WadyNiekompetencja pracownikow.
strona 83 z 105
- « poprzednia
- 1 ...
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- nastepna »
-
~Xxx24 / 2019-05-18 11:01Ocena: 2.67 / 5
Zakładając konto w mbanku myslalam ze bedzie super. A tu nagle wiadomosci o zaaktualizowaniu danych. Bylam w placówce gdzie powiedziano mi ze wszystko jest okej. Pozniej zauwazylam ze zamiast wyplaty z bankomatu byly za darmo pobierali mi prowizje. Oczywiście pieniądze oddali bo podobno jakis blad w systemie. Dzień później dostalam wiadomość kolejna o uaktualnieniu danych. Okazalo sie ze nie wpisali waznosci konta. Poszlam kolejny raz do placowki gdzie mieli mi to zmienic. I zmienilo sie jeszcze na gorsze. Piszac dzisiaj na czacie okazlo sie ze zmiana zostala anulowana poniewaz cos zostalo źle wpisane. Piszac na czacie z pania ona mi powiedziala ze muszę iść jeszcze raz do banku. Nie polecam -
-
~byłyemzmbank / 2019-05-16 10:27Ocena: 1.00 / 5
szanowni państwo, daleko od tego banku, nic pozytywnego nie proponuje ów bank, uwaga na ukryte wysokie koszty i dodatkowe opłaty, są wysokie, zapomnijcie o rozpatrzeniu jakiejkolwiek reklamacji pozytywnie, księgowanie przelewów bardzo długie a w szczególności gdy chcesz spłacić debet :-) Zaletyw zasadzie brakWadydodatkowe opłaty bardzo wysokie w stosunku do konkurencji, niedopowiedziane ukryte koszty, mgliste tłumaczenie -
~Lilith / 2019-05-10 12:08Ocena: 1.00 / 5
ikona mobilności ale na zwrot na kartę trzeba czekać 14 dni, wpłata w ich bankomacie pojawia się po 40 min na koncie, historia wpłat i wypłat pokazuje jakieś bzdury zupełnie coś innego niż mają w banku. Zaletybrak -
~łukasz / 2019-05-09 14:53Ocena: 2.00 / 5
Bank nie odpowiada na żadną z dyspozycji. Nie ustosunkowuje się do ustaleń odnośnie kontaktu w sprawach marketingowych. W zależności od tego do jakiego pracownika się dodzwonimy, taką odpowiedź dostaniemy (sami nie wiedzą co oferuje ich bank). ZaletyCiekawa opcja zakładania subkont (skarbonek)Wadyobsługa -
~Rafał / 2019-04-30 17:07Ocena: 1.00 / 5
Zostałem oszukany na pieniądze przez pracowników mBanku.Splaciłem dwa kredyty przed czasem,poszedłem do placówki mBanku w celu złożenia wniosku o zwrot z ubezpieczenia o czym dowiedziałem sie na infolini.Wnioski skladałem w dwóch różnych terminach,pracownicy pomogli mi złożyć wnioski o zwrocie z ubezpieczenia i zapewniali mnie,ze środki wrócą na konto a gdy minął termin złożenia 1-go wniosku żadne środki nie zostały mi zwrócone więc poszedłem znów do placówki dowiedzieć się o co chodzi a tam następny pracownik informuje mnie,że zaszły zmiany i żadne środki nie zostaną mi zwrócone choć wczesniej dwóch różnych pracowników zapewniało mnie,że środki zostaną mi zwrócone na konto.Tak więc straciłem swój cenny czas,wprowadzono mnie w błąd,no i oszukano mnie.Pracownicy są kompletnie niekompententni.Żądam załatwienia mojej sprawy w należyty sposób. Zaletymożliwość skontaktowania się przez czat gdy jest ciężko się połączyć z infoliniąWadyTotalnie niekompetentni pracownicy mBanku -
~szabo / 2019-04-27 22:48Ocena: 3.33 / 5
Nie opłaca się spłacać kredytu przed terminem , zawsze więcej niż w harmonogramie.
Nie działa to na zasadzie automatu jak w innych bankach, trzeba dochodzić swojego ale to praktycznie nie działa.
W stosunku do dzisiejszych ofert drogi.
Konto w mBanku od 2003,teraz jako dodatkowe.
Grożą , że jeżeli nie podam prawdziwego adresu e-mail nie ujawnią opinii. Trochę dziwne ale to polityka banku,który chce publicznie uchodzić za wiarygodny ale trochę w realiach im się to rozmywa.
