ja też rejestrowałem rozmowy. ZaletybrakWadysame wadyza długo -
~magdalena / 2016-02-19 14:10Ocena: 5.00 / 5
również nie rozumiem negatywnych opinii, w moich oczach to dobry bank z ciekawymi ofertami a zdziwienie naliczoną opłatą wynika w wypowiedziach kompletnym brakiem wiedzy o produkcie/cenniku, to jak iść do restauracji najeść się do syta a później bycie zaskoczonym że trzeba zapłacić rachunek.. korzystam aktywnie z większości produktów i nigdy nie spotkała mnie niemiła niespodzianka, rzadko kontaktuje się z mLinią ewentualnie z ekspertem online - czat aby zapoznać się z ofertami. Zaletymobilność, prostota, nowoczesnośćWadybrak -
~StudentKA / 2016-02-18 17:48Ocena: 5.00 / 5
Nie wiem, czego wy oczekujecie od zwykłego darmowego konta, ale ja uważam, że mKonto jets po prostu świetne: mnóstwo bankomatów, wpłatomaty, przelewy za darmo, fajna apka na telefon, nic się nie wiesz, wiec od 3 lat nigdy nie musiałam się z żadną mLinią kontaktować. Nie mam lokat, ale odkładam sobie złociszki na eMaxie i to jest też fajny produkt, a że druga i kolejne wypłaty w miesiącu są płatne to tylko motywuje, żeby nie przewalić całej pensi i stypendium razem. Zaletymobilny, internetowy, wszystko pod ręką, dużo bankomatów
strona 93 z 105
- « poprzednia
- 1 ...
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- nastepna »
