To już jest bank drogi a w parze nie idzie jakość obsługi. Niedouczeni konsultanci wprowadzający w błąd, nieuzasadnione pobieranie prowizji za błędy konsultantów (reklamacje uwzględniane ale trzeba to pilnować bo jeśli nie śledzi się transakcji na koncie to Bank skubnie kilka stówek nienależnej prowizji). Zamykam po kilkunastu !!! latach konta osobiste, firmowe i emerytalne.Zaletybrak, banki konkurencyjne mają lepszą ofertę
Wadyniekompetencja konsultantów, masa placówek w których nic nie można załatwić. Czekam w kolejce przez godzinę żeby usłyszeć że pracownik banku nie potrafi załatwić danej sprawy.