PozdraiamZaletyDarmowe,generalnie dla nowych klientów.WadyDrogi.Opłaty dodatkowe za co się da. -
~rozczarowany / 2019-04-25 19:19Ocena: 1.00 / 5
Nie sa kompetenti wogole.Pisałem na czacie z jakąś osoba z banku z prosba o to żeby móc ustawić potwierdzenia sms zamiast autoryzacji na urządzenie mobilne. Podobno bez rozmowy z konsultantem nie da rady. Guzik prawda wystarczyło tylko wejść w ustawienia i wybrać dostęp do banku i wyłączyć urządzenie na które przychodziły powiadomienia.tak niewiele wystarczyło tylko pomóc ale po co Tacy jesteście pomocni. Od razu po przyjeździe z zagranicy zamykam ten cały cyrk. Serdecznie nie pozdrawiam. ZaletyZalet brakWadyZbyt ich za duzo -
~Sylwia / 2019-04-23 17:40Ocena: 1.00 / 5
Wlasnie zadzwonili do mnie z mbanku, zeby zaproponowac kredyt. Wiem, ze to ich praca, ale Pan wrecz chamsko probowal mi takowy kredyt wcisnac. Po moim trzecim "nie, dziekuje" po prostu sie pozegnalam i rozlaczylam. To zenujace. Zaczne blokowac numery z ktorych dzwonia. WadyChamstwo, bezczelnosc, wciskanie oferty -
-
~Zdzisio / 2019-04-21 14:31Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna obsługa klientów mbanku ,,nic w tej sprawie nie mogę zrobić, proszę zadzwonić na mlinię''- to cykliczne odpowiedzi pracowników mBank. Mlinia to płatne, nieustanne oczekiwanie na konsultanta, takie jedno połączenie może cię kosztować od 30 zł w górę. W kredytach natomiast zawsze mają haczyk na klienta, dużo by pisać. Nie polecam mbanku. ZaletyBrakWadyGłównie kiepska obsługa,że względu na czas oczekiwania droga mlinia,reklamację rozpatrywane 30-60 dni, mało atrakcyjne promocje na kredyty. -
~Niestetyklientka / 2019-04-21 13:57Ocena: 1.00 / 5
Odradzam z całego serca! Zmiana numeru telefonu do autoryzacji to kompletna porazka, aplikacja to dno, a traktowanie klientów posiadających stare umowy kredytowe we frankach, wola o pomstę do nieba. Mam nadzieję, ze bank niebawem ogłosi upadłość i zniknie z rynku. -
~syl / 2019-04-16 17:55Ocena: 1.00 / 5
Ten bank zatrudnia totalnie niekompetentnych rzeczoznawcow. Dwa razy zanizyli diametralnie wartosc naszego domu jak i auta uniemozliwiajac wziecie kredytu. Odwolalismy sie do innego banku i tamci wycenili prawidlowo i transakcja kredytu przeszla tak jak powinna. Mowia, ze do 3 razy sztuka ale ja na pewno nie dam juz 3 szansy mbankowi. -
~Slawomir / 2019-04-16 17:50Ocena: 1.67 / 5
Katastrofa zatrudnili niekompeteny staf
Najprostszej rzeczy nie potrafią załatwić
Wyginam gdzieś indziej -
~maro / 2019-04-15 12:23Ocena: 2.00 / 5
Wyłączyli aplikację mobilną na windowsphone. Słabo oprocentowane lokaty. ZaletybrakWadywiele -
~AJ / 2019-04-15 09:47Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, pieniądze giną mimo udokumentowania screenami stanu rachunku i poszczególnych transakcji po kolei! W odpowiedzi, że prawidłowo księgowane.
Istna bzdura. Tak się pechowo składa, że obserwowane szczegółowo były robione operacje i stan wychodzących z banku środków oraz wpływów. PRZESTRZEGAM !!! -
~Mors / 2019-04-12 12:40Ocena: 1.00 / 5
Wydupcajcie z tego banku jak najszybciej, tylko nie do santandera. -
~kubus28a / 2019-04-08 08:53Ocena: 1.00 / 5
katastrofa, brak checi wspolpracy , pracownicy...
...niekompetentni , chcac zlozyc reklamacje w siedzibie banku odsylaja na mlinie ,jedym slowem porazkaZaletybrak -
-
~Prada / 2019-04-07 09:20Ocena: 4.00 / 5
Bardzo wygodne konto do samodzielnej obsługi, łatwe otwieranie, korzystanie i zamykanie niepotrzebnych już usług. Warto mieć je w tzw. zapasie. Trochę skoplikowana procedura przy wymianie w ich kantorze, zwłaszcza w wyszukiwaniu par walut. Karta wielowalutowa nie ogranicza się jak u konkurencji do kilku głównych, ale można korzystać np z CZK i innych mniej popularnych ZaletyKomfortWadyCena -
~Norbert / 2019-04-05 18:55Ocena: 3.67 / 5
30 minut czekałem na infolinii :) system weryfikacji to jakiś żart xD podaje wszystkie dane z dowodu osobistego pomyliłem się przy jednym numerze na karcie płatniczej i znowu zabawa od nowa 15 minut na konsultanta XDDD Wady30 minut czekałem na infolinii :) -
~marek / 2019-04-05 13:49Ocena: 5.00 / 5
Korzystam z banku do przelewów internetowych, wpłaty/wypłaty gotówki w różnych walutach. Nigdy nie miałem problemu z usługami - pomoc z czatu online zawsze trafna. Polecam ten bank każdemu ZaletyŁatwość w obsłudze, pomoc onlineWadybrak -
~ktoś / 2019-04-05 11:11Ocena: 1.00 / 5
Serdecznie nie polecam zakładania konta u pana aplikanta z centrum Riviera w Gdyni.Niedawno zakładałam u Pana konto w banku z promocją 140zł. Czekałam na wypłatę tych pieniędzy, po spełnieniu wszystkich warunków o których pan raczył poinformować. Mimo podania Panu informacji, że nie pracuję i że posiadam konto w innym banku nie poinformował Pan o bardzo istotnej informacji - że jednorazowy przelew nie może być z konta, którego jestem posiadaczem. Uważam, że takie zachowanie to zatajenie najistotniejszej z tego wszystkiego informacji, zachowanie bardzo nierzetelne i nieuczciwe z Pana strony jako reprezentanta banku. Po prostu brak słów. ZaletybrakWadyopisane wyżej
strona 83 z 105
- « poprzednia
- 1 ...
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- nastepna »
